Početna stranicaPretraľnikSignalna lampica ulja - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Signalna lampica ulja

Go down 
+8
StarRider
magna
Saba
palomas
Zmija
Yzzy
Beatnik
dragger
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimečet 07 kol 2008, 19:31

Evo, sada sam pročitao na kanti.
Yamaha preporuča (naravno) YAMALUBE Semy-Sintetic 20W50 4-S specifikacija ti je API SG JASO MA
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimečet 07 kol 2008, 21:20

To da serviseri imaju Yamalube zaboravi. Uglavnom toče Motul 5100. Malo sam se raspitivao i po svemu sudeći je to zapravo isto ulje, samo što ga Motul radi za Yamahu. Naravno, ne mogu biti siguran.
Znam da ga na moru po trgovinama ima, ali pretpostavljam da je to za vanbrodske motore, barm ono što sam ja vidio.
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimečet 07 kol 2008, 21:29

Ma imaju ga i za motore.Evo ja trebam radit servis na 10000 i lijepo su me pitali hoču li Yamalub ili Silkolene,pošto mi je več sipan Silkolene odlučio se za to.Yamalub sam vidio u Yamaha centar Navala u Trogiru i Piccilo racing u Splitu.Naravno govorim za ulje koje paše u Dragstara 1100 bok
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimečet 07 kol 2008, 23:04

Kamikaza je napisao/la:
mikogo je napisao/la:
20W50 je u redu. Ja trošim Silkolene i ponekad YamahaLub. Desilo mi se jednom da sam stavio decilitar manje ulja nego što je potrebno i lampica je svjetlila u svakom zavoju. Po izjavi servisera se ništa ne može desiti ali je u principu važno uvijek staviti koliko treba tojest piše.Možeš stavljati i čistu sintetiku. Barem po listama Silkolena.
U svakom slučaju neka te ne lovi panika. Sve je sigurno u redu.

Gdje nabaviš Yamalub??

ima i u Yamahe u Zadru; uz motul
[Vrh] Go down
boki
man
man
boki


Broj postova : 44
Godina imam : 44
Prebivalište : sl. brod
Vozim : Yamaha Wildstar
Na forumu od : 04.03.2009

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Yamaha Dragstar 1100 lampica od ulja!   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 07:28

Živi bili!
Trebam pomoć, naime bio sam jučer na vožnji po Slavoniji i u brdskim predjelima mi se upalila lampica od ulja a prije 2 mjeseca sam napravio servis i promjenio ulje i uljni filter.Stali smo sat vremena na piće i pustili motor da se ohladi, no kad smo krenuli i kad sam upalio motor lampica se upalila opet nakon cca 5 sekundi.Nakon 10 km. vožnje stali smo na pumpu ugasio sam motor, i kad sam ga ponovo upalio, žarulja se više nije palila.
Mislio sam na kraju da mi je otišao indikator od ulja jer sam čuo da im je to mana no izgleda da nije riječ o indikatoru jer se više nije palila žarulja, pa me zanima da li je netko imao sličan problem i da li zna šta bi moglo biti?
Hvala!
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 07:41

Jesi li uopće provjerio razinu ulja??????
[Vrh] Go down
boki
man
man
boki


Broj postova : 44
Godina imam : 44
Prebivalište : sl. brod
Vozim : Yamaha Wildstar
Na forumu od : 04.03.2009

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 08:37

Naravno da jesam.Ulja ima kažem napravio sam i servis prije 2 mjeseca.Nigdje negubi ulje!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 11:37

boki je napisao/la:
Živi bili!
Trebam pomoć, naime bio sam jučer na vožnji po Slavoniji i u brdskim predjelima mi se upalila lampica od ulja a prije 2 mjeseca sam napravio servis i promjenio ulje i uljni filter.Stali smo sat vremena na piće i pustili motor da se ohladi, no kad smo krenuli i kad sam upalio motor lampica se upalila opet nakon cca 5 sekundi.Nakon 10 km. vožnje stali smo na pumpu ugasio sam motor, i kad sam ga ponovo upalio, žarulja se više nije palila.
Mislio sam na kraju da mi je otišao indikator od ulja jer sam čuo da im je to mana no izgleda da nije riječ o indikatoru jer se više nije palila žarulja, pa me zanima da li je netko imao sličan problem i da li zna šta bi moglo biti?
Hvala!

Pročitaj ovu raspravu!

https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-opremanet-shop-i-dr-f10/signalna-lampica-ulja-t1920.htm?highlight=indikator+pritiska+ulja
[Vrh] Go down
boki
man
man
boki


Broj postova : 44
Godina imam : 44
Prebivalište : sl. brod
Vozim : Yamaha Wildstar
Na forumu od : 04.03.2009

Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 12:45

Hvala Drageru!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Signalna lampica ulja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Signalna lampica ulja   Signalna lampica ulja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Signalna lampica ulja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aquila gv 250 Fi lampica
» zelena lampica na aguili gv 250 efi
» Provjera razine ulja u VN-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: