Početna stranicaPretraľnikzelena lampica na aguili gv 250 efi 610RegistracijaLogin

 

 zelena lampica na aguili gv 250 efi

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

zelena lampica na aguili gv 250 efi Empty
PostajNaslov: zelena lampica na aguili gv 250 efi   zelena lampica na aguili gv 250 efi Icon_minitimečet ruj 03, 2015 4:20 pm

zelena lampica koja označava da je motor u leru, sada svijetli i kad je motor u drugoj brzini,i to nije sve,kad stavim u ler i spustim bočni nogar motor se ugasi kao da krečem iz prve brzine. Ako je netko imao slične probleme nek nešto napiše, a ako stignete napišite i kako rješavate probleme koji se događaju na motoru,jer ove godine izgleda ima dosta kvarova na aguili.












[Vrh] Go down
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

zelena lampica na aguili gv 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: zelena lampica na aguili gv 250 efi   zelena lampica na aguili gv 250 efi Icon_minitimečet ruj 03, 2015 6:39 pm

Ima jedan mali indikator lera ispod sica cca 2x3cm. Meni ide smeđa i plava žica, moguće da su kod tebe druge boje. Ako on nije dobro stegnut ili zalemljen, ECU "nezna" u kojoj je brzini i dali je u leru. Meni se znala palit FI lampica u vožnji (još se povremeno pali), a ugasi se čim prešaltam brzinu. Isto mi je znalo javljat grešku 31 što će reć kvar na Gear Position Switch.
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

zelena lampica na aguili gv 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: zelena lampica na aguili gv 250 efi   zelena lampica na aguili gv 250 efi Icon_minitimečet ruj 03, 2015 6:42 pm

Provjeri si indikator na nogari da on nebi bil u pitanju.
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

zelena lampica na aguili gv 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: zelena lampica na aguili gv 250 efi   zelena lampica na aguili gv 250 efi Icon_minitimened ruj 06, 2015 9:22 am

mogao bi biti indikator na bočnom nogaru,provjerit ćemo iduči tjedan.
[Vrh] Go down
Sponsored content





zelena lampica na aguili gv 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: zelena lampica na aguili gv 250 efi   zelena lampica na aguili gv 250 efi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zelena lampica na aguili gv 250 efi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Aquila gv 250 Fi lampica
» Signalna lampica ulja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr.-
Forum(o)Bir: