Početna stranicaPretraľnikprovlacenje struje kroz volan Dragstar 610RegistracijaLogin

 

 provlacenje struje kroz volan Dragstar

Go down 
+2
emirharley
Bosqeto
6 posters
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimečet 08 pro 2011, 21:56

ide zima pa reko da se pozabavim necim sto bi mozda moglo biti u mom kratkom dometu Very Happy

razmisljam o provlacenju struje kroz volan,
sam volan ima te rupe kod prekidaca i centralni otvor na sredini volana,to sam ciljao pri samoj kupnji volana.

sada da li mi je bolje odvest bike mestru ili da ja to sam uz pomoc prijatelja koji se bavi autoelektrikom Question Question

ako je iko od vas to radio sam,molio bih za koji savjet dobar

unaprijed hvala svima
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimečet 08 pro 2011, 22:38

Bosqe, Bosqe...ne valja ti datim prijavljivanja na forum....da si ranije, znao bi vise, pa prema tome, biti ce nam zadovoljstvo da ti dam(o) par osnovnih informacija.

Kao prvo, ako se ikako razumijes u kabliranje, struju...uradi to sam ili sa jaranom, pa covjece to je taj gušt o kojem govorimo.

Kada i ako pocnes da radis, potrebno vrijeme je cca 6 sati intenzivnog rada, no ne zaboravi, najvaznija stvar je - ŽICA OD BAS GITARE! I KUKICA ZA KUKIČANJE/HEKLANJE!!!

Skontaces zasto ti ovo gore pobrojano treba, a kad skontas, siguran sam da sam zaradio - pivu- cuga

Sretno. bok
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimepet 09 pro 2011, 16:28

emirharley je napisao/la:
Bosqe, Bosqe...ne valja ti datim prijavljivanja na forum....da si ranije, znao bi vise, pa prema tome, biti ce nam zadovoljstvo da ti dam(o) par osnovnih informacija.

Kao prvo, ako se ikako razumijes u kabliranje, struju...uradi to sam ili sa jaranom, pa covjece to je taj gušt o kojem govorimo.

Kada i ako pocnes da radis, potrebno vrijeme je cca 6 sati intenzivnog rada, no ne zaboravi, najvaznija stvar je - ŽICA OD BAS GITARE! I KUKICA ZA KUKIČANJE/HEKLANJE!!!

Skontaces zasto ti ovo gore pobrojano treba, a kad skontas, siguran sam da sam zaradio - pivu- cuga

Sretno. bok

ovo je vise zagonetka nego pomoc Twisted Evil
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimepet 09 pro 2011, 16:57

frenda električara, žice,lemilicu i kao što je emir napisao žica za provlačenje i izolirbanta i piči, nije neki kunst...... možeš ti to ?!?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimepet 09 pro 2011, 17:46

cro.chopper je napisao/la:
frenda električara, žice,lemilicu i kao što je emir napisao žica za provlačenje i izolirbanta i piči, nije neki kunst...... možeš ti to ?!?

probat cu Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimepet 09 pro 2011, 18:53

Ja znam sve o tome. Vise puta radio
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimepet 09 pro 2011, 19:10

Bosqeto je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Bosqe, Bosqe...ne valja ti datim prijavljivanja na forum....da si ranije, znao bi vise, pa prema tome, biti ce nam zadovoljstvo da ti dam(o) par osnovnih informacija.

Kao prvo, ako se ikako razumijes u kabliranje, struju...uradi to sam ili sa jaranom, pa covjece to je taj gušt o kojem govorimo.

Kada i ako pocnes da radis, potrebno vrijeme je cca 6 sati intenzivnog rada, no ne zaboravi, najvaznija stvar je - ŽICA OD BAS GITARE! I KUKICA ZA KUKIČANJE/HEKLANJE!!!

Skontaces zasto ti ovo gore pobrojano treba, a kad skontas, siguran sam da sam zaradio - pivu- cuga

Sretno. bok

ovo je vise zagonetka nego pomoc Twisted Evil


Nije zagonetka, nego kada sve pripremis sto mislis da ti trIba, pripremi i žicu od bas gitare i kukicu za kukicanje i heklanje, pa makar i ne znao cemu sve to sluzi, ali u toku samog rada, kada skontas da ti to treba, sjetices se i mene po dobru i reci ces "ja onoga Emira sto zahebaje, ali dobar je, dobar je....."..... i meni ne gine - pivcuga! cuga Ne odustajem tako lako.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimesub 10 pro 2011, 09:48

emirharley je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Bosqe, Bosqe...ne valja ti datim prijavljivanja na forum....da si ranije, znao bi vise, pa prema tome, biti ce nam zadovoljstvo da ti dam(o) par osnovnih informacija.

Kao prvo, ako se ikako razumijes u kabliranje, struju...uradi to sam ili sa jaranom, pa covjece to je taj gušt o kojem govorimo.

Kada i ako pocnes da radis, potrebno vrijeme je cca 6 sati intenzivnog rada, no ne zaboravi, najvaznija stvar je - ŽICA OD BAS GITARE! I KUKICA ZA KUKIČANJE/HEKLANJE!!!

Skontaces zasto ti ovo gore pobrojano treba, a kad skontas, siguran sam da sam zaradio - pivu- cuga

Sretno. bok

ovo je vise zagonetka nego pomoc Twisted Evil


Nije zagonetka, nego kada sve pripremis sto mislis da ti trIba, pripremi i žicu od bas gitare i kukicu za kukicanje i heklanje, pa makar i ne znao cemu sve to sluzi, ali u toku samog rada, kada skontas da ti to treba, sjetices se i mene po dobru i reci ces "ja onoga Emira sto zahebaje, ali dobar je, dobar je....."..... i meni ne gine - pivcuga! cuga Ne odustajem tako lako.

dogovoreno Cool

a mogo si mi i pomoci,pa uz pivu dobijes i rostilj Question Very Happy
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimesub 10 pro 2011, 09:48

magna je napisao/la:
Ja znam sve o tome. Vise puta radio

mogu li zamoliti za koji savjet ako zatreba Question
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimesub 10 pro 2011, 14:56

dašta
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimesub 10 pro 2011, 15:29

Bosqeto je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Bosqe, Bosqe...ne valja ti datim prijavljivanja na forum....da si ranije, znao bi vise, pa prema tome, biti ce nam zadovoljstvo da ti dam(o) par osnovnih informacija.

Kao prvo, ako se ikako razumijes u kabliranje, struju...uradi to sam ili sa jaranom, pa covjece to je taj gušt o kojem govorimo.

Kada i ako pocnes da radis, potrebno vrijeme je cca 6 sati intenzivnog rada, no ne zaboravi, najvaznija stvar je - ŽICA OD BAS GITARE! I KUKICA ZA KUKIČANJE/HEKLANJE!!!

Skontaces zasto ti ovo gore pobrojano treba, a kad skontas, siguran sam da sam zaradio - pivu- cuga

Sretno. bok

ovo je vise zagonetka nego pomoc Twisted Evil


evo..bum ti ja malo pomogel Wink
-uzmeš gajbu pive i sjedneš na nju...istvremeno u lijevoj ruci držiš žicu od gitare i kukicu za kukičanje....OPREZ...desna ruka mora biti slobodna
-izvadiš pivu iz gajbe desnom rukom i popiješ ju na eks
-dobro podrigneš i izvadiš novu pivu...i ponoviš postupak
-ako ti do tog trena nije sinulo kaj češ sa onim u lijevoj ruci...nastaviš postupak s pivama...
-i tako sve dok ti ne sine..ili se opiješ
-napomena: čim se brže opiješ tim če ti prije biti jasno čemu ono u lijevoj ruci
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimesub 10 pro 2011, 18:18

freshman je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Bosqe, Bosqe...ne valja ti datim prijavljivanja na forum....da si ranije, znao bi vise, pa prema tome, biti ce nam zadovoljstvo da ti dam(o) par osnovnih informacija.

Kao prvo, ako se ikako razumijes u kabliranje, struju...uradi to sam ili sa jaranom, pa covjece to je taj gušt o kojem govorimo.

Kada i ako pocnes da radis, potrebno vrijeme je cca 6 sati intenzivnog rada, no ne zaboravi, najvaznija stvar je - ŽICA OD BAS GITARE! I KUKICA ZA KUKIČANJE/HEKLANJE!!!

Skontaces zasto ti ovo gore pobrojano treba, a kad skontas, siguran sam da sam zaradio - pivu- cuga

Sretno. bok

ovo je vise zagonetka nego pomoc Twisted Evil


evo..bum ti ja malo pomogel Wink
-uzmeš gajbu pive i sjedneš na nju...istvremeno u lijevoj ruci držiš žicu od gitare i kukicu za kukičanje....OPREZ...desna ruka mora biti slobodna
-izvadiš pivu iz gajbe desnom rukom i popiješ ju na eks
-dobro podrigneš i izvadiš novu pivu...i ponoviš postupak
-ako ti do tog trena nije sinulo kaj češ sa onim u lijevoj ruci...nastaviš postupak s pivama...
-i tako sve dok ti ne sine..ili se opiješ
-napomena: čim se brže opiješ tim če ti prije biti jasno čemu ono u lijevoj ruci
lol! lol! lol!

Legendo dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimeuto 20 pro 2011, 22:24

akcija se odgadja zbog prezauzetosti kolege elektricara,

a i sacekat cu risere za volan dobar4
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimeuto 20 pro 2011, 23:03

Evo vidis da ima i dobrih dusa, ne zahebaju svi kao ja, evo npr. Fresh ti je dao precizne upute i mozes sam i bez straha krenuti i akciju ozicavanja volana. dancingbanana nemoj me glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitimesub 07 tra 2012, 20:57

emirharley je napisao/la:
Evo vidis da ima i dobrih dusa, ne zahebaju svi kao ja, evo npr. Fresh ti je dao precizne upute i mozes sam i bez straha krenuti i akciju ozicavanja volana. dancingbanana nemoj me glup

bojim se da je ovo izvan mog dosega,
dosta toga sam sam odradio na Dragsu,
ali oko struje i inace nisam devrio pa se zato ne odvazavam,
posebno jer ide sezona affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





provlacenje struje kroz volan Dragstar Empty
PostajNaslov: Re: provlacenje struje kroz volan Dragstar   provlacenje struje kroz volan Dragstar Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
provlacenje struje kroz volan Dragstar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Provlacenje sajli i elektronike kroz volan
» nema struje....
» kroz Baniju i BiH

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: