Početna stranicaPretraľnikTražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Tražim svoj prvi Čoper!!!

Go down 
+29
nenad barinić
cro.chopper
Deckardcain
asy
Kicho
Zlac
Bart
drazensantek
mrljo#2
maxart
Karlo
krampus13
Vladek
Bosqeto
emirharley
magna
jebiki
Dr. Feelgood
webrider
Saba
Jack
kvesta
swileni
saky00
ica
Zmija
calc69
GIBO56
Pluriel
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 13:17

Evo ekipa moja, nakon više godina traženja,kopanja,gledanja,raspitivanja,i štednje love...napokom sam jučer sa prijateljima iz Hollistera otiša iz Splita do Novog Marofa i kupia napokom svoj Vulcan!!! Very Happy
Kolega forumaš Dražen Šantek se tužna srca morao odvojiti od njega a ja sretna srca ga prisvojiti.
Čast njemu i svima, ja iako nisam previše iskusan sa večim motorima i nisam još neki rider..ali niko ne voli En 500 više od mene. Twisted Evil
Tako da čak novi i lipi auspusi šta su na njemu ću minjat samo da bude ko original sve iz dućana.
Slike stižu uskoro...makar je Dražen prije dvi godine to već učinia ovdi na Forumu...
Hvala svima na potpori, savjetima ili samo čitanju ove teme.
Nakon 14 godina svih vrsta skutera....Napokom Rider!! biker2
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 13:40

eeeeeee pa čestitke i puno sretnih trenutaka provedenh Vulcanom Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 14:24

....uvijek govorim, ako je kako moguce, strpljiv, spasen a ti si bio jebeno strpljiv, no sada si nadam se zadovoljn i nagradjen.....
...a sad,.....uzivaj.... Laughing
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 14:24

Čestitam i neka je sa srećom . biker2
[Vrh] Go down
drazensantek
man
man
drazensantek


Broj postova : 66
Godina imam : 59
Prebivalište : Novi Marof
Vozim : Kawasaki EN 500
Na forumu od : 21.03.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 14:34

Užžžžiiiiiivvvvaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj!!!
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 14:45

pridruzujem se cestitkama i neka je sa srecom,

puno lijepih kilometara i da te slusa.... dobar

[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 14:46

Čestitam, znam kako se osjećaš, i to je odlično, guštaj i biker2 biker2
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 15:48

cheersčestitam na novoj pili Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 587466...........
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 16:14

Evo lipotanja moga:

[img]Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Img316j [/img]

[imgTražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Img318r

][/img]




Još je šporak od puta i ima još tu sitnica šta ću mu ja za svoj gušt,po mom ukusu napravit,ali evo ga tu kakvog sam ga uzea. Smile


Zadnja promjena: Pluriel; pon 16 tra 2012, 16:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 16:18

Hvala na čestitkama i željama svima,kao i starom vlasniku Draženu.
Svašta se luda i smišna dešavalo na putu do ovoga motora da sam stvarno pomislia da mi nije suđen i da nebo hoće da me spriječi da ga uzmem. Jer osim neke nesriće ništa mi nije išlo ususret...no nisam odusta i sad sam hepi i ponosan ko da sam dite dobia. dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
drazensantek
man
man
drazensantek


Broj postova : 66
Godina imam : 59
Prebivalište : Novi Marof
Vozim : Kawasaki EN 500
Na forumu od : 21.03.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimepon 16 tra 2012, 16:56

Šmrc......šmrc.....buuuuuaaaaaahhhh... koma
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimeuto 17 tra 2012, 13:54

Čestitam! Uživaj i puno happy kilometara ti želim! dobar
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimeuto 17 tra 2012, 18:09

imaš predivan motor cheers dobar dancingbanana cheers cura rendeer king cuga rodjendan2

stvarno mi se sviđa - mislim da sam našao ono što sam tražio slinim

želim ti puno sreće i uživanja s njim Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimeuto 17 tra 2012, 18:53

Jack je napisao/la:
imaš predivan motor cheers dobar dancingbanana cheers cura rendeer king cuga rodjendan2

stvarno mi se sviđa - mislim da sam našao ono što sam tražio slinim

želim ti puno sreće i uživanja s njim Very Happy

Stvarno ti se tolko sviđa? Very Happy
Aj baš mi drago...Ja sam se zaljubia u njega na prvi pogled davne 1996-e kad je prvi doša u Split,mislim iz Amerike od nekog pomorca. Držao sam slićicu njegovu u đepu,u školi. Otada pa do sada nikad ga zaboravia nisam niti me ikad ijedan drugi tolko oduševia. Od volana,do felgi,do malih lipih auspuha (nažalost ne ovih na mome), do sica,sissy bara,rezervoara,2 redna cilindra koja kontriraju svim kopijama Harleya...ovi motor je uzor elegancije i stila za mene,makar svak to gleda svojim očima naravno. Ali meni je smišno i čudno da neko njega može usporedit ili zaminit sa modelom Vulcana iz 1996-e ili godine 2002. Sve to nije ni do kolina ovome. Valjda se o ukusima ne raspravlja alli Kawasaki je ovi motor samo poružnjivao nakon ovog modela (1990-1994) i prava je srića da sam naletia na očuvani model iz ove godine.
Bude li sve u redu i Bog me sačuva nesrića vozit ću ga najmanje 20 narednih godina, a možda i cili život. biker2
I hvala svima još jednom na ljepim željama i iskrenim čestitkama. Kad budete kroz Split prolazili najavite se,pa da popijemo koju. cuga
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimeuto 17 tra 2012, 21:18

Pluriel je napisao/la:


Stvarno ti se tolko sviđa? Very Happy
Aj baš mi drago...Ja sam se zaljubia u njega na prvi pogled davne 1996-e kad je prvi doša u Split,mislim iz Amerike od nekog pomorca. Držao sam slićicu njegovu u đepu,u školi. Otada pa do sada nikad ga zaboravia nisam niti me ikad ijedan drugi tolko oduševia. Od volana,do felgi,do malih lipih auspuha (nažalost ne ovih na mome), do sica,sissy bara,rezervoara,2 redna cilindra koja kontriraju svim kopijama Harleya...ovi motor je uzor elegancije i stila za mene,makar svak to gleda svojim očima naravno.

Bude li sve u redu i Bog me sačuva nesrića vozit ću ga najmanje 20 narednih godina, a možda i cili život. biker2
I hvala svima još jednom na ljepim željama i iskrenim čestitkama. Kad budete kroz Split prolazili najavite se,pa da popijemo koju. cuga

Da, sviđa mi se Very Happy
i sve što si rekao za njega stoji...
volan, felge, ali najviše rezervoar i sic...
rezervoar je klasic, a sic je isto predobar...
zanimljivo, kada sam vidio par en 500 učinili su mi se zdepastim i nespretnim, i pamtim da su imali deblju prednju gumu Razz

u svakom slučaju - ovo bi mogao biti odgovor na moju temu ' koji motor da kupim ' Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimeuto 17 tra 2012, 23:21

Eto super...baš mi drago.
Ima ih u Njemačkoj i za 1000 eura,pa kad uđemo u Uniju bit će jednostavnije ih uvesti.
Meni se nije dalo čekat.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Nove fotke   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 19:38

Ej ekipa, sićate se mene? Shocked
Ima skoro 3 godine da sam ovdi postavio temu kako tražim Kawu En 500 Vulcan, izričito stari model 1990-1994.
I nakon dvi ipo godine konstantnog traženja, a i skupljanja love kupio sam 1 odlično očuvani u Novom Marofu od kolege forumaša Dražena Šanteka.
Dotad je u 2 vlasnika proša samo 28800 km a sada nakon 5 mjeseci evo već 34200 ukupno.
Kako to obično biva nadogradia sam ga, sredia po svom guštu...jer ne mislim ga prodavat a bar narednih 10 godina, ako ne i cili život.
Pa evo da se pohvalim šta sam to radia.
Ovdi je slika kakav je bia kad sam ga uza:
Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Img318r
By pluriel at 2012-04-16

A ovdi je slika kakav je sada:
Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Img1298i
By pluriel at 2012-09-12

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Img1294d
By pluriel at 2012-09-12

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Img1299t
By pluriel at 2012-09-12



Prvo šta mi je bolo oči sem ne originalnih auspuha je jednobojni rezervoar koji je izgledao čudno, kao da nije original. scratch
No to je ipak bila mala optička varka jer naljepnice koja sam sad stavio lipo ga oblikuju kao i na originalu.
Naslon je ipak najveća promjena, napravio sam ga točno po mjeri (visina i nagib) prosječne ženske osobe koja ća siditi zada, tj. kopirao od prijatelja iz Rudina kojeg mi je preporučio prije 3 godine kolega forumaš. king
Naslon je podesiv po visini, na 4 rupe, jednu višlje od ove visine sada i dvije niže. Donji dio, onaj vodoravni je u biti original stari koji sada odlično služi za prtljagu.
Promjena je i neizbježan crash bar za koji sam tia da ipak ne ruši izgled motora, nije velik ali je 100% funkcionalan, štiti noge i motor a pri dužoj vožnji odličan za položiti noge na njega.
Žmigavce sam pomjerio niže jer su smetali bisagama,to je jedna od rjetkih mana na originalu kad su ga radili.
Par sitnica još, kao mačje oko, bočno-poviše brave (kao na USA modelu) te mali sat, tj.instrument na deklu za temperaturu ulja (nije neophodno ali jako zgodno).
Na volanu je 1 digitalni Sigma satić koji pokazuje vrime te temperaturu zraka, štopericu i slično.....
A ispod sica je utičnica za struju (upaljač) kao u autu.
A ako niste primjetili, registracija je po naruđbi..ST-0500-EN. Very Happy
Sve je to naravno financijski neisplativo, tj.nikad se uloženo neće vratit u parama, ali ljubav nema cijenu. I love you
Još jednom hvala svima ovdi koji su me podržavali, a najviše članovima MC Hollistera Split koji su mi pomogli u svemu od početka do kraja. king
Ako ima neko još neki prijedlog ili pitanje tu sam. Smile
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
drazensantek
man
man
drazensantek


Broj postova : 66
Godina imam : 59
Prebivalište : Novi Marof
Vozim : Kawasaki EN 500
Na forumu od : 21.03.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 20:34

Ehhhhh.......ohhhhhh.....uhhhhhh....znao sam ja da motor ide u dobre ruke...koje će ga maziti i paziti...UŽIVAJ!!!!!
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 20:37

drazensantek je napisao/la:
Ehhhhh.......ohhhhhh.....uhhhhhh....znao sam ja da motor ide u dobre ruke...koje će ga maziti i paziti...UŽIVAJ!!!!!

Naravno, hvala. biker2
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 20:40

Svaka čast. Tko čeka, taj i dočeka. Nek te dobro služi. Smile
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 20:56

Čestitke!! roker

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Deckardcain
man
man
Deckardcain


Broj postova : 192
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : Eliminator 250, Kawasaki ER5
Na forumu od : 18.09.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 21:31

dobar odličan, to je motor stariji braco od moga, volija bi da mi bude idući dobar dobar sretno, i volija bi za svoga prekopirat ovi sisy, sviđa mi se ideja dobar
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 22:27

Sissy bar je prava stvar za suvozaca. Ironicno ali puno stvari sam naucia ili pokupia od maxi skutera koje sam vozia zadnjih 10-ak godina. Udobnost suvozaca,prtljaga,instrumenti...sve stvari koje normalni motor nema. Ja ne zelim sve to zrtvovat sada kada napokom imam sta sam dugo zelia.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 22:48

isplatilo se čekati, sretno i uživaj .... kavić je zakon

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 23:37

Prekrasan motor, lijepo je što si kupio ono što želiš!!! Neka te dugo i sretno služi!!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tražim svoj prvi Čoper!!!
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!
» auspuh yamaha dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: