Početna stranicaPretraľnikZagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 610RegistracijaLogin

 

 Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010

Go down 
+7
mavo
asy
cro.chopper
nyll
Jack
klesoo
Domagoj
11 posters
Autor/icaPoruka
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimečet 25 stu 2010, 23:01

Znam da naslov teme ne zvuči spektakularno, ali možda baš zato privuče pažnju i svakako sam je htio podijeliti sa svima vama. Premda se vožnja dogodila u subotu 13.11.2010, odlučio sam je objaviti nešto kasnije. Pravi razlog je što sam kvalitetno htio opisati tijek događaja a to mogu samo off-line, tako da sam si dao par dana da smislim čitljiv tekst. I eto, pa da krenem, nadam se da će vam se dopasti.
Sudbina je htjela da svoju prvu vožnju koju ću opisati i predstaviti drugima ne napravim sa svojom ljutom pilom, već mopedom (Tomos APN6). Naime, vožnja je bila sa zadatkom, a ne rekreativna ili jedostavno vožnja radi vožnje. Druga je stvar što ja u svakoj vožnji uživam pa možda ova tvrdnja i ne stoji baš 100%. Naime, ženin bratić je kupio skuter u Zagrebu i trebalo ga je prevesti do Gornjeg Viduševca gdje živi. Za one koji ne znaju, Gornji Viduševac je selo između Gline i Topuskog, ali prema Kupi. Od moje do njegove kuće ima malo manje od 80km i tu cestu sam prošao više puta, što autom, što motorom, ali ovo danas je ipak bio svojevrsni pothvat. I to radi nekoliko činjenica:
- na put smo krenuli 13. dana mjeseca studenog (he, he, nisam praznovjeran)
- skuter je kineski (Superking) koji košta 3.300kn s PDV-om pa ćemo vidjeti da li cijena opravdava kvalitetu
- skuter ima na sebi svega 16km i to samo zato jer sam ga ipak malo provozao po kvartu prije nego krenemo na put
- vozač skutera nema gotovo nikakvog praktičnog iskustva
- skuter je kupljen u Forticaru
Ovo zadnje će nekima posebno biti interesantno radi loših iskustava s njima, premda ja osobno imam povjerenja u dečke iz servisa. Možda zato jer ih osobno poznam ili možda zato jer su mi uvijek riješili problem bez puno filozofiranja. Svejedno, kako je tako je.
Dakle, moj zadatak je bio u ulozi pratnje, s tim da sam se istog dana trebao i vratiti, što znači da je za mene put bio od cca 160km. Ne mogu vam opisati koliko sam bio uzbuđen. Nisam mogao dočekati jutro. Sjetio sam se Yzzy-eve priče kada je prvi put išao sa svojim Jinlunom na malo dulji put, nikako da prođe noć. Nisam htio dugački uvod, ali jednostavno sam morao opisati situaciju kako bi se uživili u nju. Krećemo na put s vozilima (mali Kinez i mali Slovenac) koji zajedno nemaju ni snage ni kubika ko moja 125-ca a i za nju se govori kako je slaba. He, he, nakon ovog danas, ne samo da nije slaba, nego je carica na cesti.
Da ne duljim više, krenimo s opisom slika. Većina slika je nastala u vožnji pa su malo lošije kvalitete, ali se ipak vidi što je pjesnik htio.
Za početak stanje satova, Superking Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika01

i Tomos Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika02

Jedna zajednička slika pred polazak. Ako se pitate zašto je vreća na Tomosovom sjedalu, to je zato jer sam od uzbuđenja uspio proliti benzin po njemu. Eto koliko me pere uzbuđenje, vožnja i odlazak u prirodu, bez obzira na snagu i tip motora. U 11:20 krećemo s OMV-ove benzinske u Branimirovoj. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika03

Prvo se trebalo izvući iz grada. Tu nisam ništa slikao jer mi se nije činilo interesatno. Savu smo prešli preko Domovinskog mosta što u praktičnom smislu predstavlja pravi početak avanture. Ovo po gradu je bila samo uvertira. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika04

Pogled s mosta uzvodno Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika05

Pogled s mosta prema sjeveru Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika06

Pogled na Zagreb kojeg napuštamo. Čovjeće, ko da idemo na put od 3000km. Svaka sličnost s likovima, događajima i temama je slučajna. Very Happy Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika07

Cesta od Črnkovca prema Velikoj Gorici Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika08

Polje između Črnkovca i Velike Gorice Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika09

Nismo ulazili u Veliku Goricu, već smo kod Zrakoplovno tehničkog centra skrenuli prema jugu. Ta cesta će nas odvesti ravno do izlaza iz Velike Gorice prema Sisku. Proći ćemo pored zrakoplovne piste. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika10

Prošli smo Zrakoplovno tehnički centar i vozimo se prema izlazu iz Velike Gorice. Zgrada u daljini s desne strane je Centar za vozila Hrvatske. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika11

Ova cesta je dio obilaznice oko Velike Gorice i vodi ravno prema Maloj Buni, Kravarskom, Pokupskom itd. Kako obilaznica još nije u potpunosti gotova, promet je rijedak. Stvarno sam se trudio da poštujem znak sa slike. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika12

Još malo detalja sa obilaznice. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika13
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika14

Pogled na Veliku Goricu i Medvednicu u daljini. Ovdje završava obilaznica i počinje lokalna cesta. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika15

Prošlo je sat vremana, točnije sada je 12:22 i odlučili smo stati negdje nakon Velike Bune. Nisam čitao uputu za razradu kineza, pa sam primjenio ono što piše za moju Yamahu. Prvih 1000km ne voziti dulje od sat vremena u komadu, već svaki sat napraviti pauzu od barem 10min. Ta pauza dobro dođe i vozačima a ne samo pilama.
Ovo nije reklama već samo konstatacija da mi svaka nova piva govori kako Coca-Cola nije ono pravo. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika16

Uvijek možete čuti kako za razradu novog motora, tako i za već razrađene treba primjenjivati poznate i provjerene sastojke i aditive. Žao mi je samo što sam se sjetio slikati nakon apliciranja istog. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika17

Cesta kroz šumu negdje između Velike Bune i Kravarskog. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika18

Ulazak u Kravarsko i pogled na crkvu. Jedan moj prijatelj bi rekao da je danas tako lijep dan da bi šteta bilo umrijeti. Tu smo naišli na prvi ozbiljniji uspon i mogu samo reći da ga je apenjara svladala bez imalo milosti. I Kinez se ponašao sasvim pristojno i uspješno odradio svoj prvi ozbiljniji zadatak. Inače, njegov vlasnik je u klubu 100 kad je težina u pitanju. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika19

Pogled na krajolik nakon Kravarskog. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika20

Još jedan pogled na Kravarsko i stvarno upečatljivu crkvu prije nego što skrenemo prema Hotnji. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika21

Negdje na putu prema Hotnji. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika22

Šuma obasjana suncem. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika23

Jedan stvarno pitoreskni kraj. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika24

Izašli smo iz šume i vozimo se uz Kupu u smjeru zapada prema mostu u blizini Pokupskog. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika25
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika26
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika27

I na mostu smo. Tu radimo drugu pauzu što znači da je prošlo još sat vremena. Sada je 13:28 Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika28

Pogled na Kupu uzvodno od mosta. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika29

Pogled na Kupu nizvodno od mosta. Ovdje sam se sjetio teme Doživjeti 3000km. Nisam mislio ništa zločesto, već mi je samo pao na pamet komentar Mede i Swilenog kada su rekli kako i naša zemlja ima puno toga lijepog za vidjeti. Oni su mislili na Liku i Gorski Kotar, a ja evo tom popisu dodajem i Baniju. Ljudi moji što imamo lijepu zemlju, a ovo je svega 50km od Zagreba i još k tome nije baš najreprezentativnije doba godine. Ali baš zato, treba i to vidjeti i doživjeti. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika30

Par slika između Kupe i Velikog Taborišta. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika31
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika32
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika33
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika34

Evo dokaza da kinjezaru nisam šlepal. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika35

Dolazak u Gornji viduševac. Na crkvi sat pokazuje 14:30. Znači da nam je trebalo cca 3 sata sa dva stajanja od barem 20min svako. Crkva je u Domovinskom ratu bila potpuno srušena, ali srećom obnovljena je i izvana i iznutra. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika36
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika37
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika38

Nažalost, crkvu nisam mogao slikati s prednje strane jer je na vrhu brijega i za to bi se morao udaljiti koji kilometar iz Viduševca u smjeru Gline i Topuskog. Zato evo dvije panoramske s pogledom na Glinu. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika39
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika40

I na kraju naklon publici od strane dvaju glavnih glumaca. Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika41

Stanje satova na kraju puta, Tomos Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika42

i Superking Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Slika43

Znači cca 75km što nije puno, ali nije ni malo obzirom na razloge koje sam naveo na početku. Prije odlaska na zasluženi ručak, pregledali smo Kineza i nijedan vijak nije otpao, čak se nije ni odšarafio, motor i dalje mirno radi, pali od prve i prilikom vožnje plastike ne škripe. Što reći, prvi dojam je više nego odličan. Za te pare stvarno super.
Za Superkinga i njegovog vlasnika današnja avantura je gotova, ali mene i Tomosa čeka povratak kući. Krenuo sam u 17:06, nije bio potpuni mrak, ali kako se radi o brdovitom predjelu, u sjeni brda je gotovo mrkli mrak. Ulična rasvjeta je samo u mjestima gdje žive ljudi, jer ima i mjesta gdje se nitko od prestanka rata nije vratio. Premda sam bio obućen kao da vozim customa, odlučio sam staviti na sebe reflektirajući prsluk čisto radi toga da budem uočljiviji ako netko odluči voziti brdske utrke po cestama gdje se nikog ne očekuje i to noću. Vozeći prema Kupi naišao sam na gustu šumu koja je danju izgledala čarobno, a sada je bila istovremeno i čarobna i sablasna. Mislio sam si, ovo moram bolje pogledati. Stao sam sa strane, odšetao na sredinu ceste i promatrao kako se mjesec probija kroz guste krošnje koje imaju vrlo malo lišća na sebi. Noć je bila vedra, ali šuma je toliko gusta da odsjaj mjeseca nije pružao baš previše. Čak se i svjelost Tomosa gubila u toj šumi. Osjećao sam se poput Mad Maxa, potpuno sam, negdje. Vjerujem da se svaki klinac htio staviti u ulogu Mad Maxa, barem nakratko. Ovo je trenutak koji sam tražio i želio doživjeti. Odlučio sam se zahvaliti Bogu i svojoj obitelji što su mi omogućili da ovo doživim. Na trenutak su mi kroz glavu proletjeli putopisi koje sam pročitao na forumu i odlučio sam da ovo moram podijeliti sa svima vama premda se 160km ne može uspoređivati s pravim putovanjima. Ali poanta je u doživljenom trenutku. Probao sam fotkati, ali se ništa nije vidjelo. Šteta, a nemam riječi kojima bi ovo opisao.
Tek kasnije, kada sam pisao ovaj tekst palo mi je na pamet da je situacija mogla biti ozbiljnija. Vječiti sam optimist pa ne bi baš usred šume očekavao vuka, prije Crvenkapicu, ali realno bi bilo za vidjeti tri praščića, iliti vepra. Tim više što sam jednom već imao bliski susret s njima i to baš negdje u ovom kraju. Prije par godina sam se vozio autom, istina po danu, i u jednom trenutku je preko ceste počelo pretrčavati krdo veprova. Ni sam ne znam koliko ih je bilo. Možda 25-30, mali, veliki, prljavi, blatnjavi, neki s dugom, neki s kratkom dlakom, svih dimenzija i oblika. Da sam tada bio s motorom i da sam vozio samo malo brže, sigurno bi me srušili. Na moju sreću, stojeći tako nasred ceste nisam razmišljao ni o vuku ni o Crvenkapici ni o praščićima, već o trenutku kojeg je trebalo doživjeti. Opet sam se sjetio one teme Doživjeti 3000km i kako je netko spomenuo mjesto Krasno na što je Johan odmah pitao što tamo ima. A netko je rekao nema ništa, mjesto je jednostavno krasno. I to je to, to je ono što sam tražio. Tražio sam metaforičko ništa. Bio sam usred ničeg, nije bilo ničeg što bi prosjećnom putniku palo za oko. Ali baš to NIŠTA je meni bilo SVE. Baš to kad se voziš motorom i nema ničeg osim prirode, prirode i samo prirode. Samo ti, motor, cesta i priroda. Opet moram spomenuti kako imamo prelijepu zemlju. Cestu koju sam prošao nekoliko puta, ovo je bilo prvi put noću i osjećaj je bio nezamisliv. To je možda razlog zašto nisam mogao spavati i jedva dočekati jutro jer sam znao da ću se noću vraćati i to sam, a u podsvjesti sam možda priželjkivao ovaj trenutak. Bilo je samo pitanje hoću li ga prepoznati. Kasnije sam uz cestu sreo srnu kako pase. Ja se ni nisam mogao voziti brzo, ali svejedno nije pobjegla, valjda zato jer nije nikog ni očekivala. Nešto prekrasno za vidjeti.
Nastavio sam dalje i do kraja puta nije bilo ničeg nepredvidivog. Tomos je s lakoćom grabio kilometre. Išao sam nešto izmjenjenom trasom pa je put bio 3km dulji, a u garažu sam ušao u 19:14. Dakle, 2:08 mi je trebalo za 78km s onim stajanjem nasred šume, dobrim dijelom brdovitog puta, a nemam ugrađenu 5. brzinu. Sve u svemu, jako sam zadovoljan s ovim što sam proživio i uvjerio samog sebe (a možda i druge) da neke ceste valja proći više puta, jer nikad ne znaš kakvu ti čaroliju spremaju. A Tomos? Zapravo nemam što reći. Ovaj dan je odradio ko da sam išao do kvartovskog birca. Ocjena 5+. Na neki način mi se zahvalio na tretmanu koji mu pružam. Dovoljno je reći da mu pružam ni manje ni više nego kao i Yamahi, dakle sve najbolje što znam i mogu. U mojoj garaži su potpuno ravnopravni. Činjenica da se nisam posebno pripremao za ovaj put govori o očitom povjerenju u vozilo. Moram biti iskren i priznati da i u Tomosovom koferu i u Yamahinim bisagama standardno imam osnovni alat, nešto žice, samoljepljive trake i koju luster klemu, ali to doživljavam kao osnovnu opremu a ne kao dio posebne pripreme za put. Na kraju krajeva do izbora osnovne opreme sam došao čitajući komentare i savjete ljudi upravo s ovog foruma i mudro je poslušati one koji rade puno kilometara. Istini za volju, u onoj šumi po onakvom mraku teško bi bilo zamijeniti i žarulju a kamoli riješiti malo ozbiljniji kvar, ali zato nije falilo adrenalina, a i to je dio razloga zbog kojeg se ide na put. Također moram priznati da mi je dio inspiracije za ovakav put dao onaj član foruma koji je htio automatikom do Pule. Rekoh sebi, dobro ovo nije Pula, već put do punice i nazad u jednom danu. Pa ni cca 160km nije za odbacit. I baš dobro da nisam odustao.
E sad, očito da mi je duševno stanje bilo na visokoj razini, a što je sa fizičkim? Kada smo išli u Viduševac put je trajao 3 sata uz dva stanja od cca 20min svako. Nisam imao nikakvih problema sa ukočenošću, bolovima ili nečim sličnim. Nazad sam išao u komadu dva sata, osim onog kratkog stajanja u šumi. Kad sam došao doma, iskreno osjećao sam rit i nožne mišiće uz rit. A nakon kupanja to je bilo još izraženije. Nisu to bili sad neki kuđački bolovi, ali sam ih ipak osjetio. Možda nije samo 2 sata vožnje u komadu tome ralog, već vjerojatno i prethodnih 3 sata, naravno i Tomosova poznata udobnost. Svakako bi bilo mudro raditi pauzu, što sam i planirao, ali nisam očekivao da ću za 2 sata stići do kuće, a onda, kad sam već bio blizu, nije mi se više stajalo. Prosjek mi je bio 36,6km/h tek toliko da steknete dojam kako sam jurio.
Eto, to je bila jednodnevna vožnjica od 160km, pola danju, pola noću, po cesti koju sam već prolazio. Svejedno me iznenadila, očarala i doživio sam je na jedan sasvim drugi način. Nisam očekivao da će biti ovako lijepo. Stoga ljudi, peglajte kilometre, po novim cestama, po starim već poznatim cestama, nije bitno. Možda promijenite samo godišnje doba ili doba dana, cik zore, sumrak, svejedno. Sad sam siguran da će svaki put biti drugačije.
Tek sad vidim koliko toga sam nadrobio, ali nisam mogao drugačije opisati svoje dojmove.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimečet 25 stu 2010, 23:18

sjebo si me! Ja sam mislio napraviti pravi putopis od Dubrave do Zrinjevca!! Very Happy

Super! Malo me vratilo u moje djetinjstvo, PonyExpress i djireve po Slavoniji!

dobar king
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 01:50

svaka ti cast za pricu, i stvarno si ju posteno napisao Very Happy
a naravno, treba i odvest 160 km na motoru koji ide 35 - 40...

i vidis kolko covjek ima vremena za primjecivanje kada se vozi tom brzinom...

dobar
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 08:11

dobar
odlična priča... i dokaz da za dobar putopis nije potrebno/dovoljno otić u kirgistan

btw, ako voliš te ceste drugi put se javi, prošao si ni 10m od mog brloga cuga
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 10:44

evo ovog nam fali ljudi, priča je dobar . uživao sam , nema veze što nije chopper ili neka druga zvijerka, vidi se da ste uživali i da si si dao truda to nama prikazati, svaka čast

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 10:53

svaka cast dobar dobar

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 11:12

cro.chopper je napisao/la:
evo ovog nam fali ljudi, priča je dobar . uživao sam , nema veze što nije chopper ili neka druga zvijerka, vidi se da ste uživali i da si si dao truda to nama prikazati, svaka čast

bila bi fora imati forumski apenac, i kada bi ga netko zelio posuditi samo bi se bukirao...
jedina obaveza bi bila napraviti pricu...

dobro, sad ce svi rec - javno dobro, nema sanse...

ali ako mi se dogodi da povoljno nabavim APN 6 u dobrom stanju rado cu ga posudjivati u ovakove svrhe Very Happy

naravno, sorry za of
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 11:16

dobro, ne of čarite

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 14:23

dobar

Tebe treba o trošku foruma poslati do Azije i nazad pa bi imali cijelu zimu šta po malo čitati. roker
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 17:05

Svaka cast! Nije samo 'bike' ono sto cini 'bikera'! king
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 19:40

Da napomenem ..Ovdje se vidi i razlika u drugim forumima gdje bi se ovakvi putopisi popljuvali. I zbog ovakve ekipe treba raditi dallje i bolje.Često napravim puno kilometara i nepada mi napamet da slikam , a i nisam baš literalan..ali ovakve stvari me ponukaju da našto i snimim, podjelim doživljaj..

Again dobar
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 22:34

ZIGGY je napisao/la:
Da napomenem ..Ovdje se vidi i razlika u drugim forumima gdje bi se ovakvi putopisi popljuvali. I zbog ovakve ekipe treba raditi dallje i bolje.Često napravim puno kilometara i nepada mi napamet da slikam , a i nisam baš literalan..ali ovakve stvari me ponukaju da našto i snimim, podjelim doživljaj..

Again dobar

... slažem se sa svim izrečenim pohvalama Domagoju,
Ziggy mi je sažeo osobne utiske
i dodao jedan izuzetan detalj !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimeuto 04 sij 2011, 17:02

huh,nikad kraja Very Happy lol! ...

odlicna ti je prica stari,i super sto si ju upotpunio sa slikama...nisam nikad isao ovom cestom od Vidusevca do Zg-a,ali cu bas jednom bacit dir,cini se zanimljiva...neg,aj ti drugi put skokni do 53nje ili nazovi da se nademo pa da cuga

rendeer
[Vrh] Go down
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimeuto 04 sij 2011, 17:59

Hvala svima pozitivnoj vibri Very Happy To svakako daje motiva za nastavkom i sve ozbiljnijim i ozbiljnijim reportima.
2 Swileni
Hoću svakako, čim dođu ljepši dani, ja ionako svaki put kad idem punici na vitamine idem motorom, tako da ću se najaviti na vrijeme. Nađemo se u Petrinji a onda zapalimo negdje na cugu da ne ispadne da se samo ja vozim. roker
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimeuto 04 sij 2011, 18:01

Domagoj je napisao/la:
Hvala svima pozitivnoj vibri Very Happy To svakako daje motiva za nastavkom i sve ozbiljnijim i ozbiljnijim reportima.
2 Swileni
Hoću svakako, čim dođu ljepši dani, ja ionako svaki put kad idem punici na vitamine idem motorom, tako da ću se najaviti na vrijeme. Nađemo se u Petrinji a onda zapalimo negdje na cugu da ne ispadne da se samo ja vozim. roker


dobar
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitimeuto 04 sij 2011, 23:48

Nekim cudom do sada nisam uopce primjetio ovaj putopis i affraid

Decki su vec dali svoje komentare i nemam nista drugo za dodati osim, s obzirom da smo frisko usli u Novu, da Bog da da sto prije kupis neki "pravi" motor i jedan dobar foto aparat... jer gdje bi ti tek onda bio kraj. svaka cast

I naravno, zeljno ocekujemo neki novi literarni uradak...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010   Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zagreb-Gornji Viduševac-Zagreb 13.11.2010
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb
» Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb
» MK ZMAJ - Zagreb, 06.03.2010.
» Zagreb - Barcelona

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: