Početna stranicaPretraľnikAquila gv 250  Fi lampica 610RegistracijaLogin

 

 Aquila gv 250 Fi lampica

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimesri 26 lis 2016, 19:14

Upalim motor onako regularno no nakon tri sekunde se upali fi lampica. Ugasim ga na prekidač i trebala bi dati dijagnozu blinkanjem no ona samo gori. Isključim ključem sve regularno kad pumpa za gorivo odradi svoje lampica se ugasi, upalim motor i opet nakon tri sekunde pali se fi lampica. Nakon 15 minuta vožnje, ugasim i ponovo upalim motor i sve je OK.
I tako već danima, uopće ne znam što bi tražio, gdje gledao što napravio.
Ima neko ideju kakvu?
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimečet 27 lis 2016, 08:20

DonQuijote je napisao/la:
Upalim motor onako regularno no nakon tri sekunde se upali fi lampica. Ugasim ga na prekidač i trebala bi dati dijagnozu blinkanjem no ona samo gori. Isključim ključem sve regularno kad pumpa za gorivo odradi svoje lampica se ugasi, upalim motor i opet nakon tri sekunde pali se fi lampica. Nakon 15 minuta vožnje, ugasim i ponovo upalim motor i sve je OK.
I  tako već danima, uopće ne znam što bi tražio, gdje gledao što napravio.
Ima neko ideju kakvu?

Njuškalo . lol!
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimečet 27 lis 2016, 09:40

Sram te bilo, Karlo Cool
[Vrh] Go down
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimečet 27 lis 2016, 10:24

U kojoj brzini ti se pali lampica? Meni je zblesiran senzor lera ili neki kontakt oko toga. Lampica se pali u 1. ali čim malo jače stisnem mjenjač prema nižoj ili prebacim u 2. se ugasi.
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimečet 27 lis 2016, 18:15

DonQuijote je napisao/la:
Upalim motor onako regularno no nakon tri sekunde se upali fi lampica. Ugasim ga na prekidač i trebala bi dati dijagnozu blinkanjem no ona samo gori. Isključim ključem sve regularno kad pumpa za gorivo odradi svoje lampica se ugasi, upalim motor i opet nakon tri sekunde pali se fi lampica. Nakon 15 minuta vožnje, ugasim i ponovo upalim motor i sve je OK.
I  tako već danima, uopće ne znam što bi tražio, gdje gledao što napravio.
Ima neko ideju kakvu?
Negdje sam pročitao da Motofreak, trstenik 144, čučerje ima dijagnostički aparat i za hyosunga.Dok nije prehladno probaj ih pitati možda nešto otkriju.Tel.099 788 48 90.
[Vrh] Go down
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimepet 28 lis 2016, 08:54

zeleni zub je napisao/la:
U kojoj brzini ti se pali lampica? Meni je zblesiran senzor lera ili neki kontakt oko toga. Lampica se pali u 1. ali čim malo jače stisnem mjenjač prema nižoj ili prebacim u 2. se ugasi.
Pali se u  leru i gori u svim brzinama dobrih desetak minuta, kasnije, nakon što ga upalim, radi normalno.
[Vrh] Go down
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimepet 28 lis 2016, 08:55

deda bum je napisao/la:
DonQuijote je napisao/la:
Upalim motor onako regularno no nakon tri sekunde se upali fi lampica. Ugasim ga na prekidač i trebala bi dati dijagnozu blinkanjem no ona samo gori. Isključim ključem sve regularno kad pumpa za gorivo odradi svoje lampica se ugasi, upalim motor i opet nakon tri sekunde pali se fi lampica. Nakon 15 minuta vožnje, ugasim i ponovo upalim motor i sve je OK.
I  tako već danima, uopće ne znam što bi tražio, gdje gledao što napravio.
Ima neko ideju kakvu?
 Negdje sam pročitao da Motofreak, trstenik 144, čučerje ima dijagnostički aparat i za hyosunga.Dok nije prehladno probaj ih pitati možda nešto otkriju.Tel.099 788 48 90.

Hvala Deda Zvonko, javim što sam riješio
[Vrh] Go down
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitimepon 31 lis 2016, 16:25

Birani je broj privremeno iskuljučen iz mreže Sad
Ništa od dijagnostike... jedino da odem tamo, možda to i uradim, ali ako je telefon isključen malo je vjerovatno da rade
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aquila gv 250  Fi lampica Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv 250 Fi lampica   Aquila gv 250  Fi lampica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aquila gv 250 Fi lampica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Signalna lampica ulja
» zelena lampica na aguili gv 250 efi
» Aquila gv 250 efi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: