Početna stranicaPretraľnikKawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 Kawasaki Versys, skoro pa chopper..

Go down 
+53
Jastreb
Ash
KLResho
MP86
NadanVN
maxart
Sos
emirharley
klesoo
buba
Karlo
Genesis051
poč85
gusgus
Cube
freddie
HyperCube
Bosqeto
mustra
wragec33
Bart
Oyeyeye
Zlac
lukylipik
ica
Disko Nindza
ivek
webrider
One Night Stand
Cere
cro.chopper
stain
Rocker-C
rocky 61
magna
Mačak
GreatJumbo
Safet(y)
Vladek
Tomo-vz
mavo
Kum
pinky
asy
swileni
mbani83
Kingman
dragger
aante
oktalz505
Dr.Ma$$a
zed12
palomas
57 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 29 lip 2012, 11:56

..hajde de, nek se i to polako pocelo rjesavati... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 29 lip 2012, 21:38

Nisan bas sve procita pa neznan dali si napisa o kojen je osiguranju rijec!
Po svemu sudeci si prosa bolje sa osiguranjen neg nas kolega Zmija!

Sritno i uzivaj !!!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimened 01 srp 2012, 10:51

Rocker-C je napisao/la:
Nisan bas sve procita pa neznan dali si napisa o kojen je osiguranju rijec!
Po svemu sudeci si prosa bolje sa osiguranjen neg nas kolega Zmija!

Sritno i uzivaj !!!

Radi se o Basler osiguranju, bilo je ponešto natezanja i borbe s njima. Ali u međuvremenu sam malo proučio pravnu problematiku po tim pitanjima, i "samo" sam tražio od njih nek mi vrate motor u (približno) prvobitno stanje, ništa više ni manje. Hoće li to njih koštati 11 kn, ili pak puno više, mene ni ne treba zanimati.

Stvarno sam se konzultirao sa odvjetnikom, i bio sam spreman na sudsku tužbu. Na kraju su mi platili 4.000 kn za ozljede koljena i ramena, plus 100% iznosa po predračunu za popravak motora. Te novce još čekam.
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimened 01 srp 2012, 12:09

palomas je napisao/la:
Rocker-C je napisao/la:
Nisan bas sve procita pa neznan dali si napisa o kojen je osiguranju rijec!
Po svemu sudeci si prosa bolje sa osiguranjen neg nas kolega Zmija!

Sritno i uzivaj !!!

Radi se o Basler osiguranju, bilo je ponešto natezanja i borbe s njima. Ali u međuvremenu sam malo proučio pravnu problematiku po tim pitanjima, i "samo" sam tražio od njih nek mi vrate motor u (približno) prvobitno stanje, ništa više ni manje. Hoće li to njih koštati 11 kn, ili pak puno više, mene ni ne treba zanimati.

Stvarno sam se konzultirao sa odvjetnikom, i bio sam spreman na sudsku tužbu. Na kraju su mi platili 4.000 kn za ozljede koljena i ramena, plus 100% iznosa po predračunu za popravak motora. Te novce još čekam.

kad čitam sve ovo nemrem vjerovat ,kad ti trebaju uzet lovu za osiguranje onda je to sve ok a kad trebaju isplatit za nezgodu onda odugovlače ijoš se cjenjaku s tobom Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 631700
Ako su i uzeli te novce za osiguranje onda i neka ih isplate (prilikom nezgode) banda lopovska treba ih sve u red i Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 53120
imo sam skoro pa istu situaciju prije par godina al srečom nisam imo tih problema sve su mi islatili kako treba.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 11:29

Rezime za kraj, ili sažetak priče - sapunice oko popravka i navlačenja s osiguranjem:

- dobio sam ponudu od osiguranja za odštetu - 18.700 kn , umjesto 18.887 kn, koliko sam stvarno platio. Umanjili su mi cijenu zadnje gume za 20% amortizacije.

U međuvremenu sam se "sočno" dopisivao sa njima, bilo je spominjanja i odvjetnika i suda, a sa odvjetnikom sam se stvarno i dogovarao. Ako su dokazi i činjenice na vašoj strani, nemojte im dozvoliti da vas prevedu žedog preko vode.

Moji stvarni troškovi bili su veći od toga, dva mjeseca bez motora, puno nazivanja i gubljenja remena, brdo potrošenih živaca, kamate na minus na računu. Na kraju, ovo je najviše što sam mogao postići mimo suda. Very Happy
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 11:32

obzirom da zivimo u drzavi takvoj kakva vec je... odlicno si prosao!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 11:42

klesoo je napisao/la:
obzirom da zivimo u drzavi takvoj kakva vec je... odlicno si prosao!

Točno, dobio sam novu zadnju vilicu, zadnju felgu i gumu. Novi fuzraster i mjenjač, Top Case, crash bar, ručicu kuplunga, uteg volana...

Ali sad na kraju, opet se (daleko najviše) još jednom zahvaljujem tebi, i tvojoj pomoći, koja je za mene bila NEPROCJENLJIVA. Prvo si me odveo do ovlaštenog servisa, što je bio više nego odličan potez.

Ovlašteni servis ne krpa ili popravlja postojeće dijelove, na njihov predračun osiguranje nema što prigovarati. Iza toga si me prebacio do moje kuće.

Tvoj sam dužnik sve dok sam živ! Very Happy svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 11:45

palomas je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
obzirom da zivimo u drzavi takvoj kakva vec je... odlicno si prosao!

Točno, dobio sam novu zadnju vilicu, zadnju felgu i gumu. Novi Top Case, crash bar, ručicu kuplunga, uteg volana...

Ali sad na kraju, opet se (daleko najviše) još jednom zahvaljujem tebi, i tvojoj pomoći, koja je za mene bila NEPROCJENLJIVA. Prvo si me odveo do ovlaštenog servisa, što je bio više nego odličan potez.

Ovlašteni servis ne krpa ili popravlja postojeće dijelove, na njihov predračun osiguranje nema što prigovarati. Iza toga si me prebacio do moje kuće.

Tvoj sam dužnik sve dok sam živ! Very Happy svaka cast svaka cast

ma daj, pa mi smo motoristi! Ne dao Bog, nadam se da bi i meni netko pomogao, iako sam ti rekao da cu ja pomoci 100 puta, radije nego da mi jedanput zatreba...

Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 11:55

Točno tak, bolje je sto puta pomoći nekom drugom, nego se naći u situaciji kad tebi treba pomoć. Osim toga, provozao sam se s tobom u ugodnoj vožnji na KLE-u do Zagreba, što također računam pod veliki plus. Znam da su moji gabariti kao suvozača malo veći, ali paKLEni je i to odradio sa veseljem.

KLEso, živuća legenda hrvatske moto scene, čast mi je što te poznajem! cheers
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 13:05

palomas je napisao/la:
Točno tak, bolje je sto puta pomoći nekom drugom, nego se naći u situaciji kad tebi treba pomoć. Osim toga, provozao sam se s tobom u ugodnoj vožnji na KLE-u do Zagreba, što također računam pod veliki plus. Znam da su moji gabariti kao suvozača malo veći, ali paKLEni je i to odradio sa veseljem.

KLEso, živuća legenda hrvatske moto scene, čast mi je što te poznajem! cheers

a rastegnuti lanac nista!!?
Very Happy

salim se!

fala, ali ipak malo smanji ribu ili cu napraviti pokolj!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 13:12

Ne znam kakve veze ima mojih 2 x 60 kg s rastezanjem tvog lanca? Question Twisted Evil
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimesub 07 srp 2012, 13:01

palomas je napisao/la:
Rezime za kraj, ili sažetak priče - sapunice oko popravka i navlačenja s osiguranjem:

- dobio sam ponudu od osiguranja za odštetu - 18.700 kn , umjesto 18.887 kn, koliko sam stvarno platio. Umanjili su mi cijenu zadnje gume za 20% amortizacije.

U međuvremenu sam se "sočno" dopisivao sa njima, bilo je spominjanja i odvjetnika i suda, a sa odvjetnikom sam se stvarno i dogovarao. Ako su dokazi i činjenice na vašoj strani, nemojte im dozvoliti da vas prevedu žedog preko vode.

Moji stvarni troškovi bili su veći od toga, dva mjeseca bez motora, puno nazivanja i gubljenja remena, brdo potrošenih živaca, kamate na minus na računu. Na kraju, ovo je najviše što sam mogao postići mimo suda. Very Happy

Drago mi je da se konačno nekako riješilo!!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimesub 07 srp 2012, 14:04

Sretno ti bilo, i nikad se neponovilo!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimened 08 srp 2012, 10:24

nenad barinić je napisao/la:
Drago mi je da se konačno nekako riješilo!!!

Nakon svakog dopisa, ili bilo kakvog dokumenta poslanog osiguranju, njima uvijek iznova teče rok od 14 dana. U praksi to znači da se za mjesec dana s njima može riješiti najviše dva dopisa, a u natezanju s njima takvih dokumenata ima puno.

Ako Bog da, i sreća junačka - za dva tjedna možda dobijem novce. A možda se oni tada sjete da im još nešto fali.. cice lol!

Vic dana, tjedna, mjeseca, godine i 21. stoljeća za mene glasi:

Basler osiguranje ... jasnog je stava da se svaka šteta u skladu s najboljim poslovnim običajima u industriji osiguranja mora što kvalitetnije i stručnije obraditi, pravično odmjeriti i pravovremeno, bez nepotrebnih zadržavanja isplatiti

lol! nemoj me glup svaka cast

Kako dobar smisao za humor i zajebanciju!
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimened 08 srp 2012, 22:37

Bart je napisao/la:
Sretno ti bilo, i nikad se neponovilo!

iagree
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 16:14

Zahvaljujući zimi i praktički "mrtvoj sezoni" u svijetu motora, na taljanskom eBay-u iskopao sam povoljne ponude za GIVI nosač bočnih kofera, a isto tako i za par kofera Givi V35...

Tu opremu inače nisam planirao ni kupiti, jer u "normalnim okolnostima" nosači i koferi koštaju cca. 500-600 eura, i to se smatra vrlo povoljnom cijenom. Ja sam sve to skupa s dostavom platio upola manje...  Twisted Evil 

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 IMG_0179_zpsedcbb802

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 IMG_0180_zpsf61613ac

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 IMG_0181_zpsf5b605e3
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 16:42

Isplativa kupnja.
A dobro i stoji!  dobar
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 16:47

iagree, a bome sad nema isprike da ne stane gajba pive i rakija i ... pljuga
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 16:54

Zlac je napisao/la:
iagree, a bome sad nema isprike da ne stane gajba pive i rakija i ... 

Teoretski, 70 litara alkohola moglo bi stati unutra, ali uz napomenu da je alkohol štetan po zdravlje...  svaka cast 
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 17:17

dobar 
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 17:21

al zato stane pol odojka  kebab1 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 17:41

palomas je napisao/la:

Tu opremu inače nisam planirao ni kupiti, jer u "normalnim okolnostima" nosači i koferi koštaju cca. 500-600 eura, i to se smatra vrlo povoljnom cijenom. Ja sam sve to skupa s dostavom platio upola manje...  Twisted Evil 

znam za tu foru. platio si upola manje jer je ljudima žao što uopće imaš takav motor.  pljuga 
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 18:01

magna je napisao/la:

znam za tu foru. platio si upola manje jer je ljudima žao što uopće imaš takav motor.   

Magna, pogledaj ovaj prekrasni video do kraja, pa vidi što kažu o tvojem motoru...  guza 

[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 18:07

Nije bitno sto kazu nego tko kaze iagree 
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 18:12

JAPANCI (vrhunski experti za motore) kažu da takve scene ne pokušavaju izvesti vlasnici H&D-a, iz razloga jer to nije moguće! Čak se šuška da će vam Linić uskoro odvaliti porez na nekretnine, i da ćete ih morati upisivati u katastar nekretnina...  Shocked 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki Versys, skoro pa chopper..   Kawasaki Versys, skoro pa chopper.. - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kawasaki Versys, skoro pa chopper..
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Kawasaki GPZ 500 S
» skoro originalan gpz 500
» Kawasaki EN 500
» Kawasaki VN 900..
» kawasaki gpz 550 '81.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: