Početna stranicaPretraľnik Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 610RegistracijaLogin

 

  Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimeuto 18 kol 2020, 09:06

Kao što sam opisao u temi https://cro-chopper.forumcroatian.com/t17922-kawasaki-vn2000-odabrani, gdje sam opisao kako se sve poklopilo, planiram preko zime sam raditi airbrush na svom VN 2000. Od trenutka od kada sam ga dovezao do sada još mi se nije javila ni trunčica ideje koju temu i koje detalje oslikati na motor. A doslovce mogu nacrtati i izvesti ama baš sve (neskromno kažem, jel'....).

Mašta mi je počela raditi u smislu Indijanaca i Japanaca (pola/pola), jer nekako volim tu tematiku i filozofiju. Skull&Bones sam odbacio odmah jer je to tematika prilagođenija za custome.

Ali, jedan me frend sasjekao u korijenu. Kaže čovjek, vjerojatno mi taj motor ostaje do kraja života pa bi bilo super na njemu oslikati moj život. Crtanje stripova, ilustracija i airbrush; motori i Rokeri Vinkovaca, ribolov, rat, vojska i policija i opet vojska, iskopavanje mrtvih i ganjanje zločinaca; žena, 4 djece, kava i cigareta, pivo i gemišti - kako od toga napraviti smislenu cjelinu?!? Uništio me sa prijedlogom i sada sam u ćorsokaku Shocked mozak mi apsolutno ne radi! Inače mi mozak ne radi, to znaju oni koji me poznaju, ne znam jesam li doš'o ili sam poš'o....

Pitanje od gajbe piva glasi: da posjedujete motor svog života i imate mogućnost na njemu oslikati što želite, kako bi koncipirali i oslikali ODABRANOG?




palomas likes this post

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
fire fox
man
man
fire fox


Broj postova : 363
Godina imam : 52
Prebivalište : PGŽ
Vozim : trenutno ništa
Na forumu od : 05.08.2012

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimeuto 18 kol 2020, 11:46

Da se nadovežem na razmišljanje ......

zadnji kraj - prošlost - lijepa sjećanja
sredina -sadašnjost - što me trenutno ispunjava
prednji kraj- budućnost- put u raj (kao i većina nas "pakao sam već prošao")

...nadam se da sam barem malo pomogao buskajplatil

palomas likes this post

[Vrh] Go down
stanky069
man
man
stanky069


Broj postova : 57
Godina imam : 36
Prebivalište : Stuttgart/Strizivojna
Vozim : Yamaha Dragstar 650 Millenium
Na forumu od : 25.06.2020

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimeuto 18 kol 2020, 18:36

Meni je želja skupiti novce i odraditi airbrush o Domovinskom ratu...možda je nekome glupo,ali meni je to recimo nekakva svojevrsna posveta svim onima koji su položili živote za slobodu.

Ono tipa Vukovarski vodotoranj,uništen tenk,dva aviona u rušenju iz "oba su pala"...i još neke stvari iz DR...tako nešto.

Samo treba lovu skupiti.

palomas likes this post

[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimeuto 18 kol 2020, 22:09

stanky069 je napisao/la:
Meni je želja skupiti novce i odraditi airbrush o Domovinskom ratu...možda je nekome glupo,ali meni je to recimo nekakva svojevrsna posveta svim onima koji su položili živote za slobodu.

Ono tipa Vukovarski vodotoranj,uništen tenk,dva aviona  u rušenju iz "oba su pala"...i još neke stvari iz DR...tako nešto.

Samo treba lovu skupiti.


Ovako nešto: https://nenadbarinic.com/bwg_gallery/kacige-3/ .... ima toga ohoho još, ali čekam već cca 3-4 godine da mi naš Kicho postavi radove na web stranicu Very Happy .

Nije sve u novcima, ima nešto i u eurima Very Happy . Izmislimo nešto na rate, jbg...
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
stanky069
man
man
stanky069


Broj postova : 57
Godina imam : 36
Prebivalište : Stuttgart/Strizivojna
Vozim : Yamaha Dragstar 650 Millenium
Na forumu od : 25.06.2020

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimeuto 25 kol 2020, 18:39

Morat ćemo se dogovoriti... ;-)
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimesri 12 svi 2021, 13:39

fire fox je napisao/la:
Da se nadovežem na razmišljanje ......

zadnji kraj - prošlost - lijepa sjećanja
sredina -sadašnjost - što me trenutno ispunjava
prednji kraj- budućnost- put u raj (kao i većina nas "pakao sam već prošao")

...nadam se da sam barem malo pomogao  buskajplatil

Hvala puno. Otprilike sam i ja razmišljao u tom pravcu. Međutim, zadnji blatobran se skoro uopće ni ne vidi, tako da ću ga morati dobro isplanirati a prilikom oslikavanja ga čitavog oslikati, a što se vidi-vidi (zato planiranje). Ideju za desni "bubreg" za sada imam, ideju za lijevi "bubreg" bih čak mogao prebaciti naprijed na blatobran (radi nekih detalja sam stupio u kontakt sa vozačem istog motora, Japancem iz Hirošime, koji mi pomaže oko pojedinih detalja i natpisa). Tank: ostavio bih ambleme VN2000 (tj. vratio ih nakon oslikavanja). Tu sam jako neodlučan kako izvesti ono što sam zamislio, a kompletno u kombinaciji boje u podlozi (treba biti tamnozelena dvoslojna i svijetlozelena Kawasaki boja). Slična kombinacija boja je glavna boja na manjim modelima.

I da - buskajplatil ? Normalno, čim me negdje ugledaš - javi se cuga
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimepet 10 vel 2023, 11:06

Airbrush odradio početkom 2022.

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 3411
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitimepet 10 vel 2023, 16:42

Custom i chopper motori su odlična podloga za umjetnost oslikavanja.... Meni za moj BMW RT ne pada ništa pametnog na pamet, kak bi se motor tog tipa mogao oslikati
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000    Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» vn2000
» Zatvaranje goriva na Kawasakiju EN-500 Vulcan
» PIN UP AIRBRUSH?
» airbrush na vn 900

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: