Početna stranicaPretraľnikzagreb-dubrovnik-bosna-zagreb 610RegistracijaLogin

 

 zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitimesri 02 srp 2008, 13:46

uglavnom, spomenuta ruta je rezultat dugih promišljanja i kompromisa (kaj se tiče dobivanja zelenog svijetla od žene Wink. na put se kreće 14.7., a prvi cilj je motorijada u Splitu, nakon toga bratić svira na Visu, pa onda Dubrovnik, a dalje po volji Smile kapital imamo, s vremenom još jedino ja nisam načisto, al mislim da bi kojih 10 dana za ovu avanturu mogel izvući.
ima li kandidata? Cool u obzir dolaze i oni koji bi dio ture odvozili s nama... ajde bajkeri, za dom! ak ne za dom, onda bar za pive i zajebanciju :P
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: Re: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitimesri 02 srp 2008, 13:49

još da kreneš dva dana ranije, vidili bi se u vodicama
[Vrh] Go down
ast3rik
man
man
ast3rik


Broj postova : 52
Godina imam : 40
Prebivalište : zagreb
Vozim : Yamaha Virago 535DX
Na forumu od : 26.06.2008

zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: Re: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitimesri 02 srp 2008, 13:53

po svemu sudeci, mozda se i nadjemo negdje na putu pa mozda mozemo dogovoriti i sastanak negdje u bosni ili dubrovniku....pogledaj moj post pa vidi....
[Vrh] Go down
dmr
man
man
dmr


Broj postova : 35
Godina imam : 39
Prebivalište : popovača
Vozim : er -5
Na forumu od : 24.06.2008

zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: Re: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitimesri 02 srp 2008, 14:56

ja i jazz najvjerovatnije idemo u vodice pa bi se mogli naći negdje već, posliej vodica još pem po svuda. al to još niej sigurno 100%. još javim! kolko vam to bude km otprilike? :harley:
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: Re: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitimesri 02 srp 2008, 15:01

a jebi ga, onda i mi moramo u vodice Smile nakon toga nastavljamo za split pa dalje, trebali bi napraviti oko 2000km...
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: Re: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitimesri 02 srp 2008, 19:30

chinaski je napisao/la:
a jebi ga, onda i mi moramo u vodice Smile nakon toga nastavljamo za split pa dalje, trebali bi napraviti oko 2000km...
je, pa naravno da morate!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Empty
PostajNaslov: Re: zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb   zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zagreb - Ljubljana
» Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: