Početna stranicaPretraľnikkroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... 610RegistracijaLogin

 

 kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
barny
man
man
barny


Broj postova : 157
Godina imam : 60
Prebivalište : zgb
Vozim : bolt
Na forumu od : 21.07.2009

kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Empty
PostajNaslov: kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....   kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Icon_minitimečet 16 svi 2013, 09:42

kao što naslov kaže odoh ja s dragom svojom kroz bih prema dolje....

planiramo krenuti oko 15-16 lipnja jer sam tad dobio godišnji pa idemo laganini prema crnoj gori...a možda i dalje ,ovisi o lovi koje nikad nema dovoljno....
plan je lagano kroz bosnu,prvi dan do jajca pa smještaj i malo zujanja po tom gradiću,klopa,cuga spavanac pa drugi dan sarajevo,pa treći dan mostar pa........

naravno ide se pod punom spremom,tj sve nosim,tako da nisu isklučena ni noćenja negdje gdje nam se svidi,kampovi,u prirodi pod vedrim nebom,,navodno je priroda prekrasna...
malo kuna u džep,malo maraka ,karticu i polako...

e sad,možda kakav savjet ne bi škodio ako ga ko ima,u smislu prenočišta,dobrih puteva i dobrih ljudi neće škoditi...a i društvo primamo ako se nekom ide ....

idem laganini,po ograničenjima,stanem gdje mi se svidi,klopam kaj hoću,kavice i ostali gušti,jel godišnji il nije...
za sad toliko,pripreme su u tijeku...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Empty
PostajNaslov: Re: kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....   kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Icon_minitimečet 16 svi 2013, 11:57

Na putu od sarajeva do mostara skreni ulijevo na boračko jezero. Mislim da se skrece u konjicu. Tamo kampiraj, kupaj se u jezeru i odmori se dan dva
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Empty
PostajNaslov: Re: kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....   kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Icon_minitimečet 16 svi 2013, 12:21

magna je napisao/la:
Na putu od sarajeva do mostara skreni ulijevo na boračko jezero. Mislim da se skrece u konjicu. Tamo kampiraj, kupaj se u jezeru i odmori se dan dva

iagree dobar
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Empty
PostajNaslov: Re: kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....   kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Icon_minitimečet 16 svi 2013, 14:12

Ja ću se vraćati kroz Bosnu (između 3. i 5. srpnja) iz Omiša ili Makarske pa je svaki savjet u vezi Bosne dobrodošao! dobar
Krećem 15.-17. lipnja preko Siska ,Plitvica za Zadar, Biograd, pa Murter i Vodice, Split , Dugi Rat, Omiš, Makarska i polako nazad preko Bosne , cca 16-20 dana , ovisi o vremenu, ali sumnjam da može biti loše.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Empty
PostajNaslov: Re: kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....   kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kroz bosnu ,crnu goru pa dalje....nekud....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trazim zrtvu za ic u Crnu Goru
» kroz Baniju i BiH
» Provlacenje sajli i elektronike kroz volan
» provlacenje struje kroz volan Dragstar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: