Početna stranicaPretraľnik...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 ...malo čačkanja po HD Electry..

Go down 
+37
choke
rifireman
harley883 six
Safet(y)
freebee
magna
zanotti
leoiron883
darko68
arcty
Easy rider
pinky
Zlac
izigoing
NadanVN
merla
cro.chopper
custom rider
Bosqeto
Medevelin
dac
Vladek
Lars_Viking
GIBO56
lunaroid
dadmad
ica
Scratchy1
One Night Stand
Vilko
Acyd
Rocker-C
Beatnik
Drifter
enygma
crocopzmaj
mrljo#2
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 15 vel 2014, 07:07

čista petica svaka čast meštre,tvoju temu sam pratio sa velikim oduševljenjem dobar 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 15 vel 2014, 08:08

Vidimo se u bijogradu  dobar 
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 15 vel 2014, 08:58

Lajkam!  Very Happy  Ali jedna lampa ipak jace svijetli (lijeva cini mi se)
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 15 vel 2014, 15:07

...ma svijetli malo jače da od naprijed gledajuć desna, no nebitno vidjet ću kako se ponaša pa možda i ljevu zamjenim....
.nego da, vidimo se u Biogradu! biker2 
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 15 vel 2014, 15:17

Ja pak mislim da lijeva svijetli slabije Smile
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 15 vel 2014, 15:27

cro.chopper je napisao/la:
Ja pak mislim da lijeva svijetli slabije Smile
...hmmm..... sad si mi dal mislit scratch Wink 
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 08 oľu 2014, 22:34

...eto sezona se bliži i još se dorađuju neke stvari koje su se lani pokazale malčice falične... pa sam tako odlučio smanjit vjetrobran koji je predobar kada nema kiše, doslovno me vjetar niti ne "lizne" visok je 16"... no pri pojavi kiše vidljivost mi se opasno smanjuje i volio bih imati brisač!... ali kako ga nemam odlučio sam napraviti novi vjetrobran... namjerno nisam htio ispiliti stari već sam danas uzeo , za sitne pare ploču Lexana...
..znam, znam..opet ja s vjetrobranom, no ovdje stvarno nemam kaj zaje… jer su svi parametri predodređeni zakrivljenošću maske tak da… a da ovaj je 10", tak da mi je točno pod nos po PS-u....
…da ne serkam više, kao i obično par sličica  postupka je tu..
.sljedeći na redu je interkom u nove kacig, na tome već radim i bilježim moram još napravit neke sitnice, kao što je jetkanje štampane pločice ili već kaj bu se pokazalo bolje no otom-potom.…

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Zv9k

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 55ip

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Knf1

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Tgt6

..ma da, bilo je tu još međukoraka ali da vas ne zamaram više-manje to je to!..
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesub 08 oľu 2014, 23:35

..koliko vidim, rezultat je dobar.. i sad jos utisci s voznje..  dobar 

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimened 09 oľu 2014, 09:34

Electra je do jaja roker 
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimened 09 oľu 2014, 20:18

Like  dobar 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimesri 12 oľu 2014, 10:33

..eto… kobila podkovana i iztimarena, veterinar ju je vizualno pregledao i veli da može van iz štale… bilo je i vrijeme!! ... žigosali joj brojeve i spremna je za trk Smile
..bogme, ove godine veterinar i popratno osoblje uzeli skoro 100€ manje za sve skupa!

... jučer je ispeljah da protegne noge do vetrinara... Wink

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 3t6f

..gizdavo li se drži!!… Wink
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 13 oľu 2014, 21:53

......nakon nekog vremena, napokon sam sakupio sve potrebne dijelove za gabaritba svijetla na top case-u.. kako nisam imao na donjem dijelu kofera gabarite uopće, već su umjesto njih bili kromirani plastični poklopci.... no oni su prije bojanja u crno izbrušeni, iako sam ih uspiomalo navući na polirku, nije to više to a iste takve nisam mogao nigdje pronaći....
..obzirom da su mi leće na žmigavcima u smoke izvedbi, Jambo mi je nabavio i smoke gabarite.... instalacije za žarulje i grla W5W nisam imao pa sam improvizirao i napravio u kućnoj izradi...
...kak sve bilježim tako sam i ovaj dio izrade popratio s par fotki koje su malo lošije kvalitete mo nebitno...

...mjesto na koje dolazi leća..

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 1394742478-640-x-480px-13032014449

...materijal za izradu s unaprijed izrađenom Alu pločicom za montažu grla..

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 1394742478-640-x-480px-13032014448

...sastavljeno prije montaže...

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 1394742478-640-x-480px-13032014450

.....i to je to.... naravno s obje strane!

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 1394742478-640-x-480px-13032014451
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimepet 14 oľu 2014, 08:37

Imal sam priliku vidjeti u živo....... Svjetliš ko betlehem Smile
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimepet 14 oľu 2014, 09:27

cro.chopper je napisao/la:
Imal sam priliku vidjeti u živo....... Svjetliš ko betlehem Smile

..ma nisam se zajebaval kad sam rekal ,. it wasn't me!!… taj dan sam obavio tehnički no nisam imal tablice.. al mislim da znam na koju Electru misliš isto je "črljena" doduše novija... zna doć u Karlovac... nisi prvi koji se za j. Smile
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimepet 14 oľu 2014, 20:31

mnogo sexualno  roker roker 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimepet 14 oľu 2014, 21:28

Safet(y) je napisao/la:
..koliko vidim, rezultat je dobar.. i sad jos utisci s voznje..  dobar 

...pa eto napokon palo prvih 90km, već pred noć ali tak sam barem odmah mogal isprobat i novu Osramovu H4 Night Racer..
..ovako pregled preko vjetrobrana je točno kakav treba biti, čist i rub ne smeta vidnom polju.. do brzine 60km/h sve je mirno no onda počinju lagana vrtloženja pri 80km/h...tu moram napomenuti da je vizir na kacigi podignut i kvari aerodinamiku kacige, no kada se spusti sve pet...
... kao što rekoh sve je predodređeno pa se tu nema kaj previše za j.!... nedvojbeno mi je stari vjetrobran zakon jer me ne lizne ni dašak vjetra ali pri kiši je zajebancija s vidljivošću... izmjena nije komplicirana pa ću možda kombinirati jedan i drugi... vidio sam jedan aerodinamični na ebayu ali je malko "papren" s poštarinom.... ustvari kak se zeme...!!... ali 10 incha je definitivna visina koja mi odgovara i to me je zanimalo najviše..
..kaj se tiče halogenke stvarno svijetli ko blesava i osvjetljava cestu pošteno..
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 09:28

... e da ovo više nije san iz 1001 noći,... prije bih rekao da postaje "Texaški masakar motornom pilom"... Sad
..jednom je jedan srtari majstor rekao kako farba ne vozi i znate kaj??… živa istina!!

.. da mašina je rastavljena sa sastavne dijelove, iako sam to mislio napraviti u jesen, silom prilika to se dogodilo na početku sezone... i sva sreća da je tome tako jer je moglo doći do velike pizdarije!!.
.ukratko nakon servisa promjene ulja, počele su se događati čudne stvari s uljem,.. počelo ga je preljevati iz mašine u primar,.. bla,bla …… da skratim semering na karteru je izguran i tuda je ulje upumpavano u primar,.. kako Janbo nije bio siguran za uzrok, odlučili smo da rastavi mašinu i da se odkrije uzrok,..
.. kao što sam već prije rekao imao sam crne slutnje u svezi prije izvedenih radova koje su sada i isplivale na vidjelo.. neovisno o problemu s uljem no indirektna veza postoji...
.. meni je vrlo dobro jasno da sve što se okreće i klizi stvara trenje, da se troši i da ništa nije vječno, no nemože me nitko uvjeriti u činjenicu da se novo uređeni honovani cilindri na određenu specijalu s novim setom klipova i karika u 20tkm mogu pohabati kao da su prošli barem 120tkm!?!?!?!? .. oprostite na izrazu ali tu neko nekog jebe!!

...i tako sad mrljo mora potegnuti duuuboooko u đep i platiti nešto što je već plaćeno!
.je reći će neki sam si si kriv, valjda jesam, što sam slijepo vjerovao uredno sačuvanim komadima papira koji su mi dali dodatni vjetar u leđa za odluku o kupnji i mišljenje kako je to to.… na posljetku, i kad se auto kupuje servisna knjižica renomiranog servisa nam daje dodatnu sigurnost..

.eto malo sam se pojadao pa bu mi valjda lakše!…velika je sreća što je supruga u potpunosti samnom u svemu tome inače bi bilo jaaaako teško..
. iskreno već sam imao i trenutaka preispitivanja opravdanosti ovakve ljepotice od motora....no nakon sve ove gorčine u ustima znam da će sjesti sve na svoje mjesto i da će je prva vožnja isprati!! .. nedugo mi je netko od vas u jednom postu napisao klasa optimist!! ... usprkos svemu, taj sam!!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 09:35

taman kad covik pomisli da je kraj tvojim nedacama... :-P
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 10:08

Brate u nevolji....moracemo dobro zaliti sranja koja smo kupili I duplo platili. Vec sam rekao ako ikad kupim drugi hd, a da nije novi, u obzir dolazi samo razvaljeno kljuse s riknutom masinom jer cu i ovako morati kupiti sve novo pa da barem ne platim duplo....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 10:20

Baš te je odlučila zezat, a?

Dobro da si na vrijeme reagirao.
Zato sam uvijek kod razmišljanja o kupnji H-D mislio i na tu stavku servisa i rezervnih dijelova da se ne isplati - izgleda da san bio u pravu  Smile 
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 10:53

...ma nije toliko ni' do rezervnih dijelova sve se da nabaviti i vjerujem da je u rangu cijena s drugim markama ±, naravno ovisno dali je originalno ili ne... ovdje se radi isključivo o poštivanju struke i stručnosti odnosno savjesti servisera, ništa više...

@drifter
..hehe, da!!... utopit ćemo jadi negdje na čašici razgovora Wink
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 11:15

mrljo#2 je napisao/la:
...ma nije toliko ni' do rezervnih dijelova sve se da nabaviti i vjerujem da je u rangu cijena s drugim markama ±, naravno ovisno dali je originalno ili ne... ovdje se radi isključivo o poštivanju struke i stručnosti odnosno savjesti servisera, ništa više...

@drifter
..hehe, da!!... utopit ćemo jadi negdje na čašici razgovora Wink
I


Samo da ja nabacim boju na svoj....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimečet 03 tra 2014, 11:39

stvarno  sex 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimepet 04 tra 2014, 08:49

Mrljo stvarno mi je zao zbog ovoga jer si na moju radost bio pravo sretan  Wink 
ali ne brini,ako je ovaj stroj tebi *to to*,onda je sav ovaj trud vrijedan toga  dobar 

i zelim ti da skupa docekate *bikersku starost*,
a vjerujem da i hocete nakon svega sto si uradio,odnosno kada uradis i ovo zadnje  dobar 

kao i svi tvoji postovi i ovaj je realan i iskren  dobar dobar 

ne daj se..
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitimepet 04 tra 2014, 09:06

Bosqeto je napisao/la:
Mrljo stvarno mi je zao zbog ovoga jer si na moju radost bio pravo sretan  Wink 
ali ne brini,ako je ovaj stroj tebi *to to*,onda je sav ovaj trud vrijedan toga  dobar 

i zelim ti da skupa docekate *bikersku starost*,
a vjerujem da i hocete nakon svega sto si uradio,odnosno kada uradis i ovo zadnje  dobar 

kao i svi tvoji postovi i ovaj je realan i iskren  dobar dobar 

ne daj se..

..ma sretan sam ja i dalje, ovo je samo jedan od "onih dana" da nebude sve idila, to ti je poput šamara, da neznaš zašto si ga dobio a ni tko ti ga je stisnuo!...

..no danas sam već ostavio cilindre kod strojara da ih po specifikacijama dovede u red, na specijalu koja bude potrebna... pa ćemo vidjet za dalje... samo se nadam da zadnji "majstor" nije odnio previše "mesa" jer ovako na grubo sa šublerom (jer cijevnog mikrometra nemam) vidim da je mjereno na krajevima, (gdje se ne mjeri potrošenost) preko 2. specijale ... od maximalno četri!
..danas popodne će i to biti rasvijetljeno!

[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: ...malo čačkanja po HD Electry..   ...malo čačkanja po HD Electry.. - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
...malo čačkanja po HD Electry..
[Vrh] 
Stranica 6 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» ...kod Jastreba - malo cuge, malo meze, puno Speed Limita...
» Eto malo ja sad :)
» a sad malo ja..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: