Početna stranicaPretraľnikSlavonija-Bosna-Dalmacija 610RegistracijaLogin

 

 Slavonija-Bosna-Dalmacija

Go down 
+5
Bosqeto
pinky
Easy rider
cro.chopper
mihagor1
9 posters
Autor/icaPoruka
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 09:30

Ako se nešto ne promijeni, u nedjelju ujutro 13.04.2014.g. krećem na put. Hvala Bogu, konačno prvi put motorom, ali na žalost sam, bez suvozačice. Put je više, ajmo ga nazvati poslovni, jer moram podnijeti nekakav zahtjev nekom uredu u Šibeniku, a putujem, iz mjesta gdje stanujem tamo gdje volim biti, u Srimu kod Vodica. Plan je ići preko Bosne, koju doživljavam i volim kao svoju domovinu (moji su iz okolice Kupresa i Jajca) i to najkraćom rutom, preko GP Sl. Šamac do Zenice i dalje na Novi Travnik, Bugojno-Kupres-Livno-GP Kamensko prema Bisku na autoput do Šibenika i Srime gdje imam svoj mali kutak za odmor i opuštanje. To je ruta kojom sam do sada više puta prolazio ali autom i to uglavnom noću. Budući bih u ponedjeljak već trebao podnijeti taj zahtjev, nemam u planu nigdje se uz put zadržavati, ali zato sam skoro cijeli tjedan dolje, do petka, kada ću prokrstariti okolicu Šibenika i nadam se sresti i upoznati nekog od članova CCF-a. Nazad kući planiram u petak, isto preko Bosne, ali bez žurbe i strogo definirane rute jer bih usput volio naići do rodbine i negdje prenoćiti. Valjda neću zaboraviti ponijeti fotoaparat da uz put nešto ovjekovječim a po povratku ću pokušati sročiti nekakav "putopis".
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 11:41

sretno stari,  dobar 
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 11:54

Obavezno posjeti slapove Krke,Vodice, Murter je isto blizu (na otok se prelazi mostom... Tisno,Betina,Murter...sve super mjesta za obaći i popit pivu uz more). U Tisnom,odmah do mosta imaš konobu *Broščica* gdje se jako fino pojede za više nego umjerenu cijenu.

Sretno na putu  Laughing 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 12:11

Sretan put  biker2 , a ako odlučiš ići ili se vraćati preko BL javi se pa da pipijemo cuga

rendeer biker2  
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 12:16

Imaš party u Tuzli u subotu. extra
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 13:40

pinky je napisao/la:
Sretan put  biker2 , a ako odlučiš ići ili se vraćati preko BL javi se pa da pipijemo cuga

rendeer biker2  

Vjerojatno ću na povratku, ići kroz Jajce, do rodbine, a onda nakon konaka, preko Banja Luke. Ako bude sve po planu, čujemo se.
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 13:41

intruderprofa je napisao/la:
Imaš party u Tuzli u subotu. extra

Na žalost ništa od toga, u nedjelju na Uskrs, već radim.
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 13:43

Easy rider je napisao/la:
Obavezno posjeti slapove Krke,Vodice, Murter je isto blizu (na otok se prelazi mostom... Tisno,Betina,Murter...sve super mjesta za obaći i popit pivu uz more). U Tisnom,odmah do mosta imaš konobu *Broščica* gdje se jako fino pojede za više nego umjerenu cijenu.

Sretno na putu  Laughing 


Sve sam to već obišao, ali ću ovaj put to  biker2  Very Happy .
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 13:44

cro.chopper je napisao/la:
sretno stari,  dobar 


 Very Happy roker biker2 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimesri 09 tra 2014, 17:40

bit ce to jako fina djirada i sto je jos extra spajanje ugodnog sa korisnim  dobar dobar 

sretno i laganice  biker2 
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimened 13 tra 2014, 07:18

Svanulo je vedro jutro, iznad Slavonije ni oblačka. Potvrđena jučerašnja odluka, pakiram zadnje stvari i krećem negdje oko 08,00 sati. Dalmacijo stižem.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimened 13 tra 2014, 13:28

mihagor1 je napisao/la:
Svanulo je vedro jutro, iznad Slavonije ni oblačka. Potvrđena jučerašnja odluka, pakiram zadnje stvari i krećem negdje oko 08,00 sati. Dalmacijo stižem.

sretno prijatelju i samo polako....... sloboda 
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimened 13 tra 2014, 19:57

Sretno ti bilo, i čuvaj se đepara i lakih žena  cura biker2 
[Vrh] Go down
debeli140
man
man
debeli140


Broj postova : 269
Godina imam : 45
Prebivalište : vuka(osijek)
Vozim : nažalost auto
Na forumu od : 14.05.2012

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimened 13 tra 2014, 20:00

nemoj zaboraviti na čevape,to obavezno.
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimened 13 tra 2014, 20:32

sretno stigao, više kad savladam ovo ćudo od moba
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimepon 14 tra 2014, 12:43

dobar sretno u nastavku  biker2 

 cuga 
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimeuto 15 tra 2014, 10:40

Jučer se u Šibeniku vidio s Magnom, upoznali se, ispričali, popili kavu . Jutros me donji dio leđa otkida, dal od kreveta il od duge vožnje, tako da ništa od vožnje danas a nadam se da će me popustiti bar do petka da se mogu kući vratiti.
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimeuto 15 tra 2014, 11:53

mihagor1 je napisao/la:
Jučer se u Šibeniku vidio s Magnom, upoznali se, ispričali, popili kavu . Jutros me donji dio leđa otkida, dal od kreveta il od duge vožnje, tako da ništa od vožnje danas a nadam se da će me popustiti bar do petka da se mogu kući vratiti.

Sretno sa kičmom
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 40
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimeuto 15 tra 2014, 12:46

mihagor1 je napisao/la:
Jučer se u Šibeniku vidio s Magnom, upoznali se, ispričali, popili kavu . Jutros me donji dio leđa otkida, dal od kreveta il od duge vožnje, tako da ništa od vožnje danas a nadam se da će me popustiti bar do petka da se mogu kući vratiti.

Multifidus, klasika nakon duže vožnje.

Ako je samo mišić, proći će.
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimečet 17 tra 2014, 19:04

Sutra ujutro krećem kući. Pecam lijepo, malo bolje vrijeme, zbog čega ne idem preko Bosne već autoputom i to štp kraćim puutem. Leđa su popustila. Ne svraćam nigdje.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimečet 17 tra 2014, 19:11

Hahaha , sretno!
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimepet 18 tra 2014, 20:59

Stigao kući živ i zdrav. Iako izlet nije ispao kako sam previdio, bogatiji sam za novo iskustvo. Usput sam nešto malo slikao, a dok sam vozio, razmišljao sam što bih i kako opisao i napisao da mi putopis liči na nešto. Zaključio sam da bi mi u vožnji dobro došao neki diktafon, jer su mi misli navirale i svaka slijedeća potiskivala je prethodnu. Kad se odmorim i slegnu mi se dojmovi, pokušat ću nešto smisleno napisati.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimepet 18 tra 2014, 21:17

Neka si ti stiga. Mene je lose vrime i posal sprijecija za jos pokoju kafu. Ali posto smo susjedi bit ce i prilika
[Vrh] Go down
mihagor1
man
man
mihagor1


Broj postova : 192
Godina imam : 53
Prebivalište : Slavonija - Dalj
Vozim : Yamaha Dragstar XVS 1100A VP16
Na forumu od : 14.02.2010

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimeuto 16 ruj 2014, 13:11

Evo me opet. Sutra gotovo istim putem idem dolje. Ovaj put sa ženom. Nadam se da će me vrijeme bolje poslužiti nego u proljeće. Možda me i pogodi inspiracija pa nešto i napišem.. Možda i s nekim odem na kavu od domaćih.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitimeuto 16 ruj 2014, 14:17

... Mozda.... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slavonija-Bosna-Dalmacija Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija-Bosna-Dalmacija   Slavonija-Bosna-Dalmacija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slavonija-Bosna-Dalmacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prekrasna Dalmacija, 2011...
» Posljednji trzaji! (Slavonija)
» ... Slavonija i Lika ... ovih dana ...
» Slavonija je ravna samo u pjesmama ...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: