Početna stranicaPretraľnikkaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3

Go down 
+23
Kunki
Bosqeto
freebee
Karlo
zed12
Safet(y)
nenad barinić
simka
Hellcat
nlacy
Beatnik
calc69
zuta guja
Kum
stain
GIBO56
magna
Zmija
zanotti
merla
Parizer
asy
emirharley
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 14:50

merla je napisao/la:
P.s. pozdrav iz Istanbula. (Zivijo wifi :-) )

jesi li tamo sa bajkom ili?

ah meraka,svaka cast dobar dobar svaka cast
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 14:53

Bosqeto je napisao/la:
merla je napisao/la:
P.s. pozdrav iz Istanbula. (Zivijo wifi :-) )

jesi li tamo sa bajkom ili?

ah meraka,svaka cast dobar dobar svaka cast


Merla Veličanstveni dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 19:02

Hellcat je napisao/la:
e jeb ga druže, reko si da je N 103 smeće, a ja kažem da nije, ako ćemo o kvalitetu on je obično vezan za cijenu, to je bila tema mog posta Very Happy

Vidiš, ja sam taj Caberg zamijenio sa N 103 i vrlo sam sretan zbog toga, analogijom Caberg je smeće ?

prcamo se dalje.... Very Happy Very Happy


Uuuuuh, teske rijeci, bas sam se bio zabrinio za sebe i svoje mentalno zdravlje i rekoh sam sebi zar je moguce da sam ja nazvao nesto sto netko ima ovdje sa fouma "smećem", time ne postivajuci izbor toga nekog drugog i brzo se dadoh na reviziju svojih postova i naravno ne nadjoh takvu neku tvrdnju jer jednostavno to nije moj nacin izrazavanja, a time bih ponizio i nekoga tko vec ima takvu kacigu, znaci ja sam rekao/napisao "Nolan 103: katastrofa (sto ne znaci da sam ja u pravu, to je samo moje osobno misljenje nakon testiranja).", sto je daleko od izjave da je nesto smece, jer Nolan 103 nije smece, ali u smislu kvaliteta i amortizacije buke ne zadovoljava potrebe, ali sam se i dalje OGRADIO pa nisam rekao da ja tvrdim da Nolanka ne valja, nego sam rekao "sto ne znaci da sam ja u pravu, to je samo moje osobno misljenje nakon testiranja".

Nadalje, svakako da nisam rekao niti aludirao na to da je Caberg smece, ponavljam, ne sluzim se tim rjecnikom i ne volim kada mi to imputiraju, vec upravo suprotno - po svojoj savjesti - promoviram i hvalim jeftiniju Caberg Rhyno kacigu, a protiv sam Nolanke 103, sto ne znaci da ne valja, no ja smatram da JA ne trebam da je promoviram jer po mom misljenju (koje je subjektivno) ne zadobvoljava MOJE kriterije, pa po svojim kriterijima nesto preporucam ili ne preporucam, a na citacu je da procijeni sta mu je raditi.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 21:21

Imam info da su i u Nolanu priznali da im 103-ca nije bila na ponos... Sa 104 pokušavaju ići naprijed.
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 21:59

To su i meni rekli u BIM moto.
Meni se N104 svidjela dizajnom i bolje mi pase na glavi nego Schuberthova C3 koju sam probao u Sepica.
Ali sam odmah pitao jesu li sta mijenjali vezano uz buku jer sam ovdje citao da je N103 jako bucna.
Pa mi je frajer rekao da su zato i cekali skoro godinu dana sa plasiranjem N104 na trziste jer su radili najvise na buci.
Ja sam je kupio pa cemo vidjeti kad se pocnem voziti lol!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 22:28

Cijena N 104?
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimeuto 23 lis 2012, 23:03

Sa popustom oko 2100.
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 08:05

emirharley je napisao/la:
Hellcat je napisao/la:
e jeb ga druže, reko si da je N 103 smeće, a ja kažem da nije, ako ćemo o kvalitetu on je obično vezan za cijenu, to je bila tema mog posta Very Happy

Vidiš, ja sam taj Caberg zamijenio sa N 103 i vrlo sam sretan zbog toga, analogijom Caberg je smeće ?

prcamo se dalje.... Very Happy Very Happy


Uuuuuh, teske rijeci, bas sam se bio zabrinio za sebe i svoje mentalno zdravlje i rekoh sam sebi zar je moguce da sam ja nazvao nesto sto netko ima ovdje sa fouma "smećem", time ne postivajuci izbor toga nekog drugog i brzo se dadoh na reviziju svojih postova i naravno ne nadjoh takvu neku tvrdnju jer jednostavno to nije moj nacin izrazavanja, a time bih ponizio i nekoga tko vec ima takvu kacigu, znaci ja sam rekao/napisao "Nolan 103: katastrofa (sto ne znaci da sam ja u pravu, to je samo moje osobno misljenje nakon testiranja).", sto je daleko od izjave da je nesto smece, jer Nolan 103 nije smece, ali u smislu kvaliteta i amortizacije buke ne zadovoljava potrebe, ali sam se i dalje OGRADIO pa nisam rekao da ja tvrdim da Nolanka ne valja, nego sam rekao "sto ne znaci da sam ja u pravu, to je samo moje osobno misljenje nakon testiranja".

Nadalje, svakako da nisam rekao niti aludirao na to da je Caberg smece, ponavljam, ne sluzim se tim rjecnikom i ne volim kada mi to imputiraju, vec upravo suprotno - po svojoj savjesti - promoviram i hvalim jeftiniju Caberg Rhyno kacigu, a protiv sam Nolanke 103, sto ne znaci da ne valja, no ja smatram da JA ne trebam da je promoviram jer po mom misljenju (koje je subjektivno) ne zadobvoljava MOJE kriterije, pa po svojim kriterijima nesto preporucam ili ne preporucam, a na citacu je da procijeni sta mu je raditi.

A zašto ti sve tako primaš osobno?
Moj post je bio sto ljudi sto ćudi, u smislu da je nekome N103 OK , a nekome ne.
Nisam ni jednom rječju rekao da nisi u pravu, ali valjda imam pravo i ja na svije mišljenje.
Zato što ja nešto imam ne znači da je najbolje, niti sam to tvrdio, i sad ti meni nešto imputiraš i ja bih se sada trebao pozivati na svoje mentalno zdravlje.

Jebenica majstore Very Happy
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 08:06

Fala! Ja sam imao N 101 i kako je već tu napisano sve je bilo dobro dok sam bio na manjim brzinama, nemrem vam niti opisati kaj se desilo kada sam probao s tom kacigom ići 200 km/h. Cijena je sad malo veća nego kada sam ja kupovao svoju, ali s obzirom na sve nije puno. Moja je koštala 1700 kn 2004 god.
Sada imam Roof kacigu i ima svaku prednost pred Nolanom osim u jednoj stvari. Nolanica je imala odličan sistem protiv zamagljivanja, dok to kod Roof-ice nije slučaj.
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 08:12

Emiru:

Isprika, nisi rekao da je smeće moja graška, bio je to post iznad tvog na četvrtoj stranici.

Pri ostalom stojim i dalje Very Happy

Hvala
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 10:12

Hellcat je napisao/la:
Emiru:

Isprika, nisi rekao da je smeće moja graška, bio je to post iznad tvog na četvrtoj stranici.

Pri ostalom stojim i dalje Very Happy

Hvala

Samo o tome se i radi i ako mi se je netko obrato osobno da sam nesto rekao ili uradio, a ja nisam to rekao ili uradio, ja to shvatam veoma osobno i ispravljam dok drugi nisu donijeli pogresne zakljucke. Tebe ne napadam, samo ispravljam pogresan navod, a koji se odnosi na mene, samo to i nista dubokomisaono.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 11:38

of of
drž se teme drž se teme

hvalax
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 12:47

emirharley je napisao/la:
Hellcat je napisao/la:
Emiru:

Isprika, nisi rekao da je smeće moja graška, bio je to post iznad tvog na četvrtoj stranici.

Pri ostalom stojim i dalje Very Happy

Hvala

Samo o tome se i radi i ako mi se je netko obrato osobno da sam nesto rekao ili uradio, a ja nisam to rekao ili uradio, ja to shvatam veoma osobno i ispravljam dok drugi nisu donijeli pogresne zakljucke. Tebe ne napadam, samo ispravljam pogresan navod, a koji se odnosi na mene, samo to i nista dubokomisaono.

Sve u redu, nisam ni shvatio kao napad,
pobrkao sam post iznad je pisalo da je N103 smeće, a ti si pisao da je katastrofa, pa sam se referirao na krivi način.

Sve OK.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 13:25

Sve pet, nemojte se više ispričavati ni ljubiti, šteta ovako konkretne teme, moraću je čistiti ako pretjerate...

Mislim da ću pokušati kupiti C3-cu... Rolling Eyes Svi je 99% samo hvale...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 14:06

Mene zanima nešto svezi C3...sunčane naočale na njima kažu da se brzo izgrebu...jel to točno ?
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 14:38

Čuj ova moja sadašnja je dobila rezove od hoda unutarnjeg vizira, ali to nije ni bitno jer se nikad ne izderu na dijelu vidnog polja, vec negdi okolo. Meni taj podatak nije toliko bitan... ali neka čujemo vlasnike naravno..
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 15:04

Pitam zato jer kad sa je probavao u Louisa u vidio sam blage rezove na sunčanom viziru Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 20:07

Evo, baš pogledah dokumentarac o proizvodnji Schuberth kaciga... Impresivno. Puno toga se radi ručno, pa razna testiranja... Razbiju par komada iz svake serije mjereći silu udarca koju kacige podnose, pa onda aerodinamička proučavanja, mjerenje buke u kacigi, svašta.
Jest da su skupe, ali uz ovakvu izradu i ne mogu biti jeftinjare.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimesri 24 lis 2012, 20:14

zanotti je napisao/la:
Mene zanima nešto svezi C3...sunčane naočale na njima kažu da se brzo izgrebu...jel to točno ?


Ma jbga, nekako je to tacno, ne bas tako, ali taj suncobran im nekako ne valja, nije bas da se izgrebe, ali KAO da se je izgrebao i ima neki fol kao reakcija na maglu, samo je to šuplja prica i nekako je stalno zamagljen i na kraju balade nikakav, opcvenito nekako lose zatamljenje (na stranu kao da gledas kao kroz neku glupu izmaglicu, koja kasnije nestane, kao da je vizir prljav, ti ga cistis, a nema rezultata), a kada stavim po gradu jeftinu kacigu Caberg Rhyno, suncobran mi je pravi odmor za oci, uživancija, u odnosu na Schuberth C3.

Da skratim: kaciga je odlicna, suncobran ne valja, ili da malo ublažim, nisam zadovoljan (suncobranom).


Zadnja promjena: emirharley; čet 25 lis 2012, 09:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimečet 25 lis 2012, 08:01

@ freddie & emir
uklonio sam par postova koji nisu imali veze sa temom i tako ću nastaviti raditi kad netko ide van zadane teme
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimečet 25 lis 2012, 11:40

Taj vizir gotovo uopce ne koristim. Skuzio sam da me,nakon duze voznje s tim vizirom, oci zabole, tako da uglavnom vozim sa suncanim naocalama. A i te ogrebotine ne ometaju vidno polje, kao sto je i Asy napisao.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimečet 25 lis 2012, 13:33

Imam jednu i drugu kacigu ,Nolan nije nista bolja od one iz Luisa kaj su na snizenju za 50€ , jer imam i takovih Probiker ...
Imao sam schuberth concept sa pinlockom odlicna, sad ju kolega nosi , zadovoljan ..
Sad imam schuberth C2 i schuberth C3 isto sa pinlockom , prezadovoljan , jedino taj komad plastike za sunce , bas je tako kako i drugi opisuja , ja mislio mozda je dovoljno ne cistim i cuvam ...
Iduca bi mogla biti shoei multitec ...
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimečet 25 lis 2012, 14:08

Bolje uzmi Shoei Neotec... meni malo biži cijenom... Sad
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimečet 25 lis 2012, 14:48

asy je napisao/la:
Bolje uzmi Shoei Neotec... meni malo biži cijenom... Sad

Razmisalit cu , ali sad je Shoei Multitec na snizenju u Luisu ...

http://www.louis.de/_209cf176fbeb333f5ff400752991d2e56d/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=204439

Shoei Neotec da ima visoku cijenu .

http://www.louis.de/index.php?partner=onmacon&topic=artnr_gr&artnr_gr=216300&et_cid=8&et_lid=8&et_sub=psm_Froogleneu_216300&onmacon=true


Neznam kolika je razlika izmedju te dvije Shoei Multitec i Shoei Neotec , Shoei Multitec imao na glavi , odmah mi se dopala ali svejedno Schubertica je jos uvjek tisa , Ova C3 ima par godina , pa pomislim posto je Shoei Multitec na snizenju samo 299 €,nemam kaj izgubiti ..
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitimečet 25 lis 2012, 17:07

Dobra je i Multitech, samo joj fale unutarnje naoćale za sunce...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Sponsored content





kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   kaciga - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Test flip-up kaciga
» nolan N 100 zamjena podstave
» SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103
» nolan N43 air
» Nolan N 90

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: