Početna stranicaPretraľnikGrand Tour Europa 2009 - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Grand Tour Europa 2009

Go down 
+29
magna
harly
Dog Soldier
Safet(y)
lukylipik
cityn
buba
karlovac
Gjuro
GIBO56
george
phoenix_dreamer
aristel
Kum
Marina
webrider
Vladek
Quirin
stain
Beatnik
Leso
Zmija
cro.chopper
mungos
dragger
asy
zanotti
calc69
emirharley
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
karlovac
man
man
karlovac


Broj postova : 323
Godina imam : 49
Prebivalište : karlovac
Vozim : keeway cruiser
Na forumu od : 09.05.2009

Grand Tour Europa 2009 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grand Tour Europa 2009   Grand Tour Europa 2009 - Page 3 Icon_minitimesri 15 srp 2009, 11:13

lijep putopis, lijepa relacija, sve u svemu superiška.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Grand Tour Europa 2009 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Grand Tour Europa 2009   Grand Tour Europa 2009 - Page 3 Icon_minitimesri 15 srp 2009, 12:57

emirharley je napisao/la:
Gorivo ti je lako izracunati, 5800 km x onoliko koliko ti motocikl trosi x 1, 39 euro po litru. Hranili smo se po principu dorucak u hotelu, nesto gricnemo tokom puta odnosno voznje, npr. sendvice ili nesto slicno na benzinskim pumpama/crpkama, a na vecer, kada se smjestimo, vecera u nekom restoranu. Ovaj vid ishrane je ispao dobar, jer pretrpanog stomaka u toku dana ne bi bilo lao voziti stotine kilometara. Obicno bi nas vecera kostala u prosjeku 20-25 euro po osobi, sto znaci dobra snicla ili biftek, nekoliko piva i tako to. Sto se smjestaja tice, pronasli smo lanac hotela "Etap" vrhunske cistoce i urednosti, ali bez nekog posebnog komfora, znaci soba sa WC i malim kupatilom (tus kada), dva kreveta i dorucak. 57 euro za dvije osobe, sto je za Zapadnu Europu super cijena. Doduse, ponekada smo spavali i u hotelima koji nisu "Etap", ali cijena nije bitno odudarala, do 30 euro po osobi. Pri tome posebno naglasavam da nisam niti u snu zelio spavati u trecerazrednim hotelima. Znaci, uvjet je visoka higijena hotela. No, u Amsterdamu je bilo zaje*ancije, gdje su Frenki i Dino platili 96 (devedesetsest) euro parking za dva motora preko noci! Hotel - ne sjecam se nesto, ali mislim da je bilo prilicno skupo.

kao da sam ja isplanirao put. neželim jesti na ulici ni spavati u parku. ako ideš u civilizaciju onda se i ponašaj tako ili stani kući. 28 eura na noć je teško i ode pronaći a kamoli u zapadnoj europi, sve u svemu odabrali ste pravu mjeru, bez razbacivanja ali ni ispod standarda
dobar
[Vrh] Go down
 
Grand Tour Europa 2009
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Balkan tour- putopis i slikopis
» Tour de see (Austrijska jezera, 8.2016,)
» Sicilija tour
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: