Početna stranicaPretraľnikPrvi motor - a2 kategorija 610RegistracijaLogin

 

 Prvi motor - a2 kategorija

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Zujim
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 25
Prebivalište : Zagreb
Vozim : /
Na forumu od : 31.07.2021

Prvi motor - a2 kategorija Empty
PostajNaslov: Prvi motor - a2 kategorija   Prvi motor - a2 kategorija Icon_minitimesub 31 srp 2021, 01:38

Pozdrav ljudi, uskoro kupujem prvi motor. Polažem A2 kategoriju pa sam limitiran u izboru motora. Visok sam 190cm i težak 120-130 kg pa me zanima imate li kakvu preporuku? Također bi gledao da je nešto da može nositi mene bez problema ali i curu mi u slučaju da je nagovorim da ipak sjedne na motor (60ak kg). Gledao sam Yamahu Dragstar 650, Hondu shadow 600 ili Shadow 750 (Aero ili Ace, svejedno). Budžet mi je cca 3000-4000€ no svakako može i više ako je nešto što će mi više odgovarati. Hvala unaprijed Smile
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Prvi motor - a2 kategorija Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - a2 kategorija   Prvi motor - a2 kategorija Icon_minitimened 01 kol 2021, 18:42

honda 600 je možda malo starija , pa će biti teško do dijelova , a od dvoje preostalih koji ti se više sviđa , ili koji je malo veći s obzirom na tvoj stas.
[Vrh] Go down
 
Prvi motor - a2 kategorija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prvi motor
» savjet za prvi motor
» Prvi motor - od planova do kupnje
» molim savjet(prvi motor u pitanju)
» Harley-Davidsonov prvi electricni motor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: