Početna stranicaPretraľnikauspuh yamaha dragstar 1100 610RegistracijaLogin

 

 auspuh yamaha dragstar 1100

Go down 
+3
dragger
custom rider
pepe
7 posters
Autor/icaPoruka
pepe
man
man
pepe


Broj postova : 24
Godina imam : 40
Prebivalište : Labin
Vozim : yamaha dragstar 1100
Na forumu od : 25.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 17:10

pozz nadam se da sam pogodio mjesto za pisanje .Ovako zaniima me gdje bi mogao nabavit otvoreni auspuh ,novi ,polovan svejedno.pa ako imate kakve preporuke iskustva dobra,loša da me uputite .modeli auspuha ,prigušivači ,proizvođači sve me zanima
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 17:19

...e sad kad te Dragger uputi više ništa neče bit isto...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 17:37

pepe je napisao/la:
pozz nadam se da sam pogodio mjesto za pisanje .Ovako zaniima me gdje bi mogao nabavit otvoreni auspuh ,novi ,polovan svejedno.pa ako imate kakve preporuke iskustva dobra,loša da me uputite .modeli auspuha ,prigušivači ,proizvođači sve me zanima


....pogodio si mjesto samo si u dvi rečenice stavio ni manje ni više nego sedam pitanja.....

evo ti ovdje, obrati pozornost na auspuhe:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t10005-dragstar-vstar-1100-odrisite-vezanu-kobilu


.....i kad se pobliže odlučiš šta želiš, možemo nastaviti.
[Vrh] Go down
pepe
man
man
pepe


Broj postova : 24
Godina imam : 40
Prebivalište : Labin
Vozim : yamaha dragstar 1100
Na forumu od : 25.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 18:00

zahvaljujem na brzim odgovorima ,to štivo sam već proučio .moj ispuh je tvornički ali je prijašnji vlasnik stručno ga zbušio odnosno uništio ,na jednom djelu se pregrijava gdje i mijenja boju tako da svakako moram promijenit taj detalj na motoru .volio bi znati ovdje u našoj državi gdje bi naručio ispuh(markiran) i kako se kreću cijene .paše li mi od kog drugog modela od yamahe .Naravno ispuh bi mjenjao komplet s granama ne samo topovi. nisam neki vrsni stručnjak zato se se toliko i raspitujem
Hvala
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 20:59

pepe je napisao/la:
.volio bi znati ovdje u našoj državi gdje bi naručio ispuh(markiran) i kako se kreću cijene .paše li mi od kog drugog modela od yamahe .Naravno ispuh bi mjenjao komplet s granama ne samo topovi. nisam neki vrsni stručnjak zato se se toliko i raspitujem
Hvala


Ne, ne paše ti od nijedne yamahe, a ako bi i našao nešto što koliko-toliko možeš uklopiti, moraš piolati/variti i nikad to nije to, a uz to zvuk je upitan.
..vjerojatno pucaš na home-made izradu ili izradu kod nekog meštra. To ti može napraviti Kucelj ili Dubravčić. Najvjerojatnije češ morat ostavit motor na dan - dva jer mislim da je to jedini način da sve paše na vidu. Oni ti rade od inxa a cijena varira od same kvalitete inoxa i tvojih zahtjeva. Uglavom negdi od 3000kn pa na dalje.
Mislim da je najbolja varijanta ako možeš priuštiti neke aftermarket topove renomiranih tvrtki, ali to je opet puno para, cca 5000kn pa više.

Imaš opciju da kupiš polovne originale, (ako ti nisu grane uništene) i modificiraš ih da ti zvuk može biti fenomenalan.....ako ne želiš otvorene.......

[Vrh] Go down
pepe
man
man
pepe


Broj postova : 24
Godina imam : 40
Prebivalište : Labin
Vozim : yamaha dragstar 1100
Na forumu od : 25.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 21:51

hvala na odgovoru ,zadnje mi je na pameti home made ali eto čujem da ekipa i to radi samo neznam gdje bi si naručio nove ispuhe komplet s granama od nekih drugih marka .sve šta sam tražio bilo je van ove države i preko e baya. ako nema nigdje bliže bit ću prisiljen otić u inozemstvo u kupnju .možeš mi preporučit možda neki specifičan ispuh naravno komplet s granama a da je otvoren znači nešto što se može nać u prodaji i da je predviđeno za taj motor hvala puno pljuga
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimepet 25 vel 2011, 17:09

pepe je napisao/la:
hvala na odgovoru ,zadnje mi je na pameti home made ali eto čujem da ekipa i to radi samo neznam gdje bi si naručio nove ispuhe komplet s granama od nekih drugih marka .sve šta sam tražio bilo je van ove države i preko e baya. ako nema nigdje bliže bit ću prisiljen otić u inozemstvo u kupnju .možeš mi preporučit možda neki specifičan ispuh naravno komplet s granama a da je otvoren znači nešto što se može nać u prodaji i da je predviđeno za taj motor hvala puno pljuga


...budući da ti tribaju komplet, a Vance&Hines ih nema u ponudi, jedinu provjerenu preporuku mogu ti dati za COBRA.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimepet 25 vel 2011, 17:47

dragger je napisao/la:
pepe je napisao/la:
hvala na odgovoru ,zadnje mi je na pameti home made ali eto čujem da ekipa i to radi samo neznam gdje bi si naručio nove ispuhe komplet s granama od nekih drugih marka .sve šta sam tražio bilo je van ove države i preko e baya. ako nema nigdje bliže bit ću prisiljen otić u inozemstvo u kupnju .možeš mi preporučit možda neki specifičan ispuh naravno komplet s granama a da je otvoren znači nešto što se može nać u prodaji i da je predviđeno za taj motor hvala puno pljuga


...budući da ti tribaju komplet, a Vance&Hines ih nema u ponudi, jedinu provjerenu preporuku mogu ti dati za COBRA.

kako misliš nema V&H u ponudi za 1100?
a ovo?

http://www.vanceandhines.com/products/yamaha-vstar1100-classic/classic.html

edit:
tek sad vidim da se priča o kompletnim granama... sry... Embarassed

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimepet 25 vel 2011, 19:45

Imam ti ja Cobre ali po mom misljenju ti se ne isplati narucivati iz amerike jer ti na kraju dode pre skupo. Ja sam bas njih zelio i narucio ma bilo kolko kostale. Moji savjet je na uzmes neki dobar rucni rad, npr. Dubravcic
[Vrh] Go down
pepe
man
man
pepe


Broj postova : 24
Godina imam : 40
Prebivalište : Labin
Vozim : yamaha dragstar 1100
Na forumu od : 25.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 14:57

Beatnik je napisao/la:
Imam ti ja Cobre ali po mom misljenju ti se ne isplati narucivati iz amerike jer ti na kraju dode pre skupo. Ja sam bas njih zelio i narucio ma bilo kolko kostale. Moji savjet je na uzmes neki dobar rucni rad, npr. Dubravcic
e da vidio sam kako stoje na tvom bikeu cobre pa recimo nešto u tom stilu da bi uzeo ,neču ništa forsirat kad nađem kupim jedino me zanima koliko bi mogla bit potrošnja tvog draga s tim promijenama koje si napravio dali je velika promjena ili zanemariva
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 15:42

Potrosnja je meni pola litre ili litru veca ovisno kako vozim. Jedan put sam bas isprobao, s jednim tankom i normalnom voznjom (90-100km/h) sam napravio 260 km cca
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 18:16

Beatnik je napisao/la:
Potrosnja je meni pola litre ili litru veca ovisno kako vozim. Jedan put sam bas isprobao, s jednim tankom i normalnom voznjom (90-100km/h) sam napravio 260 km cca


.....nikako se ne slažem sa tobom.....potrošnja se može povečati max 2-3 dcl i to ne radi auspuha, već zbog većeg odvrta nja gasa jer to auspusi traže a i gušt je.... napiši kolika ti je prosječna potrošnja na 100 km......??????.....pa možemo to prebaciti u jednu diskusiju.....ima nas dosta.....
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 18:20

Dobro ja sad neznam tocno jer nisam nikad mjerio, osim tog puta
[Vrh] Go down
pepe
man
man
pepe


Broj postova : 24
Godina imam : 40
Prebivalište : Labin
Vozim : yamaha dragstar 1100
Na forumu od : 25.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 21:06

ja nisam nikad baš obračao pozornost i uvijek me iznenadi kad ostanem bez benze jer sam lijen pogledat ali mislim da mi troši oko 8 lit Very Happy
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 21:38

pepe je napisao/la:
ja nisam nikad baš obračao pozornost i uvijek me iznenadi kad ostanem bez benze jer sam lijen pogledat ali mislim da mi troši oko 8 lit Very Happy


....... affraid affraid Evil or Very Mad to je malo previše......il`ga cipaš il`nešto ne štima. Ja neznam štaje priko 5.5lit.
[Vrh] Go down
pepe
man
man
pepe


Broj postova : 24
Godina imam : 40
Prebivalište : Labin
Vozim : yamaha dragstar 1100
Na forumu od : 25.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 22:09

gradska vožnja hahha ma ne nego to sad po zimi vj jer ga duže grijem a kad zagrijem brijem.mslim tako sam napisao 8 lit od oka možda manje
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesub 26 vel 2011, 23:01

dragger je napisao/la:
pepe je napisao/la:
ja nisam nikad baš obračao pozornost i uvijek me iznenadi kad ostanem bez benze jer sam lijen pogledat ali mislim da mi troši oko 8 lit Very Happy


....... affraid affraid Evil or Very Mad to je malo previše......il`ga cipaš il`nešto ne štima. Ja neznam štaje priko 5.5lit.

pa naravno da ti ne troši preko 5,5 litara kad voziš tako da se svi stignu diviti lipotici s juga lol!

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
LenaXP
man
man
LenaXP


Broj postova : 77
Godina imam : 56
Prebivalište : ŽEPČE BiH
Vozim : XV 1600
Na forumu od : 06.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Evo jedan sam svoj rad   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesri 21 oľu 2012, 22:52


Šta velite na ovaj auspuh u mojoj režiji.nadam se da neslušate na laptpu sa lošim zvučnicima.
Pozdrav!
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimesri 21 oľu 2012, 23:50

ja bih ti savjetovao nekog renomiranog proizvodjaca i full system,
znaci obje grane od pocetka do kraja dobar

a najbolje poslusaj Draggera,ako vec nema nista od V&H,
pucaj na Cobru i rijesio si problem dugorocno dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 22 oľu 2012, 20:48

LenaXP je napisao/la:

Šta velite na ovaj auspuh u mojoj režiji.nadam se da neslušate na laptpu sa lošim zvučnicima.
Pozdrav!


....auspuh ne izgleda loše, mislim da je i zvuk zadovoljavajući, možda i odlićan. Neznam kako je rješena unutrašnjost, ona je ipak najbitnija, stoga i završna rič nemože biti precizna. kužiš???
No moje uši ćuju neko zujanje na abgasu, ne mogu odgonetnuti što bi bilo....ili su možda moji zvučnici u banani......
[Vrh] Go down
LenaXP
man
man
LenaXP


Broj postova : 77
Godina imam : 56
Prebivalište : ŽEPČE BiH
Vozim : XV 1600
Na forumu od : 06.08.2010

auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitimečet 22 oľu 2012, 22:57

Čast mi je ako ti kažeš da ti zvuk leži,svi koji su čuli u živo vele da je super,a ovo je ipak snimano fotićem a i nije mi se dalo da idem dalje na cestu i ostavljam ljepšu polovicu da snima dok ja prolazim,možda drugom prilikom.
Možda na dužoj vožnji je nijansu preglasan ali riješiću i to.Inače ono zujanje je karakteristično za te motore kao što znaš.Neke sitnice su mogle i bolje al za prvi puta čisto ok.[img]auspuh yamaha dragstar 1100 P1080111l [/img]
Inače urađeno je tako da se unutrašnjost auspuha može vaditi i kombinovati po želji naravno sve jednostavno
[Vrh] Go down
Sponsored content





auspuh yamaha dragstar 1100 Empty
PostajNaslov: Re: auspuh yamaha dragstar 1100   auspuh yamaha dragstar 1100 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
auspuh yamaha dragstar 1100
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Yamaha Dragstar 1100 x 2
» Yamaha dragstar xvs 1100
» Yamaha Dragstar 1100
» Yamaha dragstar - 650 ili 1100
» Yamaha Dragstar XVS 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: