Početna stranicaPretraľniklanac bregaste vs paljenje 610RegistracijaLogin

 

 lanac bregaste vs paljenje

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

lanac bregaste vs paljenje Empty
PostajNaslov: lanac bregaste vs paljenje   lanac bregaste vs paljenje Icon_minitimepet 16 lis 2015, 10:55

Može li mi netko objasniti kakav uticaj ima lanac bregaste na paljenje? može li laški lanac ili lančanik bregaste biti uzrok tromom paljenju?
Hvala
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 62
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

lanac bregaste vs paljenje Empty
PostajNaslov: Re: lanac bregaste vs paljenje   lanac bregaste vs paljenje Icon_minitimepet 16 lis 2015, 19:16

Tromom paljenju može biti uzrok slabi akumulator.
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

lanac bregaste vs paljenje Empty
PostajNaslov: Re: lanac bregaste vs paljenje   lanac bregaste vs paljenje Icon_minitimepet 16 lis 2015, 19:41

Lanac bregaste osovine ili poznatiji kao fazni lanac nema nikakvog utjecaja na tromo paljenje motora. Kao što mu samo ime veli on povezuje oba cilindra i preko njega idu faze paljenja i ispuha. Na aquili od 2009 na dalje treba obračati pažnju na zatezače faznog lanca jer su im oni mana( to su svi efi modeli ) isto tako su i jako osjetljivi na akumulator i otud ti to "tomo paljenje".
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

lanac bregaste vs paljenje Empty
PostajNaslov: Re: lanac bregaste vs paljenje   lanac bregaste vs paljenje Icon_minitimepet 16 lis 2015, 19:47

zeleni zub je napisao/la:
Može li mi netko objasniti kakav uticaj ima lanac bregaste na paljenje? može li laški lanac ili lančanik bregaste biti uzrok tromom paljenju?
Hvala

...ha čuj Laško može biti uzrok i mamurluku i tromosti pogotovo jutro poslije glup
.nego sad ozbiljno, čisto sumljam da ti je to uzrok a tromosti ti mogu pridonjeti kak vele dečki aku koji nema dovoljno snage, možda i potrošene četkice na alnaseru... prvo vidi koliki ti je pad napona na akumulatoru pa kreni dalje u dijagnostiku...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

lanac bregaste vs paljenje Empty
PostajNaslov: Re: lanac bregaste vs paljenje   lanac bregaste vs paljenje Icon_minitimesub 17 lis 2015, 01:11

Aku je ganc nov. Zatezač je ganc nov. Tromo paljenje se javlja na topli motor (par min. nakon gašenja) ali zna i i na hladno. Fazni lanac na nekim mjestima na lančaniku je još uvijek lagaaaano labaviji na nekim zupcima, tako da sumnjam na zamjenu lanca i lančanika, tj. cijele bregaste.
Možda je i ECU zblesiran, ali sumnjam
[Vrh] Go down
Sponsored content





lanac bregaste vs paljenje Empty
PostajNaslov: Re: lanac bregaste vs paljenje   lanac bregaste vs paljenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
lanac bregaste vs paljenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» lanac razvoda (bregaste) za dragstara 1100
» paljenje
» PALJENJE MOTORA KABELIMA
» Skidanje sjedala na Venoxu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: