Početna stranicaPretraľnikProvlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Provlacenje sajli i elektronike kroz volan

Go down 
+13
mustra
magna
Kamikaza
eltoro
asy
Saba
buba
klesoo
vstarrider
emirharley
dragger
zanotti
buralee
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 19:14

ja to planiram napravit, makars unistio jedan volan Smile
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 19:22

Slazem se sa deepom. To nije motor na kojem bi se trebalo vuci zice kroz volan. Ali kako tko voli....

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:11

[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:19

Je ali tame se nikad nije završila, lako je kroz 25,4 provuć žice, odi je pitanje da li je 22 mm volan dovoljno širok za takav posal...
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:26

U toj temi je čovjek pital za provuć žice na volanu na Zingu. To je volan od 22mm. Ako tema nije dovršena onda bi je trebalo nastaviti, a ne otvarati bespotrebno novu. Ali to je moje mišljenje, a to je već druga pjesma...
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:27

Vladek je napisao/la:
U toj temi je čovjek pital za provuć žice na volanu na Zingu. To je volan od 22mm. Ako tema nije dovršena onda bi je trebalo nastaviti, a ne otvarati bespotrebno novu. Ali to je moje mišljenje, a to je već druga pjesma...
Ma ti se ne buni puno i di si ti zadnjih dana i na krivo radio ti je link u potpisu lol!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:33

Saba je napisao/la:
Vladek je napisao/la:
U toj temi je čovjek pital za provuć žice na volanu na Zingu. To je volan od 22mm. Ako tema nije dovršena onda bi je trebalo nastaviti, a ne otvarati bespotrebno novu. Ali to je moje mišljenje, a to je već druga pjesma...
Ma ti se ne buni puno i di si ti zadnjih dana i na krivo radio ti je link u potpisu lol!

U ku...feru sam zadnjih dana. a za link me boli ku...fer. Ima ko kaj protiv!? koma
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:58

...a kaj ne bi ova tema trebala ić' u Tehniku...
Embarassed scratch
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 20:59

calc69 je napisao/la:
...a kaj ne bi ova tema trebala ić' u Tehniku...
Embarassed scratch
A pazi njega sad, ajmo moderatori, prebacite u tehniku lol!
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 21:00

...šuti,to mi je jedan post više,ovdje se broji u staž...
What a Face
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimeuto 02 pro 2008, 23:45

Vladek je napisao/la:
Tema već postoji:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-oprema-i-dr-f10/provlacenje-sajli-i-elektronike-kroz-volan-t3038.htm

Ajde Vladek ne kokodači, nego spoji te teme i stvar rješena. Kak god okreneš uvjek češ biti najgori moderator Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimesri 03 pro 2008, 07:08

Kamikaza je napisao/la:
Vladek je napisao/la:
Tema već postoji:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-oprema-i-dr-f10/provlacenje-sajli-i-elektronike-kroz-volan-t3038.htm

Ajde Vladek ne kokodači, nego spoji te teme i stvar rješena. Kak god okreneš uvjek češ biti najgori moderator Twisted Evil
HAHAHAHAHAHA tongue
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitimesri 03 pro 2008, 15:22

Saba je napisao/la:

3 od žmigavca
3 dugo kratko svitlo
1 ablednovanje

Desno

2 Start
2 On/Off
3 pozicija/svitla
2 rezerva

Ako se ne varam, to bi zbačilo 7 žica sa live i 9 sa desne strane Question Bohmann

Alo Saba smanji ribu hehehehehe 2xžmigavac 2xdugokratko i ablend a masu povuci jednu za sve i sve ih spoji na jednu masu isto tako i s druge strane. Ako ti struja za svijetla i paljenje( što i pretpostavljam ) ide preko releja onda nije bitna kvadratura žice , ok ok nemožeš pretjerivati s malom kvadraturom ali seriske su malo predimenzionirane ( pričam na iskustvu Harlya) dosta ti je 0,25-0,50 to će ti sve zajedno izači kroz rupu cca7-7,5 a toliko ti isto i zauzimaju mjesta u volanu kad ih staviš u termo bužir i stisneš. Pa prijatelju usklikni i kreni na posao ako ti šta zatreba br.mob. znaš .Pozdrav
[Vrh] Go down
Sponsored content





Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Provlacenje sajli i elektronike kroz volan   Provlacenje sajli i elektronike kroz volan - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Provlacenje sajli i elektronike kroz volan
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» provlacenje struje kroz volan Dragstar
» kroz Baniju i BiH
» Info volan
» Prominija sam volan..jeeeee

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: