Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila - gdje servisirati

Go down 
+5
aquila
Kapa_DA
zeleni zub
deda bum
freebee
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Icon_minitimesub 01 lis 2016, 11:52

u rijeci nema nitko tko pravi sajle.

imaš u zg, na njuškalu možeš naći par komada.

ili preluk, servis za tahografe, od tamo šalju za zg, samo moraš imati ili primjerak, dužinu i vrh sajle
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Icon_minitimepet 07 lis 2016, 18:28

Ako već naručuješ mogao bih se i ja priključiti, pa podijelimo troškove transporta i ostaloga.
Ja bih isto sajle za rezervu Very Happy
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Icon_minitimesub 08 lis 2016, 17:12

aquila je napisao/la:
Ako već naručuješ mogao bih se i ja priključiti, pa podijelimo troškove transporta i ostaloga.
Ja bih isto sajle za rezervu Very Happy

Mogli bi se dogovoriti pa naruciti, ja sam isto mislio sve sajle uzeti i mozda filter jos jedan da imam, uglavnom ja sam iz Rijeke, ali sigurno idem na sajam knjiga kad bude, ako dode prije toga se mozemo naci pa ti dam dijelove. Uglavnom javi se slobodno na PM.
[Vrh] Go down
Shantung
man
man
Shantung


Broj postova : 146
Godina imam : 61
Prebivalište : Sesvete
Vozim : Aquila GV 250
Na forumu od : 25.08.2012

Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Icon_minitimened 09 lis 2016, 08:31

Po vrlo povoljnoj cijeni sajle za rezervu napravio mi je majstor u Donjoj Zelini, čak ih odmah i napravi ako nema nekog drugog posla. Kod mene je bivši vlasnik motora stavio širi upravljač pa mi originalne sajle ne odgovaraju nego ih moram raditi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila - gdje servisirati   Hyosung Aquila - gdje servisirati - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila - gdje servisirati
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» GDJE SERVISIRATI HARLEY?
» gdje kupiti nove hyosung/regalraptor ??
» Hyosung GV 250 Aquila
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: