Početna stranicaPretraľnikSlavonija je ravna samo u pjesmama ... 610RegistracijaLogin

 

 Slavonija je ravna samo u pjesmama ...

Go down 
+6
Hedo
Bosqeto
nenad barinić
lunaroid
Karlo
vedranst
10 posters
Autor/icaPoruka
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimesri 08 kol 2012, 21:52

... tko se nije provoza Slavonijom ne zna šta je Karlo tija reć s time! Da vam dočaram, ravna cesta, žitnica livo i desno, daleko na horizontu cesta samo ravno, sve ravno. Voziš se tako, mozak registrira cestu, ravnu, a misli otplove, vrtiš neke fimove u glavi. Onda iz nekog nepoznatog razloga, koji je samo znan onome tko je trasira tu cestu, odjednom zavoj 90 stupnjeva?!?! Koci, lomi zavoj, panika...ajme. Ali dobro ziv sam i u komadu. Vodija me Karlo putevima, ka da malo vidin da i tamo ima krivina, cesta gori-doli, livo-desno, 3 puta gore nego od Trogira uzbrdo prema Boraji. Je, uvjerija me, nije samo ravno!

Kontra kontra kontrarevolucionar

Sidimo mi prvi dan u Đakovu, nekih 60km od Broda, vruće vani, asfalt se topi, cidi mi se niz leđa. A sidimo isprid ureda gradonačelnika Đakova, to vam je onaj Šta sidi i u saboru iz HDSSBa, onaj šta je uvik kontra svega, nije bitno o čemu se raspravlja, on je kontra , i uvik dođe u slavonsku nosnju s kapom. Parkirali mi točno njemu isprid ureda, na vrata, govori Karlo valjda nam nece složit kontru. Naručija ja onu pivu sa grejpon, kad ju je donija konobar bila je ledena a za 10 minuti ugrijala se ka čaj.
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 23ti8ok
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 2aand6u

Od slavonske Požege sve do ...

I tako nas dva ka dvi bene, u po bota, sunce pići, idemo do Vukovara, jer smo se dogovorili sa Barinićem da se vidimo negdi na piću. Karlo drži ritam, ka da mu sunce ne smeta. Nemoš disat čoviće koliko je vruće. Napokon, stigli smo .. malo morgen, to su Vinkovci. Al dobro, Vukovar je još samo 15-20km. Cini mi se da je 15-20km u Slavoniji ka 50-60 kod mene doli. Mislin ja, jebote, pa ovo je Vukovar, to je 700km od Splita. Ko će me vratit doma? Srića Mustang spašava, guzica ne boli, leđa ne vrište. Aj, konačno, eto Vukovar. Sili mi u onu barku na Dunavu, eno prikoputa, Srbija. Kupaju se ljudi u toj šporkoj vodi ka da je more. Parkirali mi Veenove baš usrid pješacke zone uz samu obalu Dunava, AAAAaaaaaa, lipo li ih je vidit. Svi šetaci stanu pa se dive, a i mi se divimo kako se oni dive. Mene uvatila glad, jer ja ka beba, moran izist svale 3 ure. Navalija Barinić da idemo kod njega, da sta cemo trošit lovu okolo. Aj dobro, hranu ne odbijamo nikad, pa pići na drugi kraj Vukovara. Ubili se tamo kod njega opet kobasom i nekom mesinom, ma nemoš falit, kod Slavonaca, kad ti pocnu iznosit jelo ne znaju stat. I kad sam doša to jutro do Karla, izvadija on kobasu, pancetu, pomu i papriku... a dobra mu je kulenova seka... a pali usta, ludilo. Da se vratin, dalje, opet mi dakle kod Barinica po suhomesnatom,vina, pive i šta ti ja znam šta jos sve ne.... e, a sad se triba odvest nazad 130km do Sibinja, vec je kasna ura, drobovi puni, aj barem nema sunca i vrućina je laškala. Pićimo mi nazad, ograničenja 50-60, al Karlo kroz ta sela ne spušta ispod 80. Dobro ,mislin, valjda čovik zna ako ima koja zasjeda. Glava mi je već prazna, taj dan sam već učinija 500km, divin se sam sebi.
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 346ny21
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Do6t5c
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 2w3p3wy
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Mm6ids
Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 2hzqyh1

Orada, komarca ili podlanica

Dan prije nego sam stiga u Sibinj, vodila se rasprava u Desincu kod Croa, pokazuje on meni slike ni više ni manje nego 5 podlanica (to purgeri zovu orada) i da je svih 5 zaminija za jednu skušu, da nema ribe do skuše. Onda bolja je ova riba, pa ona riba, ja glasam za biftek od tune, feta od zubaca, sve mi idu sline. Bija je tu i Kamba, on bi ribu ovako, onako, mljackaju na prazno. Ne znan sta je to sa purgerima i ribom, ali ja bi ju uvik zaminija za krvavi biftek. I tako narucimo mi pizze. Jbg.
A ujutro se naša sa Merlom u BBF (sad znam da je to Bikers Beer Factory) onako, lipo misto za sist, pivkana ili caffe. Trgli kavu, onako s nogu, i ja odjahah u svitanje.

... sve do Vukovara

Drugi dan, kaže Karlo, ajmo do Požege, ja nisam tamo bio do sada. To je tu odma, 30km. Ode je sve na 30km, hahaha. Karlo, Igor i ja , pravac Požega, ajde, bilo je po danu nešto lakše, nije bilo 37°C, samo 33°C. Lipa vožnjica. Poveli me onom krivudavom cestom, i sad mi je bilo jasno jedna stvar. Iako su zavoji jači u slavoniji, naši su opasniji. E, zašto. Jer kad u Slavoniji izletiš, samo se potrudi ostat u sedlu, produži i opet si nazad na cesti. A kod nas kad izletiš, odeeeeeeee...Obuka se ja, čizme, rebe, dugi rukav, ful kaciga, Karlo u kratke gaće, Igor sa kratkom majcom. E sad pogodite koga pčele nisu ubole?! Naravno da je Karlu uletila u gaće i da je Igora ispod majice.

Finila je i ova

To popodne triban ja nazad za Zagreb, prespavat, pa do firme i posli pravac Split. Pozdravija se sa domaćinima, zafalija, još mi je uvalija kulenove seke (mljac). Još prije polaska pala je i pečena mesina za doviđenja, nema šta, hrane falilo nije! Karlo, kad budeš gradija kamin, zovi, doću pomoć! Iz SB prema ZG popodne vozit usrid lita i nije neki potez, sunce na zapadu, nisko, točno tuče u oči, cilin puten, svih skoro 200km. Faca me zabolila od škiljenja.

Sve u svemu, ludilo izlet 3 dana, provoza se Slavonijom, bija u Zagrebu, Desincu kod tate foruma (ruku s kojon san se rukova sa tatom foruma neću oprat 3 miseca), napravija više od 1600km u 3 dana, skidam kapu željeznim guzama koji to skinu u 24 sata, sad znam što je to...svaka čast! Sad ću se i zahvalit Cro-u na gostoprimstvu i njegovoj obitelji, Karlu i supruzi i Igoru što su me trpili skoro 2 dana, ugostili ko svoga i odradili prekrasne vožnje. Moja vrata su vam uvik otvorena!
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimesri 08 kol 2012, 22:53

Strašan putopis . Very Happy
Ove godine glasam za tebe , možda osvojiš navigaciju . dancingbanana
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimesri 08 kol 2012, 23:35

Karlo je napisao/la:
Strašan putopis . Very Happy
Ove godine glasam za tebe , možda osvojiš navigaciju . dancingbanana

glup
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimesri 08 kol 2012, 23:42

Super! Uživao čitajući! Hvala ti puno na trudu, sad si nas navukao - mora biti nastavaka, ok.
dobar biker2
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 09 kol 2012, 00:05

E, sada dok doma liječiš guzu od tih 1600 km, uzmi one stripove i lagano listaj dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 09 kol 2012, 00:08

već jesam, i primjetio sam nedostatak ikakvog texta u odnosu na "standardne" stripove. Crtež svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 09 kol 2012, 00:16

vedranst je napisao/la:
već jesam, i primjetio sam nedostatak ikakvog texta u odnosu na "standardne" stripove. Crtež svaka cast

Internacionala.... i originalno donekle. Drago mi je da si ga pregledao, a također mi je drago da si sretno stigao natrag. Zanimljivo, kada si otišao, otišla i večernja sparina, samo po danu dere vrućina. Kod mene u uredu 45 stupnjeva...može se radit' Very Happy . A vrućina ceste...ufff
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 09 kol 2012, 00:40

Slavonija je meni prekrasna,
doduse ja sam bio samo u Vinkovcima i Vukovaru,
a zelja mi je obici i ovaj zapadniji dio,
iako prvi odlazak u Vukovar ce mi trajno ostati u sjecanju svaka cast

pricali smo ja i Vilko nesto na Dalmatini o Slavoniji i nekim kombinacijama,
valjda ce se nesto odigrati s jeseni Very Happy dobar

P.S putopis je extra dobar
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 09 kol 2012, 00:51

svaka cast na putopisu Very Happy kratko ali jasno dobar

Slavonci su najbolji domaćini, uvijek bili i bit će cuga
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 14:27

Evo, Barinić šaca novu žrtvu za airbushirat ...

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 6yi2v7
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 15:18

I ja prije dvi godine napravija slicnu rutu. Prva liga dobar4
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 15:22

vedranst je napisao/la:
Evo, Barinić šaca novu žrtvu za airbushirat ...

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... 6yi2v7

Ošacovao već dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 16:28

nisam ovo ni škicnuo do sad, baš si se dobro navozao. Vidio si i ravnu Slavoniju, i onu manje ravnu. Mnogi od nas nisu još ni blizu zavirili u svaki kutak Lijepe naše. A treba ju pretražit cijelu, ima tu hrpa ljepota za vidjet. Dobar tekst, svaka čast. Smile
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 16:37

E da sam još i ja bio u brodu morao bi još jedan dan produžit.
Ima dana dobar biker2 rendeer
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 16:45

Inače, oni zavoji pod 90 usred ravnice, to ti je sve zbog pohlepnih gazda šokačkih... Ziher su te ceste planirane ravnije, al jbg - gazdama bilo malo što su im nudili za zemlju, pa su tražili više i više... A ovi ih zaobišli. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 17:07

Kicho je napisao/la:
Inače, oni zavoji pod 90 usred ravnice, to ti je sve zbog pohlepnih gazda šokačkih... Ziher su te ceste planirane ravnije, al jbg - gazdama bilo malo što su im nudili za zemlju, pa su tražili više i više... A ovi ih zaobišli. Very Happy
Ne znam Kićo iz koje si se gudure dotepo ali si neke stvari pobrko . Nije pohlepan onaj koji neda svoje , već onaj hoće tuđe .
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 17:26

Ma, zezam se samo. Smile Ak sam pretjer'o, ispričavam se najponiznije. king
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 17:32

Kicho je napisao/la:
Ma, zezam se samo. Smile Ak sam pretjer'o, ispričavam se najponiznije. king
To je već bolje . dobar
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 17:35

da nisam napisao "šokačkih", sve bi prošlo OK. Moram stavljat više smajlića da se vidi da ne mislim ozbiljno. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimečet 23 kol 2012, 17:40

Kicho je napisao/la:
da nisam napisao "šokačkih", sve bi prošlo OK. Moram stavljat više smajlića da se vidi da ne mislim ozbiljno. Rolling Eyes
Very Happy
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimeuto 11 ruj 2012, 21:21

dobar
Je super je cesta ta prema Požegi. Pretpostavljam da ste išli onom prvom od Sibinja, meni je ona iz Batrine bolja, a ima jedna , navodno, preko D.Lipovca na kojoj malo malo iskaču pred tebe divlje svinje. Very Happy
Meni su super ceste u Slavoniji pa sam malo-malo tamo i vozim se onako brez veze.
dobar4
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimeuto 11 ruj 2012, 21:42

zdravko je napisao/la:
dobar
Je super je cesta ta prema Požegi. Pretpostavljam da ste išli onom prvom od Sibinja, meni je ona iz Batrine bolja, a ima jedna , navodno, preko D.Lipovca na kojoj malo malo iskaču pred tebe divlje svinje. Very Happy
Meni su super ceste u Slavoniji pa sam malo-malo tamo i vozim se onako brez veze.
dobar4
je, super su. Tamo na toj strani. Ovdje moš proć tri sela skoro pravocrtno. Smile)
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitimeuto 11 ruj 2012, 21:48

Kicho je napisao/la:
je, super su. Tamo na toj strani. Ovdje moš proć tri sela skoro pravocrtno. Smile)

Uuuu, to bi meni pasalo. Što pravocrtnije to bolje. heheheh
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Empty
PostajNaslov: Re: Slavonija je ravna samo u pjesmama ...   Slavonija je ravna samo u pjesmama ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slavonija je ravna samo u pjesmama ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ... Slavonija i Lika ... ovih dana ...
» Slavonija i Baranja by Besmrtni & Tommy 04.-07.06.2015.
» Slavonija kakva je nekad bila: Eko-etno selo Stara Kapela
» Slavonija-Bosna-Dalmacija
» Posljednji trzaji! (Slavonija)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: