Početna stranicaPretraľnikprojekti za izradu rama 610RegistracijaLogin

 

 projekti za izradu rama

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
nenadd
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 58
Prebivalište : Beograd
Vozim : Apriliu
Na forumu od : 03.01.2011

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimeuto 04 sij 2011, 18:23

Nudi mi chovek dvd sa 9 projekata rama od poznate Americke firme za izradu.Takodje se nalazi i knjiga za izradu.projekat za izradu alata za savijanje cevi.projekat za ram na kome se ceo motorcikl sastavlja i 3 razlicita projekta za prednje viljuske.Naravno dvd je kopija originala i on za to trazi 50 evra.Misljenje dragi prijatelji da li da se upustam u takvu trgovinu Custom-Choppers-Guide to je firma i to su njihovi projekti.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimeuto 04 sij 2011, 18:57

....pokušaj prije nešto nači za niš ima tu nešto na forumu neko je davao nacrte ako se dobro sječam,malo pročačkaj po forumu...
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimečet 06 sij 2011, 17:07

custom rider je napisao/la:
....pokušaj prije nešto nači za niš ima tu nešto na forumu neko je davao nacrte ako se dobro sječam,malo pročačkaj po forumu...

k@n ima u pdf - u piši mu na PP.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimesub 08 sij 2011, 22:50

nenadd je napisao/la:
Nudi mi chovek dvd sa 9 projekata rama od poznate Americke firme za izradu.Takodje se nalazi i knjiga za izradu.projekat za izradu alata za savijanje cevi.projekat za ram na kome se ceo motorcikl sastavlja i 3 razlicita projekta za prednje viljuske.Naravno dvd je kopija originala i on za to trazi 50 evra.Misljenje dragi prijatelji da li da se upustam u takvu trgovinu Custom-Choppers-Guide to je firma i to su njihovi projekti.
Da li misliš raditi motor, tj. ramu, vilice itd?
[Vrh] Go down
nenadd
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 58
Prebivalište : Beograd
Vozim : Apriliu
Na forumu od : 03.01.2011

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimesub 08 sij 2011, 22:56

Ma da planiram.Ali kada sve budem stavio na papir i prerachunao.Kada dodjem do nekog projekta i srachunam ,e onda mogu reci da zelim da ga pravim.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimesub 08 sij 2011, 23:07

...nije problem ako stvarno se misliš uhvatit posla i odradit ga do kraja, ali ako te samo interesira onda je to puno love....
...osim toga, kako planiraš registrirat tj. kakva je procedura kod vas za registraciju "samogradnje"...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
nenadd
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 58
Prebivalište : Beograd
Vozim : Apriliu
Na forumu od : 03.01.2011

projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitimened 09 sij 2011, 00:15

Pa vidi ovako kod nas bar u Beogradu je da treba otici na masinski fakultet i odraditi atest.Ali ipak cu se raspitati pa vas i obavestiti o celom postupku kao i da li se uopste moze tako nesto registrovati.Znam da ljudi koji ovde prave kopiju Lotus 7/sportski automobil/nisu uspeli da im priznaju na atestu izradu.Velike su polemike oko toga ovde.
[Vrh] Go down
Sponsored content





projekti za izradu rama Empty
PostajNaslov: Re: projekti za izradu rama   projekti za izradu rama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
projekti za izradu rama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kalup za izradu blatobrana
» Rama za motor
» RAMA CUSTOM MOTORA
» Krug po srednjoj Bosni(Rama,Prozor,Bugojno,Kupres)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: