Početna stranicaPretraľnikHypercharger 610RegistracijaLogin

 

 Hypercharger

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
toni-hfc
man
man
toni-hfc


Broj postova : 81
Godina imam : 43
Prebivalište : zagreb
Vozim : Dragstar 650 custom
Na forumu od : 03.07.2012

Hypercharger Empty
PostajNaslov: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitimečet 23 srp 2015, 16:05

Znam, znam, znam da jos nisam ni dragstara kupio a vec sarafim po njemu ali me nesto zanima a opet znam da tu ima pametnih glava koje mi mogu pomoci. Pitanje glasi: hypercharger na dragstaru 650 je pametno ulozena investicija ili? Svi mi kazu da ce mi 650 biti preslab pa me zanima dali se dobije nesto sa tim hyperchargerom? Znam da ga besmrtni ima na svojoj dragici ali....hvala
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Hypercharger Empty
PostajNaslov: Re: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitimečet 23 srp 2015, 19:14

da dobije se i osijeti se

da bi bilo kako treba trebaš uzeti originalni i to kompletni kit te prilikom kupnje dobro naglasiti da je baš za dragstar i baš za 650 jer ima ih i svi izgledaju vizualno identično ali svaki motocikl ima posebne dizne ,prirubnice i spojeve na iste ,svi se daju pripasati (inebude radilo idealno) ali samo je jedan pravi...

isto tako da bi imalo efekta trebaš promijeniti i ispušni sistem također u tu svrhu i također opet po pravilu a ne po rekla kazala

cijela priča košta cca 1300 eura

prikladni auspusi 800 eura
komplet kuryakin hypercharger 400eura
minimalno 100 eura da ti se to kako spada ugodi i namontira

dali se isplati hm
kako to misliš naravno ne jer kad budeš i ako budeš prodavao motor nećeš ga naplatiti ali da ćeš imati najstartniju Dragicu hoćeš

ima se tu dosta za pisati i dosta je toga ovdje već napisano

iz osobnog iskustva ti mogu reći da se na ovakvom motoru to dosta osijeti tih par konja na ionako malo konja dobro dođu i primjete se više nego na negim snažnim pilama kojima se otvaraju filteri više za ukras

meni dosta pomaže osobito na dužim rutama, otvorenoj cesti i preticanju bolje i lakše diše a potrošnja je sjajna , ide brže a troši manje
kad je mježavina goriva i zraka pogođena idealno a vakuum odrađuje svoje sa pravilnim doziranjem zakrilaca (otvora) za usis tvoje je samo okretati ručicu gasa i koliko god da je okreneš i pošalješ goriva u cilindar toliko ćeš i zraka dobiti tako da ti nebude štucalo ,trokiralo i sl,

opet s druge strane vidim da stalno govoriš kako ti je Dragica preslaba , neznam šta to točno želiš raditi s bajkom ...
i možda ipak želiš nekog nakeda

i na kraju
Hypercharger DA ili NE

ako ikako imaš mogućnost DA
[Vrh] Go down
toni-hfc
man
man
toni-hfc


Broj postova : 81
Godina imam : 43
Prebivalište : zagreb
Vozim : Dragstar 650 custom
Na forumu od : 03.07.2012

Hypercharger Empty
PostajNaslov: Re: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitimečet 23 srp 2015, 19:43

Ne, nakeda ne želim jer trenutacno imam i prodajem nakeda u poluoklopima i definitivno to nisam ja, samo me je.. to sto me svi iz ekipe odgovaraju od dragstara kao da je preslab, a nisam nikada imao priliku ga probati pa donijeti svoj sud. Vidjeo sam kod tebe na dragstaru taj hipercharger pa me zanima u slucaju da oni budu u pravu i da mi motor bude preslab, koliko kosta ta igra i dal se isplati? Sad vozim hondu cbf600s i jedva cekam da je prodam pa da odem po dragstara
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Hypercharger Empty
PostajNaslov: Re: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitimečet 23 srp 2015, 20:59

to za nakeda je samo bio moj sarkazam

i još samo jedno
jel motor kupuje ekipa ili ti ???

slijedi srce a nemoj slušati previše ekipu
stoga, sretno u kupovini ...
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Hypercharger Empty
PostajNaslov: Re: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitimečet 23 srp 2015, 22:22

ako se brineš (radi ekipe ili sebe) da će ti dragstar 650 biti slab, onda radije kupi jači motor (900 +) ili drugi tip motora.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
ST_Johnny
man
man
ST_Johnny


Broj postova : 149
Godina imam : 35
Prebivalište : Split
Vozim : VN 800A
Na forumu od : 27.01.2009

Hypercharger Empty
PostajNaslov: Re: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitimepet 24 srp 2015, 21:45

Tuning i racionalnost ne idu skupa. Najjednostavnije ti je vidit koliko konja dobijes za koliko novaca, pa vidis da ti je 1-2konja kosta 1000kn. Kad sve izracunas najvise se isplati kupit u startu dovoljno jak motor. Kod copera ti ionako snaga nije toliko bitna kao moment koji jedino mozes dobiti kubicima. Konstrukcijski dobre masine imaju 1Nm/1cm3. Tako npr. Fazer 600 ima 60Nm, ali vidi sada problema ima taj moment tek na 10 000 okretaja, a vn 800 ima slicni moment al vec na cca 2500 okretaja. Nemojte hvatat za rijec al to su otprilike te cifre. Tako da ono sta ti vjerojatno trazis je motor s dovoljno momenta a ne snage.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hypercharger Empty
PostajNaslov: Re: Hypercharger   Hypercharger Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hypercharger
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» hypercharger- da ili ne?
» Kuryakyn hypercharger ???
» Hypercharger ili gljva
» hypercharger, neki zaheb
» Kuryakyn Hypercharger - Preporuka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: