Početna stranicaPretraľnikTrokiranje na +5C 610RegistracijaLogin

 

 Trokiranje na +5C

Go down 
+10
klesoo
One Night Stand
shadow
Saba
medo
sef-sale
magna
firejack
calc69
cityn
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 12:57

"Mali problemčić" pa ako ima neko da je imao sličnu stvar, unaprijed cheers

Jutros fino po +5C krenem na posao (ženin pogled ne bih ni opisivao dobar3 ), masinica upali bez problema po običaju, pod saugom vozim malo pa ga vratim u normalni rad, par minuta nakon toga motor kod dodavanja gasa poče trokirati, ono ide kad je na laganom, kod malo normalnijeg rpm, niks, gubi se.... inače po +8 i većim temp. tog problema nema.......

Any ideas ?
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 13:06

...hladno vrijeme,zračno hlađenje,lagani gas pa se brzo ohladi...
Probaj sa malo čoka dok se jače ne zagrije... scratch
[Vrh] Go down
firejack
man
man
firejack


Broj postova : 271
Godina imam : 58
Prebivalište : N45°48'39'' E15°58'24''
Vozim : Johnny Pag 250 Spyder
Na forumu od : 28.09.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 13:44

Opet moje teorije prepisane iz znanja o autima ...
Na +4 do 5 celzijevaca je najveća opasnost od "smrzavanja" frgića!
Smrzavanje moze i bez navodnika.
Dakle(m),
s obzirom da benga hlapi, a znamo da hlapljenje odvodi temperaturu, mjesto hlapljenja je još hladnije od okolnog. Hladnije od 4-5 je već blizu ili ispod nule.
To se može vidjeti kao inje ili mraz izvana na frgiću.
Ako nije grijani (vodom ili strujom) frgić, stvar se neće bitno popraviti ni kad se mašina zgrije.
I usred ljeta na vručoj mašini to mjesto je hladnije.
Konkretno, ako se radi o tome, možda je netko doskočio.
dobar3
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 13:45

drži vodu
još ako je voda u gorivu .....
[Vrh] Go down
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 13:53

hmmm, moguće magna da si u pravu.... kondenz i sl. obzirom da je radio ok i malo kasnije počeo trokirati.... a sad kako to riješiti ?.... moram doma večeras ipak Cool al' i provozao bih ga još koji dan.....
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 14:24

cityn je napisao/la:
hmmm, moguće magna da si u pravu.... kondenz i sl. obzirom da je radio ok i malo kasnije počeo trokirati.... a sad kako to riješiti ?.... moram doma večeras ipak Cool al' i provozao bih ga još koji dan.....

samo ga nemoj sibicom grijat..heheheh Very Happy
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 14:29

ista stvar se i meni dogodila ovih dana itrebalo je desetak minuta da dođe sebi
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 14:43

Probaj je dobro zagrijat pa tek onda vozit, ne preporučijem vozit sa čokom.....
[Vrh] Go down
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 15:44

Ajd probam i to, sve u svemu maloprije dzir napravio, štucao 4-5 sec. nakon toga sve ok, pa kontam da je voda što Magna kaže..... vidjet ćemo kakav je kad se malo zagrije u mjestu dobar

Ekipa, hvala na savjetima, sad će snijeg za koji dan pa ga probamo na 0C lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
shadow
cro chopper forum
cro chopper forum
shadow


Broj postova : 1100
Godina imam : 37
Prebivalište : Livno, Boravište: Zagreb
Vozim : Honda VT1100 shadow
Na forumu od : 15.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimečet 13 stu 2008, 16:34

frend je imao sličnih problema na svom motoru provjeri svjećice, fltere od goriva jel moguće da ti mašina ne dobiva dovoljno goriva zbog filtera...nadam se da sam ti bar malo pomogao...pozdrav
[Vrh] Go down
http://spom-livno.com
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 00:32

firejack je napisao/la:
Opet moje teorije prepisane iz znanja o autima ...
Na +4 do 5 celzijevaca je najveća opasnost od "smrzavanja" frgića!
Smrzavanje moze i bez navodnika.
Dakle(m),
s obzirom da benga hlapi, a znamo da hlapljenje odvodi temperaturu, mjesto hlapljenja je još hladnije od okolnog. Hladnije od 4-5 je već blizu ili ispod nule.
To se može vidjeti kao inje ili mraz izvana na frgiću.
Ako nije grijani (vodom ili strujom) frgić, stvar se neće bitno popraviti ni kad se mašina zgrije.
I usred ljeta na vručoj mašini to mjesto je hladnije.
Konkretno, ako se radi o tome, možda je netko doskočio.
dobar3
Ovo mi stvarno nije jasno... scratch Embarassed
Ak je okolina iznad nule, i neko tijelo također iznad nule (u ovom slučaju iste temp. jer su imali dovoljno vremena da se usklade, al nije bitno)... kak je moguće da nešto (bez frižidera) ode ispod nule??
Dakle, kad klinac ima temperaturu, mažeš mu leđa alkoholom, to isparava i zato brže poprima temperaturu okoline, naglasak na brže... al ispod temperature okoline nemre nikako...
Jel ima neki trik ili samo odbijaš poštovati zakone fizike? Very Happy
I još jedno pitanje: Što bi se to točno smrznulo u frgiću?
I još jedno pitanje: Benzinu je dovoljna niža temperatura da isparava nego što je vodi, to stoji; al baš na 5 stupnjeva da je neko silno isparavanje...?
Ajd pojasni da i ja nekaj naučim! Question study hvala
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 00:47

One Night Stand je napisao/la:
firejack je napisao/la:
Opet moje teorije prepisane iz znanja o autima ...
Na +4 do 5 celzijevaca je najveća opasnost od "smrzavanja" frgića!
Smrzavanje moze i bez navodnika.
Dakle(m),
s obzirom da benga hlapi, a znamo da hlapljenje odvodi temperaturu, mjesto hlapljenja je još hladnije od okolnog. Hladnije od 4-5 je već blizu ili ispod nule.
To se može vidjeti kao inje ili mraz izvana na frgiću.
Ako nije grijani (vodom ili strujom) frgić, stvar se neće bitno popraviti ni kad se mašina zgrije.
I usred ljeta na vručoj mašini to mjesto je hladnije.
Konkretno, ako se radi o tome, možda je netko doskočio.
dobar3
Ovo mi stvarno nije jasno... scratch Embarassed
Ak je okolina iznad nule, i neko tijelo također iznad nule (u ovom slučaju iste temp. jer su imali dovoljno vremena da se usklade, al nije bitno)... kak je moguće da nešto (bez frižidera) ode ispod nule??
Dakle, kad klinac ima temperaturu, mažeš mu leđa alkoholom, to isparava i zato brže poprima temperaturu okoline, naglasak na brže... al ispod temperature okoline nemre nikako...
Jel ima neki trik ili samo odbijaš poštovati zakone fizike? Very Happy
I još jedno pitanje: Što bi se to točno smrznulo u frgiću?
I još jedno pitanje: Benzinu je dovoljna niža temperatura da isparava nego što je vodi, to stoji; al baš na 5 stupnjeva da je neko silno isparavanje...?
Ajd pojasni da i ja nekaj naučim! Question study hvala

znas li kako radi frizider? Frgic ti je nesto slicno isparivacu u frizideru i otuda pad temperature. Ukoliko ima jos i vode u casici, moguce je da se voda smrzne i potpuno blokira protok goriva.

Nema tu trikova, sve je cista fizika. Ako dovoljno brzo isparavas alkohol s ledja od klinca i na njemu ce se pojaviti inje, tj. smrznuti ce se!!!
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 09:54

neznam imao sam i ja taj problem.
Neznam dali je isto ali meni je isto tako torkirao na početku dok se ne ugrije. jedva zapali ako je full hladno.

Jučer sam otišao na OMV i natočio OMV super100 i mogu reci da je danas ujutro upalio kao bebica iz prve, zagrijao se prije nego li sam se stigao obuci i krenuo sam bez imalo čoka. Neznam dali je to identično ali probaj zakaj ne. Mogu reci da od sada točim ovo gorivo.
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 13:31

mustra je napisao/la:
neznam imao sam i ja taj problem.
Neznam dali je isto ali meni je isto tako torkirao na početku dok se ne ugrije. jedva zapali ako je full hladno.

Jučer sam otišao na OMV i natočio OMV super100 i mogu reci da je danas ujutro upalio kao bebica iz prve, zagrijao se prije nego li sam se stigao obuci i krenuo sam bez imalo čoka. Neznam dali je to identično ali probaj zakaj ne. Mogu reci da od sada točim ovo gorivo.

javi rezultat istrazivanja. Mozda bi ti pomoglo kada bih ti ja tankirao, a ti govorio kada ide bolje....

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
firejack
man
man
firejack


Broj postova : 271
Godina imam : 58
Prebivalište : N45°48'39'' E15°58'24''
Vozim : Johnny Pag 250 Spyder
Na forumu od : 28.09.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 13:36

2 One Night Stand

Stara bajkerska(?) fora:

Natočiš vodu u čuturu.
Na nju navučeš pamučnu čarapu.
Objesiš čuturu na motor.
Paziš da je čarapa stalno mokra.
Voziš se, usred ljeta, kad je vani +35 celzijevaca, voda bu u čuturi puno hladnija od okoline!!!
Ako dovoljno močiš i ako dovoljno brzo voziš, cuga bu na 15-tak stupnjeva.

Eh sad, objašnjenje ovog spada u elementarnu fiziku i ja bih rađe da se uključi netko tko je fiziku u školi učio u zadnjih 10-tak godina, a ne kao ja prije 25!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 14:07

U rasplinjaču isparava benzin, i zato je rasplinjač uvijek hladan. Dok se motor sasvim ne zagrije,rasplinjač je toliko hladan da se vlažan zrak koji ulazi unutra naglo hladi i vlaga se kondenzira na zidovima rasplinjača, leptiru za gas i kanalima kroz koje prolazi zrak.

Do stvaranja leda dolazi uslijed povećavanja brzine strujanja zraka u difuzoru, jer pri povećavanju brzine strujanja, pada pritisak a to prouzrokuje pad temperature u difuzoru. Kad se na to jos doda i isparavanje goriva u difuzoru , dolazi do stvaranja leda, led se obično skuplja pri dnu difuzora , oko leptira, gde su otvori kanala za ler gas.

Pojava zamrzavanja u rasplinjaču je najizraženija kada je visoka relativna vlažnost zraka, a temperature zraka je oko 4- 5 C , jer tada ima dovoljno vlage u zraku, a temperatura je taman tolika da pri hladjenju zraka u rasplinjaču dođe do zamrzavanja vlage.

Pri višim temp. ne dolazi do stvaranja leda, jer pad temperature u rasplinjaču nije dovoljno veliki da dođe do zamrzavanja. Pri nižim temp. ova pojava nije izražena, jer nema dovoljno vlage u zraku.


Zadnja promjena: palomas; pet 14 stu 2008, 14:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
firejack
man
man
firejack


Broj postova : 271
Godina imam : 58
Prebivalište : N45°48'39'' E15°58'24''
Vozim : Johnny Pag 250 Spyder
Na forumu od : 28.09.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 14:10

BRAVO

:bravo:
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 14:11

firejack je napisao/la:
2 One Night Stand

Stara bajkerska(?) fora:

Natočiš vodu u čuturu.
Na nju navučeš pamučnu čarapu.
Objesiš čuturu na motor.
Paziš da je čarapa stalno mokra.
Voziš se, usred ljeta, kad je vani +35 celzijevaca, voda bu u čuturi puno hladnija od okoline!!!
Ako dovoljno močiš i ako dovoljno brzo voziš, cuga bu na 15-tak stupnjeva.

Eh sad, objašnjenje ovog spada u elementarnu fiziku i ja bih rađe da se uključi netko tko je fiziku u školi učio u zadnjih 10-tak godina, a ne kao ja prije 25!

ista je fora s novinama i vodom. Na plazi umotas bocicu u mokre novine i direkt na sunce. Sto je jace isparavanje, voda je hladnija...

Princip rada frizidera:
Tlacenjem freona (ili sto sad vec je) oslobadja se toplina. Ta toplina se predaje okolini na hladnjaku iza frizidera (taj je hladnjak ili kiler uvijek topal). Poslije stlaceni freon prolazi kroz dizu (isparivac) i ulazi u prostor koji se hladi i tu ekpandira. Dakle, tu se vraca u prvobitno stanje, dakle na pocetni tlak. Sto mu sad fali??? Ona toplina koju je izgubio na kileru. Tu toplinu mora uzeti iz okoline, a kako je okolina zatvorena, onda u njoj pada temperatura.
Ista je fora i klima uredjaj, samo sto su to puno snaznije masinen.
Ista je fora i s isparavanjem vode ili alkohola kad mackamo klince s temperaturom.
Padom tlaka (povecanjem volumena) pada i temperatura i to je to.

Mislim da sam uspio reci sto sam provlacio kroz glavu...???
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 14:13

firejack je napisao/la:
BRAVO

Ovi danu su idealni za takve pojave, jer ima puno vlage u zraku, i temperatura mu je baš optimalna za pojavu leda... Zato je najbolje upaliti motor, i ostaviti ga da se barem donekle zagrije. U početnim kilometrima vožnje trebalo bi gas dodavati postepeno, a ne naglo okretati ručicu gasa.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 14:14

palomas je napisao/la:
U rasplinjaču isparava benzin, i zato je rasplinjač uvijek hladan. Dok se motor sasvim ne zagrije,rasplinjač je toliko hladan da se vlažan zrak koji ulazi unutra naglo hladi i vlaga se kondenzira na zidovima rasplinjača, leptiru za gas i kanalima kroz koje prolazi zrak.

Do stvaranja leda dolazi uslijed povećavanja brzine strujanja u difuzoru, jer pri povećavanju brzine strujanja , pada pritisak a to prouzrokuje pad temperature u difuzoru. Kad se na to jos doda i isparavanje goriva u difuzoru , dolazi do stvaranja leda, led se obično skuplja pri dnu difuzora , oko leptira, gde su otvori kanala za ler gas.

Pojava zamrzavanja u rasplinjaču je najizraženija kada je visoka relativna vlažnost zraka, a temperature zraka je oko 4- 5 C , jer tada ima dovoljno vlage u zraku, a temperatura je taman tolika da pri hladjenju zraka u rasplinjaču dođe do zamrzavanja vlage.

Pri višim temp. ne dolazi do stvaranja leda, jer pad temperature u rasplinjaču nije dovoljno veliki da dođe do zamrzavanja. Pri nižim temp. ova pojava nije izražena, jer nema dovoljno vlage u zraku.

to je to

:bravo:
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 16:03

Ista se stvar dogadjala i meni..ako je bilo - kad sam vozila na posao..bilo je i guranja motora uzbrdo..navodno je bio fergazer u pitanju..
[Vrh] Go down
firejack
man
man
firejack


Broj postova : 271
Godina imam : 58
Prebivalište : N45°48'39'' E15°58'24''
Vozim : Johnny Pag 250 Spyder
Na forumu od : 28.09.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 16:12

Kod temp oko nule i niže, vlaga se kristalizira i pada na pod u obliku inja i sl.

Da bi ovaj problem spriječili, neki fergazeri imaju grijanje vodom ili strujom.

Led na vanjskoj strani frgića često se može vidjeti i u ljeti, ali kod visoke vanjeske temp zraka, ne dolazi do smrzavanja leptira tj unutrašnjosti fergazera.
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 19:03

klesoo je napisao/la:
mustra je napisao/la:
neznam imao sam i ja taj problem.
Neznam dali je isto ali meni je isto tako torkirao na početku dok se ne ugrije. jedva zapali ako je full hladno.

Jučer sam otišao na OMV i natočio OMV super100 i mogu reci da je danas ujutro upalio kao bebica iz prve, zagrijao se prije nego li sam se stigao obuci i krenuo sam bez imalo čoka. Neznam dali je to identično ali probaj zakaj ne. Mogu reci da od sada točim ovo gorivo.

javi rezultat istrazivanja. Mozda bi ti pomoglo kada bih ti ja tankirao, a ti govorio kada ide bolje....

Wink


Ej evo upravo sam se vratio s posla. Uglavnom motor je stajao cijli dan vani na hladnoći došao do motora upalio iz prve bez ikakvog trokiranja, možda ako se grijao minutu ako i toliko i krenuo bez ikakvog čoka bez ičega nikakvo trokiranje, i mogu reci da imam nekako filing da bolje radi, neznam kako da ti objasnim ali moraš osjeitti. Imam filing da je ovo groivo bolje za ove hladnije dane.
a vani je 8C temperatura.
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimepet 14 stu 2008, 19:38

mustra je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
mustra je napisao/la:
neznam imao sam i ja taj problem.
Neznam dali je isto ali meni je isto tako torkirao na početku dok se ne ugrije. jedva zapali ako je full hladno.

Jučer sam otišao na OMV i natočio OMV super100 i mogu reci da je danas ujutro upalio kao bebica iz prve, zagrijao se prije nego li sam se stigao obuci i krenuo sam bez imalo čoka. Neznam dali je to identično ali probaj zakaj ne. Mogu reci da od sada točim ovo gorivo.

javi rezultat istrazivanja. Mozda bi ti pomoglo kada bih ti ja tankirao, a ti govorio kada ide bolje....

Wink


Ej evo upravo sam se vratio s posla. Uglavnom motor je stajao cijli dan vani na hladnoći došao do motora upalio iz prve bez ikakvog trokiranja, možda ako se grijao minutu ako i toliko i krenuo bez ikakvog čoka bez ičega nikakvo trokiranje, i mogu reci da imam nekako filing da bolje radi, neznam kako da ti objasnim ali moraš osjeitti. Imam filing da je ovo groivo bolje za ove hladnije dane.
a vani je 8C temperatura.

necu protivrijeciiti, ali izvjesti nas sutra ujutro. Mozes vjezbati i do ponedjeljka, jer ma nema ovdje. malo cete se odmoriti....

Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
zingshad
man
man



Broj postova : 78
Godina imam : 54
Prebivalište : HR
Vozim : ccm
Na forumu od : 09.10.2008

Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitimesub 15 stu 2008, 10:12

Ne mogu ne komentirati. Izvrstan post od Palomasa, dobar, upravo to me interesiralo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trokiranje na +5C Empty
PostajNaslov: Re: Trokiranje na +5C   Trokiranje na +5C Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trokiranje na +5C
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» trokiranje
» trokiranje na vn800
» lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: