Početna stranicaPretraľnikKymco Zing - generalna tema - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Zing - generalna tema

Go down 
+14
dac
calc69
martinPache
usnuli_konjanik
buralee
ekspirienct
vuk_666
jazz
Jack
necchi
Crash
webrider
Firefighter
Vladek
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
dac
cro chopper forum
cro chopper forum
dac


Broj postova : 1237
Godina imam : 44
Prebivalište : kumrovec
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 03.01.2009

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimesub 09 lip 2012, 21:13

dac je napisao/la:
buralee je napisao/la:
dac je napisao/la:
Ima li mozda tko kakve manuele, uputstva i tome slično za poslat?

a sta ti treba? imas kakav problem ili?


Pa nemam! Tak da imam!


Nabavio manuele!

Ali imam jedan problem! Dosta mi je neudoban? Možda zato kaj sam visok 183 cm! Dal još ima ko tih problema?
[Vrh] Go down
DomagojM
cro chopper forum
cro chopper forum
DomagojM


Broj postova : 4
Godina imam : 34
Prebivalište : Zagreb
Vozim : N/A
Na forumu od : 24.04.2013

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: pozdrav svima   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimesri 24 tra 2013, 11:32

Neadavno sam posatao vlasnik kymco zing 125 sa 7500 km prijašnji vlasnik je rekao da bi trebalo napraviti servis ( promjeniti ulje) pa me zanima dali bi trebalo možda i filtere promjeniti, ili još nešto s obzirom na kilometražu?
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimesri 24 tra 2013, 14:43

Ma drek. Imas jos za se vozit do promjene. Najbolje ti je skinut Service manual (mozes ih lagano nac) i pogledas.

Samo bi ga mozda trebalo izvadit i pogledat (eventualno oprat u nekom sredstvu u cemu se peru)
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimesri 24 tra 2013, 15:00

Zing nema filter ulja. Filter zraka možeš očistiti i nauljiti prema uputama. Ili, ako nemaš iskustva s tim, najbolje daj nekome tko zna da ti napravi servis i kompletno pregleda motor. To je uvijek dobro napraviti kada kupiš rabljenu makinu. Napraviš to radi sebe pa si miran. U svakom slučaju, sretno. To je dobar motorček. dobar
[Vrh] Go down
DomagojM
cro chopper forum
cro chopper forum
DomagojM


Broj postova : 4
Godina imam : 34
Prebivalište : Zagreb
Vozim : N/A
Na forumu od : 24.04.2013

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimesub 27 tra 2013, 14:21

hvala na informacijama.
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 10:37

Dakle, dečki, ne radi mi svijetlo i pozicija ( zadnje svijetlo ) a radi štopica. Nije do žarulje  Sad 

Nekakav savjet?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 11:15

FLEXAAAAAAA!!!!!!

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil cheers cheers cheers cheers cheers cheers cuga cuga cuga cuga cuga cuga 
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 11:26

Tarze je napisao/la:
Dakle, dečki, ne radi mi svijetlo i pozicija ( zadnje svijetlo ) a radi štopica. Nije do žarulje  Sad 

Nekakav savjet?

Probaj ispitat da li ima napona na kontaktima gdje sjeda žarulja (sa multimetrom ili onim univerzalnim auto ispitivacem za 12V)
Ako nema napona onda ti je 90% u pitanju osigurač. Ako ima napona onda je ipak žarulja !!  cuga 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 11:38

Znam to, strah me da nije relej.
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 11:45

Tarze je napisao/la:
Znam to, strah me da nije relej.

U strahu su velike oči !!  Very Happy 
Prvo provjeri ono najjednostavnije što možeš napraviti sam.
Pa ni kvar na releju nije smak svijeta. BE A MAN !! Umri muški !!
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 11:59

Ha,ha,ha - will do, kapo, will do  dobar3 
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 12:35

Jesi pokušao staviti drugu (novu) žarulju? Kod mene se događalo da je pozicija stalno pregarala, a stop je radio. Ja sam pretpostavio da je uslijed vibracija. Za prvu ruku sam koristio LED žarulju, a kasnije sam zamjenio kompletnom LED lampom koja mu je puno bolje stajala.
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 12:46

Jesam, probao sam 3 druge i kod svih je štopica radila a svijetlo ne. Moram napomenuti da je isto tako bilo kad sam ga kupio i odmah sam zamijenio žarulju i sve je bilo ok. I sad vidim opet  Razz 
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 13:59

Probaj počistiti grlo na lampi. To je sve kaj ja znam, jer sam imao samo te slučajeve prije negoli sam za 20 € kupio drugu ljepšu lampu, sa LED icama, bolje je svjetlila i manje trošila struje...
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 14:27

Nekako mi logično dolazi - provjeriti žice ispod blatobrana, i meni je isto znalo izgarati pozicija a štop bi radio.
Al poslije sam imao problema sa žmigavcima - jer su bisage bile prevelike i ležale su na njima pa sam pokidao žice  Evil or Very Mad 
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Gost
Gost




Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 14:56

baci oko na shemu instalacije, rade li preko zajedničkog osigurača, radi li i prednja pozicija ?

Rastavi lampu pa pogledaj kontakte ( to je sve na federima i kontakt može biti oksidiran )

Ako je OK, provjeri žice ispod blatobrana, može te koštat više nego očekuješ ako je u ''polu''kratkom spoju

[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitimeuto 31 pro 2013, 17:04

Lars_Viking je napisao/la:
Nekako mi logično dolazi - provjeriti žice ispod blatobrana, i meni je isto znalo izgarati pozicija a štop bi radio.
Al poslije sam imao problema sa žmigavcima - jer su bisage bile prevelike i ležale su na njima pa sam pokidao žice  Evil or Very Mad 

Moglo bi i to biti. Kod mene je kabel koji je vodio do akumulatora do zadnje lampe bio dosta na knap. Kada se stavlajla nova lampa, isti je u potpunosti zamjenjen.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kymco Zing - generalna tema
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kymco Zing 125
» Kymco Zing SB
» Kymco zing 125
» kymco zing 125
» Kymco Zing 125

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Recenzija motocikla-
Forum(o)Bir: