Početna stranicaPretraľnikPrvi motor 610RegistracijaLogin

 

 Prvi motor

Go down 
+9
pinky
regal
Jastreb
Acyd
Hedo
swileni
jebiki
custom rider
djolo
13 posters
Autor/icaPoruka
djolo
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 39
Prebivalište : Mostar
Vozim : Trenutno nista
Na forumu od : 14.07.2010

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 11:55

Prvo da pozdravim.
I plz budite njezni samnom, prvi mi je put Wink
Kako sam rekao u predstavljanju choppere obozavam odkad znam za sebe, jednostavno mi se svidaju, ne samo motor nego i nacin zivljenja s tim motorom, ono laganini, malo gasa i uzivaj.
Do sada je bilo zelje za motorom, ali posao, auto, stan, zena, djeca, ono sve pomalo stisne, pa se i ne moze, ali u sanju godinu dvije jednostavno izgaram za bajkom. Ne mogu to opisati, ali mislim da znate taj osjecaj, kada jednostavno trebate nesto "medu nogama" (ne mislim nista ruzno).
Pogotovo sada ljeto dolazi, a Mostar pun motora, jos mi susjed u zgradi dotjerao nekog choppera, kojeg nisam uspio dobro pogledati, pa me kriza uhvatila.
E sada dosta pisanja. Kako sam rekao nisam pri lovi, ali stvarno, a zelio bih motorin, pa sam malo gledao ovu nizu klasu, kao ono za pocetak dok se ne skupi nesto, tipa Kymco Zing ili Keeway Superlight ili nesto tog tipa, sto se polovno moze naci za neku sicu, recimo 6000-10000 kn.
Sta, kako, gdje...
Prvi mi je motor, nisam iskusan u tim stvarima, ali naucit cu.
btw, da napomenem, visok sam 178cm i imam 102 kg, e koliko ce to "smetati" ovako maloj kubikazi.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 12:46

HM na tu kilažu bi i moglo mali ''smetat'' al moja preporuka ti je da se strpiš još neko vrijeme i da si skupiš za neki malo veči motor šteta bi bilo da kupiš nešto pošto poto pa da ti bude poslje žao ima vremena bit če prilika za kupit motor nemoj se zaletavat eto moja preporuka.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 13:57

Polovni kymco zing, taman će utažit početnu žeđ,može se naći poprilično povoljno tako da nećeš puno izgubit kad ožedniš još jače Wink
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 14:13

slazem se sa jebikijem,uzmi zinga,da se nac jeftino a dobar je motoric...e sad,s obzirom na tvoju kilazu i visinu,mogao bi malo imat poteskoca s njim,ali i sa svakim drugim te klase...no,za pocetak ce bit dobar,kad se izgustats,prodaj i uzmi nesto jace...ili se strpi jos malo,skupi jos koju kintu i odmah uzmi jace
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 14:15

možda bi ti i ovako nešto moglo utažiti žeđ...a u okviru cijene je...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/daelim-vl-125-daystar-124-cm3-oglas-1605160

e sad uvijek je upitna ta kvaliteta tih cipiripi marki....donedavno nisam ni znao da ovako nešto postoji a čini mi se da nije ni premalo i da bi te moglo ponijeti... Very Happy mada bi ti ja preporučio odma 250 cc da se naći polovnjača do 10 000 kn... u svakom slučaju sretno!
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1428
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 14:21

...malo dijetica...malo trčanje i da vidiš...250 ccm i po gasu! lol! lol! i naravno puuuuno krevet ! dobar (moram malo! dobar3 )
[Vrh] Go down
djolo
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 39
Prebivalište : Mostar
Vozim : Trenutno nista
Na forumu od : 14.07.2010

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 15:50

Acyd je napisao/la:
...malo dijetica...malo trčanje i da vidiš...250 ccm i po gasu! lol! lol! i naravno puuuuno krevet ! dobar (moram malo! dobar3 )

Ma dijeta nije nekako u mom stilu Very Happy , a na krevet mogu zaboraviti, rekla zena, kada je 2. rodila, da mi nema u sobi spavati sljedece 3 godine Shocked

Nemam love za 250 ili vise, sto se toga tice volio bih ja odmah nesto jace, ali, Boze moj. Nego mislio sam kao, ako kupim Zinga, vozam godinu dvije dok ne skupim jos nesto pa njega prodam i uzmem nesto jace. Citao sam i o onome putu u Italiju sa Zingom, i sto je Vladek uredivao svog i jos 100 nekih stvari, ali cini mi se da ni jedan od njih nema 100 Smile pa me zanim kako se ponasa pod teretom i koji je bolji od ta 2 sto sam nabrojao, jer ne bih uzeo neki yamasaki ili nesto lijevo.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 16:12

hmmm,pokusaj jos pronjuskat po oglasnicima,mozda ti uleti neki od 250...ako ne,uzmi zinga,bar ja bi...po meni je bolji od ovog drugog,izgledom i kvalitetom

a jesi gledao aguilu 125..?
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 17:13

Ja imam Viraga 125 i mene sa 120 kg nosi dobro i jos ktome je blokiran , mogu ga pohvalit ... muce ga uzbrdice ,po ravnici dobro razvija brzinu ...

Ako nemozes financijski uzet jaceg , mislim da ce ti za pocetak biti dobar bilo koji od 125 cm³ ... ako je ikako moguce 250 cm³ idealan za pocetnika ...
[Vrh] Go down
regal
man
man
regal


Broj postova : 299
Godina imam : 42
Prebivalište : kaštel stari
Vozim : Yamaha diversion xj600s 600
Na forumu od : 27.02.2009

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 19:46

Pozdrav djolo ja bi ti preporucio daelim day star i ja ga isto vozim visok san 182 i iman 96 kila i nikakvih problema nemam on je u svojoj klasi malo glomaznij motor ima oko 160kg tako da bi ti on za pocetak bio sasvim ok krajnja brzina mu je oko 120km/h tako da mislim da bi ti to bilo super i mozes ga nac od 1000 do 1300eura vridi te novce,pozdrav dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 20:37

Ako si zainteresovan zaq Keeway cruiser 250 mogu ti provjeriti u Banja Luci u Agromehanici vidim da imaju jedan izložen nov za prodati, ja sam svog platio 2889 km novog evo stupila druga godina, visok 187 a težina 90 kg. Sve u svemu ja zadovoljan , jedino u početku radi nemarnosti i neznanja servisera, privatnka koji radi kao podrška prodavcu bilo problemčića ali sada je sve ok. Pozz... dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimesri 13 tra 2011, 06:33

Tvojih 100 kila ce ti smetati isto kao da imas 50. Ne brini o tome. Ja imam 60 kg pa mi je venox 250ccm "smetao" vec nakon 2 mjeseca. Uzeo sam onda dragstara 650 koji je poceo "smetati" nakon 6 mjeseci. I tako prvom prilikom ode bajo preko iljadarke. Nema ti tezina tu neke veze. To sve sto cujes su samo raznorazni izgovori. Ja nemam kila pa mi smeta (citaj:fali) kubikaza, a zasto ? To nikada ne pitaj (kao zene za godine) jer razloga je puno i SVI su lazni i neopravdani. :-)

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimesub 16 tra 2011, 00:45

Prvo moraš reči da li planiraš kupiti motor u RH ili u BiH,razlika u cijeni je ogromna.Ako planiraš kupovati u BiH 10 000 kn je približno oko 2 500 KM a za te novce ovdje možeš kupiti sasvim dobar polovni motor od 250 ccm,čak i 'japanca' tipa VIRAGO ili sličnog a možda i nešto jače.
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimepon 18 tra 2011, 07:32

Zing te može nositi bez problema. Govorim iz vlatitog iskustva, a i po "gabaritima" smo ti i ja tu negdje. Možeš u obzir uzeti i Kawasaki Eliminator 250. Koju godinu stariji, može se naći skoro za istu lovu kao i Zing, a ima 3 x više snage. Jedino što su vrlo rijetki na tržištu, barem kod nas. Sretno!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimepon 18 tra 2011, 23:30

evo, ja sam sa Zingom otišao tamo gdje si čitao...
i sa svojih 75 kg ( računajući kacigu i odjelo ), i prtljagom motor je sigurno nosio više od tvoje težine...
vjerojatno oko 105 - 110 kg...

i ja nisam imao nikakvih zamjerki...

ipak, ako motor kupuješ u BiH za te novce ( 1500 - 2500 KM ) vjerojatno možeš kupiti noviji i jači motor...
pogledaj Hyosung 250 ili Kymco Venox - također 250 ccm...

sretno
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
djolo
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 39
Prebivalište : Mostar
Vozim : Trenutno nista
Na forumu od : 14.07.2010

Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitimesri 20 tra 2011, 08:13

Kao prvo, hvala svima na odgovorima.
Da kupujem motor u BiH i skuzio sam da se ovdje da naci za manje para.
Veliko hvala korisniku HD Biker, koji mi je nasao super ponudu, koju u ovom trenutku nisam u stanju prihvatiti (fali peneza Smile
Od Kymca bih radije Zinga, nekako mi je ljepsi, a citao sam di si isao i to mi je neko dodatno ohrabrenje.
kako bi zagorci rekli Bum videl jos malo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi motor Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor   Prvi motor Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi motor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prvi motor - a2 kategorija
» savjet za prvi motor
» Prvi motor - od planova do kupnje
» molim savjet(prvi motor u pitanju)
» Harley-Davidsonov prvi electricni motor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: