Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila - gdje servisirati 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila - gdje servisirati

Go down 
+5
aquila
Kapa_DA
zeleni zub
deda bum
freebee
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimened 03 tra 2016, 14:42

Kao što naslov kaže gdje servisirati Hyosung Aquilu GV 250 EFI.
Po mogućnosti u Zagrebu.

[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimened 03 tra 2016, 15:40

Može u svakom moto servisu,koji servisira bilo koju vrstu motora.U nekim postovima je bilo riječi o nekim dečkima koji to rade kod sebe u radioni, pa ako pratiš forum sigurno češ ih pronači.
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimened 03 tra 2016, 15:45

E pa meni treba bas friska neka preporuka.

Ime, prezime, kontakt bilo sta, od nekog tko je zadovoljan servisom, a da nije post iz 2008. G.
[Vrh] Go down
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimeuto 12 tra 2016, 10:36

Hyosungovci
Svi koji ste pitali o dijagnostici, ovo bi moglo biti od pomoći:
http://www.hyosungwholesale.com/collections/gv250/products/genuine-hyosung-diagnostic-scan-tool

Znam da dosad nije bilo servisa s dijagnostikom zapadno od Bombaya What a Face
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimeuto 12 tra 2016, 10:47

Da bar cijena ima decimalni zarez malo lijevo Smile

Točno to mi treba.

[Vrh] Go down
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimeuto 12 tra 2016, 12:25

Isplatiš ga u fušu. U ZG ima dovoljno vlasnika hyosunga kojima treba dijagnostika. 100kn/sat i šiškaj Roža! cheers
[Vrh] Go down
Kapa_DA
man
man



Broj postova : 26
Godina imam : 49
Prebivalište : DARUVAR
Vozim : HYOSUNG AQUILA 125
Na forumu od : 18.11.2011

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimeuto 05 srp 2016, 23:16

Ajmo ljudi napišite gdje servisirate svoje Aquile .
Jel radi netko privatno od onih majstora što su radili u ovlašteno servisu ?
I dali ima u HR još ovlašteni servis ?
Bilo koji podatak , dobro če doči .
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimesri 06 srp 2016, 18:51

Ja si sam servisiram motor,a za kvar imam motomehaničara u krugu od 20 km.Mora ti se javiti netko iz tvoje okolice da vidiš gdje ti je najbliže .Inače na našem forumu je spomnjani Ivek iz ZG koji je negdje na bukovcu tel. 098 799 800.
[Vrh] Go down
Kapa_DA
man
man



Broj postova : 26
Godina imam : 49
Prebivalište : DARUVAR
Vozim : HYOSUNG AQUILA 125
Na forumu od : 18.11.2011

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimened 10 srp 2016, 19:36

Hvala Deda Bum za info .
Mene zanima dali ima netko da je malo više šarafao po Aquilama , zanima me dali
su radilice od 125 ice i 250 ice iste i dali bi se onda mogli staviti cilindri od 250 ice na ašinu od 125 ice.
Mada znam da se ovi motori rijetko kvare ali možda ima netko da je rastavljao.
I zato sam pitao za djelatnike iz servisa vjerojatno oni znaju .
Pozdrav !
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimeuto 12 srp 2016, 09:00

Na brojčaniku 8200 km, zadnji servis bio na 5000. Znači treba mijenjati ulje Very Happy
Već sam počeo vrtiti brojeve servisera ali onda mi sine, pa ne bum sad gubio dan-dva kad je sezona na vrhuncu Laughing
Odem u tokić u kranjčevićevoj (ZG) kaže lik tu nema ništa nego u slavonskoj. Tak da znate tamo je najveći izbor.
Na polici nađem Motul 7100 ispod kojeg je cijena 50 i nešto sitno kuna.
Naravno da je cijena kriva raz1  i da košta preko 130 !
Na kraju se odlučim za Elf, polusintetika 55 kn/litra. Mislim da će to biti sasvim ok za moju pilu i način vožnje.
Uz to i KN filter ulja po 40 kunića.
Daklem točno 150.
E sad filter zraka nemaju. Jel ima negdje u ZG ili treba naručiti izvana Wink
BTW. to sam sinoć uz pomoć sinova (jer nemam ni štender ni centralni nosač No ) lijepo utočio i sad orlica prede dobar3
[Vrh] Go down
Lenči
man
man
Lenči


Broj postova : 187
Godina imam : 36
Prebivalište : Čakovec
Vozim : Harley Davidson 883 low
Na forumu od : 19.09.2010

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimesub 16 srp 2016, 09:07

Ako zračni nije mastan ,a nebi trebao biti samo ga fino ispuši i dobar ti bude.uglavnom nemaš zastupnika nigdje više i najbolje ti naručiti iz koreje s ove stranice www.hyosungsource.com ,7 dana i na kućnome pragu imaš djelove nekoliko puta sam naručival i nikad problema.

pogledaj temu,javi se.

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t17027-hyosung-aquila-gv250-servisna-knjiga#407810
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepon 18 srp 2016, 16:34

Lenči, bio je malo masan.
Pošpricao sam ga kontakt sprejem (brzo hlapeći alkohol) i malo stresao, sad je bolje ali moram naručiti ipak novi.
Za hyosungsource znam, hvala svejedno Very Happy
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimesri 20 srp 2016, 13:17

Malo mi ruži prednja kočnica, otišle pločice na 8300 km, čini mi se malo prerano ali što je tu je Embarassed
Situacija nije loša, ima u auto kreši za 260 kn TRW a u
tokiću se može naručiti EBC za 176 kuna i stigne za par dana. Tak da znate.
Inače zamjenske oznake su:
EBC FA 86
TRW MCB 822 pljuga
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimesri 20 srp 2016, 13:33

Ove su definitivno jeftine. Ne znam za kvalitetu, ali ...http://www.aliexpress.com/item/Brake-Shoe-Pad-fit-HYOSUNG-GV250-GV-250-AQUILA-250cc-2001-up-FRONT-Carbon-Qty-2pads/32609952942.html?spm=2114.01010208.3.18.OvXpcN&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_3_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10059_10032_10058_10017_405_404_407_10040,searchweb201603_6&btsid=8ec341b9-66ce-4a25-b511-1403d8d76f29
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimesri 20 srp 2016, 13:36

sumnjivi kineski no name proizvod za nešto što je bitno.
ne znam kako drugi, ali ja, hvala ne bih.

[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimesri 20 srp 2016, 14:42

freebee je napisao/la:
sumnjivi kineski no name proizvod za nešto što je bitno.
ne znam kako drugi, ali ja, hvala ne bih.


Ma slažem se. Ovo sam naveo kao jeftino rješenje problema. Nije moja preporuka Smile
Evntualno kao zaliha za prvu ruku dok se čeka isporuka nekih boljih.
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepet 22 srp 2016, 10:27

Pločice promijenjene i sad samo gas. Laughing
Španjolske, Vicma, Inter cars.
Pašu odlično, sjedaju u ležište 100%.
Malo prerano za konačni sud ali na prvu mi se čine jako dobre. Koče i na hladno, ništ ne cvile. U odnosu na stare-stepenicu bolje.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimened 18 ruj 2016, 18:18

Ja u Rijeci trazim mehanicara za moju Aquilu 2002. godište, preporuka?
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimečet 29 ruj 2016, 18:24

Odgovor na prošlu poruku anyone

btw ima li negdje u Rijeci shop koji prodaje sajle za kvačilo, gas itd za Aquilu 250?
Još uvijek me strah naručivati sa neta od kad je pošta uvela onaj novi cjenik kad se carini paket.
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimečet 29 ruj 2016, 22:36

dead27brain je napisao/la:
Odgovor na prošlu poruku anyone

btw ima li negdje u Rijeci shop koji prodaje sajle za kvačilo, gas itd za Aquilu 250?
Još uvijek me strah naručivati sa neta od kad je pošta uvela onaj novi cjenik kad se carini paket.

čega te strah?

pošta naplaćuje 1,5% vrijednosti paketa....

pdv 25%
carina 11%

a to plaćaš na robu van eu, i koja prelazi vrijednost 160 kn.

tehnička roba ne podliježe carini, ali podliježe pdv.

vrijednost je 16 usd-a., tako da se nemaš o čemu brinuti
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepet 30 ruj 2016, 00:11

crocopzmaj je napisao/la:
dead27brain je napisao/la:
Odgovor na prošlu poruku anyone

btw ima li negdje u Rijeci shop koji prodaje sajle za kvačilo, gas itd za Aquilu 250?
Još uvijek me strah naručivati sa neta od kad je pošta uvela onaj novi cjenik kad se carini paket.

čega te strah?

pošta naplaćuje 1,5% vrijednosti paketa....

pdv 25%
carina 11%

a to plaćaš na robu van eu, i koja prelazi vrijednost 160 kn.

tehnička roba ne podliježe carini, ali podliježe pdv.

vrijednost je 16 usd-a., tako da se nemaš o čemu brinuti


Jesi siguran?
Meni je paket u vrijednosti od nekih 26$ (mod za elektronsku cigaru) pdv došao oko 50kn a dodatni troškovi oko 80kn...
Bio sam stavio onaj od pošte novi cijenik koji vrijedi od 01.03.2016. u temu u vezi carine.
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepet 30 ruj 2016, 13:26

pa ovo sa pdv je ok...

pošiljka oko 175-180 kuna, pdv 25% i carinu neznam jesu li ti odrapili dođe 42-50 kuna.

dodatni troškovi ne kužim kako 80 kuna, jer toliko nisu trebali biti

[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepet 30 ruj 2016, 15:13

crocopzmaj je napisao/la:
pa ovo sa pdv je ok...

pošiljka oko 175-180 kuna, pdv 25% i carinu neznam jesu li ti odrapili dođe 42-50 kuna.

dodatni troškovi ne kužim kako 80 kuna, jer toliko nisu trebali biti


Ne kužim kako sad to naplaćuju stvarno, samo znam da su uveli ovaj cijenik
http://www.posta.hr/UserDocsImages/posta/Dokumenti/Cjenici/2016/Izvadak_medunarodni_promet_20160301.pdf

I da, da se vratim na prvo pitanje Smile
Servis u Rijeci? Sajle?
[Vrh] Go down
Lenči
man
man
Lenči


Broj postova : 187
Godina imam : 36
Prebivalište : Čakovec
Vozim : Harley Davidson 883 low
Na forumu od : 19.09.2010

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepet 30 ruj 2016, 19:41

Ako ti treba nova sajla a imaš staru ,poderanu, odnesi u neku firmu koja izrađuje sajle oni ti naprave nove, samo trebaju dimenzije i vidit kakvi je bužir zato trebaš priložiti staru.

-što se tiče naručivanja iz vana postoje regulative za europu tj. eu a opet imaš regulative eu sa ostalim državama svjeta,sa nekima veći porez a sa nekim manji. Obično stranice sa kojih misliš naručiti nešto imaju izračun poštarine koja obično ide po kilaži i zavisi jel brza(avion) ili spora (jeftinia).

a plačanje,, možeš obavljati tako da si u banci napraviš Visa Electron karticu,znači devizna kartica na kojoj imaš toliko love koliko staviš i ne ide u minus. Kupuješ nešto za 50eura toliko prebaciš gore i platiš i nemože ti neko ukrasti plaču Wink
kartica ti košta 30-40 kn izrada i kasnije ti banka jedino uzme 5 kn po transakciji i ništa drugo.

ja sam naručivao iz koreje original djelove nekoliko puta, zadnje recimo zupčanike prednji i zadnji cca. 220kn i plus onda transport avionom i carina 250 kn i za nekih 6-7 dana je stiglo dok se ocarini i to sve. Uvijek sve uredo bilo.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitimepet 30 ruj 2016, 20:15

Lenči je napisao/la:
Ako ti treba nova sajla a imaš staru ,poderanu, odnesi u neku firmu koja izrađuje sajle oni ti naprave nove, samo trebaju dimenzije i vidit kakvi je bužir zato trebaš priložiti staru.

-što se tiče naručivanja iz vana postoje regulative za europu tj. eu a opet imaš regulative eu sa ostalim državama svjeta,sa nekima veći porez a sa nekim manji. Obično stranice sa kojih misliš naručiti nešto imaju izračun poštarine koja obično ide po kilaži i zavisi jel brza(avion) ili spora (jeftinia).

a plačanje,, možeš obavljati tako da si u banci napraviš Visa Electron karticu,znači devizna kartica na kojoj imaš toliko love koliko staviš i ne ide u minus. Kupuješ nešto za 50eura toliko prebaciš gore i platiš i nemože ti neko ukrasti plaču Wink
kartica ti košta 30-40 kn izrada i kasnije ti banka jedino uzme 5 kn po transakciji i ništa drugo.

ja sam naručivao iz koreje original djelove nekoliko puta, zadnje recimo zupčanike prednji i zadnji cca. 220kn i plus onda transport avionom i carina 250 kn i za nekih 6-7 dana je stiglo dok se ocarini i to sve. Uvijek sve uredo bilo.

Hvala na info u vezi sajle, raspitati cu se malo ili cu naruciti sve sajle iz koreje da imam u rezervi.
Imam ja vec odavno Visa electron karticu i redovno kupujem stvari na netu, uglavnom je sve to do 160kn da ne placam carinu. Dijelove sam narucivao sa hyosungsource-a i znao sam koliko ce me doci carina, a sad od kad je došao taj novi cijenik (01.03.2016.) nisam siguran kako to računaju, jer kao što sam rekao, mod za elektronsku cigaru sam platio 250kn i od toga je negdje oko 50-60 kuna bio pdv i još uz to su mi nabili neke troškove od 80kn, dok za paket prije koji je bilo recimo oko 200kn, naravno isto je naplaćen pdv, ali težina tog paketa je bila 100-200grama lakša i troškovi su došli oko 50kn.
E sad da npr narucim posiljku od 1200kn i 4kg tezine, ne znam koliko bi mi sve to naplatili.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila - gdje servisirati Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila - gdje servisirati
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» GDJE SERVISIRATI HARLEY?
» gdje kupiti nove hyosung/regalraptor ??
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: