Početna stranicaPretraľnikpreobrazba kivija - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 preobrazba kivija

Go down 
+25
vstarrider
webrider
Rocker-C
frrka
Vladek
TheSanja
zoki-sk
Munja
fat boy
oz_skroz13
StarBobo
lord
jebiki
Jack
Hedo
Krešo
klesoo
mungos
custom rider
Quirin
ica
merla
magna
swileni
HyperCube
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
zoki-sk
man
man
zoki-sk


Broj postova : 276
Godina imam : 45
Prebivalište : Sisak
Vozim : Venox 250
Na forumu od : 02.10.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimesub 03 tra 2010, 19:00

Zanimljivo je ispalo.Munje su(bar po meni) genijalno uklopljene
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimesub 03 tra 2010, 20:12

Volan je ooodličan,lijepa čista linija,kabeli se ne vide...za pet dobar
Svjetla i retrovizori u skladu dobar
Ne znam kako je uživo ali na slikama airbrush više izgleda kao maskirna uniforma pa munje i isparana crna boja ne dolaze do izražaja sory
Isto tako puno bi mu bio lipše stajala novija linija siceva .............još kad staviš nove(veće Wink )gume i nove topove di će ti biti kraj Question Cool
Svakako lijep preobražaj i samo nek' te sluša roker
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 00:36

stari,ovo izgleda odlicno dobar dobar dobar

munje su prva liga dobar3
[Vrh] Go down
TheSanja
girl
girl
TheSanja


Broj postova : 420
Godina imam : 36
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : ...uskoro...
Na forumu od : 10.12.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 15:23

jebiki je napisao/la:
Volan je ooodličan,lijepa čista linija,kabeli se ne vide...za pet dobar
Svjetla i retrovizori u skladu dobar
Ne znam kako je uživo ali na slikama airbrush više izgleda kao maskirna uniforma pa munje i isparana crna boja ne dolaze do izražaja sory
Isto tako puno bi mu bio lipše stajala novija linija siceva .............još kad staviš nove(veće Wink )gume i nove topove di će ti biti kraj Question Cool
Svakako lijep preobražaj i samo nek' te sluša roker

dobar4 slažem se...retrovizori i svjetla su ful, za preobrazbu jedna cuga
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 17:48

Jebiki mi cita misli, i ja sam vec razmisljao o novijem tipu sjedaa ali ne znam kako doci do tog sjedala na neki jeftiniji nacin a ne da moram ici kupovat novo...


U utorak idem na registraciju pa cu vjerojatno i u utorak izrezat stare topove van i nove stavit tak da i to vidite...

Kaj se airbrusha tice ja sam zadovoljan- trebalo je mozda jos jednom lakirat jel se osjeti pod prstima prijelazi airbrusha ali nema veze. moram se i vozit a ne samo sarafit po tome....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 17:58

Izgleda odlično! dobar


"Sitnica uvijek ima još, pa onda još i to, pa ovo bi moglo drugačije...." Znam kak ti je tak je i meni stalno nekaj da se mijenja ali došlao je vrijeme vožnje i sad samo peglaj a kad dođe lošije vrijeme onda mijenjaj...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 18:28

Savršeno dobar svaka čast sviđa mi se kaj se sjedala tiče ja budem dao tapetaru da mi stavi gel i pretapicira ,
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 19:41

Svaka čast care! Skidam kapu...imaš najljepšeg kivija. još jednom svaka čast...zavidan sam preobrazba kivija - Page 3 Icon_rolleyes
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 20:59

HyperCube je napisao/la:
Jebiki mi cita misli, i ja sam vec razmisljao o novijem tipu sjedaa ali ne znam kako doci do tog sjedala na neki jeftiniji nacin a ne da moram ici kupovat novo...
.

kad neko bude prodavao kivija sa takvim sjedalom dajmu svoj uz nadoplatu, i svi sritni
[Vrh] Go down
frrka
man
man
frrka


Broj postova : 118
Godina imam : 47
Prebivalište : ZAGREB DUBRAVA
Vozim : HYOSUNG AQUILA GV 650 I
Na forumu od : 14.03.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 23:14

krasno uzivaj u voznji
biker2
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimened 04 tra 2010, 23:22

hvala svima na pohvalama. Samo se nadam da budu i ljudi ne tenickom tak reagirali kad vide motor- bojim se da me ne zafrkavaju radi svjetla i radi volana ali valjda nece...ž

Kad stavim nove topove i kad ga spustim na zadnjem kraju poslikam jos pa stavim.
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 05 tra 2010, 12:00

Aj, sritno!
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimeuto 06 tra 2010, 08:45

Jako lijepo urađeno! Uživaj! dobar
[Vrh] Go down
Krešo
man
man
Krešo


Broj postova : 134
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Honda Shadow 750 ACE
Na forumu od : 18.04.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 08:35

Stvarno je ljepo ispo kivi. :hapy2: svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.dentalart.com.hr
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 10:39

lijepo to izgleda, samo mi se sjedalo nimalo ne dopada, predebelo je Razz

i stvarno mi je krivo da si ulozio novac u keewaya, po meni si ga ipak trebao prodati pa ovaj novac ulozen u ovo zajedno sa novcem od prodaje dati na neki polovan ali kvalitetniji motor

neces moci vratiti ulozeno, niti ces tako lako prodati motor i pored prerada

ovo je super zezancija u slucaju da si milioner
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 11:44

A gle ja ga planiram voziti jos godinu dvije i prodat za koliko ce ici. Uloženo nitko nikad ne dobije nazad a nekad moram i malo izgubit za gust. Nisam htio ulazit u kredit neki da kupim motor kak spada a za novce koje sam dao za ovaj motor nisam mogao kupiti nista posteno. Mene je taj motor do sada kostao oko 15000 kn sve skupa sa ovom preradom i motorom tak da mi nije zao novaca. a mislim da bi te novce trebao dobit nazad....

A u meduvremenu skupljam novce pa onda sve skupa mislim da bi bilo dovoljno da kupim nekaj posteno....

To je moje razmisljanje barem....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Gost
Gost




preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 12:54

HyperCube je napisao/la:
A gle ja ga planiram voziti jos godinu dvije i prodat za koliko ce ici. Uloženo nitko nikad ne dobije nazad a nekad moram i malo izgubit za gust. Nisam htio ulazit u kredit neki da kupim motor kak spada a za novce koje sam dao za ovaj motor nisam mogao kupiti nista posteno. Mene je taj motor do sada kostao oko 15000 kn sve skupa sa ovom preradom i motorom tak da mi nije zao novaca. a mislim da bi te novce trebao dobit nazad....

A u meduvremenu skupljam novce pa onda sve skupa mislim da bi bilo dovoljno da kupim nekaj posteno....

To je moje razmisljanje barem....
Nemislim ti pamenovati znaš me ali koliko sam vidio tj kaj su mi drugi rekli po cijeloj našoj ljepoj Hrvatskoj iako imam slabiji motor nema mjesta gdje me se ne vidi tj gdje se ne vozim ja sam prezadovoljen sa svojim da fali snage istina ali ostalo neznam kaj bi više tražio ,udoban a kaj je najbitnije pouzdan po svim vremenskim uvjetima samo redoviti servis ,
[Vrh] Go down
Gost
Gost




preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 12:56

Još nekaj vrak te zemi kada bumo ga zalili heheheheheheheh dobar
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 13:50

grofDado je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
A gle ja ga planiram voziti jos godinu dvije i prodat za koliko ce ici. Uloženo nitko nikad ne dobije nazad a nekad moram i malo izgubit za gust. Nisam htio ulazit u kredit neki da kupim motor kak spada a za novce koje sam dao za ovaj motor nisam mogao kupiti nista posteno. Mene je taj motor do sada kostao oko 15000 kn sve skupa sa ovom preradom i motorom tak da mi nije zao novaca. a mislim da bi te novce trebao dobit nazad....

A u meduvremenu skupljam novce pa onda sve skupa mislim da bi bilo dovoljno da kupim nekaj posteno....

To je moje razmisljanje barem....
Nemislim ti pamenovati znaš me ali koliko sam vidio tj kaj su mi drugi rekli po cijeloj našoj ljepoj Hrvatskoj iako imam slabiji motor nema mjesta gdje me se ne vidi tj gdje se ne vozim ja sam prezadovoljen sa svojim da fali snage istina ali ostalo neznam kaj bi više tražio ,udoban a kaj je najbitnije pouzdan po svim vremenskim uvjetima samo redoviti servis ,

da sad vidim da sam napisao tak da izgleda da taj motor ne valja nis sto apsolutno nije istina- ja prezadovoljan



Ja sam ga dotjerao da mi bude onak kak sam htio. Jos to nije to ali to ce se napraviti.

jos bi trebala ici slika jedna na tank i moram jos jednom sve lakirati jel se osjeti sad pod prstima...
Uglavnom ja sam motorom zadovoljan i kad sam ga kupovao nisam ocekivao to.
Sad su i novi topovi gore i motor sad grmi ali doslovno. Sve me strah da cu imati problema sa murijom...

A ti grofe kad si negdje blizu javi se, motorom neidem u grad jel mi nedaju parkirat tu na poslu pa onda picim vlakom(a i djabe mi je tak). Ja sam u principu poslije 16 doma. Ak se ne vidimo prije onda 01.05 u Vrbovcu na motorijadici maloj.
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Gost
Gost




preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimepon 12 tra 2010, 23:14

Naravno da se vidimo ali 1.5 sam se obečal Zagorcima ali ima dana dobar
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimečet 22 tra 2010, 00:42

HyperCube je napisao/la:

Uglavnom ja sam motorom zadovoljan i kad sam ga kupovao nisam ocekivao to.
.
HHMMMm? Shocked
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimečet 22 tra 2010, 07:13

fat boy je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:

Uglavnom ja sam motorom zadovoljan i kad sam ga kupovao nisam ocekivao to.
.
HHMMMm? Shocked

Pa nisam kaj...
Novi u motorima sam bio, kupio kineza kojeg osim tebe i par pojedinaca nije niko hvalio...

Al vozit sam se morao, a i volim saraft pa reko ko ga hebe... idem pa kud puklo.

Ispalo je i vise nego sam ocekivo...
BTW. pogledaj ovo: https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-opremanet-shop-i-dr-f10/stelanje-rasplinjaea-t8273-15.htm#223598

Mozes ovu zadnju sliku casice fergazera pokazat onome koji ti je servisirao motor.... To nije cisceno kak je kupljen....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimečet 22 tra 2010, 17:32

Meni je sasvim ok. Lijepo izgleda, iako je za moj ukus Cruiser izgled samodovoljan. Najvažnije je da si ti zadovoljan. A AB? Airbrush je uvijek lijep!!! roker
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
k@n
man
man
k@n


Broj postova : 323
Godina imam : 40
Prebivalište : Petrinja
Vozim : Keewey Cruser 250 V2.0 / RUSKO ĐUBRE / Dkw rt175 / Mz Ts250/1 Kawasaki GPZ550 UNITRACK X 2
Na forumu od : 06.04.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimečet 22 tra 2010, 21:00

HyperCube je napisao/la:
fat boy je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:

Uglavnom ja sam motorom zadovoljan i kad sam ga kupovao nisam ocekivao to.
.
HHMMMm? Shocked

Pa nisam kaj...
Novi u motorima sam bio, kupio kineza kojeg osim tebe i par pojedinaca nije niko hvalio...

Al vozit sam se morao, a i volim saraft pa reko ko ga hebe... idem pa kud puklo.

Ispalo je i vise nego sam ocekivo...
BTW. pogledaj ovo: https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-opremanet-shop-i-dr-f10/stelanje-rasplinjaea-t8273-15.htm#223598

Mozes ovu zadnju sliku casice fergazera pokazat onome koji ti je servisirao motor.... To nije cisceno kak je kupljen....
Sta ti ocekujes od covjeka koji srevisira motor da ti rastavlja i cisti karburatore na svakom servisu ??????
Mozda da ti usput i skine glavu pogleda karike i preslozi getribu ?
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitimečet 22 tra 2010, 23:32

kan nije nitko spominjao generalku,neg sam se ja zacudio,ovaj cruiser je moj prvi motor i ja njegov prvi vlasnik,i mogu reci da me je sluzio sto se moglo vidjeti i po kilometrazi koju je presao u nepunih godinu dana.
za to vrijeme servisiran,jednom mjenjana sajla kvacila( u servisu pretegnuli pa puklo kod ruckice)
pa me iznenadilo ono u hypovom postu "kad sam ga kupovao nisam ocekivao to"
[Vrh] Go down
Sponsored content





preobrazba kivija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: preobrazba kivija   preobrazba kivija - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
preobrazba kivija
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: