Početna stranicaPretraľnikpomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 pomoc oko kupovine prvog choppera

Go down 
+12
mavo
Acyd
Vladek
magna
Easy rider
Safet(y)
Lars_Viking
El Nino
Tarze
Bosqeto
cro.chopper
Tin333
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimened 15 pro 2013, 09:26

heheehe kume evo

suzuki intruder 1400vs, kupis nema dalje.

ima jedan kod mene hhehehehheeehehe
 tongue tongue tongue 
[Vrh] Go down
Tin333
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : još niš
Na forumu od : 13.12.2013

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepon 16 pro 2013, 14:14

kao sto sam i mislio, neki favoriziraju jedno, drugi drugo.. I slazem se sa el ninom za ovo oko harleya..  Very Happy 
Neko je pitao za opremu... imam svu opremu(jakna, bubreznjak, rukavice, inegralku, jet kacigu...)
a pitanje za novce... lova nije problem, pošto love nema... imam kolko daju u banci... starog kredita za adaptaciju stana imam jos jednu ratu i odma dizem novi  Very Happy Very Happy bilo bi mi cudno bez kredita, naviknuo sam se...

Evo par linkova kaj su mi interesantni:
http://www.njuskalo.hr/chopperi/kawasaki-vn-800-805-cm3-oglas-9328712
http://www.njuskalo.hr/chopperi/kawasaki-vulcan-vn-800-cm3-oglas-9516135
.... i el nino, prekini dizat cijenu  Very Happy Very Happy 

http://www.njuskalo.hr/chopperi/kawasaki-vn-800-805-cm3-zamjena-oglas-7633616
http://www.njuskalo.hr/chopperi/yamaha-dragstar-650-classic-650-cm3-oglas-6492905
http://www.njuskalo.hr/chopperi/yamaha-drag-star-650-oglas-8274660

...ova prva yamaha mi je malo preskupa pa ak bi isla cijena dole je u igri, moram nazvat.... a i yamaha ima u oglasniku jos dosta dobrih....
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepon 16 pro 2013, 17:51

Ove godine gotovo bez ikakvog vozačkog iskustva, iskustvo samo to što sam položio prije dvije godine, nakon premišljanja i pecanja  xvs 650, vn 900 ili shadow 750 uletio sam i na  kredu kupio Yamaha 1100 clasic, 2007 g. sa 12000 km, nakon što je drugi kredit istekao.  Ove godine od 7 mj. prošao oko 6000 km sa osmijehom na licu.  Sretno s potragom.
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepon 16 pro 2013, 22:11

Kupi najjači motor koji možeš, za što manje para  Wink 
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepon 16 pro 2013, 22:58

Kingman je napisao/la:
Kupi najjači motor koji možeš, za što manje para  Wink 

Slažem se. Bez obzira na iskustvo kupi čim veći možeš da se za godinu, dvije ne moraš patiti s prodajom i kupovinom večeg.
A iskustvo stekneš vožnjom bio on slabiji ili jači, ti si taj koji dodaje gas.
[Vrh] Go down
Tin333
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : još niš
Na forumu od : 13.12.2013

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 11:03

Mislim da cu vn-a uzeti... Taj motor zelim i mislim da ako kupim neki drugi ne bi bio skroz zadovoljan jer mi nije to to kaj zelim..
Dajte mi samo recite vase misljenje o ovima sa linkova ako ko uhvati vremena...
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 11:54

Tin333 je napisao/la:
Mislim da cu vn-a uzeti... Taj motor zelim i mislim da ako kupim neki drugi ne bi bio skroz zadovoljan jer mi nije to to kaj zelim..
Dajte mi samo recite vase misljenje o ovima sa linkova ako ko uhvati vremena...

Dok sam ne pogledaš u živo teško je davati neke komentare. U svakom slučaju ako do sada nisi kupovao polovni motor bilo bi dobro da uzmeš sa sobom nekoga tko se razumije u motocikle. Uredna servisna knjižica bi trebala biti garancija dobrog (ili barem solidnog) održavanja i pređene kilometraže (kilometraža se može provjeriti i na tehničkom pregledu).Usporedi datume sa pojedinih servisa (trebali bi biti barem na godišnjoj bazi) te godišnju pređenu kilometražu.Ne bi smjelo drastično varirati. Pitaj vlasnika ako ima račune sa servisa (ja sam npr. kod prodaje Intrudera sve račune sa servisa uredno proslijedio kupcu sa ovjerenom knjižicom).
Svakako treba obratiti pažnju ako ima tragova eventualnih padova (zavirit *odozdo*, odnosno na površine koje nisu vidljive dok motor stoji na nogaru). Stanje sica i njegova istrošenost ti mogu puno reći o pređenoj kilometraži....itd,itd...
Probaj procijeniti eventualne buduće troškove : registracija,stanje guma, potrebni servis, eventualni sitni popravci...
Dodatna oprema također nije jeftina, pa i to treba ukalkulirati u traženu cijenu ili u eventualne naknadne troškove.

I na kraju,možda ne presudno, ali po mojem mišljenju dosta važno, treba procijeniti i samog vlasnika (to već spada u psihologiju!!). Npr.samo letimični pogled na urednu garažu već puno govori o odnosu vlasnikan prema osobnim stvarima,tehnici, pa tako i prema
autu ili motoru !!

[Vrh] Go down
Gost
Gost




pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 17:54

haloooo
ma kakva knjizica odrzavanja, kakve gume, kakvo sjedalo, hahahaha

ma ako ti se svidi UZIMAJ kasnije budes plakao

nikad se zajebao kad sam uzeo na prvu

(tako kupio sve makine do sad)

 cura cura cura cura cura sex sex sex dobar3 dobar3 dobar3 dobar3 
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 19:34

intruderprofa je napisao/la:
haloooo
ma kakva knjizica odrzavanja, kakve gume, kakvo sjedalo, hahahaha

ma ako ti se svidi UZIMAJ kasnije budes plakao

nikad se zajebao kad sam uzeo na prvu

(tako kupio sve makine do sad)

 cura cura cura cura cura sex sex sex dobar3 dobar3 dobar3 dobar3 

Kako ono kažu : sreća prati hrabre !!  cheers 
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 19:42

Ja svoj motor kupio na ovaj naćin. Više od dvije godine gledao oglase i čekao kad će se pojaviti neki en 500 u blizini , Kad se pojavio ,cijena bila prihvatljiva samo sam nazvao prodavaća da mi ga doveze i otišao s njim potpisat ugovor jer to je bilo ono što sam htio a sve se da sredit (sreća moja pa ništa nije trebalo ali bio sam na to spreman)
I nisam se pokajao jer vozim ono što sam želio.  cheers biker2 
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Gost
Gost




pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 19:49

uhuh, ti popravci mogu biti vraški skupi...
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 19:59

Tin333 je napisao/la:
Mislim da cu vn-a uzeti... Taj motor zelim i mislim da ako kupim neki drugi ne bi bio skroz zadovoljan jer mi nije to to kaj zelim..
Dajte mi samo recite vase misljenje o ovima sa linkova ako ko uhvati vremena...

 dobar  samo preporuka nekoga tko pozna vlasnika (a da si nisu dobri prijatelji), sve ostalo je mačak u vreći.
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 18 pro 2013, 20:49

Nebum vise dizao cijenu Smile

Dignuo sam kad ga nitko nije htio za 29... Meni prilika propala. Al dogovorimo se.

Moj motor je bez i jedne mane, nisam na nicemu stedio, stavio najbolje gume, lanac,... Odrzavao ga je covjek koji je promjenio i prosao 50-tak auta uglavnom americkih, motora svih vrsta, i kad on kaze motor je tip top, onda je to to. Mozete dovesti koga hocete na pregled. Ako ga i ne prodam, svejedno mi je jer znam da je u vrhunskom stanju, a ja necu potrosit dodatnih kn da ubodem nekog Harleya...
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitimečet 19 pro 2013, 11:20

Tin333 je napisao/la:
Mislim da cu vn-a uzeti... Taj motor zelim i mislim da ako kupim neki drugi ne bi bio skroz zadovoljan jer mi nije to to kaj zelim..
Dajte mi samo recite vase misljenje o ovima sa linkova ako ko uhvati vremena...

El Nonov mi se cini super a sto se tice odrzavanja ja sam bas napravio servis na svom VN-u (1500) - izmjena ulja, filter, izmjena ulja hidraulicnog kuplunga, izmjena ulja u kocnicama, kontrola diferencijala i rashladne tekucine, kompletan servis prednje vilice s novim semeninzima i uljem, mala prerada auspuha, popravak coka (jedan dio pukao) i jos par sitnica koje sam trazio da se naprave i pogledaju.....sve zajedno na racunu s PDV-om 1350kn - nemres puno jeftinije od toga proci u garazi racunajuci samo dijelove i potrosni materijal.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Sponsored content





pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomoc oko kupovine prvog choppera   pomoc oko kupovine prvog choppera - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pomoc oko kupovine prvog choppera
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pitanje oko prvog choppera
» Kupovina prvog....
» Uvoz choppera
» Sklepavanje choppera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: