Početna stranicaPretraľnikTražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Tražim svoj prvi Čoper!!!

Go down 
+29
nenad barinić
cro.chopper
Deckardcain
asy
Kicho
Zlac
Bart
drazensantek
mrljo#2
maxart
Karlo
krampus13
Vladek
Bosqeto
emirharley
magna
jebiki
Dr. Feelgood
webrider
Saba
Jack
kvesta
swileni
saky00
ica
Zmija
calc69
GIBO56
Pluriel
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 16:43

Ima u meni 1,80 m.,kila 82 ali znam o čemu govoriš i nisam uopće u dvojbi dal ga kupiti ili ne,za mene je ili on ili ništa.
O uvozu sam puno razmišlja i neda mi se ovisiti o birokraciji i samovolji poreznih i carinskih službenika.
Tržište smo takvo kakvo jesmo i valjda će se naći 2,3 Vulcana na prodaju.
Ako ne sačekat ću tu prokletu Evropsku Uniju pa kupit negdi drugdi taj motor.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 17:29

Pluriel je napisao/la:
Ima u meni 1,80 m.,kila 82 ali znam o čemu govoriš i nisam uopće u dvojbi dal ga kupiti ili ne,za mene je ili on ili ništa.
O uvozu sam puno razmišlja i neda mi se ovisiti o birokraciji i samovolji poreznih i carinskih službenika.
Tržište smo takvo kakvo jesmo i valjda će se naći 2,3 Vulcana na prodaju.
Ako ne sačekat ću tu prokletu Evropsku Uniju pa kupit negdi drugdi taj motor.

Oprez: ne znaci da ako je HR u EU da ces moci nabaviti motocikl bez fiskalnih davanja drzavi HR! Sto nadalje znaci, da ako naletis na nesto sto ti se svidja, a imas novaca za to, čapi ga odmah i bez oklijevanja.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 17:45

Da,to sam i pomislio i slažem se.
Ovaj aktualni u oglasniku nije ono 100% šta tražim,bez obzira šta je to taj model i godina.
Valjda će mi se posrićiti ovdi.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 19:31

Pluriel je napisao/la:
Da,to sam i pomislio i slažem se.
Ovaj aktualni u oglasniku nije ono100% šta tražim,bez obzira šta je to taj model i godina.
Valjda će mi se posrićiti ovdi.

...ti tražiš isti takav, samo 1000 E jeftiniji lol!

Usput...lik što ga prodaje, tu je na forumu...https://cro-chopper.forumcroatian.com/t10497-kawasaki-en500-a4
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 19:59

E fala jebiki.
Po ovom šta sam pročita neće smanjivat cijenu,očito ga jako voli i uopće mu ne zamjeram.
E a sad...ubite me ako ova 2 motora nisu različita,od kolege forumaša i ovaj koji tražim:

http://www.njuskalo.hr/chopperi/kawasaki-en500-a4-500-cm3-oglas-4288641
i ovaj:
http://www.bikepics.com/pictures/990988/

Ajmo ošto oko uoči razliku.
Sem naravno boje,auspuha,bisaga...već na samom motoru,tvornički.
E kad bi ovakav naša...
Baš sam picajzla... guza
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 20:15

...a razlika je u ???
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 20:22

Pa ja mislim da je sitna razlika u rezervoaru. Ili je možda to optička varka radi boje,ali sigurno mi je ovaj drugi puno lipši. A da ne govorim da ti zamjenski auspusi u forumaša nisu uopće tako dobri ka u originalu.
Za tu paru..
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 20:28

Rezervar mi se učinio malo drukčiji ali mislim da je ipak optička varka, jer zbog linija izgleda 'uglastiji'.

Samo da primjetim, ako budeš takva picajzla slabo ćeš na motor ove godine, a možda ni sljedeće itd, itd lol!


...u svakom slučaju, sritno s potragom!!
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 20:30

Pa vidiš da već tražim godinama,haha.
A ništa,skupljam ponude...ako ko zna koga...nek se javi ovdi ili na brojeve s mog oglasa u početku texta danas.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 10:17

ne mogu ti pomoci,

ali evo mogu ti poslati rijeci podrske,

Sretno i nadam se da ces do pocetka sezone naci ono sto trazis dobar dobar
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 13:31

Sindrom studentice prava:
krevet bi se, al da joj ne uđe! lol!

Tak i ti kupuješ motor - jeftino al da je savršen!
Može se, al ti treba puno sreće. Sretno!
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 14:10

A čuj,dajem za motor star 20 godina 20 000 kuna keša odma na ruke.
Za tu lovu imam pravo tražit šta god hoću tog godišta.
A nije da nema Vulcana po Hrvatskoj...samo ih tribam nać.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 14:52

Nisam ja siguran kako si ti sve ovo zamislio, ovo je datum tvoga prvog pitanja po ovoj temi: uto pro 01, 2009 2:18 pm - znaci, prije dvije godine i dva mjeseca? Question Exclamation
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 15:04

Istina,al u međuvremenu sam odusta od toga kad sam vidia cijene,i nisam stavlja se u oglas.
Sad je taj motor dvi godine stariji,a ja sa kojom tisućom više,a mi smo još više zaglibili u krizu i recesiju...tako da,vremena se minjaju. :queen:
Sve je na prodaju...rekli bi ljudi.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 18:14

Teško da ćeš za tu lovu kod nas kupiti Vulcana u idealnom stanju, ja sam ga uzeo prošle godine i dao 2700 eurića a poslije da ti ne prićam koliko, s time da tu prići nije kraj.Obzirom da sam se kao i ti zaljubio u taj model Kawasakija nije mi žao.Tražio sam ga oko godine dana i u tom razdoblju pogledao svih četri koji su bili oglašeni a cijene su bile od 3000 do 4000 eura.To su pouzdane i gotovo vječne, mašine zato i drže dobru cijenu bez obzira bila kriza ili ne a onaj ko ga ima, vjerojatno je zaljubljen u njega i neća ga prodati budzšto a ako si stvarno zaljubljen i želiš taj tip motora onda ćeš to i platiti.
U svakom slučaju izbor je više nego odličan i želim ti puno sreće i uspjeha u daljnjem traženju.

dobar dobar dobar


Btw. kad kupiš pilu svrati do mene na cuga i geek .
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 18:25

krampus13 je napisao/la:
Teško da ćeš za tu lovu kod nas kupiti Vulcana u idealnom stanju, ja sam ga uzeo prošle godine i dao 2700 eurića a poslije da ti ne prićam koliko, s time da tu prići nije kraj.Obzirom da sam se kao i ti zaljubio u taj model Kawasakija nije mi žao.Tražio sam ga oko godine dana i u tom razdoblju pogledao svih četri koji su bili oglašeni a cijene su bile od 3000 do 4000 eura.To su pouzdane i gotovo vječne, mašine zato i drže dobru cijenu bez obzira bila kriza ili ne a onaj ko ga ima, vjerojatno je zaljubljen u njega i neća ga prodati budzšto a ako si stvarno zaljubljen i želiš taj tip motora onda ćeš to i platiti.
U svakom slučaju izbor je više nego odličan i želim ti puno sreće i uspjeha u daljnjem traženju.

dobar dobar dobar


Btw. kad kupiš pilu svrati do mene na cuga i geek .
Je li bajk gotov ? Čekam slike . rendeer
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 19:27

Karlo je napisao/la:
krampus13 je napisao/la:
Teško da ćeš za tu lovu kod nas kupiti Vulcana u idealnom stanju, ja sam ga uzeo prošle godine i dao 2700 eurića a poslije da ti ne prićam koliko, s time da tu prići nije kraj.Obzirom da sam se kao i ti zaljubio u taj model Kawasakija nije mi žao.Tražio sam ga oko godine dana i u tom razdoblju pogledao svih četri koji su bili oglašeni a cijene su bile od 3000 do 4000 eura.To su pouzdane i gotovo vječne, mašine zato i drže dobru cijenu bez obzira bila kriza ili ne a onaj ko ga ima, vjerojatno je zaljubljen u njega i neća ga prodati budzšto a ako si stvarno zaljubljen i želiš taj tip motora onda ćeš to i platiti.
U svakom slučaju izbor je više nego odličan i želim ti puno sreće i uspjeha u daljnjem traženju.

dobar dobar dobar


Btw. kad kupiš pilu svrati do mene na cuga i geek .
Je li bajk gotov ? Čekam slike . rendeer



Evil or Very Mad Nije još čekam djelove ali poliranje je gotovo i to možeš vidjeti. dobar
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 21:10

Krampus,hvala na savjetu. A što si mora puno ulagat u njega?
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimesub 11 vel 2012, 15:58

Na svkom motoru koji sam išao vidjeti (samnom je išao čovjek koji je cjeli život s motorima i mnogi članovi ovog foruma ga poznaju a tu sam i dobio preporuku za njega) bilo je potrebno mijenjati lanac bregaste i primarni lanac u getribi koji je skup a da bi se promijenio potrebno je skinuti motor, promjena tih lanaca plus servis oko cca 800 eurića,pa je pukla klometarsajla(200 kn), pa je pukla sajla zadnje kočnice(300 kn), pa riknula pipa(200 kn) za za gorivo nakon servisa i benzin procurio u getribu što je značilo ponovnu promjenu ulja i filtera(4 Lx80kn+filter 80 kn), da bi 10-tak dana iza toga ponovo procurio benzin u getribu, otišli zatvarači na fergazeru (2x300 kn) novo ulje i filter treći put (4 Lx80kn+filter 80 kn), remen nikad mijenjan, prednja remenica ima lufta (remen +remenica+ruke cca650 eura).

Evo ukratko, to ti je to kad želiš nešto što je rijetkost a uz to i malo loše sreće.
No nedaj se pokolebati možda budeš bolje sreće ode mene.Mene je utješio čovjek koji je kupio motor u isto vrijeme kad i ja i nakon 500-tinjak km razletjela se mašina šteta nekoliko tisućs eura.

dobar
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimesub 11 vel 2012, 16:41

Hmmm,bome nije ti bilo lako. A kolko je Kawa prošla do tada kad si je uza?
Da budem iskren cili život kupujem i imam stvari koje su originalne i rijetke,od prve vespe automatik na svitu do Bube kabria,pa sadašnjeg Pluriela....i puna mi je kapa više zajeba i nepotrbnih,nenadanih ulaganja...idem ća pogledat šta je novo u ponudi pa da uzmem na kredit.
Al još se nadam dobrom Vulcanu.
Vidi ovdi ponudu,od 1000 eura nadalje,u prosjeku 1700:
http://suchen.mobile.de/motorrad/kawasaki.en%20500.html?scopeId=MB&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=en%20500
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimesub 11 vel 2012, 22:18

Pluriel je napisao/la:
Hmmm,bome nije ti bilo lako. A kolko je Kawa prošla do tada kad si je uza?
Da budem iskren cili život kupujem i imam stvari koje su originalne i rijetke,od prve vespe automatik na svitu do Bube kabria,pa sadašnjeg Pluriela....i puna mi je kapa više zajeba i nepotrbnih,nenadanih ulaganja...idem ća pogledat šta je novo u ponudi pa da uzmem na kredit.
Al još se nadam dobrom Vulcanu.
Vidi ovdi ponudu,od 1000 eura nadalje,u prosjeku 1700:
http://suchen.mobile.de/motorrad/kawasaki.en%20500.html?scopeId=MB&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=en%20500


Na uri je bilo 52000tkm ali vjerojatno ima bar 10000 više a što se tiće ovih ponuda super su ali mislim da se ne mogu uvesti, eventualno kao rezervni za djelove.
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimesub 11 vel 2012, 23:02

Ako homologaciju prođe,onda može. No to je druga tema,već započeta negdi ovdi. Nebi se zajebava stim osim ako baš ne nađem ništa ovdi.
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimened 12 vel 2012, 10:47

Pluriel je napisao/la:
Ako homologaciju prođe,onda može. No to je druga tema,već započeta negdi ovdi. Nebi se zajebava stim osim ako baš ne nađem ništa ovdi.

Ti motori nemogu proći homologizaciju u HR.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 01 oľu 2012, 07:52




evo ga cheers http://www.njuskalo.hr/chopperi/kawasaki-en-500-500-cm3-oglas-4609167
[Vrh] Go down
Pluriel
man
man
Pluriel


Broj postova : 74
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki En 500 Vulcan, 1993
Na forumu od : 30.11.2009

Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitimečet 01 oľu 2012, 11:38

Hvala kolega,brz si,brži od mene!
To je čovika u Čilipima, s kojim sam se čua već prije dvi godine, al tad ga je bjesno cjinia. Sad je napokom realna cijena.
Ali ima kvaka, otišlo mu paljenje,tj.magnet pa sad to čeka da dođe iz Londona i motor neće bit osposobljen prije 01.04.
Preša je 60-ak iljada. I to je taj šta želim,šta mi se sviđa,neću filozofirat ovo ono. dancingbanana
Sad samo da se skompam s nekim od meštara ovdi sa foruma da ide samnom doli da ga pogledamo kad rješe to paljenje.
Slipa ljubav me uvik koštala u životu,iša bi naivno srcem i za ženskama, i za motorima i za autima i brodovima.
Pa bi većinom najeba,kad ne mislin ludom glavom.
Čovik kaže da je motor sem paljenja odličan, ali valja vidit remen i ostale stvari, no tu ipak nisan stručan.
Pa ako bude pomoći,ako bude sriće i znanja napokom da ovaj vaš dosadni član foruma kupi motor koji je tolko tia. slinim
Pa ćemo i proslavit negdi. geek
[Vrh] Go down
http://www.dallmatia.com
Sponsored content





Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tražim svoj prvi Čoper!!!   Tražim svoj prvi Čoper!!! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tražim svoj prvi Čoper!!!
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!
» auspuh yamaha dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: