Početna stranicaPretraľnikPrvi motor - od planova do kupnje 610RegistracijaLogin

 

 Prvi motor - od planova do kupnje

Go down 
+4
Kum
One Night Stand
Lars_Viking
hoffa
8 posters
Autor/icaPoruka
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimened 10 lip 2012, 16:56

Eto, konačno došlo vrijeme da i ja počnem konkretnije razmišljati o kupnji prvog motora Very Happy

Makar ne bude još ništa idućih 7-8 mjeseci (najmanje), ima dosta stvari o kojima razmišljam. Dakle, prva stvar je vozačka - polagati ovo ljeto za A2, ili iduće proljeće za A kad navršim 24? Ne igra mi neku ulogu, vremenski bi mi daleko više pasalo preko ljeta, a i ne želim za prvi motor nešto prejako, pa mislim da mi je A2 sasvim dovoljna za početak.

S druge strane, izbor motora sa A je nešto veći (ako ćemo po snazi oko 35kW). Budući da me zanima iskljuičvo nekakav cruiser/chopper, onoliko koliko sam se uspio informirati, sa A2 su mi dostupni: Yamahe Virago 535 i Dragstar 650, Honda Shadow 750 i Suzuki Savage 650. Kad se u tu formulu ubaci i činjenica da, na primjer, Savagea i nema baš nešto po oglasima, odabir se još smanjuje, osim ako neću imati puno sreće.

Sa A kategorijom se taj odabir malo povećava... recimo, Kawci EN500 i VN900 koji imaju nešto sitno više od tih famoznih 35kW.

Uglavnom, htio bih motor, tako, srednje jačine. Kinezi me baš ne zanimaju, svaka im čast, ima ih solidnih i vrlo dobrih, ali prvo - nema ih baš gore navedenih veličina kubikažom, a drugo - ne titra mi srce tolko.

Manje kubikaže, recimo 250, me ne zanimaju previše jer:
1) najbanalniji i najpovršniji razlog - volim masivno i glasno Very Happy
2) želim se osloboditi auta. Ni sad, kad ga imam na raspolaganju, ga ne vozim previše. Samo u krajnjoj nuždi. Tako da želim nešto što će me bez problema voziti autocestom, uz brijeg i gdje god treba. I da još to sve može ponoviti sa dvoje ljudi na sebi.

Eto, to su ukratko opcije kojih sam ja svjestan, bilo kakvi prijedlozi oko polaganja vozačkog, ili opcije za prvi motor su mi velika pomoć. Iskustva, prednosti, mane, održavanje, potrošnja, dijelovi - sve što god mi može pomoći, sve me zanima!

Još jedna stvar - Dragstar mi se najviše sviđa izgledom, za Savage sam čuo najviše pohvala (makar mi on i Virago djeluju nekako - mali. Nisam ni jednoga vidio dovoljno blizu da mogu ocjeniti), Honda mi je ne znam zašto, nekako pred kraj liste želja, makar mi se sviđa motor i čuo sam puno dobrih stvari o njemu.

Ovi Kawci koji bi bili opcija s A kategorijom, za njih nemam dvojbe da su dobri motori, oni me jedino zanimaju ako bi mi pametnije bilo pričekati još godinu dana i položiti za A.

(o financijama nećemo još brinuti, ipak imam još nešto manje od godinu dana vremena Wink )

Raspišite se, ja ne budem puno upadao, osim s kojim pitanjem ako ću imati. Hvala svima koji će sudjelovati!
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimened 10 lip 2012, 17:40

A sad... Ja sam položio pred 7 godina, sad će već i osma uskoro. Prvo sam bio na A1, pa sam sa 18 dobio cijelu A.
Da li da čekaš godinu dana i nabaviš nešto jače, da se mene pita ja ne bi ako već znam šta ću kupit/imat.
Jer čekat godinu dana i nije baš malo kad pogledaš.
Al opet ako imaš mogućnost i ako nisu toliki problem financije onda definitivno bi bilo dobro počekat tih godinu dana i ić na A te kupit nešto jače i poznatije.

Em što će bit lakše za nać dodatnu opremu ( ja za svog Venoax ne do boh nać Highway Hawk ili Louis ili Held ili koje got već marke dodatnih oprema) i puno je korisnika/posjednika takvih te lakše će pomoć ako se kojim slučajem šta dogodi.

Nadam se da sam pomogao. Naravno druga mišljenja OBAVEZNA.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimened 10 lip 2012, 23:09

Problem je što A kategoriju nećeš dobiti automatizmom nakon 2 godine ili sl., nego ćeš trebati ponovno platiti puni iznos autoškole, ponovno odvoziti i ponovno polagati! Bohmann Ako i sam veliš da ti se ne žuri, radije pričekaj iduću godinu! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 00:29

Ako bas imas viska novaca onda ti je svejedno kada ces i sto polagati. Ako ti lova ipak igra neku ulogu onda je pametnije pricekati i odmah poloziti A kategoriju.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 00:35

Mislim da ti je u ova dva zadnja posta sve rečeno dobar .
[Vrh] Go down
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 00:47

To sam i ja tako računao.
Financijski, jasno, ne mogu bit siguran na tolko dugo vremena Very Happy
Jedino što je sigurno je da mi vremenski puno bolje odgovoara polagati odmah, a to mogu samo za A2. A za A kategoriju mi je bitno samo što se tiče izbora pri kupnji, jer kao što sam napisao, ne želim nešto prejako, želim - ajmo reć "dovoljno" za par godina što bi me vodilo nečemu večem i odgovaralo svim potrebama. Ako neki od ova 4 motora koja mogu voziti sa A2 (ili još neki ako bude kakav prijedlog s vaše strane) može ispuniti moje želje, onda bi se priklonio vremenskim mogućnostima i išao polagati odmah za A2. Wink
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 02:17

A čuj jefitinije ti je A2 (valjda Question ), a sa tih 35kW imaš dosta izbora za solidnih 5-10 godina vožnje.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Gost
Gost




Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 07:30

Ja bih pričekao i štedio.
Godinu dana nije puno, dobiješ čistu A i na kraju raspolažeš sa više love za motocikl.
Jednom kada kupiš bike, pa krenu ulaganja - kupi ovo, kupi ono, popravi tamo, pa oprema, pa sama vožnja i partijanje.... teško je skupit love i za ponovno polaganje i za eventualnu promjenu motora, a nikad ne znaš što će ti se ili neće svidjeti..

[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 12:26

.koshchall. je napisao/la:
Ja bih pričekao i štedio.
Godinu dana nije puno, dobiješ čistu A i na kraju raspolažeš sa više love za motocikl.
Jednom kada kupiš bike, pa krenu ulaganja - kupi ovo, kupi ono, popravi tamo, pa oprema, pa sama vožnja i partijanje.... teško je skupit love i za ponovno polaganje i za eventualnu promjenu motora, a nikad ne znaš što će ti se ili neće svidjeti..


apsolutno se slazem! ... u godinu dana prosao sam samo 2500km samo zbog nedostatka novca ... nemoj 2 puta da polazes vozacki ako ne moras ... i onako zbog krize neces puno da se vozas .... imao tu neku A1, A2 ili ne.
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 16:23

nemoj ni pomisljati na A2, jer u ovoj lijepoj nasoj ce opet doci neki zakon itd, pa da ti nebude bilo puca1

cekaj na A, nista drugo.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 17:42

Lars_Viking je napisao/la:
A čuj jefitinije ti je A2 (valjda Question ), a sa tih 35kW imaš dosta izbora za solidnih 5-10 godina vožnje.
Ili valjda NE! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimepon 11 lip 2012, 23:01

Hvala svima, vjerujem da je pametnije pričekati još godinu, pa polagati za A, makar tu bude još par faktora utjecalo na sve, tako da ću negdje početkom 8. mjeseca znati jel pametnije odmah, ili čekati. Uz par scenarija bogzna hoću uopće na godinu onda ići polagati, ali o tom-po tom.

Nego, onda što se ovih motora tiče, makar ima još dosta vremena, ja bi vas molio nekakave prijedloge što se tiče ovih 6 motora iz prvog posta, naravno, još koji prijedlog motora tako srednje snage nije na odmet, pa kad ću za mjesec-dva znati situaciju, da mi već bude lakše birati i planirati što i kako. Do sad ste bili već velika pomoć, hvala opet! dobar
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 00:11

A zasto si navalio na motore "srednje" snage. Ti ne trebas motor xy snage nego motor koji ti najbolje odgovara. Koliko si to motora niske, srednje i vece snage vozio da tako precizno znas da ti najbolje odgovaraju bas ti navedeni modeli? Upravo sto ti ustvari ne znas sto zelis (vjeruj mi da je tako) najbolje ti je polagati A kategoriju jer ti se vrlo lako moze desiti da motor "koji si bas zelio" prestane to biti vec nakon mjesec - dva i da motor koji bas zelis postane neki za koji trebas A kategoriju.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 01:01

Pa ne znam, istina, ali zato pitam Wink

Prvo, vjerujem da i apsolutni početnik može vladati mrcinom od motora ako je dovoljno savjestan i discipliniran da može stvaiti svoje mogućnosti ispred mogućnosti motora. Razlog zbog kojeg ja mislim da želim motor srednje jačine je činjenica da mi je trenutno takvo stanje u glavi - dakle u glavi imam zacrtano nešta što mi neće biti ni premalo, ni previše, nego dovoljno. Kako imam iskustva samo sa nekakvim skuterima, i to ne previše, zato pitam ovdje i naravno da se ne moramo držati mojih pretpostavki, i naravno da ću poslušati svaki prijedlog, jer ipak sam ja taj koji ne zna i pita, a vi ti koji znate i pomažu. Dakle, čisto stanje uma - ja mislim da je sredina trenutno za mene - ne mora nužno biti tako.
Drugi razlog je i ta činjenica da ću možda zaključiti da mi je pametnije položiti odmah sada kad imam novaca i vremena, nego na godinu, kad tko zna gdje ću biti, što raditi i koji će mi biti prioriteti. Iduća godina mi je nekako prelomna u životu i zato još uvijek razmišljam o polaganju odmah ovo ljeto - ali tim svim detaljima vas ne bih htio gnjaviti.
Slažem se da je pametnije pričekati još tih manje od godinu dana, ali opet - ovo mi je sigurna situacija. Ako bi definitivno zaključio i odlučio da ću čekati i polagati odmah za A, onda ćemo razgovarati i na taj način i onda ću opet tražiti vašu pomoć oko odabira motora za A kategoriju. Za sada, korak po korak, razmišljam realno i, iskreno, radije bi vozio 10 godina motor koji će mi s vremenom postati preslab, nego ne voziti ništa. A to mislim da svi razumijete Wink

Edit: Ono što želim već dugi niz godina je jednog dana Harley u garaži. Ali sad je ta želja već prerasla u "ajmo samo vozit! A Harley će biti ako bude" Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 08:30

a gle, motor je nekako napeto kupiti neposredno prije, za ili poslije ''životnog preloma'' - to se manje više odnosi na obiteljsko-financijsku situaciju. Bez zezancije, ako si dobro financijski potkovan, zašto ne, no znam masu slučajeva gdje se prodaje motor da bi se finanacirao ''prelom'' jer se desi da nema mogućnosti i jedno i drugo, ma kolika to bila želja jednostavno ne ide. Điranje motorom teško se može staviti u životne prioritete, uvijek ima nešto preče, nešto hitnije itd. Ostao je samo gušt. Danas većini preskup. A kad se štedi - prvo stradaju gušti... na žalost.

Što se tiče odabira vrste i snage motora... hm. Delikatno pitanje na koje nema odgovora, svatko ima svoja iskustva, no načelno sve to spada u nekakav kliše.
Nebitno o snazi i vrsti motora, u prvim mjesecima vozikanja motora se bojiš. Oprezno i polako. Što se prije slupaš to su veće šanse da preživiš 2. fazu. Nakon perioda bojažljivosti dolazi period istraživanja, hrabrost se nakupila, straha nema i ispituju se granice. Ovo traje cca 2 godine. Ovisno o iskustvima (čitaj padovima) nakon ove dvije faze ili odustaješ ili shvatiš što bi htio, sukladno tome i kakav motor želiš. Da li će to biti sportiva, custom, enduro, crosser tu nekako pada odluka. Dakako, ove faze ovise i o godinama starosti (mudrosti) a debelo i vrsti motora kojeg prvo kupiš. Najlošiji izbor je sportiva (po mojem). Ono što nema sportiva ima pak custom, ali oba traže iskustvo u prvom redu. Sportiva zato što te jednostavno tera da je stiskaš, a custom zbog svoje ciklistike i težine. Po mojem najbolji izbor za prvi motor je naked slabije snage. recimo er5.

[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 11:31

Slažem se ER5 je savršen kao prvi motor. Dobra ciklistika a po potrebi ide ko nespašen...

Ali ako je custom / chopper ono što srce želi, teško će ER5 zadovoljiti.
[Vrh] Go down
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 14:25

.koshchall. je napisao/la:
a gle, motor je nekako napeto kupiti neposredno prije, za ili poslije ''životnog preloma'' - to se manje više odnosi na obiteljsko-financijsku situaciju. Bez zezancije, ako si dobro financijski potkovan, zašto ne, no znam masu slučajeva gdje se prodaje motor da bi se finanacirao ''prelom'' jer se desi da nema mogućnosti i jedno i drugo, ma kolika to bila želja jednostavno ne ide. Điranje motorom teško se može staviti u životne prioritete, uvijek ima nešto preče, nešto hitnije itd. Ostao je samo gušt. Danas većini preskup. A kad se štedi - prvo stradaju gušti... na žalost.

Što se tiče odabira vrste i snage motora... hm. Delikatno pitanje na koje nema odgovora, svatko ima svoja iskustva, no načelno sve to spada u nekakav kliše.
Nebitno o snazi i vrsti motora, u prvim mjesecima vozikanja motora se bojiš. Oprezno i polako. Što se prije slupaš to su veće šanse da preživiš 2. fazu. Nakon perioda bojažljivosti dolazi period istraživanja, hrabrost se nakupila, straha nema i ispituju se granice. Ovo traje cca 2 godine. Ovisno o iskustvima (čitaj padovima) nakon ove dvije faze ili odustaješ ili shvatiš što bi htio, sukladno tome i kakav motor želiš. Da li će to biti sportiva, custom, enduro, crosser tu nekako pada odluka. Dakako, ove faze ovise i o godinama starosti (mudrosti) a debelo i vrsti motora kojeg prvo kupiš. Najlošiji izbor je sportiva (po mojem). Ono što nema sportiva ima pak custom, ali oba traže iskustvo u prvom redu. Sportiva zato što te jednostavno tera da je stiskaš, a custom zbog svoje ciklistike i težine. Po mojem najbolji izbor za prvi motor je naked slabije snage. recimo er5.


Baš zbog ove zadnje rečenice u prvom dijelu komentara nekako više vučem kupnji što prije. Situacija je ovakva - za mjesec-mjesec i pol bi trebao dobiti novi posao, više-manje je sigurno (mada danas ništa nije sigurno Rolling Eyes ), ali ako bude, onda je situacija jasna. Financijski neće biti teško izdvojiti polaganje A2, kupnju motora krajem zime, pa ni ponovo polaganje za A krajem proljeća. Ono prijelomno je što za godinu dana završavam faks. Onda kreću veće odluke - nastaviti još studirati, ili ne, ostati na trenutnom poslu (u slučaju da ga bude) ili ne, gdje živjeti, sam ili s curom... stvarno svašta i kažem, ako situacija bude po planu, a kako sada izgleda sve ide po planu, neće biti problema s financijske strane. Sad nemam tih odluka još i zato, ako budem u mogućnosti, bi si htio priuštiti motor odmah - kad neće stajati na putu ničemu drugome i kad mi se neće dogoditi ona situacija " u p.m., šta mi je ovo trebalo". Opet, ako bude sve po planu, mogu komotno položiti sada za A2, lagano skupljati za motor, pa vidjeti gdje sam i šta sam krajem godine. Ako sve bude super, najmanji problem će biti pričekati još 6. mjeseci, skupljati novce, položiti za A i onda birati motor. Ovo bi možda bilo i najsigurnije - ako financije budu ok imam A kategoriju, ako ne budu, barem sam za A2 položio.

Sad mi se čini, što više savjeta mi dajete za čekanje A kategorije, više razloga se sjetim zašto sam uopće htio prvo A2 Very Happy

Za ER5 sam opet čuo dosta pohvala. ali što je lunaroid napisao - teško će zadovoljiti.
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 14:42

nista onda .. pare na sunce i polazi A2, ako mozes s njom voziti do 35kW onda ces mozda i shvatiti vremenom da ti snaznije i ne treba ... jbg razum i zelje ne idu zajedno Smile
[Vrh] Go down
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 15:59

E pa to, A2 bi mi bilo super jer je to apsolutno izvedivo.

A sad možemo malo o motorima i što sve može doći u obzir Wink
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 16:37

hoffa je napisao/la:
E pa to, A2 bi mi bilo super jer je to apsolutno izvedivo.

A sad možemo malo o motorima i što sve može doći u obzir Wink

sve je izvedivo ako imas 5K eur. u ruci/dzebu.... a ako nemas onda neke stvari nisu bas Very Happy.

a sad o motorima .. sto ja znam .. ja vozim spydera i OK. nije najbolji niti najskuplji motor. ne volim brzinere ili one "naked" kad bi imao dva/tri puta vise novce kupio bi si hondu shadow ili onaj koji mi najlepse izgleda (plavi vn900). mada mi svi kazu da je vstrom daleko daleko komotniji...toliko od mene .. shadow, vn9000 il vstrom kad bi imao novce Smile
[Vrh] Go down
hoffa
man
man



Broj postova : 51
Godina imam : 35
Prebivalište : Ivanić Grad
Vozim : ništa
Na forumu od : 31.12.2011

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 17:05

Prvo planovi samo, novce ćemo trenutno izbacit iz jednadžbe.

Dakle, od ovih za koje ja znam da se mogu vozit s A2 su Yamahe Dragstar 650 i Virago 535, Honda Shadow 750 i Suzuki Savage 650. ta 4 i sve što bi spadalo u tu kategoriju me za sada prvenstveno zanima.
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 19:36

Ako želiš znat moje mišljenje, DragStar ako je XVS Custom, onaj sa odrezanom guzom.
Ili Shadow-ica.
Savage i Virago su mi nekako mali. Ne mislim da su loši, naravno.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Sponsored content





Prvi motor - od planova do kupnje Empty
PostajNaslov: Re: Prvi motor - od planova do kupnje   Prvi motor - od planova do kupnje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi motor - od planova do kupnje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prvi motor
» Prvi motor - a2 kategorija
» savjet za prvi motor
» molim savjet(prvi motor u pitanju)
» Harley-Davidsonov prvi electricni motor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: