Početna stranicaPretraľnikKymco Zing - generalna tema - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Zing - generalna tema

Go down 
+14
dac
calc69
martinPache
usnuli_konjanik
buralee
ekspirienct
vuk_666
jazz
Jack
necchi
Crash
webrider
Firefighter
Vladek
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 17:37

evo ja stavio nove zmigavce, filter, plastiku sa strana maknuo, stavio od zeljeza,volan, napravio auspuh(malo sam pogrijesio pa se jako cuje Very Happy ),sada bi trebala boja na njega ic, ali moram cekat 2 tjedna za to Sad

ugl, kada ga normalno poslikam, stavit cu slike gore

ovo sa strujom je tocno
ja sam stavio nove zmigavce i morao sam mjenjat zarulje jer su mi puno struje vukle
akumulator neznam dali se slabo puni ili sta, ali uvjek je prazan skoro
svijetlo mi lose svijetli(vladek, cuvaj mi far, uzecu ga Very Happy)
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 18:46

Možda je akumulator dao svoje a može biti i da je regler otišao. Preporučam promjenu zadnje žarulje (pozicija/stop) sa LED zamjenskom žaruljom.

Jesi stavio žmigavce sa običnim žaruljama ili LED-ice?
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 19:24

Vladek je napisao/la:
Možda je akumulator dao svoje a može biti i da je regler otišao. Preporučam promjenu zadnje žarulje (pozicija/stop) sa LED zamjenskom žaruljom.

Jesi stavio žmigavce sa običnim žaruljama ili LED-ice?

akumulator je novi, ustvari star 4 mjeseca, pa ne vjerujem za to...
u zmigavcima su bili original zarulje 12V 24 A Shocked
to mi je pilo struju svu van
sad sam stavio 12V 4A
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 19 stu 2008, 06:57

Ako ti žarulja tinja ili naglo pojačava intenzitet svjetla kad dodaš gas odi do električara da ti stavi regler na instrument, pa da vidiš da nije on dao svoje.
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 19 stu 2008, 20:18

kako bi se mogao staviti digitalni pokazivac gore?
vidio sam na drugom orumu takvu temu,ali nigdje odgovora..
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimečet 20 stu 2008, 17:10

Evo da vidite kak se Zing vozi:

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 20051124bikepics472398faj7

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 20051124bikepics472397fcf3
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimečet 20 stu 2008, 18:51

ja sam se spustio jos nize sa mojim, do auspuha

ali dobro, je da sam onda zavrsio pod autom, ali to ni bitno :lol: :lol:
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 11:59

Tema vec malo zahrdjala, pa ukratko o dojmovima sa imota-a sto se tice zing-a II

drugaciji , nizi volan meni osobno i nije legao, nema vise sissya ni zbica sto takodjer nije promjena na bolje, dodane su male, fine bisage , agregat je umatiran u crno, to su najvidljivije razlike u odnosu na nase zingove,
poglecte;

cijena je ista
Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Img4232

lampa je nesto veca, dobro mu stoji, mislim da halogenka
Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Img4233

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Img4234

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Img4235

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Img4236
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 20:36

Prva lampa je sa Venoxa (H4). Što se tiče ostatka meni je OK ali stari mi je ljepši. Volio bih doći do bisaga.

Šteta kaj se ne prodaje u HR.
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 22:54

da mi je mat crna masina...
[Vrh] Go down
usnuli_konjanik
man
man
usnuli_konjanik


Broj postova : 223
Godina imam : 34
Prebivalište : GORNJE VRAPCE
Vozim : pakleni stroj u izradi
Na forumu od : 16.12.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 00:01

imam ti ja frenda koji ti ju može bacit u mat crno,on inaće radi te stvarčice,ono,pjeskarenje,krom,farbanje mašina...tak da ak treba javi!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 01:23

izgleda kao da su odlucili napravit ' ozbiljan ' bike
ovo matiranje motora mi nije sjelo
volan mi je O.K., tko voli
moj mi je ljepsi
jos kad stavim tablicu sa strane, crash i par sitnica Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 25 oľu 2009, 12:04

Eh, meni je stara verzija ljepša. Na ovom novom mi je jedino bolje: kvalitetnija lampa i bisage.
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:36

Evo ovako, zaplaniro sam si rutu sa zingom od kojih 200+ kilometara u jednom smjeru, vracao bih se isti dan, dakle preko 400 km.
Ima tko kakvih iskustava na duzim stazama? Sta bi se moglo, odnosno ako imate losih iskustava sta se desilo, koje su bolne tocke? Ako se odlucim isao bih sam. Sta eventualno ponjeti od alata, dijelova Smile , kako se pripremiti?
Do sad najdalja relacija koju sam vozio je 100 km, a od problema mi se dogodilo to da mi se akumulator naprasno ispraznio u par dana stajanja u garazi. Inace Zing je prakticki nov, 750 km tek na ledjima.

Hvala na osvrtu rendeer
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 08:27

Crash je napisao/la:
Evo ovako, zaplaniro sam si rutu sa zingom od kojih 200+ kilometara u jednom smjeru, vracao bih se isti dan, dakle preko 400 km.
Ima tko kakvih iskustava na duzim stazama? Sta bi se moglo, odnosno ako imate losih iskustava sta se desilo, koje su bolne tocke? Ako se odlucim isao bih sam. Sta eventualno ponjeti od alata, dijelova Smile , kako se pripremiti?
Do sad najdalja relacija koju sam vozio je 100 km, a od problema mi se dogodilo to da mi se akumulator naprasno ispraznio u par dana stajanja u garazi. Inace Zing je prakticki nov, 750 km tek na ledjima.

Hvala na osvrtu rendeer

Mislim da bi Vladek ovdje imao što za reći (ako nađe vremena). Bilo bi interesantno cijeloj Zing populaciji.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 11:29

Ja sam najdužu turu napravio od Neuma do ZG-a u komadu. Više puta sam putovao do Splita, tj. otoka Visa. Ako je novi model onda nema uljni hladnjak, pa preporučam da se uzme oko pol L ulja za mašinu (125-tice pri opterećenjima znaju malo popiti). Ja ga osobno nikad nisam trebao dodavati, na putovanjima jer bi mi na nekih 4000km popilo oko deci ulja. S tim da ja svog Zinga uvijek tjeram ko mazgu i još radi ko urica (mašina je vrlo izdržljiva). Ponesi osnovni alat. Meni se dosada samo odšarafio retrovizor na ulasku u ST.
Naravno da prije polaska provjeri sve šarafe (npr. one kaj drže akumulator), ali to je jednostavno pregled motora ko i za svaki drugi.
Nema tu puno filozofije samo tjeraj!

"Bolna točka" mu je malo kubika i KS, a definitivno nešto što do sada nisam osjetio ni na jednom drugom chopperu je udobnost. Tko god je sjeo se oduševio. Stavi si neki ruksak na stražnji sic da se možeš nasloniti i putovanje će biti pjesma.
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 11:39

ja sam odvezao zagreb-orebic bez ikakvih problema
samo gas, a nekad se i sjetis da natocis nesto u njega i gotovo, nemoze mu nista drugo biti dobar
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 12:00

Koliko vremena ti je trebalo do Orebica, koliko si pauza pravio? Ajd daj malo detalja Wink
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 12:39

stao sam prvi put tamo poslje karlovca u restoranu jest, pa sam onda stao u slunju, pa obrovac, pa stankovci,sibenik,split,makarska,ploce,orebic.
to sam stajao toliko jer je stric isao samnom pa je morao tocit svoj motor a i tocit u sebe Very Happy
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 21:09

Citat :
Ja sam najdužu turu napravio od Neuma do ZG-a u komadu. Više puta sam putovao do Splita, tj. otoka Visa. Ako je novi model onda nema uljni hladnjak, pa preporučam da se uzme oko pol L ulja za mašinu (125-tice pri opterećenjima znaju malo popiti). Ja ga osobno nikad nisam trebao dodavati, na putovanjima jer bi mi na nekih 4000km popilo oko deci ulja. S tim da ja svog Zinga uvijek tjeram ko mazgu i još radi ko urica (mašina je vrlo izdržljiva). Ponesi osnovni alat. Meni se dosada samo odšarafio retrovizor na ulasku u ST.
Naravno da prije polaska provjeri sve šarafe (npr. one kaj drže akumulator), ali to je jednostavno pregled motora ko i za svaki drugi.
Nema tu puno filozofije samo tjeraj!

"Bolna točka" mu je malo kubika i KS, a definitivno nešto što do sada nisam osjetio ni na jednom drugom chopperu je udobnost. Tko god je sjeo se oduševio. Stavi si neki ruksak na stražnji sic da se možeš nasloniti i putovanje će biti pjesma.

Ok, ulje, svjecicu, rezervne zaruljice ... sam svakako mislio ponjeti, inace kubikaza i KS mi za sad ne fale, vozim polako Cool 80-90 km/h, kroz naselja i manje tak da ...

hvala na info Wink
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 22:36

Crash je napisao/la:

Ok, ulje, svjecicu, rezervne zaruljice ... sam svakako mislio ponjeti, inace kubikaza i KS mi za sad ne fale, vozim polako Cool 80-90 km/h, kroz naselja i manje tak da ...

hvala na info Wink

To ti je to! Nemaj brige.dobar

Za kubikažu i konje ćemo se čuti kroz par tisuća km i vožnje u skupini. Wink
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 22 tra 2009, 09:09

Citat :
Za kubikažu i konje ćemo se čuti kroz par tisuća km i vožnje u skupini.

Obzirom na tvoje iskustvu vjerojatno si u pravu.
No do tad uzivam na ovom ljepotanu Smile, ali stvarno , a ako nas recesija ne dotuce mozda se za koju godinu zajase i nesto vece, zingaca ostavim za po gradu ili zeni ako je uspijem zaraziti.

Ako se odlucim za planirani put javim se izvjescem.
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 29 tra 2009, 17:30

Jedno pitanje vezano za svijecicu, uzeo bih si rezervnu za nedaj Boze, sta da kupim, mislim koje su oznake? Da sad ne trazim po papirima ako uopce i pise.
Pokusao nabrzaka skinut ovu koja je gore da vidim sta pise, pa mi bas nesto i ne ide, nisam htio puno silovat da ne bi nesto zakrckalo.
roker
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 29 tra 2009, 17:38

Crash je napisao/la:
Jedno pitanje vezano za svijecicu, uzeo bih si rezervnu za nedaj Boze, sta da kupim, mislim koje su oznake? Da sad ne trazim po papirima ako uopce i pise.
Pokusao nabrzaka skinut ovu koja je gore da vidim sta pise, pa mi bas nesto i ne ide, nisam htio puno silovat da ne bi nesto zakrckalo.
roker

a najbolje ti je da ju skines i odneses da pogledaju koja je pa ti daju takvu..
a nije toliki problem skinuti svijecicu Smile
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitimesri 29 tra 2009, 19:45

Crash je napisao/la:
Jedno pitanje vezano za svijecicu, uzeo bih si rezervnu za nedaj Boze, sta da kupim, mislim koje su oznake? Da sad ne trazim po papirima ako uopce i pise.
Pokusao nabrzaka skinut ovu koja je gore da vidim sta pise, pa mi bas nesto i ne ide, nisam htio puno silovat da ne bi nesto zakrckalo.
roker

Orginal NGK D8EA, preporučam da uzmeš isto NGK ali Iridium. Ako je dobar dućan oni imaju tablice sa popisom koja svječica ide na koji motor i nemaš problema. Auto Kreš u ZG drži orginal japanske NGK.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing - generalna tema   Kymco Zing - generalna tema - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kymco Zing - generalna tema
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kymco Zing 125
» Kymco Zing SB
» Kymco zing 125
» kymco zing 125
» Kymco Zing 125

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Recenzija motocikla-
Forum(o)Bir: