Početna stranicaPretraľnikKupovina prvog.... - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Kupovina prvog....

Go down 
+6
DavorS
besmrtni
Tarze
cro.chopper
gaso999
domba2905
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
domba2905
man
man



Broj postova : 18
Godina imam : 35
Prebivalište : Osijek
Vozim : Skuter =(
Na forumu od : 18.10.2013

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 14:30

martinx je napisao/la:
Ima svega, reci tocno model i godinu, pa da mozes usporediti

Evo npr. ovakav (bez obzira što oglas istekao)
http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-250-gv-efi-250-cm3-oglas-10215959
Ako još mogu i boju birat onda onaj sa crvenim detaljima.
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 59
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 14:39

Nasao sam ovog:
http://www.marktplaats.nl/a/motoren/motoren-overige-merken/m782459674-jinlun-250cc-in-nieuwstaat-489-km-gereden-harley-davidson.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr

Nisu Kinezi bas nesto popularni. Nema niti zastupnika mislim.
[Vrh] Go down
https://route66.me
domba2905
man
man



Broj postova : 18
Godina imam : 35
Prebivalište : Osijek
Vozim : Skuter =(
Na forumu od : 18.10.2013

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 14:47

martinx je napisao/la:
Nasao sam ovog:
http://www.marktplaats.nl/a/motoren/motoren-overige-merken/m782459674-jinlun-250cc-in-nieuwstaat-489-km-gereden-harley-davidson.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr

Nisu Kinezi bas nesto popularni. Nema niti zastupnika mislim.

Hvala na trudu, ali takvih mislim da ima i kod nas po sličnim cijenama bez troškova uvoza. Našao sam bio i na mobil. de, ali cijena nije nešto povoljnija nego ovdje. Osim ako netko prodaje "preko veze" ili ima orlicu koju bi htio prodati za člana foruma, pa se možemo nešto i dogovoriti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 15:09

palomas je napisao/la:
I koliko će ga koštati polica obaveznog osiguranja, ako nema bonusa, za motor tako velike kubikaže? Devet godina trebat će mu samo da dođe do 50% bonusa, za to vrijeme otplatit će više novca za skupo osiguranje, nego što mu motor vrijedi..


a čuj stari moj,,,,,,,,,,svi vole motore i šteli bi bit bikeri  

malo truda i to se da rijesiti..............zar ne?

i da, kad ja fino kazem ajmo se slozit, pa na cestu pa organizirana anarhija, blokada naplatnih kao prije par godina, ostvarit san o regi na 3, 4, 5 ,,,,mj pa onda da vidis voznog parka. Hebem ga tko ce tad vozit Lee Bruseve, Cunge Lunge i ostalu plastiku!!!!

Aj sad tko misli drugacije i kaze ,..............necu dalje da se ne uvrijede. ipak su to sve moji frendovi bikeri, bez obzira sto voze. (iako bi mogli malo vise na RnR brijat dobar dobar dobar 
[Vrh] Go down
domba2905
man
man



Broj postova : 18
Godina imam : 35
Prebivalište : Osijek
Vozim : Skuter =(
Na forumu od : 18.10.2013

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 15:15

intruderprofa je napisao/la:
palomas je napisao/la:
I koliko će ga koštati polica obaveznog osiguranja, ako nema bonusa, za motor tako velike kubikaže? Devet godina trebat će mu samo da dođe do 50% bonusa, za to vrijeme otplatit će više novca za skupo osiguranje, nego što mu motor vrijedi..


a čuj stari moj,,,,,,,,,,svi vole motore i šteli bi bit bikeri  

malo truda i to se da rijesiti..............zar ne?

gle, nije problem trud, problem je nekad i debljini novčanika =) Trud je uvijek uložen u nešto, netko više, netko manje, ali znam da sam se potrudio prvo da odaberem pravi motor, a potom i da $$ skupim.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 17:49

Osim spomenutih motora iz klase 250, moj sljedeći favorit za prvi motor bio bi Kawasaki EN 500. Nešto je malo jači i veći, a polica osiguranja još nije toliko skupa kao za velike kubikaže.

To je najpametnije što ti ja mogu savjetovati, ako možeš potraži taj motor..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 18:38

da
N 500

vrlo dobar odnos izgled novci kvaliteta

to ti je to
a problem dužine (extremiteta) odradis produzenim komandama

i gas
mnogo bolje od ČUNGIĆA
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 19:11

intruderprofa je napisao/la:
da
N 500

vrlo dobar odnos izgled novci kvaliteta

to ti je to
a problem dužine (extremiteta) odradis produzenim komandama

i gas
mnogo bolje od ČUNGIĆA
To ti misliš  Question  Exclamation
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 19:16

Moj je savjet proporcionalno obrnut - nemoj ni gledati EN 500. Zašto? Zato što ćeš za isluženi primjerak iz '94 bubnit 3500 eura.

Koliko je precijenjen zbog te rege to je čudo. Gledao sam ih, krševi za te novce.

Za 2000 kupiš odličnu orlicu sa 28 KS, dodaš još nešto opreme i opet nećeš doći do te cifre.

Ovo ti govorim iz glave - ne srca.

A ako ćeš skroz iz glave - Kawasaki ER 5, Honda CB 500 ili Suzuki GS 500. Vrhunski motori za malo novaca - ali nisu chopperi i tebi bi isto bili malo mali. Ja sam probao pa znam a tu smo po konstituciji.

Ponavljam, samo dva motora mi padaju na pamet za oko 3000-3500 ( ali su preko tih famoznih 500cc ) da su mi vrh - DragStar 650 ili Virago 535 ( koji je tebi kao bicikl, probao - nije skoro ništa veći od Zinga...)
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 19:41

Evo još malo ulja na vatru....

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimesri 05 oľu 2014, 07:32

da Darkec
hehehehehehehh

probaj, i kad ces ti dolje do mene na RnR?! dancingbanana dancingbanana dancingbanana 
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 59
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimesri 05 oľu 2014, 17:08

Tarze je napisao/la:
Moj je savjet proporcionalno obrnut - nemoj ni gledati EN 500. Zašto? Zato što ćeš za isluženi primjerak iz '94 bubnit 3500 eura.

Koliko je precijenjen zbog te rege to je čudo. Gledao sam ih, krševi za te novce.


Daj reci koliko bi bilo fer trazit za EN500? Cisto ako ga jednog dana odlucim dovest u Hrvatsku.  ribic 
[Vrh] Go down
https://route66.me
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimesri 05 oľu 2014, 18:08

Martine, vidi se da živiš na Zapadu  Very Happy  koji fer, pa zar si zaboravio kako je kod nas? Ako je jeftino to sigurno nije dobro!

Ovo ti govorim bez zajebancije, pa supruga mi ima privatni obrt - ako puno ruši cijene nitko neće a ako nabije onda se lijepe. U Lijepoj Našoj ti je sve obrnuto nego u "normalnom" svijetu  Very Happy 

Malo zajebancije ali nije daleko od istine. Nego, reci mi - koje je godište, stanje i sl?
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 59
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimesri 05 oľu 2014, 19:58

Ovaj moj je 1990, ko nov je. Americki model. Ja sam ga prosle godine platio 1500€.

Imam novi (12" umjesto 8") governal i nove rucke za montirat, a vjerojatno ce i novi spigli uskoro.

Evo ga ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=bFnVtI_DV5s

Kupovina prvog.... - Page 2 Vulcan
[Vrh] Go down
https://route66.me
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimečet 06 oľu 2014, 16:59

2500 eur , otprilike  Wink 
[Vrh] Go down
domba2905
man
man



Broj postova : 18
Godina imam : 35
Prebivalište : Osijek
Vozim : Skuter =(
Na forumu od : 18.10.2013

Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitimened 11 svi 2014, 17:36

Pozdrav ekipa,

evo sada i službeno primam ponude u PM, na mail: domba2095@gmail.com vezano za Hyosung Aquila-u.
Poželjan naslon, vjetrobran i bisage. Obavezno minimalno 2mj. preostale registracije (ne registrirane nemojte ni slati).

Znam da ovo nije "kupi - prodaj" stranica/forum, ali smatram da pravi bikeri i osobe koje čuvaju i paze svoje motore, prije nego ostali.


Ako znate nekog tko prodaje i čuva svoj javite se ili mi dajte broj telefona pa da se čujem s njim

HVALA SVIMA!

[Vrh] Go down
Sponsored content





Kupovina prvog.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupovina prvog....   Kupovina prvog.... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kupovina prvog....
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pomoc oko kupovine prvog choppera
» Hyosung Aquila - kupovina
» On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
» Pitanje oko prvog choppera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: