Početna stranicaPretraľniknema struje.... 610RegistracijaLogin

 

 nema struje....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
gosponmartin
man
man
gosponmartin


Broj postova : 60
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb-Dubrava
Vozim : Hyosung Aguila GV 250
Na forumu od : 10.02.2010

nema struje.... Empty
PostajNaslov: nema struje....   nema struje.... Icon_minitimesub 30 lis 2010, 17:22

danas sam htio malo se provozati kad ono ...štanga....

motor(Hyosung Aquila gv250) nisam palio dobrih 15 dana i bio je parkiran pod strehom,na side standu i sa upravljačem do kraja ulijevo...i tako ja njega kresnem(bez problema!)..lijepo se obučem dok se malo ne zgrije,sjednem ,zravnam upravljač i ugasi se motor....i to tako da nema uopće struje...siđem i vratim ga nazad ...dođe kontakt.
Onda sam skužio da kada je nagnut na lijevo ima kontakt i čim ga ispravim nestane struje.Neovisno o položaju side standa...glavni osigurač je ok....

zatim sam pregledao sve spojnice i kontakte,akomulator je ok...sve izgleda normalno...nakon toga još jedno vrijeme je radio u tom položaju i onda više ništa...mrtav.Pregledavajući skužio sam da ne mogu dobiti napon na bravicu(onaj konektor u lampi)...i taj kabl dolazi iz kutije elektronike(DU Unit)...ili grijesim

Imate li kakve savjete...da nije otišla elektronika(CDU UNIT) ili ne znam kaj drugo...ako otiđem u ovlašteni servis ne gine mi "ženidba"...pa sve razmišljam da sve ostavim do proljeća...no ne budem spavao mirno do onda...

hvala na pomoći
[Vrh] Go down
http://www.gosponmartin.com
kec1982
man
man



Broj postova : 213
Godina imam : 42
Prebivalište : zagorje
Vozim : raptor spyder
Na forumu od : 26.08.2008

nema struje.... Empty
PostajNaslov: Re: nema struje....   nema struje.... Icon_minitimened 31 lis 2010, 06:37

Mislim da je vec neko pisal tu na forumu o tom problemu, probaj potraziti malo.
[Vrh] Go down
gosponmartin
man
man
gosponmartin


Broj postova : 60
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb-Dubrava
Vozim : Hyosung Aguila GV 250
Na forumu od : 10.02.2010

nema struje.... Empty
PostajNaslov: Re: nema struje....   nema struje.... Icon_minitimened 31 lis 2010, 09:18

ok...budem pogledao
[Vrh] Go down
http://www.gosponmartin.com
gosponmartin
man
man
gosponmartin


Broj postova : 60
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb-Dubrava
Vozim : Hyosung Aguila GV 250
Na forumu od : 10.02.2010

nema struje.... Empty
PostajNaslov: Re: nema struje....   nema struje.... Icon_minitimened 31 lis 2010, 19:09

evo problem riješen...vozio se cijeli dan... dancingbanana

negdje se izgubio plus(napon)od osigurača do bravice(ili je žica pukla ili loši spoj negdje...ne ulazim,ne znam),probao sam pronaci(raskopao sam cijeli motor) i bez uspjeha....onda sam odlučio povuči novi plus(napon)do bravice od osigurača i to je bilo to.

Vozio sam se cijelo popodne,sve radi ispravno,nista se ne zagrijava.....problem riješen

pozdrav svima
[Vrh] Go down
http://www.gosponmartin.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

nema struje.... Empty
PostajNaslov: Re: nema struje....   nema struje.... Icon_minitimened 31 lis 2010, 19:19

Radi se o motoru na kojem je raniji vlasnik radio neke preinake, mijenjao je instrumente, a usput je i modificirao instalaciju. Očito je da posao nije najbolje obavio, a ti se sad susrećeš s posljedicama takvih zahvata...
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

nema struje.... Empty
PostajNaslov: Re: nema struje....   nema struje.... Icon_minitimepon 01 stu 2010, 10:17

Vjerovatno ti je pukla žica negdje gdje se pregiba instalacija (kod prednje vilice). Pogotovo ako su kao što kažeš rađene preinake na instalaciji, pa je stavljena prekruta ili pretanka žica.
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Sponsored content





nema struje.... Empty
PostajNaslov: Re: nema struje....   nema struje.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nema struje....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» provlacenje struje kroz volan Dragstar
» Boja za VN 900 (orginal) NEMA JE?
» pozdrav iz slavonije :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: