Početna stranicaPretraľnikKawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"

Go down 
+14
ypahh
Genesis051
ljubo100
zed12
Safet(y)
Kicho
palomas
SpoRRy
webrider
strelicar
El Nino
v-twin
stanky069
cro.chopper
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimesub 08 kol 2020, 10:23

ypahh je napisao/la:
Odlična priča o kupnji i odličan motor. Baš me zanima kako uživi izgleda ta zvijer od 2000 kubika. Naime i meni je u planu kupiti vn2000, ali sam si uadao cilj da ću to probati napraviti isto kada na mom vn800 sat okrene 100000km, sada sam na 62 tisuce otprilike, znaci ima jos koja godina do toga 😁

Uživaj u motoru, jos jednom "odličan je"😉

Hvala i tebi i svima ostalima na pohvalama! Napisao sam iznad komentar o prvim dojmovima. Sada, i nakon nekih mjesec dana od kupovine, još uvijek nekako ne shvaćam da je moj i još uvijek tražim bravicu za kontakt između cilindara kao na VN900 pa se redovito opečem Very Happy . Kaže frend jučer u nekoj ekipici, da mi je trubio neki dan iz auta kada mi je dolazio u susret, riječima "Ja mu trubim a on ne sex ni 5%, vozi i smije se sam sa sobom". Istina, ni nakon svih godina još se nisam zasitio ni VN900, ali sada imam dva puta onaj osjećaj "Jedva čekam da sjednem na motor". Ali trenutno stalno vozim VN2000. Nova maza, jbg

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 11738310
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimeuto 11 kol 2020, 12:52

Kad budeš imao vremena, snimi jedan video u stilu predstavljanja motora. Ne treba puno zumiranja detalja, nego lagano kruženje kamerom oko motora, da se stekne  opći dojam o "pojavi" i gabaritima.... I onda na kraju upali motor i dodaj mu malo gasa.

Tako da dobijemo i zvučnu kulisu tog monstruma, kakvoga nema čak ni Magna Šibenčanin... .  cheers

cro.chopper likes this post

[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimepet 14 kol 2020, 07:05

palomas je napisao/la:
Kad budeš imao vremena, snimi jedan video u stilu predstavljanja motora. Ne treba puno zumiranja detalja, nego lagano kruženje kamerom oko motora, da se stekne  opći dojam o "pojavi" i gabaritima.... I onda na kraju upali motor i dodaj mu malo gasa.

Tako da dobijemo i zvučnu kulisu tog monstruma, kakvoga nema čak ni Magna Šibenčanin... .  cheers

Onako kako Ameri rade na jutjubetu - 28 minuta priče ispred reklame za airbrush i 30 sekundi motora, a fajl nazvati po motoru Very Happy roker
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Zippo
man
man
Zippo


Broj postova : 15
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN2000 Classic & VN900 Classic
Na forumu od : 17.08.2019

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimečet 20 kol 2020, 10:54

nenad barinić je napisao/la:

Onako kako Ameri rade na jutjubetu - 28 minuta priče ispred reklame za airbrush i 30 sekundi motora, a fajl nazvati po motoru Very Happy roker

Vidiš da znaš, šta se čeka? 😂
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimečet 20 kol 2020, 18:15

Zippo je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:

Onako kako Ameri rade na jutjubetu - 28 minuta priče ispred reklame za airbrush i 30 sekundi motora, a fajl nazvati po motoru Very Happy roker

Vidiš da znaš, šta se čeka?  😂

A morat ću, hahahaha... danas montiram rack, original rack na original Kawasakibackrest. Normalno, problem je format je*ene tablice, iako sam dobio ovu manju.... Najjednostavnije ne stane, očigledno je rađeno mjesto za vodoravne uske tablice, ludujem. Ispao mi glanc novi rack na beton :-O
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Luckyman
man
man
Luckyman


Broj postova : 10
Godina imam : 71
Prebivalište : Ptuj, Slovenija
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 23.02.2015

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimečet 06 svi 2021, 00:51

Sretna ti vožnja sa tvojim VN2000. Ja ti istog vozim več 8 godina pa isto osečam kad sednem na njega kao prvi dan.
Lp iz Slovenije

P.S.
Možemo koji put da se nađemo negde na pola puta pa da idemu na koje piče.
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimečet 06 svi 2021, 13:27

Luckyman je napisao/la:
Sretna ti vožnja sa tvojim VN2000. Ja ti istog vozim več 8 godina pa isto osečam kad sednem na njega kao prvi dan.
Lp iz Slovenije

P.S.
Možemo koji put da se nađemo negde na pola puta pa da idemu na koje piče.

Najljepša hvala! U veljači sam išao do Bistre, blizu granice a planiram opet, možda već ovaj mjesec pa se možemo čuti da dođeš do tamo, bude nešto na ražnju i pića na izbor kod moga prijatelja, isto bajkera.

Motor je čista snaga i japanska perfekcija, užitak vožnje i upravljanja je fenomenalan, vrh. Doslovce jedva čekam da sjednem na njega i provozam se. Do sada sam već premašio duplu kilometražu od one koju je napravio prvi vlasnik u 15 godina, trenutno sam na nekih 18000 km.

Krenuo sam sa laganim preradama koje sam isplanirao, a u zimu planiram napraviti kompletni airbrush. K&N je u međuvremenu stavljen unutra, kupio sam aftermarket luggage rack (i već sam ga reklamirao, krom se počeo ljuštiti, novi je na putu nakon 17.05.). Hepco&Becker torbe sa brzim mehanizmom za skidanje sam skinuo, kao i tankbib H&B isto od prave kože, doslovce je oboje skoro novo, pa trebam ponuditi na prodaju jer mi ne trebaju a vrijede puno novaca. Uzeo sam tvrde HD torbe (sa HD Road King-a) od plastike presvučene kožom, na njima napravio zanimljive prerade (koje ću kada nekako uspijem skinuti fotke sa mobitela postaviti ovdje). Vjerujem da će ove prerade na torbama dati pojedinima ideju kako iskoristiti svaki milimetar prostora.

Ovdje na forumu svi znaju kakve sam "kurate" sreće. Imao sam problem - smaknula se lulica sa iridium svjećice prilikom vožnje u grupi u sporoj vožnji, nisam uopće istu sekundu uočio ni po zvuku ni po ponašanju da se to dogodilo, "živo" gorivo je ušlo u auspuh i zapalili su se auspusi, poplavili i požutili. To sam jedva uklonio sa Autosol Antiblue i onda baš po povratku iz Bistre, u mraku mi je iz torbe ispala vrećica sa filterima za cigarete na auspuh i istopila se. I to sam jedva maknuo.

Ne znam imaš li fb profil i da li se nalaziš u fb grupi "Kawasaki Vulcan 2000 VN2000 Rogue owners & riders"? Tamo su samo vlasnici VN2000 i ima jako puno detalja o motoru koji vozimo, svi problemi i načini rješavanja itd. U grupu se, koliko sam skužio, ulazi samo kada te doda neki od vlasnika VN2000 jer je to uvjet. Mene je isto netko dodao, tako da ako nisi u grupi, javi mi se na fb pa ću te pozvati u grupu.

P.S.  dobrodosao vidim da ti je ovo prvi post koji si napisao. Predstavi se jer će te moderatori upozoriti i predstavi svoj motor na forumu u tim temama.

Lijep pozdrav iz Vukovara  cuga ,

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 18290111
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Luckyman
man
man
Luckyman


Broj postova : 10
Godina imam : 71
Prebivalište : Ptuj, Slovenija
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 23.02.2015

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimečet 06 svi 2021, 18:33

Najprije da se odmah izvinem za gramatičke greške u pisanju, učio sam hrvatski davnih godina unazad ali je ipak bolje nego da pišem na slovenskom ili engleskom.
Uradio sam odmah ono što si preporučio. predstavio se i sebe i motor. E drugo če biti težko. Nisam nigdje na webu registrovan (FB, Twiter,...), od 1985 bavim se računalima profesionalno in cjenim svoju intimu, dosta dobro znam da ništa nije besplatno, samo ljudi ne znaju svega ...

Na svom motoru nisam radio nikakvih prerada, hteo sam zamjeniti auspuhe sa Vance&Hines pa su izvan proizvodnje. Baš sam danas naručio nosače za noge (Footpegs).

Lp Borut
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimepet 07 svi 2021, 10:53

Ma nema brige za pisanje, razumijemo se :-). U slučaju da ti nešto zatreba, javi mi porukom pa ja pretražim u grupi. Npr. jedan vozač je nedavno stavio V&H auspuhe povoljno za 300 E na eBay, ali su otišli. Inače, za montažu auspuha navodno ide i Vance & Hines Fuel Pack.

Ako te zanimaju Vance & Hines auspusi sa certifikatom za atest napiši pa ću otići do frenda i raspitati se što je sve na ponudi i koje su cijene, moj prijatelj je uvoznik i distributer Kustomtech, Customchromeeurope i drugih custom/aftermarket dijelova, rješavaju uvoz i homologaciju za sve, ugradnja itd.

Puno pozdrava dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 511
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimepet 04 lip 2021, 18:11

Ja riješio svoje preko Sound control systema iz Njemačke, poslao im original oni ugradili nove pregrade u nutra i vratili nazad. Prezadovoljan zvukom (po TUV-u) i sa Cobra PI sustavom za podešavanje goriva dobio žestoko na inertnosti.
Inace iman Baron Big N Nasty za VN2000 sa strane za prodati, ali su open pipe sistem (jako glasni)
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Luckyman
man
man
Luckyman


Broj postova : 10
Godina imam : 71
Prebivalište : Ptuj, Slovenija
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 23.02.2015

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 06 lip 2021, 12:33

breed je napisao/la:
Ja riješio svoje preko Sound control systema iz Njemačke, poslao im original oni ugradili nove pregrade u nutra i vratili nazad. Prezadovoljan zvukom (po TUV-u) i sa Cobra PI sustavom za podešavanje goriva dobio žestoko na inertnosti.
Inace iman Baron Big N Nasty za VN2000 sa strane za prodati, ali su open pipe sistem (jako glasni)

Hvala na ponudi ali nisam baš za jako glasne nego više me zanima ako ne nabavim V&H powershot prerada originala.

Lp
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimesub 04 vel 2023, 14:10

Premalo vremena, a previše obaveza. Slabo sam se vozao, prešao sam tek nešto sitno preko 30000 sa njim (odnosno, km sat sada očitava nekih 38000+ km).

Airbrush sam napravio, ali o tome nakon ovoga u zasebnim postovima (image exceeded).

Vlasnici VN2000 bi tu naišli na koristan savjet.

Bio sam vrijedan što se tiče uređivanja motora (ali još ga nisam snimio). K&N zračni filter je u međuvremenu stavljen, kupio sam aftermarket luggage rack i nekako uspio uklopiti registarsku pločicu unutra.

Volio bih još nabaviti njegove originalne dodatne farove, ali mislim da je to nemoguća misija. Ako netko zna ili ima, ili ima neki prijedlog, drage volje kupujem!!!

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Farovi11

Hepco&Becker torbe sa brzim mehanizmom za skidanje sam skinuo, kupio sam Harley Davidson torbe (plastika presvučena kožom) koje na poklopcima imaju instalirane kromirane i savijene cijevi u "U" obliku za lakše i manje terete na putovanju. Torbe sam preradio, po uzoru na H&B mehanizam koji sam pokušao kopirati na kraju sam osmislio neki svoj način za brzo skidanje torbi. Obzirom da su oblikom rađene za HD sa običnim amortizerima pa imaju te utore, odlučio sam ih iskoristiti kao pretince za konopac, vezice, izviđačku sjekiru/čekić, self sajlu itd. To sam postigao tako da sam sa unutarnje strane stavio alu legirani lim (4 na 5 mm), koji na dnu torbi ima šarke i donji poklopac sa bravicom. Zaključavanje donjih poklopaca sam riješio umetanjem inox cijevi u gumene prihvate na torbama. Te cijevi su se također ispostavile korisnim, npr. prilikom prošlogodišnjeg puta na more dolje sam pričvrstio 2 teleskop ribolovna štapa. Nisam uspio spustiti torbe niže koliko sam želio radi konstrukcije torbi (ako bi išle niže morao bih ih odmaknuti za cca 4 cm sa svake strane i naniže, ali ne znam koliko bi to utjecalo na ciklistiku). Torbe malo strše gore ali ispostavilo se da je to dobro jer mi je žena zaspala iza i vozila se cca 40 km po autocesti i nije otpala. Srećom da je prijatelj iza uočio kada se počela izvrtati.

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Receiv10

Skinuo sam bočne HD grbove sa torbi i dizajnirao svoje, sa mojim portretom.

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Img_2011

U tih 30000 km, osim opisane nezgode sa lulicom, imao sam problem potpunog nestanka struje 2 puta (jednom na oko 100 km od kuće na suncu i jednom na 10 km od kuće na 30+ predvečer na cesti ured polja kukuruza (čitaj: kombinacija znoja i milijarde ljutih komaraca) te smo prijatelj i ja uočili i riješili problem, koji je, gledajući po VN2000 grupama, rezultirao izbijanjem požara i uništavanjem više ovakvih motora, posebno ovakvih modela sa Big Nacelle farom.

Vjerujem da ćete se sada nasmijati jer ja pojma nemam kako se zovu dijelovi električnih sklopova, ali što je tu je. Prekontrolirajte kod sebe.

Tko vozi ovakav motor, neka prekontrolira dovod bijele žice od spleta koji idu od akumulatora do kontakt bravice u faru. U faru ta žica sa još 4 ili 5 žica ulazi u kontakt kolektor sa jednakim razmacima između žica, te sa njega na bravicu (serijski). U tom plastičnom bloku sa kontaktima su "ženske" utičnice, a očigledno se bijela žica najviše grije te uslijed pregrijavanja otpor opruge perca koja prihvaća "muški" kontakt oslabi i gubi kontakt. Golim okom je to neprimjetno, ali se pod povećalom vidi da je perce kraće za cca 0,5 mm i nema pravi prihvat, te se taj plastični kolektor počne topiti i na kraju se sve zapali. Kolektor smo prerezali i odvojili dio sa bijelom žicom, koju smo spojili luster klemom zasebno od ostalih žica te tako spoj lakše "diše" i ne grije se.

Nakon zamjene prvih serijskih guma (da, imale su DOT iz 2004. godine! što je ujedno bio i razlog rušenja cijene za 500 E prilikom kupovine motora, ali me nije smetalo da odradim put na more itd. sa starim gumama, koje sam mijenjao na 13500 pređenih km), uočio sam podrhtavanje upravljača prilikom ispuštanja iz ruku u vožnji, koje je počinjalo od nekih 65 km/h naniže. Utvrdili smo da ležaj na trokutu upravljača nije bio zategnut na propisanu vrijednost, zategnuli moment ključem i motor sada vozim bez ruku kao biciklić.

Promijenio sam sve disk pločice, a pošto sam ranije primijetio promjenu kod upravljanja, utvrdio sam da su otišli ležajevi prednjeg točka. Stigli su novi ali ne stignem još mijenjati. Stari aku je riknuo, uz pomoć starog dobrog Kiche i sina došao sam do novog (malo mu je slabiji udarac od potrebnog ali pali). Bivši vlasnik Grk je stavio preslab aku unutra.

I to je to. Potrošnja nije otišla dalje od 5,7 l bez obzira kako ga ganjao. Isprobao sam ga voziti bez windshielda i to je nova dimenzija vožnje ovog stroja. Sa ženom sam htio isprobati maksimum ali na nekih 205 km/h ju je spičila osa i ubola u vrat, tako da sam stao ali u trenutku uboda motor je još ubrzavao i imao je još gasa.

Osim vrabaca, spi#kao me i kobac 2 puta, svaki put mi je brzina bila oko 120 km/h (žurio sam). Očigledno pri toj brzini motor ispušta neki specifičan zvuk ili ima nešto u svojoj pojavi. Prvi put kobac je doletio bočno sa desne strane i udario me u potkoljenicu, srećom prvo je zapeo u crashbar pa je udarac oslabio, a zatim preletio iznad mog ramena i pao na cestu pred motor koji me slijedio (srećom isto bez ozbiljnih posljedica). Noga mi je bila otečena i boljela je par dana, ali mogla je biti i slomljena ili je moglo biti nešto još i gore.

Drugi put, kobac je napao direktno na mene. Obrušio se odozgora fejs-tu-fejs, nisam stigao ni probati pobjeći. Srećom je prvo zapeo u Big Nacelle, pa preko windshielda u glavu. Normalno, moja head up kaciga je bila zabačena unazad tako da sam dobio preko „lampe“ i usta su mi bila puna sitnog perja. Ništa nije razbijeno, a u glavu sam prirodno „udaren“.

Za sada, direktni udarac ptice fejs-tu-fejs (sove) doživio sam dok sam vozio VN900, ali tada mi je kaciga bila spuštena pa sam dobro prošao.

palomas likes this post

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 10:00

O Isuse, pa ovo je baš napeto štivo za čitanje! Postao si meta za kobce, moraš nekaj promjeniti u zvuku motora, prije nego te te ptice izbace iz stroja. Shocked Very Happy

A sa el. instalacijom i opasnošću od požara nije se baš za igrati. Lijepo je imati jednu kontakt bravu, preko koje se pale i gase svi ti dodatni potrošači, samo kaj je kontaktima to očito preveliki teret, pa se griju... pljuga
[Vrh] Go down
Luckyman
man
man
Luckyman


Broj postova : 10
Godina imam : 71
Prebivalište : Ptuj, Slovenija
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 23.02.2015

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 10:09

Ajde vrabac i kobac, jednom me stršljen ubo točno između nogu (da baš tamo!). Srećom, bio sam vrlo blizu kuće. Mogu samo ovo reći, šteta što puno gori.....

palomas likes this post

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 10:20

Luckyman je napisao/la:
. Mogu samo ovo reći, šteta što puno gori.....

Šteta što peče na mjestu uboda ? Inače ima i pozitivnih učinaka? Jel to možda ono što ja mislim da bi moglo biti? dancingbanana dobar3 sex
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 12:17

palomas je napisao/la:
O Isuse, pa ovo je baš napeto štivo za čitanje! Postao si meta za kobce, moraš nekaj promjeniti u zvuku motora, prije nego te te ptice izbace iz stroja. Shocked  Very Happy

pljuga

U vožnji ih samo pratim gdje stoje uz cestu, ali njih se očito ne tičem. Ova dva su se baš zaletila u mene, jadničci.... jedan s boka i to baš u krivini, a drugi od ispred mene i spustio se direktno prema meni.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 12:18

Luckyman je napisao/la:
Ajde vrabac i kobac, jednom me stršljen ubo točno između nogu (da baš tamo!). Srećom, bio sam vrlo blizu kuće. Mogu samo ovo reći, šteta što puno gori.....

Bolje da me kobac opalio nego ovo da mi se dogodi Shocked
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 12:43

Nikad nemoj kuditi konja kojeg nisi jahao. Možda bi stekao novi nadimak, Nenad - drvena noga..

hvala     svaka cast
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 13:03

palomas je napisao/la:
Nikad nemoj kuditi konja kojeg nisi jahao. Možda bi stekao novi nadimak, Nenad - drvena noga..

hvala     svaka cast

Very Happy cuga
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 13:25

Airbrush je odrađen početkom prošle godine. Ovdje je par fotki, ali ako vas zanima, mogu objasniti što sam, kako i zašto radio.

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 3410

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 3510

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 3710

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 3810
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 13:40

Ovo je umjetnički rad, svaka ti čast majstore. svaka cast dobar

P.S. jedini predmet u školi zbog kojeg sam išao na produžnu nastavu bio je likovni. Umjesto sa kistom, ja sam koristio školsku spužvu za bojanje svojeg  akvarela u školi.... Ima li nade za mene?
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 17:13

palomas je napisao/la:
Ovo je umjetnički rad, svaka ti čast majstore. svaka cast   dobar

P.S. jedini predmet u školi zbog kojeg sam išao na produžnu nastavu bio je likovni. Umjesto sa kistom, ja sam koristio školsku spužvu za bojanje svojeg  akvarela u školi.... Ima li nade za mene?

Ima, ima... i to je likovna tehnika!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Luckyman
man
man
Luckyman


Broj postova : 10
Godina imam : 71
Prebivalište : Ptuj, Slovenija
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 23.02.2015

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 18:25

Stavi jednu sliku odostraga da vidim kako si riješio tablicu (registarsko).
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimened 05 vel 2023, 19:25

Evo, uspio sam nekako. Kada sam stavljao rack, nisam vijke zavrnuo do kraja, a i popustio sam tri vijka koja drže nosač, stavio rack pa onda zategnuo koliko sam mogao i jedno i drugo (odnosno, sada bih nazvao da je prenapregnut nosač pa tako stoji). Jako je zgodno za kamere - vidi se, a e vidi se Very Happy. Pogotovo kada na rack stavim vreću ili objesim jedan svoj izum Very Happy

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Img-2010

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Img_2013

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Dsc_0210

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 28501111
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitimepon 06 vel 2023, 08:40

@nenad barinić tebe ta struje fakat jebe, nemaš sreće sa VNovima 🤠! A ovo sa ptičurinama ....kata faking strofa!?
Lijepo i detaljno si opisao sve probleme. ...... svaka čast
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"   Kawasaki VN2000 - "ODABRANI" - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kawasaki VN2000 - "ODABRANI"
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» P: Razna oprema Kawasaki VN2000
» vn2000
» Kawasaki EN 500
» VN 800 kawasaki
» Kawasaki EN 450 LTD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: