Početna stranicaPretraľnikSvinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE

Go down 
+16
besmrtni
cro.chopper
vroc-bobi
..koshchall..
Safet(y)
Drifter
El Nino
zed12
custom rider
martinx
Rocker-C
mrljo#2
merla
gaso999
magna
Kicho
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimečet 24 pro 2015, 10:14

Dobro izgleda, lijepa kombinacija boje. Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimečet 24 pro 2015, 15:17

Kicho je napisao/la:
tekući problem je napisao/la:
kicho griješiš .
ima i kod nas bobbera  

A ovo me baš zanima. Rolling Eyes

Ne rade mi zedove upute za upload slika Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimečet 24 pro 2015, 15:20

tekući problem je napisao/la:
Kicho je napisao/la:
tekući problem je napisao/la:
kicho griješiš .
ima i kod nas bobbera  

A ovo me baš zanima. Rolling Eyes

Ne rade mi zedove upute za upload slika Crying or Very sad

A jbga... Odi na tinypic.com , uploadaj fotku i onda skini kod iz kućice "for forums and message boards" i zalijepi ga ovdje . Jednostavno.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimened 27 pro 2015, 08:44

Meni se ovakva linija sviđa...jači prednji kraj ništa ne smeta, naprotiv ...... nema šanse da nam se svima sviđa uvijek isto pa tako ne treba ni motor uređvati prema stereotipu nego uzeti smjernicu i ostaviti nešto svoje što će i motor izdići iz "gomile", a najbitnije vlasniku izmamiti osmijeh svaki put kad ga vidi...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimened 27 pro 2015, 14:13

..a sta da ti kazem?.. odrastao si vec dovoljno da sam znas sto hoces.. dobar ..ili si ipak jos uvijek samo jedno veliko dijete?.. dobar3






...ma pili, rezi i prekrajaj.. sto god napravio, nadam se da ces biti zadovoljan.. barem neko vrijeme Very Happy

..a da budem iskren, meni se stara Svinja svidjala.. doista je bila jedinstvena.. a ovaj bober?.. i to mat crni?.. ja bih rekao da je vec sve to vidjeno vec puno puta i nece se bas previse izdvajati od drugih slicnih.. za imati motor u nekoj drugoj boji osim crne treba imati odvaznosti, da ne kazem muda, i parkirati se uz grupu opasnih bajkera obucenih u crnu kozu koji svi mahom voze crne motore.. a ti dosao s tamo nekim zutim ili crvenim ili ne daj Boze nekim 'duginim' bojama opituranim .. dobar3


kako god odlucio, znam da ces dobro odluciti i da cemo to dobro zaliti.. dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 28 pro 2015, 08:16

Ma treba ga bacit u neku gey boju,crna nije dobra,izgleda bezveze i ne naglašava konture motora,bit če samo jedan u masi,treba ga izdvojit iz mase da privlaći poglede
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 28 pro 2015, 18:55

nikako crni!!.....a pogotovo ne mat crni.....boja/uzorak je to sto ce mu dati vise nego bilo sta drugo...

...taj mi se motor u prijasnjem stanju jako svidjao i bio je bas jedinstven i sada bi i ova nova verzija trebala biti još žešća.....a mislim da mat crna to nemre postići....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Gost
Gost




Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 28 pro 2015, 20:29

kada sam tražio u koju farbu da "picnem" svoj motor , dvoumio sam se između mat sive- kao avioni luftwafea u 2. ratu , i gun amo , ono- kao izlizana oružja  .razlog je taj kaj su to farbe na koje paše i krom i crni djelovi . na kraju motor dobio sasvim drugi rezervar koji mu je promijenio cijelu liniju , kak bi rekli "otvorio ga u struku "pa je dobio i novu farbu i eto postao -plavi , i da, ima muda stati kaj crnih pila i kože .
složi prvo motor onako kako ti se sviđa i gledaj ga u kojoj farbi ga ti vidiš i to je to .

nije sunce i kvaliteta , slikano s mobom , ali čisto ....

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 K0658j
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 04 sij 2016, 09:58

Jbga, ja baš zagriz'o za crnu. Zapravo - za kombinaciju mat i sjajne crne obogaćenu nekim šarenim natpisom, tek toliko da ga oživi. I malo bijele po gumama.

Gruba, brza fotomontaža reče ovo:

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 334t641

I to se meni sviđa. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 04 sij 2016, 10:13

Drifter je napisao/la:
nikako crni!!.....a pogotovo ne mat crni.....boja/uzorak je to sto ce mu dati vise nego bilo sta drugo...

...taj mi se motor u prijasnjem stanju jako svidjao i bio je bas jedinstven i sada bi i ova nova  verzija trebala biti još žešća.....a mislim da mat crna to nemre postići....

Eh... Od proljeća 2012. je u ovoj sadašnjoj boji. Tj. otprilike 40.000 km sam prešao s takvom bojom motora. Smile)

Osim toga, imam oštećenja rezervoara, pale mi prije dvije godine neke ljestve na njega, a ljetos mi ga pošpricali nekom kemikalijom pa se boja na par mjesta počela dizat (sitno, ali vidljivo).

Dakle, bojati ga treba, samo je pitanje u koju boju. Sviđaju mi se te mat/sjajne crne kombinacije, a s dvije življe boje za natpis ta kombinacija lako oživi.

BTW, imaš neku poruku u inboxu, još od prije dva tjedna. Rolling Eyes Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 04 sij 2016, 10:18

tekući problem je napisao/la:
kada sam tražio u koju farbu da "picnem" svoj motor , dvoumio sam se između mat sive- kao avioni luftwafea u 2. ratu , i gun amo , ono- kao izlizana oružja  .razlog je taj kaj su to farbe na koje paše i krom i crni djelovi . na kraju motor dobio sasvim drugi rezervar koji mu je promijenio cijelu liniju , kak bi rekli "otvorio ga u struku "pa je dobio i novu farbu i eto postao -plavi , i da, ima muda stati kaj crnih pila i kože .
složi prvo motor onako kako ti se sviđa i gledaj ga u kojoj farbi ga ti vidiš i to je to .

nije sunce i kvaliteta , slikano s mobom , ali čisto ....

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 K0658j

Netko voli plavu na vozilima... Ja ju baš ne volem. Rolling Eyes

I wild star je jedini motor na svijetu od kojeg nikad ne bih pravio bobbera... Jerbo on u ogoljenoj iliti "clean" cruiser izvedbi izgleda nenadjebivo (spustiti ga malo iza i/ili produžiti mu zadnji blatobran, sa solo sicem).
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Gost
Gost




Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 04 sij 2016, 17:01

Kicho je napisao/la:
tekući problem je napisao/la:
kada sam tražio u koju farbu da "picnem" svoj motor , dvoumio sam se između mat sive- kao avioni luftwafea u 2. ratu , i gun amo , ono- kao izlizana oružja  .razlog je taj kaj su to farbe na koje paše i krom i crni djelovi . na kraju motor dobio sasvim drugi rezervar koji mu je promijenio cijelu liniju , kak bi rekli "otvorio ga u struku "pa je dobio i novu farbu i eto postao -plavi , i da, ima muda stati kaj crnih pila i kože .
složi prvo motor onako kako ti se sviđa i gledaj ga u kojoj farbi ga ti vidiš i to je to .

nije sunce i kvaliteta , slikano s mobom , ali čisto ....

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 K0658j

Netko voli plavu na vozilima... Ja ju baš ne volem. Rolling Eyes

I wild star je jedini motor na svijetu od kojeg nikad ne bih pravio bobbera... Jerbo on u ogoljenoj iliti "clean" cruiser izvedbi izgleda nenadjebivo (spustiti ga malo iza i/ili produžiti mu zadnji blatobran, sa solo sicem).

ha neko bi rekao " mudro zboriš" a netko bi rekao da griješiš
zato ni nisam preradio oba motora , jedan je ostao u orginalnoj varijanti roker roker
znači -jedan je za vožnju s ženom , a jedan je "pantydroper" za  moj gušt
osobno - ja bi " iskasapio " svaki motor , jebo konfekciju ili sex stock
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepon 04 sij 2016, 17:14

Tako je. Kasapiti pa sto se nađe. Nije bitan motor nego kasapljenje. Ovaj moj je dosa tvornicki iskasapljen pa nije bilo posla za brusilicu. Tj ima ali
Mi srce treba jos otvrdnuti da za sasjecem Twisted Evil

A do tad cu kasapiti vespe. Ko jih je""e. Jeftine su
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimeuto 05 sij 2016, 00:07

magna je napisao/la:
Tako je. Kasapiti pa sto se nađe. Nije bitan motor nego kasapljenje. Ovaj moj je dosa tvornicki iskasapljen pa nije bilo posla za brusilicu. Tj ima ali
Mi srce treba jos otvrdnuti da za sasjecem Twisted Evil

A do tad cu kasapiti vespe. Ko jih je""e. Jeftine su

jadne vespe,jel još koji projekt u planu
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimeuto 05 sij 2016, 06:42

Yeap. Ovaj slijedeci bi trebao biti masterpeace
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesri 06 sij 2016, 02:05

tekući problem je napisao/la:

osobno - ja bi " iskasapio " svaki motor , jebo konfekciju ili sex stock

Ne mora sve bit kasapljenje. Malo kasapiš, malo moš i dodat... Dok imaš smisla i stila.
(ne k'o Magna prije par godina Rolling Eyes Very Happy )

[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesri 06 sij 2016, 08:24

dok ne uzmeš brusilicu u ruke nije posao,daj Magni da se poigra on voli lječit frustracije sa brusilicom Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesri 06 sij 2016, 09:40

Twisted Evil
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepet 08 sij 2016, 01:15

Danas bila druga etapa...

Hvala servisu CPR (specijalizirani za francuska vozila, mali EPP) na ustupanju kutka radionice.
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 2jahx6x

Promijenio ulje u vilici...
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 121za86

... obložio kromirane pokrove vilice 3M mat crnom folijom...
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 2qwljxk

... i djelomično pripremio prednju gumu za bojanje.
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 25aqiwi

Između ostalog, zaboravio ručati i večerati, sve do 22:30. Very Happy

Tzv. custom-dijeta. Rolling Eyes Very Happy


Izrazito sam zadovoljan današnjim danom.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 50
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepet 08 sij 2016, 19:47

dobar

piči dalje...
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimepet 08 sij 2016, 20:39

idemo dalje !!!
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesub 09 sij 2016, 02:18

Iako sam sinoć djelomično "obrijao" žiletom slova s bokova gume (faking Pirelli ima baš žestoko ispupčena i velika slova), ipak je bilo zavlačenja boje pod masku. Linije su ispale grbave i neuredne. Jbga. Bit će šmirglanja kad se osuši.
Kamo sreće da to bude najveći problem s kojim se srećem u ovoj preradi. Smile)

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Fbfino

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 2h5mzh1


Zato sam barem ostatak presvlačenja folijom poprilično uspješno priveo kraju, da si smirim šifce. Very Happy

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 28ro7kn


Trokut olitiga most (gornji) sam radio iz dva dijela, prvo gornju površinu, a onda jednu traku okolo. Šolja fara je bila naj*ebeniji posao... Uspio sam ju dobiti uredno tamo gdje će biti vidljiva, a iza je folija malko zgužvana. Obruč fara je prošao najlakše.


Zadovoljan sam tim obljepljivanjima, osobito jer to prvi put radim. Radim sa samoljepljivim folijama već dvadesetak godina (pismoslikarstvo tj. natpisi), ali ova presvlačenja oblih i kompleksnih oblika nikad prije nisam radio. A kako mi se čini - niti neću, osim sebi ponekad. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesub 09 sij 2016, 07:23

Nemoj zaboraviti ici spavati i jesti Very Happy
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesub 09 sij 2016, 07:51

magna je napisao/la:
Nemoj zaboraviti ici spavati i jesti Very Happy

Najveći mi je problem što svaki dan moram ići na posao, tu izgubim puno dragocjenog vremena. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitimesub 09 sij 2016, 08:38

I ja se susrecem s tim problemom
A da osnujemo neku udrugu pljuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Stare ljubavi
» ... stare forumske face !
» ... stare fotke rodnih nam mjesta!
» Mir ljudima dobre volje
» pozdrav bajkeri i ostali ljudi dobre volje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: