Početna stranicaPretraľniklupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 610RegistracijaLogin

 

 lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitimečet 21 tra 2011, 09:23

pomoc

IntruderVS600

Kad ga upalim sa punim čokom na hladno uglavnom je sve u redu i samo ponekad nešto zalupi u karburatoru (barem se meni čini da je u karburatoru) i to u međugasu, nikad pri dodavanju gasa ili pri otpuštanju gasa na nulu.
Ako je nedovoljno čoka a on još hladan, lupanje je vrlo jako i često a čuje se kao da u karburatoru nešto poput onog klipa na kojem je membrana udara iz jednog položaja u drugi položaj. Najjače se osjeti na među gasu a kad dodajem gas ne ili kad ga skroz pustim.
Imam osjećaj kao da klip unutar karburatora naglo iz nekog položaja udari u neki graničnik.
Vjerujem da vam ovo možda izgleda bezveze ali nikad se nisam susreo sa ovakvim trokiranjem i lupanjem, a motor vuće odlično i vožnja je vrlo ugodna.
Dakle ponekad zatrokira i dok je zagrijan u vožnji ali uglavnom na međugasu, a nikad baš nikad pri punom gasu ili pri dodavanju gasa.
Upravo čekam filtere zraka jer prijašnji gazda nije izgleda poprilično dugo vodio računa o njima, pa možda i u tom grmu leži zeko...

Pomislio sam da su membrane krute ili ispucale ali skinuo sam ih i izgledaju dobro, kontaktirao sam i jednog Meštra u srbiji koji radi membrane i on iz slika zaključuje da su dobre. Ali.... ko će ga znat....osim onog koji zna....

Ako neko ima slično iskustvo molio bih da se ne suzdržava od tipkanja....

falalepa
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: Re: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitimesri 27 tra 2011, 17:21

Upravo sam prije pet minuta zvao pred bivšeg gazdu iz Slavonije da ga pitam dal je imao u zadnje vrijeme prije prodaje problema sa motorom i došli smo na to da je lik iz Ivanić Grada (od kojeg sam ja kupio bajk) iz neznanja smrdo čok. On mi je rekao da je išao podmazivat sajle a što je radio bog zna. Naime sad mi je čovjek iz Slavonije rekao kako je čok radio prije. Pri paljenju do kraju, nakon 20-30 sekundi čok sam ide u srednji položaj iz kojeg ga ti ručno vračaš u nulu. Dakle, klasika. A ja sad ne mogu čok niti staviti u krajnji položaj jer se odmah vrača u srednji i da bi ostao u krajnjem položaju ubacujem "kvačicu". Kad se zagrije iliti na moju procjenu, izvadim kvačicu i to je to.
Dakle slijedi mi raskapanje čoka i vidjeti šta je smrdano.
Izgleda da u svemu tome leži kvaka oko pucanja i trokiranja.

pljuga

Laughing
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: Re: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitimesri 27 tra 2011, 18:55

Ajde sretno, ja ti ne mogu pomoci jer se ne kuzim
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: Re: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitimesri 27 tra 2011, 20:44

Beatnik je napisao/la:
Ajde sretno, ja ti ne mogu pomoci jer se ne kuzim

nema veze svaka podrška je dobro došla pa makar i da podrži cuga

Very Happy pljuga
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: Re: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitimesri 27 tra 2011, 22:00

........ako sumnjaš u čok ili nekakvo zveckanje u karbu, skini ga na stol, rastavi sve djelove, dobro očisti, isperi, provjeri vitalne dijelove, i normalno vrati nazad. Eh da, i riješi tu sajlu čoka da radi kako treba......I ako su dva ili više spojenih karbova, obavezna sinhronizacija.
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: Re: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitimesri 27 tra 2011, 22:52

Cok mozes malo stegnuti. Meni se isto sam vracao pa sam samo malo dotegnuo i sada je sve ok.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Empty
PostajNaslov: Re: lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600   lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
lupkanje i trokiranje ... Intruder VS600
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem sa ventilima Intruder VN51B VS600
» lupkanje ventila na GV 250
» Trokiranje na +5C
» trokiranje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: