Početna stranicaPretraľnikZagreb - Ljubljana 610RegistracijaLogin

 

 Zagreb - Ljubljana

Go down 
+3
buba
klesoo
stain
7 posters
Autor/icaPoruka
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimepet 26 ruj 2008, 07:45

Pitanje bi bilo s obzirom da su slovenci izgradili (bar donekle) autoput do Ljubljane "preko" nekadasnje stare ceste, koja je meni bas bila dobra za vozit, dali postoji neka druga "stara cesta" do Ljubljane? Fakat mi se ne da vozit po autoputu, dosadno je. Dajte ako tko zna neku a da nije bas ono kroz svako selo i traktori i blato i soder? Drugi dio bi bio treba li vinjeta ako se ne ide autoputem, to pitam jer sam negdje cini mi se procitao da ti vinjeta treba i za obilaznice gradova (oba dva grada), a nisam siguran jel uopce mozes uci u Ljubljanu bez da se malo popnes na obilaznicu?
falalepa
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimepet 26 ruj 2008, 12:50

moze se cestom, ali to su sve ceste kroz sela i jako cesto 50km/h! Takav put bi se oduzio.
Vinjeta za motor je u pol cijene od one za auto. Ako mislis ici tri puta u sex mjeseci - isplati se.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimepet 26 ruj 2008, 12:53

Thx, ma nije problem u cijeni (iako bi rado da im ne trebam placat) vec mi je autoput bas dosadan za vozit. Pa sam se nadao da netko ima neki prijedlog... Ona cesta kakva je bila prije nego su napravili autoput je bila bas ok za voznju, a ovako mi nije nesto.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimepet 26 ruj 2008, 12:58

ja sam isao okolo preko zidanog mosta i sto ja znam kuda, a isao sam i uz savu (?) i tako negdje. Meni to nije bio tako veliki bad. Kroz sela malo pojacas paznju, a po sumi gas do jaja (90 Smile )
Nek idu u tristo PM, kad mi zatreba, platiti cu bijednicima tu vinjetu. Radije nego da mi ogule kozu!
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 09:44

Evo ovako, mozesh preko Ozlja, pa popijemo par cuga , ona fino na Jurovski brod do Novog Mesta pa Zhuzenberg, Grosuplje,Skofjica i eto te u Ljubljani. Ruta od cca 120km od Ozlja cheers dobar3
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 09:49

To te ja pitam! Kakva je cesta?
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 10:50

Shta znaci kakva je cesta confused scratch . Ako mislish na kvalitetu ceste, sve je asvaltirano , ima dosta lijepih zavoja, nema pijeska po cesti, inace moje iskustvo sa cestama u Sloveniji je skroz pozitivno. Njihove su ceste puno bolje odrzavane i kvalitetnije od nasih na zalost.
Ustvari bilo bi cudno da su im ceste loshe, sve ceste u Sloveniji mogu odrzavat dvojica ogranicenih Hrvatskih cestara lol!
Nesmijesh se vozit vishe od 80km/h kad udjesh u Sloveniju, da bi se stigao zaustavit do Ljubljane, sve vishe od 80 bi moglo rezultirat prelijetanjem u Ostereich lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesub 27 ruj 2008, 11:02

Eto bas to sta si odgovorio! dancingbanana

A za druga dva reda lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimepon 29 ruj 2008, 22:11

da, ona stara cesta za Ljubljanu je bila dobra. . .
a ovo da su njihove ceste bolje. . .
sjecam se kad su nasi sagradili autoput do granice, a slovenci su kasnili dvije godine jer ' nisu htjeli gradit cestu za Balkan '
stav je glup iz vise razloga - oni i jesu samo prolazna stanica za vecinu transporta
tako da su na dosta mjesta imali aktivna gradilista po kojima se i vozilo
kvaliteta lokalnoh cesta me nije zadivila No
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 08:56

Ideš fino na granični prelaz iza Zaprešića nakon par km skreneš desno za Krško i samo se voziš uz Savu. Imaš nekih 10 km ceste koja ima jednu traku i jako je uska pa se promet pušta naizmjence svakih 5 min. no to nek te ne brine jer su to jako dobro regulirali. Tom cestom su inače naši išli pjehe za Bleiburg do Zidanog Mosta. Ti tu skrečeš za občinu Hrastnik (lijevo) i prolaziš uz Savu graiće Trbovlje;Zagorje ;Litija... Sve su to rudarski gradići koji nisu baš pretjerano lijepi ali ih je fora pogledati jer izgledaju pomalo sablasno. Inače taj cijeli kraj ima dosta jaku moto povijest i tam ti je jedan od največih oldtimer muzeja u Slo.(a mislim da i šire). Putujem tom cesto već nekih 12 god. i nekad je bila očaj a sada se jestvarno milina voziti po njoj. U ljubljanu ulaziš na istočni dio grada i dalje se snađi i dobro pazi jer se obilaznica oko Ljubljane (ring) smatra autocestom i treba ti svinjeta! Inače kod zidanog mosta ako skreneš desno imaš cca.20-30km do Laškog cuga i neka još sića do Logorske doline koja je prejebena za podledati obići biker2
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 18:47

buba je napisao/la:
Evo ovako, mozesh preko Ozlja, pa popijemo par cuga , ona fino na Jurovski brod do Novog Mesta pa Zhuzenberg, Grosuplje,Skofjica i eto te u Ljubljani. Ruta od cca 120km od Ozlja cheers dobar3

zanimljiva ruta,,javim se kada drugi put udem prolazio..
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimeuto 30 ruj 2008, 21:39

KekoWaspnation je napisao/la:
buba je napisao/la:
Evo ovako, mozesh preko Ozlja, pa popijemo par cuga , ona fino na Jurovski brod do Novog Mesta pa Zhuzenberg, Grosuplje,Skofjica i eto te u Ljubljani. Ruta od cca 120km od Ozlja cheers dobar3

zanimljiva ruta,,javim se kada drugi put udem prolazio..

Ako je moguce barem koji sat prije. Nemoj zvat i rec "ja sam tu u birtiji i cekam te vec dva sata", iako za vikend moze i ta varijanta lol! cuga
PS: Mozda se i pridruzim na voznjici
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesri 01 lis 2008, 18:36

buba je napisao/la:
KekoWaspnation je napisao/la:
buba je napisao/la:
Evo ovako, mozesh preko Ozlja, pa popijemo par cuga , ona fino na Jurovski brod do Novog Mesta pa Zhuzenberg, Grosuplje,Skofjica i eto te u Ljubljani. Ruta od cca 120km od Ozlja cheers dobar3

zanimljiva ruta,,javim se kada drugi put udem prolazio..

Ako je moguce barem koji sat prije. Nemoj zvat i rec "ja sam tu u birtiji i cekam te vec dva sata", iako za vikend moze i ta varijanta lol! cuga
PS: Mozda se i pridruzim na voznjici

svakako prije se javim..volim voziti u dezeli--super ceste
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesri 01 lis 2008, 18:49

Mahično- Ozalj - Metlika - Novo mesto - super dionica za ugodnu laganu vožnju dobar
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitimesri 01 lis 2008, 19:50

freddie je napisao/la:
Mahično- Ozalj - Metlika - Novo mesto - super dionica za ugodnu laganu vožnju dobar

dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Sponsored content





Zagreb - Ljubljana Empty
PostajNaslov: Re: Zagreb - Ljubljana   Zagreb - Ljubljana Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zagreb - Ljubljana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb
» Zagreb - Barcelona
» zagreb-dubrovnik-bosna-zagreb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: