Početna stranicaPretraľnikPomoć pri izboru 610RegistracijaLogin

 

 Pomoć pri izboru

Go down 
+17
beštija
Yzzy
Free Spirit
Genesis051
Hrca V-TWIN
Vladek
Kamikaza
jackie
magna
klesoo
cro.chopper
calc69
Safet(y)
merla
dragstarPU
Rocker
Okovani Prometej
21 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 15:57

Prodajem bmw-a, a kupio bih, tjjjaaaaaahhhhh?????, VN 800, ili intrudera 800, a možda Drag Star - icu? Ne znam što bih. Neko jutro u zrcalu primjetih da mi je inje palo na kosu, a ne ide dolje. Htjedoh se provozati, a nije mi se dalo jer je bilo prehladno. Konačno svatih. Ja sam ostario. Nikada mi do sada na motoru nije bilo hladno. Nekada bih vozio i u Sibir, a sada... Pola zdravlja sam ostavio na asfaltu, reći će neki: "strašna cijena", i u pravu su. Da mi se s ovom pameću vratiti u one godine, kunem Vam se, bio bih još i gori, jer za ničim ne žalim. Danas više ne ide kao prije, stoga otpuštam ručicu gasa ali samo do pola, kupujem choppera i molio bih pomoć pri izboru, nešto između 600 i 800 cm3 - e sad, kawasaki, suzuki ili yamahu, vodeno ili zračno hlađenje... molim pomoć.
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 16:08

Predlazem yamahu, ali 1100, neces se pokajati.
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 16:14

I ja ti predlažem Dragstara 1100 Very Happy
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 16:29

trenutno je na trzistu najbolji odnos cijena/dobiveno VN900.
ali pazi, chopper se uglavnom kupuje srcem, znaci ako financije nisu odlucujuci faktor, nadi sta ti se najvise svidja, sjedi, digni noge na fusice i onda odluci...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 16:33

Svatko svoga konja hvali!

Kada pogledas malo u statistike, vidjet ces da kawasaki jos uvijek vodi Very Happy Mislim da je razlog u najboljem omjeru izmedju ulozenog i dobivenog. Za najmanje novaca se dobija barem jednako, ako ne mozda i vise nego kod kupnje ostalih modela. Ja sam igrom slucaja kupio VN 800 (trebao je biti novi 900, ali mi ga nitko nije uspio isporuciti kada sam trebao Sad ) i mogu ti reci da nisma pozalio. Motor je (ne samo po mom skromnom misljenju) vozniji od svih ostalih.

Za sada imam samo tri prigovora:
1. Uska zadnja guma
2. Lanac (o kako je dobro sjetiti se kardana na staroj Hondi ili jos bolje remena na novim modelima)
3. Pravo da ti kazem, ne mogu se sjetiti koja mu je treca mana. Vjerojatno sto je toliko dobro voziti se na njemu da covjek pozeli nikada sici s njega Very Happy

Ali naravno, o ukusima ne treba raspravljati. Najbolje bi bilo sjesti na svaki, pa napraviti nesto kilometera i onda se odluciti.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 16:58

Nešto između 600 i 800 ccm?
Onda znaći 750 ccm,ne ,me razmeš!
Zračno ili vodeno?
Pa ak ti je zima onda bolje vodeno,uvijek možeš nekakav radijator spojiti(he-he)!
Ak voziš BMW-a znaći da si na kardan već navikao.
Imamo odgovarajućeg kandidata-honda shadow VT750!
A i rega ti je minimalna za maximalno kubika što nije nevažno jer si doma u ZG!
Pozdrav i dobrodošao na odjel gerijatrije!
P.S. ...i mene je nekak u vratu ukočilo,bit će da je promjena vremena...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 17:01

Okovani Prometej je napisao/la:
Prodajem bmw-a, a kupio bih, tjjjaaaaaahhhhh?????, VN 800, ili intrudera 800, a možda Drag Star - icu? Ne znam što bih. Neko jutro u zrcalu primjetih da mi je inje palo na kosu, a ne ide dolje. Htjedoh se provozati, a nije mi se dalo jer je bilo prehladno. Konačno svatih. Ja sam ostario. Nikada mi do sada na motoru nije bilo hladno. Nekada bih vozio i u Sibir, a sada... Pola zdravlja sam ostavio na asfaltu, reći će neki: "strašna cijena", i u pravu su. Da mi se s ovom pameću vratiti u one godine, kunem Vam se, bio bih još i gori, jer za ničim ne žalim. Danas više ne ide kao prije, stoga otpuštam ručicu gasa ali samo do pola, kupujem choppera i molio bih pomoć pri izboru, nešto između 600 i 800 cm3 - e sad, kawasaki, suzuki ili yamahu, vodeno ili zračno hlađenje... molim pomoć.

na pravom si mjestu i ovdje, mislim na članove foruma, ćeš dobiti iskren i pravi odgovor!? jer ako pogledaš na godište proizvodnje pojedinih članova ..... to je tvoja generacija lol!

samo bio bi red da se i mi malo bolje upoznamo prije nego kaj počnemo diskutirati oko teme........ skok u knjigu članova i napiši nešto o sebi burke Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 17:57

hebes tebe kad si vec ostario! Ja cu jos malo biti punoljetan!
Predlazem ti VN900 custom, crni i onda opici po dodatnim drangulijama.
btw. kakav BMW i zasto ne vidimo slikice?????

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 20:29

cro.chopper je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:

samo bio bi red da se i mi malo bolje upoznamo prije nego kaj počnemo diskutirati oko teme........ skok u knjigu članova i napiši nešto o sebi burke Very Happy Very Happy Very Happy

Isprika administratoru. Nisam odmah primjetio Embarassed Embarassed

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 21:19

klesoo je napisao/la:
hebes tebe kad si vec ostario! Ja cu jos malo biti punoljetan!
Predlazem ti VN900 custom, crni i onda opici po dodatnim drangulijama.
btw. kakav BMW i zasto ne vidimo slikice?????

Wink

Slikicu sam ti stavio a poslat ću ti i slikicu choppera kad ga kupim ako hoćeš.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 22:17

za 10 000 eura možeš razmišljati i o novom harlyu
[Vrh] Go down
jackie
man
man
jackie


Broj postova : 57
Prebivalište : dubrovnik,Pile
Vozim : intruder vl1500
Na forumu od : 30.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimened 03 vel 2008, 23:52

ako kupuješ novi motor onda vn 900,uostalom ne ide to tako.voziš motor pa sigurno imaš frenda sa čoperom.sjedi probaj i kupi što ti najbolje legne. cheers
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 00:34

Ajde da ja malo filozofiram. Prvo malo pregledaš šta ti se sviđa, onako na oko, i šta si možeš priuštiti. Onada se raspitaš kolko te mašine vrijede, oću reči kako se ponašaju u vožnji, odgovara li ti položaj, kvare li se itd. Takve se mašine naime kupuju iz gušta, a ne da vidiš možeš li prije nekoga stići na neko mjesto. Idealno bi bilo da poneke možeš malo provozati. Namoj misliti da će ti odmah "leći" nakon BMW-a, ali ipak će ti biti lakše nego da prelaziš s neke jurilice... Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 01:03

Kamikaza je napisao/la:
Ajde da ja malo filozofiram. Prvo malo pregledaš šta ti se sviđa, onako na oko, i šta si možeš priuštiti. Onada se raspitaš kolko te mašine vrijede, oću reči kako se ponašaju u vožnji, odgovara li ti položaj, kvare li se itd. Takve se mašine naime kupuju iz gušta, a ne da vidiš možeš li prije nekoga stići na neko mjesto. Idealno bi bilo da poneke možeš malo provozati. Namoj misliti da će ti odmah "leći" nakon BMW-a, ali ipak će ti biti lakše nego da prelaziš s neke jurilice... Very Happy
Nikada nisam sjeo na tuđi motor i ne mogu objasniti što me u tome koči, a svoj sam primjerice, znao posuditi. Bacio sam oko na kawasaki vn 800 a isto ne znam zašto, znam samo da sam se promjenio i da idem na manje od 1100 cm3, jedino što me brine je pouzdanost. Navikao sam na servis-toči-vozi motore, šrafio bih samo iz gušta. Najbitnije mi je da se ne kvari. Što ti misliš o kawasaki-u?
[Vrh] Go down
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 01:06

jackie je napisao/la:
ako kupuješ novi motor onda vn 900,uostalom ne ide to tako.voziš motor pa sigurno imaš frenda sa čoperom.sjedi probaj i kupi što ti najbolje legne. cheers
Kvari li se kawasaki i kakvi su što se tiče održavanja?
[Vrh] Go down
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 01:11

Zašto nitko ne spominje intrudera? Zanima me komparacija kawasaki-suzuki.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 06:19

Okovani Prometej je napisao/la:
Zašto nitko ne spominje intrudera? Zanima me komparacija kawasaki-suzuki.

Ako pocnem usporedjivati ta dva motora, prijatelj mi se vise neci htjeti voziti sa mnom affraid affraid
Oprosti Pero, ali znas da sam uvijek bio iskren guza

A sada ozbiljno. VN 800 se pokazao kao izuzetno pouzdan motor. Kao sto si i navikao, toci i vozi. Servis svakih 6tkm pa opet napadaj.
Ali najvise ovisi o tome sto se tebi svidja i na cemu ces se TI osjecati dobro. Jer ovdje se radi o tome. Da se MI dobro osjecamo i da Mi uzivamo.

ALi s ovom temom si taknuo u osinjak. U vjecitu raspravu koji je motor bolji, ljepsi, pouzdaniji... Nakon kilometara i kilometara (citaj: cuga i cuga ) mi svaki puta ponovno zapocinjemo ovu temu.

I da jos jednom ponovim, najbolje je sjeti na svaki od njih, vidjeti kakav ti je polozaj na njemu, napraviti koji krug i tek onda neces nista znati scratch

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 08:29

Između velike četvorke - Suzuki, Kawasaki, Honda, Yamaha - nemreš pogriješiti. Govorim naravno o novom motoru. Customi nisu nabrijane mašine i nisam čuo da je netko na custom modele ovih marki imao neke tehničke zamjerke. Nemoj računati na startnost i veliku brzinu,ali traži udobnost i poseba osjećaj koji dobiješ za volanom kada sjedneš na motor.
Custom se uglavnom uzima okom (gleda se estetika), a onda su na drugom mjestu preformanse, itd...
Svatko će ti predložiti marku i model koji je za njega poseban.
Moji afiniteti su:
Novo!
Best buy: Kawasaki VN 900
Ono kaj se meni sviđa je Suzuki Intruder (Volusia) 800.

Rabljeno:
Best buy: Kawasaki VN 800
Ono kaj se meni sviđa je Kawasaki VN 800 Drifter.


Napomena: Ovaj izbor je autorova želja i ne podliježe verbalnom progonu članova foruma!
lol!
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 10:33

Gle vi pricate o kawasakiju kao da je motor duplo jeftiniji od ostalih.

Moj savjet - od svih navedenih motora nijedan nije prejeftin i stoga smatram da su i svi jednako kvalitetni. Uzmes li bilo koji garantiram ti godine vožnje bez ikakvih kvarova.

Svaki ima svojih prednosti i mana ali svima je zajedničko to da su vječni.
[Vrh] Go down
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 11:04

Safet(y) je napisao/la:
Svatko svoga konja hvali!

Kada pogledas malo u statistike, vidjet ces da kawasaki jos uvijek vodi Very Happy Mislim da je razlog u najboljem omjeru izmedju ulozenog i dobivenog. Za najmanje novaca se dobija barem jednako, ako ne mozda i vise nego kod kupnje ostalih modela. Ja sam igrom slucaja kupio VN 800 (trebao je biti novi 900, ali mi ga nitko nije uspio isporuciti kada sam trebao Sad ) i mogu ti reci da nisma pozalio. Motor je (ne samo po mom skromnom misljenju) vozniji od svih ostalih.

Za sada imam samo tri prigovora:
1. Uska zadnja guma
2. Lanac (o kako je dobro sjetiti se kardana na staroj Hondi ili jos bolje remena na novim modelima)
3. Pravo da ti kazem, ne mogu se sjetiti koja mu je treca mana. Vjerojatno sto je toliko dobro voziti se na njemu da covjek pozeli nikada sici s njega Very Happy

Ali naravno, o ukusima ne treba raspravljati. Najbolje bi bilo sjesti na svaki, pa napraviti nesto kilometera i onda se odluciti.


Zamolio bih te da mi još malo (ili puno) pričaš o svom VN-u, ako ti nije teško.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 11:28

Okovani Prometej je napisao/la:
Safet(y) je napisao/la:
Svatko svoga konja hvali!

Kada pogledas malo u statistike, vidjet ces da kawasaki jos uvijek vodi Very Happy Mislim da je razlog u najboljem omjeru izmedju ulozenog i dobivenog. Za najmanje novaca se dobija barem jednako, ako ne mozda i vise nego kod kupnje ostalih modela. Ja sam igrom slucaja kupio VN 800 (trebao je biti novi 900, ali mi ga nitko nije uspio isporuciti kada sam trebao Sad ) i mogu ti reci da nisma pozalio. Motor je (ne samo po mom skromnom misljenju) vozniji od svih ostalih.

Za sada imam samo tri prigovora:
1. Uska zadnja guma
2. Lanac (o kako je dobro sjetiti se kardana na staroj Hondi ili jos bolje remena na novim modelima)
3. Pravo da ti kazem, ne mogu se sjetiti koja mu je treca mana. Vjerojatno sto je toliko dobro voziti se na njemu da covjek pozeli nikada sici s njega Very Happy

Ali naravno, o ukusima ne treba raspravljati. Najbolje bi bilo sjesti na svaki, pa napraviti nesto kilometera i onda se odluciti.


Zamolio bih te da mi još malo (ili puno) pričaš o svom VN-u, ako ti nije teško.

Pogledaj ove 2 teme za početak:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-f2/vn-800-classic-t25.htm
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moja-prerada-f3/grampsized-vn-800-classic-t120.htm

Tu se lijepo vidi kak se VN 800 da fino urediti.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 14:48

prvo sam i ja mislio uzeti VN800
fakat nisam nikog sreo tko bi rekao da je na njemu nešto loše, u servisu su rekli da nisu imali još tako dobar motor kaj se tiče kvarova (skoro da ih i nema).

nekima se sviđa nekima ne.......................... meni se sviđa...... ali ne više od vn900.
u svakom slučaju misllim da ne budeš pogrešio.
samim tim kaj si se odlučil na chopper

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 16:50

Da ja "ubodem" malko bliskiju lokaciju: Italija...
Ja pooojma nemam (a isto bi rado saznao koju "povratnu" informaciju) o Moto-Guzzi-u Nevada 750... Istina, nema "klasični" uzdužni V-2 (nego poprečni), a što rezultira i postavljanjem ispuha, svakog sa svoje strane, pa nema uobičajenu "dvocijevku" uz desni bok... ali...pitam više zbog pouzdanosti, nego specifičnog izgleda...
Pomoć pri izboru Nevadacrnakosogy2.th
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 18:06

lipo dođeš kod nas u subotu i isprobaš sve motore, valjda ćeš nešto i naći
[Vrh] Go down
Okovani Prometej
man
man
Okovani Prometej


Broj postova : 64
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb - okolica
Vozim : BMW R 1100 RS
Na forumu od : 03.02.2008

Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitimepon 04 vel 2008, 19:59

Dečki - VELIKO hvala i ima li itko kakva saznanja u svezi prodaje VN-a 800. Ja sam odlučio ( možda )? Nađite mi pilu dobru, cijenu barem približno realnu, ja ću Vas počastit a Vi mi za uzvrat pomažite i dalje. Može?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć pri izboru Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć pri izboru   Pomoć pri izboru Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć pri izboru
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: