Početna stranicaPretraľnikPosljednji trzaji! (Slavonija) 610RegistracijaLogin

 

 Posljednji trzaji! (Slavonija)

Go down 
+4
Vida
Booka
jazz
Kum
8 posters
Autor/icaPoruka
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 17:39

Evo kako se blizi dan kada pocinjem raditi u smjenama i kada ce prilika za voznje biti sve manje, a vremenske prilike sve losije krenula 2 slavonca da nabiju jos pokoji lijepi kilometar ove sezone.
Dogovor je pao za cetvrtak 11.09. jer prognoze nisu bile bas moto naklonjene za vikend. Gdje cemo? Sta cemo? ....svejedno!
I tako krenusmo Suzi i ja prema Nasicama. Lijep dan i vise nego ugodna voznja. Sjeli na benzu, popili cugu te prosetali malo parkom ispod dvorca. Pada dogovor da se ide prema Orahovici pa voznja preko Papuka do Kutjeva.
Pred Orahovicom mi je uletila neka osa ili pcela u uho i dobro ga izbola. Stajemo i cekamo se da se situacija malo smiri. Nakon sto su bolovi pali na podnosljivu razinu krecemo dalje. Odlazimo na Orahovacko jezero gdje malo odmaramo ledja te krecemo lagano preko Papuka. Cesta dosta zavojita, nema prometa, nema sodera ali dosta rupa i pukotina. Svejedno vise nego lijepa voznja. Negdje na vrhu nailazimo na kamenolom i lijep vidikovac te stajemo. Tada se tek sjetismo fotica u bisagama (uvijek tako bude) scratch .

Posljednji trzaji! (Slavonija) P8170039yb5
Posljednji trzaji! (Slavonija) P8170041py6
Neustrasivih 2,5 bikera (jedan vrijedi za 2) lol!

Posljednji trzaji! (Slavonija) P8170038ta3
Ravna Slavonija! Pogled s Papuka.

Posljednji trzaji! (Slavonija) P8170040re0
A neki su ovaj izlet iskoristili i u edukativne svrhe!

Nastavljamo put Kutjeva te produzujemo sve do Pozege. Glad je ucinila vlasnika pizzerije bogatijim za 2 pizze. Zovemo Munju te brzo (nakon 2h) evo nas kod njega kuci. Odbor za docek vec je tamo. Iko u radnom bikerskom izdanju (lijepio plocice) i Munjin nadzorni odbror u sastavu Kata & the Kids!

Posljednji trzaji! (Slavonija) P8170042qo0
Na svakoj slici se uvijek nadje netko nenormalan!!!

Nakon sto smo djeci popili sve sokove krecemo dalje prema Pleternici. Tamo je nas domacin Free Spirit. Nesto kasnije pridruzila nam se i njegova "nevolja".

Posljednji trzaji! (Slavonija) P8180043ve3


I tako uz ugodno drustvo docekasmo ponoc i bilo je vrijeme da lagano krenemo kuci. Ionako smo se planirali vratiti po danu jer ne volimo voziti po noci ( scratch Question Exclamation ).

Put nas je vodio preko Dilja sve do Djakova. Cesta sa bezbroj vrlo ostrih zavoja ali je Suzi to majstorki odradio predvodeci kolonu (?!, kolonu).

I tako je prosao jedan od zadnjih bikerskih izleta ove sezone(barem sto se mene tice). Vrlo lijepa voznja i ugodno drustvo nama dragih ljudi i prijatelja. Hvala vam.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
jazz
man
man
jazz


Broj postova : 370
Godina imam : 38
Prebivalište : popovača/zagreb
Vozim : ništ...
Na forumu od : 09.05.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 18:37

VIdim da ste se super zabavljali, sad meni fali moj motor nisam ga vec tjedan dana vidjel Sad
[Vrh] Go down
Booka
man
man
Booka


Broj postova : 120
Godina imam : 33
Prebivalište : Banjaluka
Vozim : Regal Raptor 125
Na forumu od : 15.08.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 18:53

AM nema dalje uzivancija!!Meni propade put za italiju zbog ranijeg pocetka skole jbg!!
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 19:17

A da nemas moj broj... scratch
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 19:54

super dečki
svaka čast

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 20:00

oću i ja............ tak treba svaka ćast . cheers
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 20:38

mavenox je napisao/la:
A da nemas moj broj... scratch

Ma vidi, nismo nikoga zvali. Nismo znali ni kada idemo, ni gdje idemo ni da li uopce idemo. Nismo se nikome ni javljali da cemo dolaziti. Nemoj se ljutiti ali stvarno nam nije palo na pamet zvati gomilu brojeva samo radi neke voznje. Svi zainteresirani za takve izlete uvijek se mogu najaviti pa da se i njih uzme u obzir za sljedeci puta.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 20:41

huš je napisao/la:
oću i ja............ tak treba svaka ćast . cheers

Ne bojim se ja za tebe da ces ostati kratak za uzivanje na motoru. Ali prvo, nazalost, skrpaj ruku i motor pa onda... :harley:

Bit ce voznji jos milion. Samo da je srece, zdravlja i benzina. Za ostalo cemo se vec lako pobrinuti. cheers lol!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 20:50

Kum je napisao/la:
huš je napisao/la:
oću i ja............ tak treba svaka ćast . cheers

Ne bojim se ja za tebe da ces ostati kratak za uzivanje na motoru. Ali prvo, nazalost, skrpaj ruku i motor pa onda... :harley:

Bit ce voznji jos milion. Samo da je srece, zdravlja i benzina. Za ostalo cemo se vec lako pobrinuti. cheers lol!

ma znam.... ali hebiga ove godine rano završio sezonu.biće ovo jako jako duga zima. king
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimepet 12 ruj 2008, 21:17

Kako je lijepo vidjeti poznata mjesta i lica, Very Happy pogotovo kad se nalazis miljama daleko. Sad

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimesub 13 ruj 2008, 07:30

Kum je napisao/la:
mavenox je napisao/la:
A da nemas moj broj... scratch

Ma vidi, nismo nikoga zvali. Nismo znali ni kada idemo, ni gdje idemo ni da li uopce idemo. Nismo se nikome ni javljali da cemo dolaziti. Nemoj se ljutiti ali stvarno nam nije palo na pamet zvati gomilu brojeva samo radi neke voznje. Svi zainteresirani za takve izlete uvijek se mogu najaviti pa da se i njih uzme u obzir za sljedeci puta.

Ma nije bad nema ljutnje, sam napominjem da znas da sam ja uvijek za vožnju ako mogu tj ako mi obaveze dopuštaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimesub 13 ruj 2008, 22:30

Kume a brod ste obišli (kako to kod nas vele u širokom luku ) . E da znaš za ubuduče kad krenete na ovu stranu hoču Brod da ubilježežiš u itinerer.I sad ja ovako moram čitati priču umjesto da sam i sam bio dio iste .

Kume moram te malo izgrditi da ti više nepadne napamet biti mi u komšiluku , a ne navratiti do mene . A ne samo ti nego svi koji misle obići brod a ne svratit ja ću to doznat kad tad .
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimesub 13 ruj 2008, 23:43

deep je napisao/la:
Kume a brod ste obišli (kako to kod nas vele u širokom luku ) . E da znaš za ubuduče kad krenete na ovu stranu hoču Brod da ubilježežiš u itinerer.I sad ja ovako moram čitati priču umjesto da sam i sam bio dio iste .

Kume moram te malo izgrditi da ti više nepadne napamet biti mi u komšiluku , a ne navratiti do mene . A ne samo ti nego svi koji misle obići brod a ne svratit ja ću to doznat kad tad .

Ja sam i mislio na Brod. Ali kao sto rekoh, krenusmo iz Pleternice u ponoc... Sljedeci puta idemo obrnutim redosljedom pa smo kod tebe na rucku, a drugima necemo dati spavati lol!

Kada sam Suziju spomenuo Brod (oko 23h) skoro su mu brkovi otpali! :P

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitimened 14 ruj 2008, 22:01

Posljednji trzaji! (Slavonija) 7EADCE10-E65A-CB43-AD63-018B70F6ECBD_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





Posljednji trzaji! (Slavonija) Empty
PostajNaslov: Re: Posljednji trzaji! (Slavonija)   Posljednji trzaji! (Slavonija) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posljednji trzaji! (Slavonija)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ... Slavonija i Lika ... ovih dana ...
» Slavonija i Baranja by Besmrtni & Tommy 04.-07.06.2015.
» Slavonija kakva je nekad bila: Eko-etno selo Stara Kapela
» Slavonija-Bosna-Dalmacija
» Slavonija je ravna samo u pjesmama ...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: