Početna stranicaPretraľnikaquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!

Go down 
+73
Disko Nindza
DB
simka
frrka
The Root Of All Evil
unicorn
george
mungos
burton
rock
sneky
meggy
rokerica
Slavonka
cro.chopper
Gosp.Hrvoje
gusgus
Tomo-vz
TommyZG
buletov
austrijanac
GALE
custom rider
boris1984
phoenix_dreamer
medo
dac
zuta guja
jebiki
geroman
tata
Mrki2850
jura
magna
kristian
harly
Munja
asy
bare
ces1
ica
Eagle
KekoWaspnation
dudo
Jack
necchi
Vilko
Yzzy
saky00
k@n
skorpac
Frntas
Crusader
Krišo
freshman
mustra
sinisa
Marina
lukylipik
glavina01
freddie
palomas
zingshad
Mačak
mala bestija
sox
Laci-luc
puksy
VU COP
RUDA
stain
Vida
Parizer
77 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 12:55

palomas je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Meni napokon kroz koji dan stiže nova Aquila 250i, model 2008. Jedva čekam Smile

Dobrodošao u Hyosung klub! Kad stigne, očekujemo fotke i tvoju vlastitu temu o tom motoru!

Hvala!
Naravno Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Virago535
man
man
Virago535


Broj postova : 371
Godina imam : 51
Prebivalište : Daruvar
Vozim : Honda Shadow 750 Spirit
Na forumu od : 26.06.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 18:25

Užvaj geek i puno kilometara sa motorkom!
[Vrh] Go down
http://toni.skalnik@gmail.com
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimepet 11 ruj 2009, 10:15

Pitanje za Parizera...

Budući da je motorin nov i da do tih famoznih prvih 1000 km se "razrađuje", kolko ga smijem stisnuti?

Ako danas stigne, mislio sam odma zapaliti do staraca u Križevce, a to podrazumijeva dio autoputa, pa ako ne smijem barem 100tku ga stisnuti onda radije nebi na autoput...Zato pitam, ne bih htio neš zeznuti. Kupujem nov sa 0km, ali ne nov iz dučana pa nemam koga pitati za savjet, a dečko koji ga prodaje ne kuži se u to.
Hvala! Smile

P.S. Koje ulje da ulijem u mašinu? Koje u getribu?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimepet 11 ruj 2009, 10:40

Disko Nindža je napisao/la:
Pitanje za Parizera...

Budući da je motorin nov i da do tih famoznih prvih 1000 km se "razrađuje", kolko ga smijem stisnuti?

Ako danas stigne, mislio sam odma zapaliti do staraca u Križevce, a to podrazumijeva dio autoputa, pa ako ne smijem barem 100tku ga stisnuti onda radije nebi na autoput...Zato pitam, ne bih htio neš zeznuti. Kupujem nov sa 0km, ali ne nov iz dučana pa nemam koga pitati za savjet, a dečko koji ga prodaje ne kuži se u to.
Hvala! Smile

P.S. Koje ulje da ulijem u mašinu? Koje u getribu?

Što se razrade tiće piše u user manualu kako se razrađuje do koliko kilometara... mislim da piše koliko posto gasa je preporučeno do 1.000km... ako nemaš manual napiši - bum ti onda ja pogledao... What a Face

Meni su kod Dude u servisu nakon 1.000km metnuli Repsol Moto Synthetico 4T 10W-40, 2l (183,94kn), to je nekakvo polusintetičko ulje... Palomas ti ima više iskustva u izboru ulja i takvim stvarima, on bu ti sigurno i tu odgovorio kada se ulogira... dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimepet 11 ruj 2009, 10:51

Parizer je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Pitanje za Parizera...

Budući da je motorin nov i da do tih famoznih prvih 1000 km se "razrađuje", kolko ga smijem stisnuti?

Ako danas stigne, mislio sam odma zapaliti do staraca u Križevce, a to podrazumijeva dio autoputa, pa ako ne smijem barem 100tku ga stisnuti onda radije nebi na autoput...Zato pitam, ne bih htio neš zeznuti. Kupujem nov sa 0km, ali ne nov iz dučana pa nemam koga pitati za savjet, a dečko koji ga prodaje ne kuži se u to.
Hvala! Smile

P.S. Koje ulje da ulijem u mašinu? Koje u getribu?

Što se razrade tiće piše u user manualu kako se razrađuje do koliko kilometara... mislim da piše koliko posto gasa je preporučeno do 1.000km... ako nemaš manual napiši - bum ti onda ja pogledao... What a Face

Meni su kod Dude u servisu nakon 1.000km metnuli Repsol Moto Synthetico 4T 10W-40, 2l (183,94kn), to je nekakvo polusintetičko ulje... Palomas ti ima više iskustva u izboru ulja i takvim stvarima, on bu ti sigurno i tu odgovorio kada se ulogira... dobar

Nemam još ništa jer mi još nije stigao Smile Nadam se da će danas, ponedjeljak najkasnije...
A što se tiće manuala, a onda se nadam da ga ima jer ga je dobio novoga na nagradnoj igri. A što se tiće uljlja u ovih prvih 1000 km? To ima već unutra, ne mora se nadoljevati?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimepet 11 ruj 2009, 11:20

Disko Nindža je napisao/la:
Parizer je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Pitanje za Parizera...

Budući da je motorin nov i da do tih famoznih prvih 1000 km se "razrađuje", kolko ga smijem stisnuti?

Ako danas stigne, mislio sam odma zapaliti do staraca u Križevce, a to podrazumijeva dio autoputa, pa ako ne smijem barem 100tku ga stisnuti onda radije nebi na autoput...Zato pitam, ne bih htio neš zeznuti. Kupujem nov sa 0km, ali ne nov iz dučana pa nemam koga pitati za savjet, a dečko koji ga prodaje ne kuži se u to.
Hvala! Smile

P.S. Koje ulje da ulijem u mašinu? Koje u getribu?

Što se razrade tiće piše u user manualu kako se razrađuje do koliko kilometara... mislim da piše koliko posto gasa je preporučeno do 1.000km... ako nemaš manual napiši - bum ti onda ja pogledao...

Meni su kod Dude u servisu nakon 1.000km metnuli Repsol Moto Synthetico 4T 10W-40, 2l (183,94kn), to je nekakvo polusintetičko ulje... Palomas ti ima više iskustva u izboru ulja i takvim stvarima, on bu ti sigurno i tu odgovorio kada se ulogira... dobar

Nemam još ništa jer mi još nije stigao Smile Nadam se da će danas, ponedjeljak najkasnije...
A što se tiće manuala, a onda se nadam da ga ima jer ga je dobio novoga na nagradnoj igri. A što se tiće uljlja u ovih prvih 1000 km? To ima već unutra, ne mora se nadoljevati?

Ulje za prvih 1.000km bi moralo već biti u motoru... motor iz salona mora izaći sa obavljenim nultim servisom i spreman za vožnju... nadoljevanja nema... ako bu trebalo nadoljevati u prvih 1.000km onda nekaj ne valja... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimepet 11 ruj 2009, 11:37

Ok, puno hvala Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimesri 16 ruj 2009, 14:20

Evo, danas mi je došla pošiljka dijelova iz Koreje koju sam naručio 02.09.2009., dakle prije 14 dana... narudžba je izgledala ovako:

Products
------------------------------------------------------
1 x Center Stand (GV125250centerstand) = kn68.25
1 x Clutch Cable (GV125250clutchcable) = kn21.72
1 x Sissy Bar (GV125250backrest) = kn260.60
1 x Throttle Cable (GV125250throttlecable) = kn31.02
1 x Rear Luggage Rack (GV125250luggagerack) = kn260.60
------------------------------------------------------
Sub-Total: kn642.19
Zone Rates (Shipping to HR (1 x 11.50lb(s))): kn477.76
Total: kn1,119.95

Jučer mi je stiglo pismo od carinske uprave da im faxom pošaljem specifikaciju robe, cijene, i izvod od kreditne kartice da mi opale carinu... to me pismo koštalo još 10,70kn... poslah ja i fax...

Prije nekoliko trenutaka zvoni mi dostavljač - roba je pred vratima, treba platiti još 344,06kn carine i poštarine...

Zadnji izračun - 1.159,40kn roba i poštarina (razlika u odnosu na 1.119,95 iz ponude je zbog različitog računanja tečaja i vjerojatno neke provizije PayPala) + 354,76 ukupno za carinu i njihovu poštarinu - daklem, suma sumarum, sve zajedno, sveukupno, alles zusammen:

1.514,16kn

Toliko kod nas odprilike košta samo sissy bar... dobar

Slike i opis pošiljke, kao i moji utisci o kvaliteti slijede u idućem postu... dočim prebacim slike na komp... roker
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimesri 16 ruj 2009, 15:10

Nastavak... ovako je počelo... paket je unesen u ured...

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 2lk8c5e


Adresa kratka, slova ko jaja, za druga...

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 2i7b90i


A i carina je žig opalila...

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Fbf6s6


Pažljivo otvaram paket, kad ono... nešto se nazire...

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 2ic386x


Je li to možda zadnji nosač prtljage?

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 141p56b


Je, je, to je on... kopam dalje i dolazim do - centralne nogare...

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 1z1d0ea


A onda - SISSYYYYYYY

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 2vi60jt


I sa zadnje strane...

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 10x96dh


Slike kabela za kvačilo i gas neću stavljati, ali hoću nešto drugo - dobio sam 2 poklona u paketu roker roker

Prvo, kabel sa šifrom za zaključavanje kacige, prtljage ili nečeg trćeg... da, da, plastičan je - ali i besplatan dancingbanana

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Fw03d

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 4ikgav

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 23to8av


I drugo - stvar za koju ne znam kaj je, ali predmnijevam da ide na pedalu zadnje kočnice... kao fol ukras i da se noga ne kliže... stvar je aluminijska... evo slika, pa ko pogodi... What a Face

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 15hdjm9

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 303jx95


Eto, toliko za sada, u idućem postu idu detaljnije slike na kojima ću pokušati pokazati koliko su stvari koje sam dobio kvalitetne/nekvalitetne i još neki dodatni opisi... affraid

Hvala na čitanju i ugodan dan, ja odoh doma jesti jer osjećam kako mi se masnoće oko struka tope... affraid affraid
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimečet 17 ruj 2009, 08:27

Parizer, drago mi je ti je paket stigao, sa dijelovima koje bi jako teško ovdje uopće nabavio - možda i bi, ali po višestruko skupljim cijenama!

Ona papuča za polugu kočnice je odličan dodatak, jer je nazubljena i nema šanse da ti se noga oklizne po njoj! Kad sve to namontiraš na Aquilu, očekujemo fotke!
[Vrh] Go down
phoenix_dreamer
man
man
phoenix_dreamer


Broj postova : 487
Godina imam : 44
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Honda Shadow VT750C
Na forumu od : 28.04.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimesri 30 ruj 2009, 11:30

Volim čuti kada su kolege zadovoljni. Odmah i meni zasja sunce Very Happy
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimesri 30 ruj 2009, 13:13

.. aj parizer koju fotku bajka da vidimo kak si to zmontiral .. no! Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimened 04 lis 2009, 19:13

Sorry ljudi, u TOTALNOJ sam gužvi i bit ću još slijedećih par tjedana jer selim ured... plaće mi se kaj nisam uspio iskoristiti ove zadnje sunčane dane za vožnjice motorom... a bili su taman - ni hladni, ni vrući... ali sex ga...

Nisam uspio niti macchinu pogledati u garaži da vidim da li je dobro i jel joj jadnoj kaj treba... podragati ju malo... Sad (govorim, normalno, o motoru... da nebi bilo zabune What a Face )

Znači skorpac - novi dijelovi su još uvijek u kutiji... u starome uredu... čekaju bolje dane... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimened 04 lis 2009, 20:55

Baš sam jučer pitao Palomasa kako te nešto nema Question Question
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimened 03 sij 2010, 15:18

Parizer, di si? Smile

Naručijem neke dijelove, pa me zanima kak ti paket treger stane zbog naše ogromne tablice? Oćeš par slika nabaciti?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 13:31

Sorry, ljudi kaj me nema i ne odgovaram baš... koliko sam aktualan govori i pitanje Disko Nindže o kupnji gepeka, a sada vidim da si je već sve kupio i montirao u njegovoj temi... roker

BTW, moj gepek i naslon su JOŠ UVIJEK U KUTIJI! Evil or Very Mad

Jednostavno nemam vremena ni za šta, osim za povremene vožnje... shebala me ova hrvatska zbilja i jednostavno radim non-stop, a love nemam ništa... trenutno sam pred zatvaranjem firme... ako se nešto uskoro ne promijeni... No

Ali dosta o politici i gospodarstvu, da se ja lagano vratim na temu... dakle, motor je navršio godinu dana, prešo 5.000km (čeka ga redovni servis sada), imao sam sa njim dobrih i loših iskustava (puno dobrih, jedno loše), pao jednom (ako se to kaj mi se desilo uopće može nazvati padom), vozio svoje prve vožnje po kiši i snijegu... i tako... malo po malo sam sakupljao moje prve bajkerske kilometre... :lol:

Trenutno je friško registriran, i vozim ga čim nema oborina...

Kupio sam i nešto opreme za sebe još (slike i cijene bum stavio), slikao i neke svoje izlete (i to bum stavio)... većinu toga objavio sam već na Fejsu, znam, grijeh, grijeh, moj preveliki grijeh, ali tamo mi je lakše stavljati slike i opise nekako... ali obečajem da ću i to srediti i staviti slike i ovdje... roker

Probat ću svaki dan dio svojih iskustava u ovih prošlih godinu dana staviti u jedan post... za one koje zanima... lol!


Više o svemu - sutra! guza
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 13:34

Parizer je napisao/la:
Više o svemu - sutra! guza

Parizer, Parizer.... čini mi se da bi i Barack Obama pronašao viiše slobodnog vremena za ovaj forum od tebe! lol!
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 15:20

Ajde, glavno da se ti nama polako vraćaš Smile

Slično neugodno iskustvo sam i ja imao, po kiši, kad mi je neka cura sa pudlicom ko muha bez glave izletila na cestu... Sad
Gepek treger kad ćeš montirati, morat ćeš tablicu pomaknuti skroz do lampe dolje Sad Preko katadioptera.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 15:54

Disko Nindža je napisao/la:
Gepek treger kad ćeš montirati, morat ćeš tablicu pomaknuti skroz do lampe dolje Sad Preko katadioptera.

Ma to znam, vidio sam več kod Skropca... BTW, kupio si isti gepek i naslon ko i ja... roker

Jesi i okvir za tablicu uzeo neki manji ili ti je stalo sa onim velikim plastičnim nosaćem? Daj metni koju slikicu sa registracijom i gepekom da vidim kak to zgleda... čim zatopli krećem i ja sa sređivanjem... roker
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 16:12

Priča prva: Disclaimer

Dakle prije nego kaj počnem pametovati o svojim utiscima o motoru i o svojim vozačkim i inim problemima vezanim uz motor moram napomenuti nekoliko važnih stvari:

Prvo, ja sam friški vozač motora! Znao sam prije povremeno voziti nekakvu malu prdekalicu tipa Tomos, ali nikad ništa dovoljno dugo...

Drugo, postao sam vozač motora tek u 35-oj godini života...

Treće, nemam iskustva niti sa kojim drugim motorom i niti sa kojom drugom opremom za motor pa moja zapažanja u vezi istih treba uzeti sa zadrškom... naime, ja to nisam imao sa čime usporediti...

Četvrto, neka će moja iskustva i zapažanja dugogodišjnim vozačima izgledati kao - pa normalno da je tako - ili - nije uopće tako - ali mislim da će friški vozaći iz toga ipak moći izvući neku korist... vi starci ste već sigurno zaboravili kako je to kad ste "mladi" vozać kao ja... :lol:

Peto, u idućim postovima bit će puno grešaka vezanih za Č i Ć... dežurnim borcima za gramatiku i pravopis to unaprijed napominjem... nepismen sam - prebolite to! affraid

Šesto, ovaj će se popis s vremenom mijenjati i prilagođavati...

Sedmo, ko je pročitao prvih šest točaka i došao do ove, svaka mu čast, ali mislim da bi ipak trebao dobro razmisliti da li mu je previše dosadno u životu i zaista nema kaj pametnije za raditi... nemoj me glup

...to be continued...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 16:14

Parizer je napisao/la:
Sedmo, ko je pročitao prvih šest točaka i došao do ove, svaka mu čast, ali mislim da bi ipak trebao dobro razmisliti da li mu je previše dosadno u životu i zaista nema kaj pametnije za raditi...

Sad sam se zabrinuo za sebe!! Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 16:22

lord je napisao/la:
Parizer je napisao/la:
Sedmo, ko je pročitao prvih šest točaka i došao do ove, svaka mu čast, ali mislim da bi ipak trebao dobro razmisliti da li mu je previše dosadno u životu i zaista nema kaj pametnije za raditi...

Sad sam se zabrinuo za sebe!! Very Happy

Hahahaha, kako ćeš tek biti zabrinut kada pročitaš cijelu "knjigu" u nastavcima... mislim, ako mogu Nives Drpić, modni mačak, Simonica i slični danas pisati i objavljivati knjige, a oni nisu samo nepismeni nego i retardirani - valjda mogu i ja... What a Face
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 17:30

Piši, nemoj vilozovirati! lol!
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 17:35

Parizer je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Gepek treger kad ćeš montirati, morat ćeš tablicu pomaknuti skroz do lampe dolje Sad Preko katadioptera.

Ma to znam, vidio sam več kod Skropca... BTW, kupio si isti gepek i naslon ko i ja... roker

Jesi i okvir za tablicu uzeo neki manji ili ti je stalo sa onim velikim plastičnim nosaćem? Daj metni koju slikicu sa registracijom i gepekom da vidim kak to zgleda... čim zatopli krećem i ja sa sređivanjem... roker

Da, znam da su gepek i naslon isti Smile Jedini koje na hyosungsourceu možeš uzeti za GV250 Smile

Ja ti od početka nisam imao taj plastični okvir, nije mi se htjelo još za to davati pare.. Nego sam sa tatom otišao do jedne firme blizu mojeg kvarta u Krievcima di tata pozna gazdu, dao sam tamo majstoru tablicu i čovjek mi je odrezao komad aluminijskog lima tih dimenzija... Malo ga skantirao i to je to. Tako da sam sad samo probušio nove rupe da mogu niže staviti tablicu.
Budem pofotkal kad ulovim vremena, sad sam u žaru pisanja diplomskog, moram ga predati za tjedan dana a još imam puno posla pa sam u svojevrsnoj karanteni Smile
Inaće, kupili smo cura i ja napokon prave moto jakne, a kad zatopli zapalit ćemo do austrije po bisage i još neke sitnice Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 18:09

Danas sam "u zoni" izgleda... tipke idu same... nastavimo dakle...

Priča Druga: Orginalne gume / držanje ceste

Iako sam ono sve naveo lijepo u Priči Prvoj - ovo sa time nema veze... naime, orginalne Shinko gume su TOLIKO loše da je nemoguće da postoji i nešto gore!!!

Po suhom toplom vjemenu - jedva zadovoljavaju! A da se razumijemo - nisam vozio više od 90 km/h... nikada se nisam niti polegavao u zavoju, niti to od motora, guma, a najmanje od sebe i očekujem!

Brzina mala, kočnice obje koristim, ali ko da sam na ledu non-stop... po suhom ne, ali čim je kiša u najavi počnu mi gume klizati... čim vide da Vakula na prognozi crta oblačiće sa kapljicama - gotovo je sa držanjem ceste... na ravnom u trećoj brzini dodam MALO gasa a zadnji dio šlajdra ko da imam jurilicu od 1.000ccm i 180KS! affraid

Ali mislim si - sada kada sam naučio sa tim gumama voziti po kiši i tračnicama - dalje će sve lakše biti... pljuga

Ukoliko vam ostane love nakon kupnje motora - mijenjajte gume... ja, na žalost love nemam... a te loše gume su jedan od razloga zakaj sam pao... ali o tome u jednoj drugoj Priči...

...to be continued...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Sponsored content





aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   aquila - Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Napokon: Aquila GV250
» Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)
» Prodajem Hyosung Aquilu 250i , 2008.g.
» Hyosung GV 250 Aquila
» Napokon i moja Yamaha xv 500 Virago

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: