Početna stranicaPretraľnikZagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb 610RegistracijaLogin

 

 Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb

Go down 
+8
lukylipik
custom rider
asy
jura
Soulhealer
palomas
profa
Parizer
12 posters
Autor/icaPoruka
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 09:59

Ova će tema uz predstavljanje naše male nedjeljne jednodnevne vožnjice riješiti i jedan od velikih misterija ovoga foruma. Dat će, naime, odgovor na pitanje koje se postavilo u jednoj temi - Di je Firejack (Vatroslav)?

E pa Firejack je - tu. U ovom postu i na slikama koje ću postati malo kasnije danas. Slike su mi u mobitelu, a mobitel mi je ostao doma... pametan sam koliko sam i visok, lep i plav bujne kose pljuga ... ali ko nema u glavi - ima u nogama... ajmo se mi baciti na opis vožnjice...

Prvo učesnici...
Oni koji nisu sa foruma su Ivan i Marko.
Sa foruma smo bili Firejack, Profa i moja malenkost.

Nas pet tako se našlo oko podneva ispred OK korala... ne, ne... to je bilo jedan drugi put... mi smo se našli kod Cvjetnoga trga... dogovor o ruti je kratko trajao jer je Firejack već imao plan...

Krenuli mi... prvo benzinska na Miramarskoj... tu smo i resetirali brojaće kilometara...

Punih rezervara krenuli smo prema Jakuševcu... jer svi dobro znamo da nema bolje vožnje nego lagano pokraj največeg smetlišta u Zg... dok su nas lagano oplahivali miomirisi sa hrpa smeća u zadnjem stadiju raspadanja neki od nas imali su i vizije kamo dalje ići... na žalost kasnije smo shvatili da je to sve bilo od snifanja smeća, i da se ipak nećemo ove nedjelje zaputiti prema mjesecu... ma kako lijep i sunčan dan bio... roker

Nakon što smo opet počeli disati čisti zrak već smo bili u Selnici Ščitarjevskoj... tamo smo malo zastali zbog dogovora, ali birtija je bila otvorena, pa... malo smo si otpočinuli i popili... sve bez alkohola... smeće nas je još držalo hi...

Dalje smo se zaputili kroz Strmec Bukevski i Bukevje sve do Drneka... tamo smo se ukrcali na skelu preko Save... potplatili skelara da odma krene i u času se našli na drugoj obali... tamo je pao i mali foto sešn slike kojega su mi ostale doma u već spomenutom mobitelu... stpljenja malo molim, doći će i slike malo kasnije...

Iskrcavanje na ljevoj strani Save i lagana vožnja kroz Oborovo, Rugvicu, a onda, u zaseoku Dragošička naglo smo ogladnili i ožednili pa smo stali u lovačkoj kući ispod nadvožnjaka... puuuno pečenog mesa raznoga, prženi krumpirići, neki salate i - MINERALNA VODA... a jesmo pi.kice bili, to je strašno... What a Face ... ja bar imam ispriku - meni je ovo PRVA vožnjica u životu bila...

Punih trbuha, lagano usporeni od prežderavanja prešli smo preko autoputa i prema gradu Dugo Selo... onda Sesvete, pa skretanje iz istih prema Mariji bistrici... pa nećemo valjda direktno u Zg... idemo obilazno... kroz Zagorje... oko Sljemena...

Prije Marije Bistrice skrenuli smo lijevo prema Stubici i tamo stali na cugu u Pubu...

Nakon Stubice vratili smo se u Zg po najstarijoj staroj cesti, uz same obronke sljemena... mrak je već počeo padati... bilo je oko 17:30h... ja sam skužio da mi lampa svijetli pod oblake (moja prva noćna vožnja pa prije nisam ni skužio)... a i kazaljka benzina mi je već udarala u kraj skale (ili početak?)... to je neiskustvo... nisam točio prije puta... normalno... da ne ponavljam ono sa početka posta di sam vam već objasnio slikovito koliko sam pametan... pljuga

Pozdravili smo se i razišli na jednoj autobusnoj stanici u Aleji Bologni i svako na svoju stranu... ja na benzinsku... Marko doma... a Profa, Firejack i Ivan na još jedno piće...

Sa zadnjim kapima u rezervaru sam došo do benzinske, natankao do vrha i nazad doma... kilometar sat pokazivao je da smo prošli 140km... bio sam umoran... i sretan ko rijetko kada u životu... ovakve sam stvari sanjao kada sam sanjao i motor... vožnjica u dobrome društvu kroz sela razna... cuga i klopa uz put... SAN! roker

Eto, toliko od mene za ovaj post, slike stižu... ima ih malo, ali idući puta ne idem bez fotića... pa će onda biti slika... Twisted Evil

E, da, zaboravih motore:

Honda Shadow - Profa
Honda Transalp - Marko
BMW R1100GS - Ivan
Regal Raptor - Firejack
Aquila 250i - Parizer


Zadnja promjena: Parizer; pon 02 oľu 2009, 14:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
profa
man
man
profa


Broj postova : 83
Godina imam : 57
Prebivalište : ZG
Vozim : Honda Shadow Spirit (750)
Na forumu od : 27.08.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 10:12

Svaka čast majstore na ovome detaljnom opisu Exclamation Ponovo sam čitajući proživio jučerašnji dan :lol:
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 13:25

Evo i slikica... nema ih puno, ali... zato su modeli nevjerojatno naočiti... Cool

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb 35cj2p1

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Jgtkiw

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb 10rokmq

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Vqtc7q

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb P7ioo

I za kraj ona koju ste svi željno isčekivali - prvo pojavljivanje Firejacka na forumu nakon dugo vremena! (prvi s desne strane, za one koji ne znaju) What a Face
Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb 2youbh0
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 14:09

Bravo Parizer, napokon su se ostvarili i tvoji snovi, ugodno si proveo svoje slobodno vrijeme u vožnji, putovanju i druženju sa dobrom ekipom!

Šteta što nemate više fotki, jer prošli ste jučer kroz mnoga zanimljiva mjesta!
[Vrh] Go down
Soulhealer
man
man
Soulhealer


Broj postova : 102
Godina imam : 63
Prebivalište : Zagreb
Vozim : još niš, ali bum
Na forumu od : 20.01.2009

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 14:48

Bravo Parizer, dobar
bilo te lijepo čitati i vidjeti novu Aquilu!
Kako si zadovoljan? Kako ide? Kakav je feeling?
...e, da....hoćemo slike!
biker2
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 14:56

Soulhealer je napisao/la:
Kako si zadovoljan? Kako ide? Kakav je feeling?
...e, da....hoćemo slike!
biker2

Ima slike novoga motora već neko vrijeme na ovom linku (temi).

Tamo bum i svoje dojmove pisao kako bum stjecao nove... za sada još imam pre malo informacija za napisati više od onoga kaj već tamo piše... uglavnom - za sada sam zadovoljan!
dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
jura
man
man
jura


Broj postova : 423
Godina imam : 54
Prebivalište : Rakitje
Vozim : Suzuki Intruder 1800 vzr
Na forumu od : 08.06.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 15:13

Lijepo,lijepo dobar
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 15:19

Svaka čast! Najavilo nam se svima ovaj vikend proljeće yeeeah roker roker dobar biker2 geek :harley:
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 16:16

bravo meštre,ljepo idetaljno opisano sviđa mi se vaš rutica,samo polako i sretno. :hapy2: dobar
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 18:32

...evo da čestitam i ovoj (trećoj) kontinentalnoj ekipici na lijepoj vožnji....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 18:45

:bravo: svaka cast
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 19:46

Twisted Evil Svaka čast na opisu. Rutu sam od Sesveta do Stubičkih pa do Zagreba prošao tako da znam od kuda slatki umor. Samo još stavi slike da događaj bude ukupan. Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
harly
cro chopper forum
cro chopper forum
harly


Broj postova : 900
Godina imam : 54
Prebivalište : sl.brod
Vozim : vn 900 classik
Na forumu od : 10.02.2009

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimepon 02 oľu 2009, 19:50

dobar super
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitimeuto 03 oľu 2009, 10:43

tak treba!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb   Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: