Početna stranicaPretraľnik...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 ...malo čačkanja po HD Electry..

Go down 
+37
choke
rifireman
harley883 six
Safet(y)
freebee
magna
zanotti
leoiron883
darko68
arcty
Easy rider
pinky
Zlac
izigoing
NadanVN
merla
cro.chopper
custom rider
Bosqeto
Medevelin
dac
Vladek
Lars_Viking
GIBO56
lunaroid
dadmad
ica
Scratchy1
One Night Stand
Vilko
Acyd
Rocker-C
Beatnik
Drifter
enygma
crocopzmaj
mrljo#2
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 04 tra 2014, 11:40

mrljo#2 je napisao/la:

@drifter
..hehe, da!!... utopit ćemo jadi negdje na čašici razgovora Wink

..ak' se u subotu pojavite na jednom od najavljenih dogadjanja, spreman sam pridruziti se u topljenu tuge s vama.. istina da ja (zasad) nemam nikakvih problema, al' ja niti ne vozim 'pravog' harlija  Very Happy 

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 04 tra 2014, 11:48

Safet(y) je napisao/la:
mrljo#2 je napisao/la:

@drifter
..hehe, da!!... utopit ćemo jadi negdje na čašici razgovora Wink

..ak' se u subotu pojavite na jednom od najavljenih dogadjanja, spreman sam pridruziti se u topljenu tuge s vama.. istina da ja (zasad) nemam nikakvih problema, al' ja niti ne vozim 'pravog' harlija  Very Happy 

..a neznam… mislio sam ići sutra u ZG al' sad mi je nekak bezveze, no možda se ipak ja i frend dokotrljamo autom ... baciomo barem probnu vožnjicu...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 04 tra 2014, 12:10

ako neće biti potop ja ću doći na HD otvorena vrata autom s boljom polovicom - prijepodnevni sati...

za večernji još nisam siguran ali ću isto nastojati.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 10:44

,.. kao što sam rekao, eto neke stvari su "rasvijetljene",.. cilindri su izmjereni i postavljena je dijagnoza... na sreću pa pacijent još nije mrtav!! ..
...cilindri su definitivno rađeni, što se i vidi po " mrežici" od honovanja i prvi je još kak-tak dok drugi... a reći ću samo da čak nije niti okrugal!!... od par točki mjerenja svaka ima svoju mjeru...
zašto su cilindri uopće rađeni na tada nekih 35tkm pa još nisu bili ni razdelani!..
..heee a cilindri su rađeni zbog, neznam dali sam pričao o tome, što je ONS-u netko, pazi sad! .ubacio šeraf u cilndar!!,.. taj je baja skinul svijećicu i stavil šaraf u nutra i vratio sve kak je bilo !! ... (stvarno se Denis nekome grdo zameril....)barem je takvo riješenje ONS dobio od jel... a taj šeraf nikak nije mogal ispast s one skalamerije od filtera i "slijepog "vijka.... ne to nikak'.
..hajd' barem imam sreće pa je ostalo "mesa" za poslijednju specijalu... novi klipovi su naručeni tak da se sve ovo sranje, nadam se, bliži kraju...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 12:03

.. a da nebi od ovoga svega, kak bi rekli naši južnjaci, ispalija na mozak, ... dovršio sam projekt "intercom"... kao što rekoh na motoru je sve u funkciji ...samo plug and play... nakon nekog vremena stigle su mi sve komponente na koje sam potrošio nevjerojatnih 7 ili 8 $... tu je sve od kablova s 4polnim konektorima, 7pin konektori, univerzalne štampane pločice,...bla, bla..
..sad još da to imam kam ušteket da vidim dali ovak ukomponorano radi, eeee!... Smile

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Uq77
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 12:38

Zanimljivo stivo ti nama ode serviras, medjutim to i nije bas najpametnija odluka. Kad tad ce ti doci vrijeme prodaje. Znam da nije najpostrnije ali neke detalje kao sto su cilindri na zadnjoj specijali mozda ipak nisu za svakoga. Ako me kuzis kaj sam stel reci pljuga 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 13:14

magna je napisao/la:
Zanimljivo stivo ti nama ode serviras, medjutim to i nije bas najpametnija odluka. Kad tad ce ti doci vrijeme prodaje. Znam da nije najpostrnije ali neke detalje kao sto su cilindri na zadnjoj specijali mozda ipak nisu za svakoga. Ako me kuzis kaj sam stel reci pljuga 

..kaj buš me cinkal!?...hehehe...

..ma kužim ja tebe Magna, svjestan sam ja svega toga od kad sam odlučio napisati prvi post u ovoj temi... da sam išao s nekim skrivenim namjerama, na ovom forumu nebih napisao nit' slova!
..no jebiga ne razmišljam o prodaji nadam se da će me motor dobro služiti jaaako dugo i da ga neću trebati prodati... ako i dođe do toga, onda neće biti važno na kojoj je specijali jer u takvim situacijama motor ide debelo ispod cijene...
a cilindri su tada najmanji problem...
..s druge strane pak, činjenica da dobro obavljenim poslom i osnovnim održavanjem taj motor može proći barem još min120tkm... poslije toga ću razmišljat što i kako!!
..veliki sam optimist u životu koji je bio zajeban po koji puta..ovo je zasada br.1...
.. imam svojih mana no ja nisam gnjida koja će svjesno nekoga zajebati na bilo kakav način!!. ..netreba mi u životu da me netko proziva i upire ume prstom...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 14:15

Mrljo može potencijalnom kupcu dati link na ovaj post i motor je prodan iste sekunde...barem bi ja tako razmišljao.

ovo kad se složi što se cilindara tiče ide 100.000km, a onda:

http://www.wwag.com/cgi-bin/WebObjects/WebSite.woa/wa/DirectAction?page=%2145842

što i nije neki iznos ako je samo to problem....a vjerojatno ima i jeftinije...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 19:32

ja sam ocekivao cijenu od +1000€. O ovome bi dobro razmislio prije honovanja

Btw. Kad sam ja prodavao Hondu poslao sam liku link na moju temu. Nisam mogao vjerovati koliko me je izgnjavio na racun toga i koliko je mana nasao. Ok, nije je kupio pa mi sad izgleda kao da je trazio razloge da je ne kupi
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 19:44

mrljo#2 je napisao/la:
magna je napisao/la:
Zanimljivo stivo ti nama ode serviras, medjutim to i nije bas najpametnija odluka. Kad tad ce ti doci vrijeme prodaje. Znam da nije najpostrnije ali neke detalje kao sto su cilindri na zadnjoj specijali mozda ipak nisu za svakoga. Ako me kuzis kaj sam stel reci pljuga 

..kaj buš me cinkal!?...hehehe...

..ma kužim ja tebe Magna, svjestan sam ja svega toga od kad sam odlučio napisati prvi post u ovoj temi...  da sam išao s nekim skrivenim namjerama, na ovom forumu nebih napisao nit' slova!
..no jebiga ne razmišljam o prodaji nadam se da će me motor dobro služiti jaaako dugo i da ga neću trebati prodati... ako i dođe do toga, onda neće biti važno na kojoj je specijali jer u takvim situacijama motor ide debelo ispod cijene...
a cilindri su tada najmanji problem...
..s druge strane pak,  činjenica da dobro obavljenim poslom i osnovnim održavanjem taj motor može proći barem još min120tkm... poslije toga ću razmišljat što i kako!!
..veliki sam optimist u životu koji je bio zajeban po koji puta..ovo je zasada br.1...
.. imam svojih mana no ja nisam gnjida koja će svjesno nekoga zajebati na bilo kakav način!!. ..netreba mi u životu da me netko proziva i upire ume prstom...

 dobar dobar 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 20:31

Mrljo,pravi si  dobar dobar 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 07 tra 2014, 20:31

magna je napisao/la:
ja sam ocekivao cijenu od +1000€. O ovome bi dobro razmislio prije honovanja

Btw. Kad sam ja prodavao Hondu poslao sam liku link na moju temu. Nisam mogao vjerovati koliko me je izgnjavio  na racun toga i koliko je mana nasao. Ok, nije je kupio pa mi sad izgleda kao da je trazio razloge da je ne kupi

..link od Driftera je za Twin Cam cilindre na za moju mašinu a i cijena je saamo za cilindre ne i za klipove s karikama...tako da bi i došlo do soma €...dok se u americi može pronaći stock set za 500$... http://www.jpcycles.com/product/431-313
..a glede provrtavanja i ponovnog honovanja, po dobro obavljenom poslu dobivaš tvorničku kvalitetu... baš sam malo bacio oko na W&W stranicu po pitanju ove tematike, pa vidim da i oni prodaju nehonovane setove.. nije to nikakav bauk niti kvantna fizika,... kao što rekoh vrijednostima iz manuala i poštivanjem struke napravi se izvrstan posao!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 18 tra 2014, 21:30

..eto nakon točno tri tjedna kobilica se napokon vratila kući... već sam počeo blesavit, no mojim mukama je nadam se konačno došao kraj... mašina je generalno sređena od radilice, ležajeva, cilindara, novih klipova i karika kompletno svih brtvi i semeringa...
...radi k'o urica!!... sada jedno 1000 km razrade pa promjena ulja i to je to... moram reći da su dečki iz Janba na čelu s Bojanom stvarno pedantno postepeno, dosljedno i odgovorno odradili posao i stvarno ih mogu preporučiti svakome... o svakoj i najmanjoj sitnici sam obaviješten i ništa nije prepušteno slučaju... dođem doma, ..Bojan me zove i pita za utiske... nemam riječi, profesionalna usluga na visini!! dobar
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 18 tra 2014, 21:51

Potpisujem to za bojana. Ni najmanju sitnicu nije napravio a da se nije savjetovao samnom
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 18 tra 2014, 21:53

svaka čast i čestitke na "novom" motoru. Nadam se da i ja uskoro dolazim sa sličnim vjestima.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimesub 19 tra 2014, 12:14

Ako nije tajna koliko je "bolilo" ?
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimesub 19 tra 2014, 15:10

Mrljo drago mi je zbog tebe  dobar dobar 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimened 20 tra 2014, 12:58

Acyd je napisao/la:
Ako nije tajna koliko je "bolilo" ?

..uhhh... prvi puta neću iznjeti troškove iz nekih samo meni poznatih razloga ali da, bolilo je prilično !! ... a moglo je bolit i više no,... moram priznati da sam svijestan koliko je posla bilo i koliko koštaju sami dijelovi tako da je sve opravdano a kad si zadovoljan uslugom i odnosom na relaciji primatelj i davatelj usluge malo je lakše!!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimened 20 tra 2014, 13:28

... i tako... očekivat je da poslije svake kiše dolazi sunce, tako sam i sam dočekao da čačkam po malo veselijim stvarima na Elektri!... pa je tako došao na red i mali "gadžet" u smislu alarma..
..iskreno nisam očekivao za 13,40$ + free P bogzna kaj, no ostao sam ugodno iznenađen kad sam isprobao prvo na "suho" a onda i ugrađeno na motor!
..nema se tu kaj previše pisat i slikat, možda kratki opis,
.znači u kompletu dolazi modul alarma (na slici crna kutija), 120dB sirena ( na slici crvena), konektor s žicama i dva daljinska za koja moram reći da su prilično dobre kvalitete za tu lovu.
..preko daljinca se upravlja
tipka za aktivaciju
tipka za deaktivaciju
tipka za daljinsko paljenje ( što nisam spajao )
tipka za programiranje osjetljivosti alarma.
... sve je prilično jednostavno za spojit osobito ako se ima dijagram ožičenja na motoru, što imam, pa se zna koje su žice od plusa konstantno pod naponom odnosno prije brave i poslije brave ... ... jedini problemčić s kojim sam se suočio je bilo blicanje nekih potrošača prilikom aktivacije i deaktivacije, kao što su pozicija i radio .... nakon kratkog experimenta skužio sam da preko modula za žmigavaca dobivam struju u suprotnom smjeru... to sam riješio stavljanjem diode na svaku žicu za lijevu i desnu stranu žmigavaca,... obzirom da dioda propušta struju samo u jednom smjeru, sve vam je jasno... pad napona na diodi od 0.7V je zanemariv a problemčić je riješen...

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Wfzd

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Lq45
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimečet 15 svi 2014, 21:14

...eto ga opet se malo čačkalo pa sam napokon napravio i naslon za sebe... isprobao i moram priznati da je veliko olakšanje za leđa, podupire me točno di treba a suvozačica ne klizi pri kočenju i ne smeta joj pri sjedanju i u vožnji... rek'o bih, pun pogodak!!... moram se pohvaliti sve sam napravio sam od konstrukcije do krojenja jedino nisam šivao a napravio bih i to no nemam mašinu za deblju kožu... najebala je stara kožna jakna tako da naslon ne odudara previše od sjedala jer već ima laganu patinu...

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 3aid2
...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Zgjc


..a onda sam se malo poigrao i sa vjetrobranom na kojeg sam zaljepio zatamnjenu foliju za stakla... kao što se vidi na slici zatamnjena je nekih 20% isprobano u vožnji dobro se vidi i kroz vjetrobran a opet nekak bolje izgleda ovak zatamnjeno... malo će zaštiti Lexan od grebanja a ukoliko se pokaže da neće biti uredu jedan potez i dolje je ionako je ljepljeno pomoću sapunice!...

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 7ca86
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 16 svi 2014, 21:50

dobar 
Bravo mrljo, super si ti to sve odradija i složija...
 roker 
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepet 16 svi 2014, 22:58

svaka cast king 
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimesub 17 svi 2014, 00:34

Imaš "zlatne" ruke!  dobar 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimeuto 24 lip 2014, 12:23

...maa… možda i zvuči otrcano fraza "Bikers Work Is Newer Done", no izgleda da je tome ipak tako!…
… pa sam malo ovaj puta za promjenu konstruirao na "papiru" a uskoro bi to trebalo biti provedeno i u djelo... o čemu se radi!?...paaa… 'ajd ak' je neko prokužio.. slike gotovog protutipa i kompletne instalacije, nadam se, uskoro…

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Kkzmv
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitimepon 22 pro 2014, 19:54

...eto nakon podužeg vremena opet se malo čačka... ustvari radi se ono što se može napravit u istom danu jer vrijeme je takvo da se da i popeljat malo... ruku na srce, pa nemam kaj puno za radit po Electry,... no da...uvjek se ima kaj za radit ali ništa nije tak neophodno da bez toga nemogu pa se lovica špara za regu u proljeće i pokoju sitnicu a i za bezin koji bu, kak sad stvari stoje živi "jeftilen" Smile ..
..tako sam se bacio na izmjenu ulja u stražnjim amortizerima, kako su na Electry uljni amortizeri u kombinaciji sa zrakom, kroz otvore za zrak mogu ulje iscjedit i ubacit novo... mislio sam si da je 17 godina staro ulje u njima dalo svoje... popratih i s dvije sličice čist onak da se vidi da se nekaj dela Wink
..ovu skalameriju od pripreme sam napravio na brzinu da posluži svrsi, odnosno lakšem ispumpavanju ulja...
..ispumpavanje starog ulja
...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 HTHw64
..uljevanje novog ulja
...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 PhH7bT
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
...malo čačkanja po HD Electry..
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» ...kod Jastreba - malo cuge, malo meze, puno Speed Limita...
» Eto malo ja sad :)
» a sad malo ja..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: