Početna stranicaPretraľnikKymco Zing - generalna tema 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Zing - generalna tema

Go down 
+14
dac
calc69
martinPache
usnuli_konjanik
buralee
ekspirienct
vuk_666
jazz
Jack
necchi
Crash
webrider
Firefighter
Vladek
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 27 kol 2008, 21:55

Otvaram ovu temu s namjerom podjele dobrih i loših iskustava o motoru Kymco Zing. Svi koji ga vozimo znamo da nema orginalne serijske opreme koja dolazi uz njega pa se nadam da ćemo putem ove teme i podjelom naših iskustava pridonjeti sve većem broju zadovoljnih Zingaša! Sve što mislite da se može poboljšati, promjeniti, pripasati na motoru, i ako vas nešto posebno muči i neznate riješiti (vezano za Zinga, a ne opće društvene i obiteljske probleme pišite u ovoj temi).

Naravno da su i svi članovi foruma koji imaju konstruktivne savjete i više nego dobrodošli da pišu u ovoj temi.

chopper

Za početak par korisnih tema koje su već na forumu za pogledati:

Moj Zing:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-my-bike-f2/kymco-zing-125-t53.htm

Jack-ov Zing (Hand-made):
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moja-prerada-f3/pomispotia-kastom-motorsajkls-t774.htm

Jazz-ov Zing in progress...:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moja-prerada-f3/zing-in-progres-t1335.htm
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 27 kol 2008, 22:10

Ja ću tu itamo kada mi nešto padne na pamet (osim cigle) napisati što bi možda bilo dobro napraviti na Zingu. Npr. glavna stvar koju sam nedavno napravio je to da sam promjenio prednji far. U orginalnom se nalazi balonska žaruljica koja loše svjetli. U Louisu ima za kupiti kompletna indentična lampa,ali koja ima H4 grlo (čak je i made in Taiwan). Dovoljno je samo spojiti žice i stvar funkcionira. Ja sam još dodatno stavio jaču H4 žarulju (Phillips Moto Vision). Razlika je velika.
Ovim putem još jednom hvala Kreši (nabava) i Davoru (montaža) na pomoći!
Far iz Louisa:

Kymco Zing - generalna tema 10033997880fr08ws1

Cijena: 50 eura
Kataloški broj: 10033997
[Vrh] Go down
Firefighter
man
man
Firefighter


Broj postova : 89
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb- Podsused
Vozim : Kawasaki kz 750 Twin Brat
Na forumu od : 12.07.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 27 kol 2008, 23:08

Vladek, kaj Ti ne pati prekidač za svijetla sa jačom žaruljom. Hoće se grijati pa postoji opasnost od topljenja izolacije... Vidio sam to ali ne na Zingu.. Question Exclamation Question :idea:
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimečet 28 kol 2008, 06:37

Firefighter je napisao/la:
Vladek, kaj Ti ne pati prekidač za svijetla sa jačom žaruljom. Hoće se grijati pa postoji opasnost od topljenja izolacije... Vidio sam to ali ne na Zingu.. Question Exclamation Question :idea:

Nema nikakve frke sve radi ko urica. Vozim se s tim farom već skoro 2 mjeseca i dosada nikakve zamore struje ili prekidača nisam primjetio.
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimečet 28 kol 2008, 08:28

Pozdravljam otvaranje ove teme koja će sigurno biti od velike koristi vlasnicima Zinga (kojih je btw. sve više na našem forumu cheers ).
Vladeku koji uvijek ima dobru ideju: svaka cast

Ajmo sad o konkretnim stvarima.

Dosta se raspravljalo na razne načine o struji na Zingu. Moram reći da sam i ja imao istih problema, no izgleda da sam ih riješio. Pa da podijelim svoje iskustvo s vama, možda će nekome koristiti.

Zinga sam kupio polovnog s ugrađenim dodatnim farovima. Problem br 1 je bio što je na tipku palio samo kad je akumulator friško napunjen.
Problem br 2 je bio što se mi pri vožnji s upaljenim svjetlima dešavalo da struja totalno oslabi (žmigavci jedva da "dišu") - što je fakat opasno u prometu. To me potaklo na intenzivno istraživanje problema.

Iskusni električar mi je u razgovoru rekao da se najvjerovatnije radi o preopterećenju napajanja strujom.

Poduzeo sam slijedeće:

- stavio slabije sijalice u dodatne farove
- doveo s akumulatora posebnu (deblju) žicu (preko dodatnog prekidača) do dodatnih farova (do tada su bili spojeni direktno na kratko svijetlo glavnog fara)
ovako sam izveo dodatni prekidač:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moja-prerada-f3/kymco-zing-prekidae-za-dodatna-svjetla-t988.htm

-eksperimentalno ugradio novi mali akumulator (kupio sam jeftini za 90 Kn od 4 Ah koji je imao odgovarajuće kleme)

Nakon navedenih poduzetih koraka, sve radi k'o vurica već mjesecima.
Svi potrošači struje se ponašaju korektno, pali na tipku k'o zmaj Very Happy .

Eto, nadam se da će ovo nekome pomoći.


Zadnja promjena: webrider; čet 28 kol 2008, 08:34; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimečet 28 kol 2008, 08:32

Imam pitanje: da li netko ima podatak koju max. snagu (u Wattima) daje generator (alternator) na Zingu? To je inače podatak koji piše u općim podacima za svaki motor, ali k'o za vraga, ne mogu to nigdje naći.
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 02 ruj 2008, 11:07

Mozda sam fulao topic, a mozda i nisam dovoljno pazljivo prelistao sve o Zingu, no imam ideju o stavljanju crash bara na svog zingaca (malo sigurnost, vise estetika), to je ujedno i prvo sto bih napravio na njemu i pored bisaga koje su u planu i jedino sto bih dirao za sad. Zanima me komu se obratiti, jer pretpostavljam da nesto originalno necu naci, a niti bi sta pasalo od ovih modela sto se mogu naci u Louisovom katalogu. Dakle gdje i koliko novaca otprilike treba pripremiti. Nista predebelo Smile niti premasivno ipak je rijec o malom motorinu Very Happy .
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 02 ruj 2008, 11:30

mađioničar majstor kamba
imaš njegov baner na portalu s brojem telefona i ostalo
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 02 ruj 2008, 20:39

[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimečet 04 ruj 2008, 18:53

da se i ja malo ukljucim
svi znamo da Zing ' ima problem s strujom '
bar tako kazu
meni ovaj tjedan krepao regler, i novi je ovisno koga zovete od 650 do 850 kn. . .
zvao sam direkt dilera na Krk, i kaze 650. . .
a ja / bedasto / kazem - pa to i nije tak puno, cuo sam da je oko 750. . .
zove me za pet minuta, kao fulao je. . . zapravo je 850 Evil or Very Mad
zvao sam u Sloveniju, 90 eura, znaci isto. . .
majstor kome sam ga odneo na servis je nasao novi preko svog elektricara, u istom danu
700 kn. . .
krepo i akumulator, al ga je dao na desulfatizaciju - iliti obnavljanje
napravio servis
- rucna, mijenjao ulje
- rucica gasa
- zatezanje lanca
- promjena reglera
i jos neke sitnice
i za sve uzeo 1000 kn
znaci, poslije reglera i elektricara njemu je ostalo nekih 200
od srece sam mu doneo gajbu pive lol!
majstor se zove Zlatko Lisic - Lija 091 2541126
Kamikaza mi ga je preporucio, a ja svima drugima
svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 21:15

E ovako ljudi, stigle bisage http://www.louis.de/_10ffed737143e7cfb107e7164a0b355e49/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=23&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025567
Naravno slijedi montaza, pa ako moze pomoc onih koji su vec to radili, kao prvo kako demontirati sic?
Morat cu i zadnje zmigavce pomaknuti na onu crnu plastiku ispod zadnjeg blatobrana, na koju ide i tablica, nadam se da ce zice od struje biti dovoljno dugacke za takvu preradu Rolling Eyes ?
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 21:25

Jazz je takve montirao na svoj Zing. Mogu reći da fino stoje. Što se tiče žmigavaca - sve žice na Zingu su na knap. Znači trebat češ komad žice i produžiti postojeće na motoru. To nije neka mudrost. Ako neznaš sam, svaki električar ti to napravi za par minuta. Preporučio bih ti ako stavljaš žmigavce na zadnju plastiku da staviš neko pojačanje s nutarnje strane.

Ovak to izgleda na mojemu (zasada):

Kymco Zing - generalna tema Kymcozing2ij7et1
[Vrh] Go down
jazz
man
man
jazz


Broj postova : 370
Godina imam : 37
Prebivalište : popovača/zagreb
Vozim : ništ...
Na forumu od : 09.05.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 21:43

Crash je napisao/la:
E ovako ljudi, stigle bisage http://www.louis.de/_10ffed737143e7cfb107e7164a0b355e49/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=23&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025567
Naravno slijedi montaza, pa ako moze pomoc onih koji su vec to radili, kao prvo kako demontirati sic?
Morat cu i zadnje zmigavce pomaknuti na onu crnu plastiku ispod zadnjeg blatobrana, na koju ide i tablica, nadam se da ce zice od struje biti dovoljno dugacke za takvu preradu Rolling Eyes ?

Ej da moras zmigavce pomaknut, ja sam ih stavio na šasiju, ljevi na ono mjesto gdje je bravica, a za desni sam zašarafio novi komad zeljeza. Žice moras produziti.
I jos sam dodatno radio nosace za bisage, od željeza isto sam sa starim doma, ali možes kao i vladek kupiti u trgovini (mislim da od dragstara pašu gore, kromirani cca 300kn)

Sic skidas tako da prvo sa imbusom (mislim da je br 7) odšarafis sissy bar (4 sarafa).
Onda imas 2 šarafa (vel. 10) tamo u onim rupama, vidjet ces ih. I to je to..

evo ti i kako izgleda to kod mene.
https://cro-chopper.forumcroatian.com/garaza-podrum-f11/p-zing-t2234.htm
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 22:00

Da vec sam skinio sisy, al nisam imao gedoru za ta dva vijka sa strane, sutra ako stignem. Za zmigavce dakle neko ojacanje s nutarnje strane plastike.
Moze jos pojasnjenje oko tih nosaca, gdje se one ucvrscuju na sasiju? Oni zapravo nist i ne drze, nego sluze kao odstojnici da bisage ne odu do tocka?
[Vrh] Go down
jazz
man
man
jazz


Broj postova : 370
Godina imam : 37
Prebivalište : popovača/zagreb
Vozim : ništ...
Na forumu od : 09.05.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 22:24

Crash je napisao/la:
Da vec sam skinio sisy, al nisam imao gedoru za ta dva vijka sa strane, sutra ako stignem. Za zmigavce dakle neko ojacanje s nutarnje strane plastike.
Moze jos pojasnjenje oko tih nosaca, gdje se one ucvrscuju na sasiju? Oni zapravo nist i ne drze, nego sluze kao odstojnici da bisage ne odu do tocka?

Učvrstiit ih možes u pravilu bilo gdje, ja sam ih na jednom kraju tamo gdje su ti sada žmigavci, a drugi kraj za ramu. Tj. ne znam kak da ti objasnim opce to, tu malo upotrijebi maštu i skombiniraj nesta Smile
Uglavnom ovak bi ti otprilike trebalo izgledati, makar možes ti i sam nesto skombinirati, glavno da ti nemre upsati u kotac i da ti ne sjeda na onu kromiranu plastiku koja ti štiti amortizer jer će ju izlizati.

Kymco Zing - generalna tema 10024309
[Vrh] Go down
vuk_666
man
man
vuk_666


Broj postova : 105
Godina imam : 33
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kymco zing
Na forumu od : 08.09.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 11:20

Ja sa svojim zingom nisam imao problema. Barem zasad! Naročito nije bilo problema sa strujom! Fala Bogu! Ima ponosnih 8500 km u 10 mjeseci. Fali mu snage, ali za 125 ccm je solidan. Voli ga zaje... puž zato predlažem da ga dobro podmažete. Ako vam rikne brzinomjer ne pokušavajte kupit novi. Koštat će vas sitnih 2500 kuna. Prvo provjerite sajlu i puž. Ak je rikla vura kupite bilo koju drugu jeftniju. Ako niste zamjenili volan, moram reći da je serijski užasan. Mekan ko drek. Ak vam se prevrne motor volan će se svinut ko kifla. Nemojte kupovat novi jer će vas koštat 1400 kn. Za 400 kuna kupite prej...en volan, a pasat će na motor.

Makar se može spriječit savijanje volana i bitno mu se povećat kvaliteta. Trebat će vam jedno popodne. Skinete ručke i uzmete pur pjenu za prozore. Našpricate u volan.... i to je to! Vratite ručke i volan je tvrd ko kamen. Ako vam se tada prevren motor moći ćete izravnat volan a da cijev ne izgubi volumen. Ak se pri padu svine ko kifla ipak ćete morat potražit novi.

Zamjerka zingu.... Preskupi serijski dijelovi.
[Vrh] Go down
ekspirienct
man
man
ekspirienct


Broj postova : 20
Godina imam : 40
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 04.09.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 14:20

vuk_666 je napisao/la:


Zamjerka zingu.... Preskupi serijski dijelovi.

AMEN to that! Sad
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimepet 19 ruj 2008, 21:19

Dakle kako sam već napisao:
Kupio sam zamjenski dihtung u Motormaniji za 11kn. Danas je montiran, pa ćemo vidjeti. Inače orginalni je na jednom mjestu 56, a na drugom čak 90kn. Toliko o jeftinom motoru i skupim dijelovima. Inače u ovlaštenom servisu za Kawasaki je orginalni dihtung za Eliminator 125 nekih 15-16kn, šteta što ne paše na Zinga.

Također je i vračen orginalni volan! Hvala Firefigheru i Necchi koja mi ga je prepustila (volan, a ne Firefightera) :lol: .
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 24 ruj 2008, 14:24

cesto se cuje da Zing ima nekih problema sa strujom. . .
da sada je meni otisao regler, sto je vjerojatno serijski zez
htio sam staviti drugo svjetlo - vjerojatno ono koje je Vladek kupio, za njega se pokazalo da radi bez frke
doduse, bio bih sretnii da je nesto vece, recimo 2 - 3 cm u promjeru
imate neku ideju za zamjensko vece koje bi pasalo

takodjer, zvuk trube mi je malo cudan
citao sam da je netko koristio trubu starog Merdje, i to je vjerojatno konkretniki zvuk
jel mislite da bi se to dalo spojit na Zinga, s obzirom na vjerojatno vecu potrosnju struje. . .
doduse, kolko trubljenje od par sekundi moze opteretit strujni krug confused
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 24 ruj 2008, 16:50

Ovakvo svjetlo koje sam kupio postoji i 3cm šire. Nosač je jednak. Izgled većeg svjetla na malom Zingu bi bio malo nakaradan...moje mišljenje. Ajde navrati do mene jedan dan ili se nađemo ako će biti još koji dan vikenda malo toplije pa da vidiš koliko svjetla daje moj far.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 24 ruj 2008, 16:56

Vladek je napisao/la:
Ovakvo svjetlo koje sam kupio postoji i 3cm šire. Nosač je jednak. Izgled većeg svjetla na malom Zingu bi bio malo nakaradan...moje mišljenje. Ajde navrati do mene jedan dan ili se nađemo ako će biti još koji dan vikenda malo toplije pa da vidiš koliko svjetla daje moj far.

ma razmisljao sam si o vecem svjetlu
mozda imas praf
ipak, htio bi probat s malooo vecom lampom, mislim da bi bilo O.K.
evo, sad ga gledam iz profila, i vura mi je skoro isto velka ko svjetlo. . .
nije, al tak izgleda
di si doma
ja se manje vise svaki dan vozim, idem na posao, i tak. . .
pa mogu doc
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 24 ruj 2008, 17:06

Vidimo se večeras u Route66 pa se sve dogovorimo. Dođem tam u 19h.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimesri 24 ruj 2008, 17:31

Vladek je napisao/la:
Vidimo se večeras u Route66 pa se sve dogovorimo. Dođem tam u 19h.

moze, vidimo se Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 12:38

vidio sam da se par ljudi zalilo na nepravilan rad motora kada je temperatura oko nule
danas ujutro sam upalio motor nakon nekih dva tjedna No
prvih par minuta je radio O.K.
zatim se poceo gasiti na leru
nadao sam se da ce se popraviti kada se zagrije, sto nije bio slucaj
nakon nekih deset km po gradu sam mu pidigao ler, i sad se gasi rijedje
ne znam sto ga zeza, mozda je benzin navukao vlagu

takodjer, zmigavci su mi prestali radit
cak kada bi ga lagano turirao nist od toga
kada sam digao ler magicno su proradili
svjetla, truba i ostalo je bilo O.K.
u cem bi mogao biti stos
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 16:35

Špricni WD-a u prekidače i sve bu šljakalo OK. To je vjerovatno zbog vlage.
Što se tiče gašenja, kako je već pisano, to je do karburatora. Malo mu podebljaj ler i drži malo gas (ne na ful, nego da malo jače radi), kad ga hladnog pališ, a nakon što se isključio automatski čok.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kymco Zing - generalna tema Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kymco Zing - generalna tema
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kymco zing 125
» kymco zing 125
» Kymco Zing 125
» Kymco Zing 125
» Kymco Zing

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Recenzija motocikla-
Forum(o)Bir: