Početna stranicaPretraľnikSvinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE

Go down 
+16
besmrtni
cro.chopper
vroc-bobi
..koshchall..
Safet(y)
Drifter
El Nino
zed12
custom rider
martinx
Rocker-C
mrljo#2
merla
gaso999
magna
Kicho
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Icon_minitimesri 04 svi 2016, 06:24

Ako ti je takav plan onda definitivno odustani od boberizacije. Vrati motor u svi ja look jer ces imati veci krug kupaca nego za bobera
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Icon_minitimesri 04 svi 2016, 06:25

Sretno s provedbom!! dobar dobar

...nekako ispada kao da su ti jači polovni motori (istih godina proizvodnje) poskupjeli unazad par godina. Sjećam se da kad sam prije 4 godine kupovao motor da sam gledao par tih kamionskih u rangu do 6-7000...i to vrlo dobrih i uščuvanih (uključujući i moj)...bio sam u pregovorima s tipom koji je imao savršen crni Wilde 1600 kao iz dućana sa nešto vrlo ukusne opreme... ispod 20.000km...mislim da je tražio 7000...ja mu nudio 6000...i na kraju kupio Driftera..bilo je još par takvih u to vrijeme
...ako sad kažeš da su od 8-10 onda idemo krivom putanjom...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Icon_minitimesri 04 svi 2016, 10:53

magna je napisao/la:
Ako ti je takav plan onda definitivno odustani od boberizacije. Vrati motor u svi ja look jer ces imati veci krug kupaca nego za bobera

Znaš da je u planu modularni "šaraf" sistem... Sve se mora moći vratiti kako je bilo. Tako da će motor biti 2u1, pa će se možda i lakše prodati. Rolling Eyes

A plan kaže da sam još dvije sezone na tom motoru, pa da si barem za sljedeću ispunim tu želju (kad sam već došao toliko blizu).
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Icon_minitimesri 04 svi 2016, 11:00

Drifter je napisao/la:
Sretno s provedbom!! dobar dobar

...nekako ispada kao da su ti jači polovni motori (istih godina proizvodnje) poskupjeli unazad par godina. Sjećam se da kad sam prije 4 godine kupovao motor da sam gledao par tih kamionskih u rangu do 6-7000...i to vrlo dobrih i uščuvanih (uključujući i moj)...bio sam u pregovorima s tipom koji je imao savršen crni Wilde 1600 kao iz dućana sa nešto vrlo ukusne opreme... ispod 20.000km...mislim da je tražio 7000...ja mu nudio 6000...i na kraju kupio Driftera..bilo je još par takvih u to vrijeme
...ako sad kažeš da su od 8-10 onda idemo krivom putanjom...

Istina, kad kažem da motori koji mi se sviđaju koštaju 8 i više tisuća ojra, radi se o cijenama na njuškalu s kojima se ti motori vrte duže vrijeme i ne prodaju se baš. Ono, "APP".

Vjerojatno bi išlo nešto niže u slučaju stvarne namjere za prodaju. Ali opet, pitanje je koliko niže. Npr. Valkyrie F6C ni u Njemačkoj nije ispod 6500 €, a u Hrvatskoj budu (kad se pojave u ponudi, što je rijetko) 60-80 tisuća kn.

A Wild star se već možda i može uloviti povoljnije.

Nađoh ovih dana na "Njuški" nešto veoma atraktivno, odoh stavit pod "prilike" u podforum "Garaža".
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Sponsored content





Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Stare ljubavi
» ... stare forumske face !
» ... stare fotke rodnih nam mjesta!
» Mir ljudima dobre volje
» pozdrav bajkeri i ostali ljudi dobre volje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: