Početna stranicaPretraľnikPALJENJE MOTORA KABELIMA 610RegistracijaLogin

 

 PALJENJE MOTORA KABELIMA

Go down 
+16
mungos
magna
Rocker
Tomo-vz
skorpac
buba
ica
medo
emirharley
palomas
austrijanac
buralee
Frntas
Beatnik
gusgus
SYZAC
20 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 14:51

Znam nekice se zgrazat i pitati jeli moguce.......odgovor-DA

Nedavno sam imao mali problem, naime moj V5 kao sto sam vec rekao ima ugraden alarm i blokadu koja je stalno pod naponom sto znaci konstantno cucla bateriju. Po manualu trbao bih ga palit barem svaka 2 tjedna (govorimo naravno o zimskim danima),a kako nisam to ucinio akumulator se ispraznio. Bila je nedjelja sto automatski znaci da kupnja punjaca ne dolazi u obzir...dakle kablovi i paljenje.

Vrlo je vazno naglasiti da se ovo radi samo i iskljucivo u iznimnim slucajevima i na motorima koji nemaju kurblu, tj. ovo nije trajno vec samo privremeno rjesenje.

POSTUPAK:

1.Prvo uvjeriti se da je sve na motoru uredno spojeno tj. svi spojevi,žice,osiguraci,prekidaci,kleme savrseno odraduju svoj posao.

2.Skinuti zastitni poklopac sa akumulatora motora-s obzirom da se na razlicitim motorima nalaze na razlicitim mjestima, ovisno koji motor vozite morat ce te ga sami locirat i skinuti.

3.NE OTPAJATI/SKIDATI KLEME SA AKUMULATORA MOTOCIKLA,NE PALITI BILO KOJI DODATNI POTROSAC NA MOTOCIKLU.

4.Dati kontakt na bravici motocikla

5.Spojiti kabel na - pol akumulatora ili šasiju/masu automobila-zatim isti spojit na - pol akumulatora ili šasiju/masu motocikla.

6. Spojiti kabel na + pol akumulatora motocikla-zatim isti spojiti na + pol akumulatora automobila.

7.Kratkim pritiskom na prekidac paljenja pokusati upaliti motocikl-NE VERGLATI MOTOR PREDUGO,AKO NE UPALI IZ PRVE PRICEKAT 5sec I POKUSATI PONOVO

8.MOTOCIKL RADI

9.Otpojiti kabel sa + pola akum. automobila zatim + pola akum. motocikla

10.Otpojiti kabel sa - pola akum automobila zatim - pola akum. motocikla

11.VRATITI ZASTITNI POKLOPAC AKUMULATORA MOTOCIKLA

12.Motocikl vozit barem 10min. a tek onda paliti potrosace na motociklu

Nadam se da ovo nikom nece trebati, no nije na odmet znati da se i ovako naizgled nemoguci problemi mogu jednostavno rjesiti.


Zadnja promjena: SYZAC; ned 08 oľu 2009, 12:53; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 14:57

:bravo:
kod mene radi i kurbla ali hvalax
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 15:00

Hvala na informacijama, nadam se da mi nece nikad zatrebati
[Vrh] Go down
Frntas
man
man
Frntas


Broj postova : 358
Godina imam : 34
Prebivalište : samobor
Vozim : Ybr custom 125, kawasaki z400
Na forumu od : 03.05.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 15:01

svaka cast
potrudio si se sve napisat roker roker
na svu srecu imam kurblu pa mi nece trebat
ali inace :bravo:
[Vrh] Go down
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 15:06

Nema na cemu i drugi put i da zaboravio sam napisat da moj V5 nazalos nema kurblu.Wink
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 15:27

SYZAC je napisao/la:


3.NE OTPAJATI/SKIDATI KLEME SA AKUMULATORA MOTOCIKLA,NE PALITI BILO KOJI DODATNI POTROSAC NA MOTOCIKLU I NIKAKO NE PALITI MOTOR AUTOMOBILA.


zasto ne paliti auto?
[Vrh] Go down
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 15:41

buralee je napisao/la:
SYZAC je napisao/la:


3.NE OTPAJATI/SKIDATI KLEME SA AKUMULATORA MOTOCIKLA,NE PALITI BILO KOJI DODATNI POTROSAC NA MOTOCIKLU I NIKAKO NE PALITI MOTOR AUTOMOBILA.


zasto ne paliti auto?

Zbog prevelike razlike u amperazi i snazi punjaca akumulatora automobila i motocikla moze ali nemora doci do izgaranja apsolutno svih potrosaca i punjaca na motociklu, jer u momentu kada se motcikl upali ovisno o nacinu spajanja potrosaca na motocilu serijski/paralelno dolazi do duplanja voltaze odnosno amperaze. U ovom slucaju akumulator automobila ima 90A max; dok akumulator motocikla ima 10A. Gledaj to ovako 90A je max. koliko ti akm.aut. moze dati a 10A je max. koji akm.mot MOŽE primiti.


Zadnja promjena: SYZAC; ned 08 oľu 2009, 08:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Frntas
man
man
Frntas


Broj postova : 358
Godina imam : 34
Prebivalište : samobor
Vozim : Ybr custom 125, kawasaki z400
Na forumu od : 03.05.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 15:59

SYZAC je napisao/la:
Nema na cemu i drugi put i da zaboravio sam napisat da moj V5 nazalos nema kurblu.Wink
daj nabaci par slika svog bajka i napisi nes o njemu bas me zanima
[Vrh] Go down
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 16:12

Frntas je napisao/la:
SYZAC je napisao/la:
Nema na cemu i drugi put i da zaboravio sam napisat da moj V5 nazalos nema kurblu.Wink
daj nabaci par slika svog bajka i napisi nes o njemu bas me zanima

Baci pogled https://cro-chopper.forumcroatian.com/rock-roll-f8/cf250t-v5-t4302.htm#111237
[Vrh] Go down
austrijanac
cro chopper forum
cro chopper forum
austrijanac


Broj postova : 597
Godina imam : 56
Prebivalište : slavonski brod
Vozim : yamaha xv 500 virago
Na forumu od : 16.12.2007

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 16:40

bio sam u situaciji da palim masinu preko kablova i to isto s auto baterije i znas sta mi se desilo otiso regler i nebi nikom preporucio da primjenjuje taj sistem jer auto baterije ima puno vise ah nego na bajku i nesto mora vrisnuti a ti ako si ostao ispravan imao si srecu.
[Vrh] Go down
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 17:04

austrijanac je napisao/la:
bio sam u situaciji da palim masinu preko kablova i to isto s auto baterije i znas sta mi se desilo otiso regler i nebi nikom preporucio da primjenjuje taj sistem jer auto baterije ima puno vise ah nego na bajku i nesto mora vrisnuti a ti ako si ostao ispravan imao si srecu.

Ako nije problem mozes li molim te opisat postupak koji si primjenio , ne kazem da si negdje pogrjesio vec bih htio shvatiti sto je krenulo krivo!?
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 17:09

ja ne razumijem zasto bi nesto crklo?
pa koliko sam ga puta ja palio preko auta, pa nista nije bilo.
isto tako na wildstaru 1600 smo ga palili dosta puta i nista
[Vrh] Go down
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 17:20

buralee je napisao/la:
ja ne razumijem zasto bi nesto crklo?
pa koliko sam ga puta ja palio preko auta, pa nista nije bilo.
isto tako na wildstaru 1600 smo ga palili dosta puta i nista

Zato i jesam zamolio austrijanca da napise kako ga je palio odnosno spajao. Ne vjerujem da je negdje pogrjesio, naime postoi mogucnost da je regler vec bio nacet ili je negdje na motoru bio olabavljen spoj zica-šasia odnosno zica-potrošac, u tom slucaju dolazi do iskrenja što moze pruzrocit penjanje voltaze nebu pod oblake!
[Vrh] Go down
SYZAC
man
man
SYZAC


Broj postova : 33
Godina imam : 45
Prebivalište : CROATIA/HRVATSKA/ZAGREB
Vozim : CF250T V5
Na forumu od : 06.03.2009

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 17:31

Škvadr nazalost nemam više vremena zaodgovor (danas),nime žurim na šljauk-odgovore pišem sutra ujutro, pa nadalje.....moramgibat
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 17:32

Kad se daje "infuzija", to vam je u električnom smislu kao da na motoru umjesto 10 Ah imate ugrađen akumulator 60 Ah (a sistem punjenja je i dalje za 10 Ah).

Posuđivanje struje nije problem, ali trebalo bi što brže nakon startanja isključiti strujni krug prema autu, dakle skinuti bilo koju klemu. U protivnom, struju s motora vuče i akumulator na autu, a to može spržiti diode ispravljača, ili bilo što u tom krugu.

Dakle, preporuka je da to rade dvije osobe, od kojih ova druga odmah skida klemu s akumulatora, čim se pojave znakovi rada motora.
[Vrh] Go down
austrijanac
cro chopper forum
cro chopper forum
austrijanac


Broj postova : 597
Godina imam : 56
Prebivalište : slavonski brod
Vozim : yamaha xv 500 virago
Na forumu od : 16.12.2007

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 19:21

palomas je napisao/la:
Kad se daje "infuzija", to vam je u električnom smislu kao da na motoru umjesto 10 Ah imate ugrađen akumulator 60 Ah (a sistem punjenja je i dalje za 10 Ah).

Posuđivanje struje nije problem, ali trebalo bi što brže nakon startanja isključiti strujni krug prema autu, dakle skinuti bilo koju klemu. U protivnom, struju s motora vuče i akumulator na autu, a to može spržiti diode ispravljača, ili bilo što u tom krugu.

Dakle, preporuka je da to rade dvije osobe, od kojih ova druga odmah skida klemu s akumulatora, čim se pojave znakovi rada motora.

mislim da si u pravu nisam nista pogrijesio u spajanju baterija to zna i malo dijete da plus i plus ili minus i minus idu zajedno sta se desilo neznam ni sam ,nakon kraceg vremena pregorijo i glavni tranzistor masina pocela na rti klipa radit a to je bila yamaha fzr 600 koju sam prodao bugarima za 500 e ,
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 19:23

Vazna ispravka: "+ plus" i "- minus" polove kabla prikopcati na "+ plus" i "- minus" polove akumulatora koji "DAJE" struju, a drugi kraj "+ plus" kabla prikopcati na "+ plus" akumulatora koji "PRIMA" struju.

No, drugi dio "-minus" kabla NE PRIKOPCAVATI NA "-MINUS" POL AKUMULATORA KOJI "PRIMA" STRUJU, NEGO NA M A S U VOZILA KOJE "PRIMA" STRUJU !!!

To je staro pravilo koje mozete provjeriti kod bilo kojeg malo obrazovanijeg auto-mehanicara!
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 19:27

dvaput mi se događalo da samostao bez struje jednom ostavio svjetla,drugiput zaglavio čok i oba puta palio preko kablova s auta i sve nasreću ok.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 20:06

hvalax hvalax hvalax
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 20:45

emirharley je napisao/la:
Vazna ispravka: "+ plus" i "- minus" polove kabla prikopcati na "+ plus" i "- minus" polove akumulatora koji "DAJE" struju, a drugi kraj "+ plus" kabla prikopcati na "+ plus" akumulatora koji "PRIMA" struju.

No, drugi dio "-minus" kabla NE PRIKOPCAVATI NA "-MINUS" POL AKUMULATORA KOJI "PRIMA" STRUJU, NEGO NA M A S U VOZILA KOJE "PRIMA" STRUJU !!!

To je staro pravilo koje mozete provjeriti kod bilo kojeg malo obrazovanijeg auto-mehanicara!

josh jedna ispravka
masa akumulatora i munus pol na akumulatoru su potpuno istog potencijala , barem bi trebalo bit , ako nije onda neshto ne shtima, drugim rijecima otpor izmedju minusa akumulatora i mase vozila =0ohma dobar . Milsim da si neshto krivo shvatio u vezi mase koja se ne spaja, to je jedan drugi slucaj i nema veze s paljenjem na kablove.
Takove stvari bi elektricari trebali znat bolje od mehanicara dancingbanana
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 20:50

Iz sigurnosnih razloga, najbolje je da crvenim kabelom budu povezane + i + kleme. Drugi (crni) kabel spojite na masu automobila i motora, tako da su fizički što dalje od + klema.

Na taj način se jako smanjuje mogućnost da se gole štipaljke ili kliješta međusobno dodirnu, i izazovu kurtze schluss.
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 21:08

palomas je napisao/la:
Iz sigurnosnih razloga, najbolje je da crvenim kabelom budu povezane + i + kleme. Drugi (crni) kabel spojite na masu automobila i motora, tako da su fizički što dalje od + klema.

Na taj način se jako smanjuje mogućnost da se gole štipaljke ili kliješta međusobno dodirnu, i izazovu kurtze schluss.

Samo s NEISPRAVNIM ili neadekvatnim kijeshtima je moguce izazvat kratki spoj, prave kleme su kompletno izolirane i nemoguce je napravit kratki spoj osim ako kratkospojish shtipaljke iznutra
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 21:19

buba je napisao/la:
prave kleme su kompletno izolirane i nemoguce je napravit kratki spoj

Slažem se, samo ja prvi nemam takve produžne kablove, a i večina drugih ljudi ih nema.. Zato je bolje puhati na hladno, nego se opeči..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 21:21

palomas je napisao/la:
Iz sigurnosnih razloga, najbolje je da crvenim kabelom budu povezane + i + kleme. Drugi (crni) kabel spojite na masu automobila i motora, tako da su fizički što dalje od + klema.

Na taj način se jako smanjuje mogućnost da se gole štipaljke ili kliješta međusobno dodirnu, i izazovu kurtze schluss.

postoji vrlo kompleksniji razlog zašto se minus stavlja na masu od ovoga da je jedan što udaljeniji od drugoga .
Tu se radi o kapacitetima da pojednostavim pretakanje struje u jednom slučaju ili korištenje drugog akumulatora kao zasebnog . Probajte zamislita da imate na svom autu , motoru kablove kad vam vrisne akumulator vi skinete kleme i priključite na drugi (uvjetno rečeno ispravni ) pun akumulator . Ali neide mez demontaže jednog i montaže drugog jer su kablovi dugi koliko su dugi . Ali mo uzmemo kablove i spojimo klemu na klemu i pretačemo struju jer anlaser u trenutku paljenja nemože reći u svom akumulatoru nemam kapaciteta da me okrene sad ćupreskočiti ovaj poluprazam i uzeti struju iz ovog drugoga . On i dalje uzima iz svog akumulatora a vi nadoljevate u svoj iz drugog . Vrlo pojednostavljeno , a kada stavite samo plus na klemu + i - na šasiju obilazite uvjetno rečeno neispravni akomulator i direkno palite sa drugog akumulatora (ispravnog ) . Nadalje postoji jos kompleksniji razloga barem kod novijih generacija vozila zažto nije preporučljivo vršiti te radnje (paljenje preko kablova ), ali o tome kako je već netko rekao zbnaju više autoelektričari ? ali ne oni koji znaju samo gdje je konektor za tester .
[Vrh] Go down
austrijanac
cro chopper forum
cro chopper forum
austrijanac


Broj postova : 597
Godina imam : 56
Prebivalište : slavonski brod
Vozim : yamaha xv 500 virago
Na forumu od : 16.12.2007

PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitimesub 07 oľu 2009, 21:31

ja mogu samo reci uci se dok si ziv , dobar ,eto opet nesto novo sto nisam poznavao da ima razlike kod prikopcavanja kablova za paljenje ja osobito prihvacam svako novo objasnjene koje nisam poznavao , hvalax
[Vrh] Go down
Sponsored content





PALJENJE MOTORA KABELIMA Empty
PostajNaslov: Re: PALJENJE MOTORA KABELIMA   PALJENJE MOTORA KABELIMA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PALJENJE MOTORA KABELIMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Skidanje sjedala na Venoxu
» paljenje
» lanac bregaste vs paljenje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: