Početna stranicaPretraľnikpomoc oko kupovine prvog choppera 610RegistracijaLogin

 

 pomoc oko kupovine prvog choppera

Go down 
+12
mavo
Acyd
Vladek
magna
Easy rider
Safet(y)
Lars_Viking
El Nino
Tarze
Bosqeto
cro.chopper
Tin333
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Tin333
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : još niš
Na forumu od : 13.12.2013

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 13:06

Trebao bi pomoc iskusnijih bikera oko kupovine motora. Vozio sam nekoliko motora ali to su bili endurci i supermoto motori... a sad hocu kupiti choppera...
U uzi izbor mi ulazi par modela i ne mogu se odluciti...glavna dilema je Kawasaki vn800 i yamaha dragstar 650 a u igru bi usla i shadowica ali trenutno nema u oglasima neke koja bi me interesirala...
Meni se najvise svida vn od ovih koje sam vam nabrojao, a yamahu bi uzeo jer je slabija pa je to mozda bolje zbog mog manjka iskustva... opet, strah me da mi ne bude preslaba vrlo brzo... jos jedan plus za yamahu je i jeftinija rega...
Molim vas za vase misljenje jer se sam ne budem nikad odlucio... 4-5 puta dnevno se predomislim
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 14:00

tema prebačena ovdje
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 16:39

imao sam DragStara 650 i za njega imam sve pohvale,
potrosnja,odrzavanje,prostor za personalizaciju  dobar 

masa ljudi ima i Vn 800 i takodjer ga hvale,
po meni jedina losija osobina Vn 800 je taj lanac koji zahtijeva odrzavanje,
ali zato nema onog laganog prokliza kao kardan na Dragsu 650.

snaga,mislim da je tu negdje  Wink

sto se tice *prevazilazenja*,
ako se zaljubis u chopper i putovanja i odlucis da je *to to*,
definitivno ce ti obojica biti premalo za par godina  Wink 

jer da bi na chopperu dobio okretni moment moras imati kubika,to je neminovno  dobar 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 17:02

Nemam nekog iskustva sa ta dva motocikla ali mislim ako kupiš očuvan primjerak da se nećeš zajebati ni sa jednim.

Ta kubikaža ti sigurno neće tako brzo dosaditi, to su veliki motori, pitanje je što ti očekivaš od njih.

No, kako Bosqe kaže i Ameri : There is no replacement for cubic displacement.  Wink 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 17:52

Tarze je napisao/la:
Nemam nekog iskustva sa ta dva motocikla ali mislim ako kupiš očuvan primjerak da se nećeš zajebati ni sa jednim.

Ta kubikaža ti sigurno neće tako brzo dosaditi, to su veliki motori, pitanje je što ti očekivaš od njih.

No, kako Bosqe kaže i Ameri : There is no replacement for cubic displacement.  Wink 

ko sto bi reko mo prijatelj Emir,
principijelno se moze voziti i Tomos,ali....

ti si primjer toga,obiso si Europu na skuteru od 50 ccm,ja ti se divim,
izvedivo je,
ali ja sam se citajuci tvoj putopis najezio u kakve si sve nevolje mogao upasti bas zbog manjka snage  affraid 

a da ne pricam koliko si se fizicki napatio,
za razliku od voznje recimo kakva bi bila sa skuterom od 500+ kubika,
kuzite dobar 

nije stvar kubika i snage bar u chopper svijetu da bi se neko hvalio i pravio vazan,
to je jednostavno potreba jer olaksava putovanje i cini ga mnogo laksim,sigurnijim,komotnijim,opustenijim  dobar 
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:00

Mislim da je vn dosta jaci u voznji, pogotovo u dvoje. Kolega je imao DragStar 650 i brzo ga prodao jer mu je bio preslab.
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:05

Bosqe,druže,slažem se u potpunosti ali isto ja ne vidim neku veliku razliku između 650 i 800 ccm, da je to 650 i 1600 eeee to je druga priča  Very Happy 

Mislim,ja sam samo probao voziti takve motocikle, nemam vozačko iskustvo pa mi je uopće glupo se sad nešto praviti pametan i davati savjete ali smatram da se motocikl bira prema osobnim aspiracijama.

Ja sam recimo zaljubljenik u chopper motocikle ali me nikakve dorade ne interesiraju ( što je jako čudno kod nekog tko voli choppere...) i volim minimalno promjeniti nekakve stvari i to je to.

Sa ovim sam htio reći da čovjek sam mora odlučiti a ja smatram da su oba navedena motocikla kvalitetna i da ako kupi očuvan primjerak da se neće zajebati, Bog nam je svjedok da u današnje vrijeme ima odličnih motocikala za realno male novce...

U svakom slučaju se slažem s tobom i smatram da se sa više kubika nemožeš zajebati, dapače  dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:20

apsolutno se slazem da su oba ok  dobar 
takodjer i da ce dugo i vjerno sluziti,
takodjer i da ne treba nista *jace*,
a to opet ovisi od osobe i aspiracije,to si odlicno rekao  dobar

sve ovo gore stoji dok ne *proradi crv*,ciji se *rad* poklopi sa nekom kunom i prodajom dotadasnjeg motora Very Happy Very Happy

ali da vise ne oftopicarimo  drž se teme 


Zadnja promjena: Bosqeto; sub 14 pro 2013, 18:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:20

A čuj, s obzirom da nisi spominjao nikakve financije, onda idemo sa one strane nekakve logike, krizne situacije itd. itd. itd.

Dakle, po nekoj logici, Drags 650 i Shadow 750 su ti u istoj kategoriji za regu, dakle manje od VN-a koji je 800 = prelazi 749ccm.

Po jačini naravno Yamaha je najslabija i ono koliko sam vidio i da uzmeš i Drag 1100 ti je opet slabija od npr. Vn800 i 900.
Vozim se pored Shadow-ice 750 cijelo vrijeme i vidim da nema nikakvih problema u vožnji sa stizanjem niti išta drugo a i motor je super.

E SAD!
Ako tako i tako misliš za npr. 3-4 godine kupit nešto jače (1000+) onda bi, sa svime rečenim, po meni bila najbolja opcija Shadow,

A da ti i ne počinjem spominjat dimenzije (tvoje i motora), servisi, dijelovi, itd. jer bi se onda stvarno moglo glibit i dangubit u nedogled.

Tako da --> Odaberi nešto, zagrizi koliko možeš i probaj se ne za**bat. Da pokušaš možda stavit, AKO ŽELIŠ, linkove za ono šta misliš kupit i šta ti jej zapelo za oko pa možemo detaljnije prokomnetirat.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:22

Lars_Viking je napisao/la:
A čuj, s obzirom da nisi spominjao nikakve financije, onda idemo sa one strane nekakve logike, krizne situacije itd. itd. itd.

Dakle, po nekoj logici, Drags 650 i Shadow 750 su ti u istoj kategoriji za regu, dakle manje od VN-a koji je 800 = prelazi 749ccm.

Po jačini naravno Yamaha je najslabija i ono koliko sam vidio i da uzmeš i Drag 1100 ti je opet slabija od npr. Vn800 i 900.
Vozim se pored Shadow-ice 750 cijelo vrijeme i vidim da nema nikakvih problema u vožnji sa stizanjem niti išta drugo a i motor je super.

E SAD!
Ako tako i tako misliš za npr. 3-4 godine kupit nešto jače (1000+) onda bi, sa svime rečenim, po meni bila najbolja opcija Shadow,

A da ti i ne počinjem spominjat dimenzije (tvoje i motora), servisi, dijelovi, itd. jer bi se onda stvarno moglo glibit i dangubit u nedogled.

Tako da --> Odaberi nešto, zagrizi koliko možeš i probaj se ne za**bat. Da pokušaš možda stavit, AKO ŽELIŠ, linkove za ono šta misliš kupit i šta ti jej zapelo za oko pa možemo detaljnije prokomnetirat.

ne bih se slozio sa tvojom tvrdnjom vezano za Dragsa 1100  No
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:25

Bosqeto je napisao/la:
Lars_Viking je napisao/la:
A čuj, s obzirom da nisi spominjao nikakve financije, onda idemo sa one strane nekakve logike, krizne situacije itd. itd. itd.

Dakle, po nekoj logici, Drags 650 i Shadow 750 su ti u istoj kategoriji za regu, dakle manje od VN-a koji je 800 = prelazi 749ccm.

Po jačini naravno Yamaha je najslabija i ono koliko sam vidio i da uzmeš i Drag 1100 ti je opet slabija od npr. Vn800 i 900.
Vozim se pored Shadow-ice 750 cijelo vrijeme i vidim da nema nikakvih problema u vožnji sa stizanjem niti išta drugo a i motor je super.

E SAD!
Ako tako i tako misliš za npr. 3-4 godine kupit nešto jače (1000+) onda bi, sa svime rečenim, po meni bila najbolja opcija Shadow,

A da ti i ne počinjem spominjat dimenzije (tvoje i motora), servisi, dijelovi, itd. jer bi se onda stvarno moglo glibit i dangubit u nedogled.

Tako da --> Odaberi nešto, zagrizi koliko možeš i probaj se ne za**bat. Da pokušaš možda stavit, AKO ŽELIŠ, linkove za ono šta misliš kupit i šta ti jej zapelo za oko pa možemo detaljnije prokomnetirat.

ne bih se slozio sa tvojom tvrdnjom vezano za Dragsa 1100  No

Po podacima na papiru - je. A sad nisam vozio niti jednu Yamahu tako da je moje izricanje mišljenja čisto "sa papira". (zaboravio napomenut)
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:44

..da rasprava ne bi previse otisla u krivom smjeru oko prepucavanja koji je bolji, najbitnije je kako se tebi koji svidja i kakav primjerak ces uspjeti naci, stanje vs. cijena..

btw, vn800 je dosta jaci od oba navedena konkurenta i cesto nepravedno podcijenjen, sto bi tebi i moglo odgovari, jer se da pronaci sacuvanjih primjeraka dosat povoljno..

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:49

Najbolje da uzme kaj bu prilika, najpovoljnije i ocuvano. A prije ili poslije ce skuziti da nije to to ak nije Harley... Smile
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 18:59

El Nino je napisao/la:
Najbolje da uzme kaj bu prilika, najpovoljnije i ocuvano. A prije ili poslije ce skuziti da nije to to ak nije Harley... Smile

 dobar Very Happy 
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 19:07

Ako ćeš raditi dosta ili puno kilometara (a pretpostavljam da hoćeš) onda svakako odmjeri koji ti je udobniji i na kojem se obzirom na osobnu konstituciju (te kilažu i žulj!!) bolje osjećaš. Koji god da uzmeš nećeš pogriješiti,oba su dobri motori za svoju klasu. Jedino ostaje visit u zraku činjenica da je kupovina polovnog gotovo uvijek mačak u vreći. Isto tako,odmjeri i kvalitetu te dostupnost servisa jer to je danas vrlo važan faktor. Yamaha je duže na tržištu pa je vjerovatno i mogućnost opremanja dodatnom opremom nešto lakša.

Osobno....možda mala prednost za VN čisto zbog kubikaže ali ipak udobnost sjedenja na prvom mjestu.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 19:11

El Nino je napisao/la:
Najbolje da uzme kaj bu prilika, najpovoljnije i ocuvano. A prije ili poslije ce skuziti da nije to to ak nije Harley... Smile

ne bi se ni sa ovim slozio  No 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 19:12

Safet(y) je napisao/la:
..da rasprava ne bi previse otisla u krivom smjeru oko prepucavanja koji je bolji, najbitnije je kako se tebi koji svidja i kakav primjerak ces uspjeti naci, stanje vs. cijena..

btw, vn800 je dosta jaci od oba navedena konkurenta i cesto nepravedno podcijenjen, sto bi tebi i moglo odgovari, jer se da pronaci sacuvanjih primjeraka dosat povoljno..  

ovo uopce nije prepucavanje,
normalno razmjenjujemo misljenja  Smile 

pa se ni sa tobom ne slazem,ima li jos ko da se i sa njim ne slozim  nemoj me glup 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 19:18

Pa eto. .... Khm... Khm... Mozda bih ja mogao tu nekako pomoci.... Very Happy 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 19:24

magna je napisao/la:
Pa eto. .... Khm... Khm... Mozda bih ja mogao tu nekako pomoci.... Very Happy 

pravi covjek na pravoj adresi  Very Happy Very Happy 

ja *ovo* ne znam kao ti  roker 
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 21:06

VN 800 i točka - evo je .
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 22:10

Vozio Dragstara 1100...Safety vozio VN-a 800. Start i ubrzanje-VN...Krajnja brzina tu su negdje...potrosnja VN...registracija VN...izgled ovisi o ukusu vozaca. Uglavnom iz onog sto sam ja mogao zakljuciti Starr 650 nemoze konkurirati VN-u. A snage se nemoras bojati jer nijedan od navedenih nije "presnazan".
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 23:27

prvo nam odgovori na par pitanja:
- koliko imaš novaca kompletno na raspolaganju ( gdje ga držiš i gdje živiš)
- imaš li moto opremu

Ono što bi htio znamo. Sad je pitanje što možeš.
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimesub 14 pro 2013, 23:31

.koshchall. je napisao/la:
prvo nam odgovori na par pitanja:
- koliko imaš novaca kompletno na raspolaganju ( gdje ga držiš i gdje živiš)
- imaš li moto opremu

Ono što bi htio znamo. Sad je pitanje što možeš.

pomoc oko kupovine prvog choppera 1183490d1376001399-pawn-stars-what-watch-i-see-what-you-did-there-futurama-fry-sneaky-sneak-hk7gda

Al zato  drž se teme 

Najbolje ti je da pregledavaš oglasnike, možeš i tu na forumu, zovneš, kažeš situaciju, i napišeš šta ti sve dolazi u obzir. Jer nam nisi dao baš puno izbora da ti pomognemo. Jerbo nama je lako laprdat tu štagod, al ćeš svejedno ti odlučit na kraju.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimened 15 pro 2013, 03:36

magna je napisao/la:
Pa eto. .... Khm... Khm... Mozda bih ja mogao tu nekako pomoci.... Very Happy 

Ti?... možda... ali tvoja honda, sigurno!  Very Happy 
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitimened 15 pro 2013, 08:11

Acyd je napisao/la:
Vozio Dragstara 1100...Safety vozio VN-a 800. Start i ubrzanje-VN...Krajnja brzina tu su negdje...potrosnja VN...registracija VN...izgled ovisi o ukusu vozaca. Uglavnom iz onog sto sam ja mogao zakljuciti Starr 650 nemoze konkurirati VN-u. A snage se nemoras bojati jer nijedan od navedenih nije "presnazan".

..kaze netko tko je vozio Yamahu..

..a ovo naglaseno dolazi do izrazaja, narocito sto si vec do sada vozio motore i to drugacijeg tipa.. neka te kubikaza ne zbunjuje..  Smile 

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





pomoc oko kupovine prvog choppera Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pomoc oko kupovine prvog choppera
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pitanje oko prvog choppera
» Kupovina prvog....
» Uvoz choppera
» Sklepavanje choppera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: