Početna stranicaPretraľnikSvinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 610RegistracijaLogin

 

 Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE

Go down 
+16
besmrtni
cro.chopper
vroc-bobi
..koshchall..
Safet(y)
Drifter
El Nino
zed12
custom rider
martinx
Rocker-C
mrljo#2
merla
gaso999
magna
Kicho
20 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimened 20 pro 2015, 18:41

Eto, došlo vrijeme da se opet prerađuje. Pofalilo je uzbuđenja. Ipak sam ja neki kreativac u životu. Smile)

Prvo sam htio nastaviti na staru temu ovdje na preradama, no to nema smisla jerbo ju je pokojni ImageShack učinio besmislenom.

Valjda neće i TinyPic riknut uskoro.

Daklem... 2011. godine kupio sam rabljeni motor, Hondu Shadow 750 American Classic Edition. Bio sam sretan jer mi je to bio prvi motor nakon više od 20 godina apstinencije, no nisam bio zadovoljan izgledom, tj. "stilom" kako ga je doživljavao prethodni vlasnik.

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 98t7r6

Prve sam se zime zainatio da napravim motor po svome ukusu. Onakav kakav sam sanjao od tinejdžerskih dana (jbga, moraš prvo riješit teen-frustracije da možeš krenuti dalje Very Happy ) : skroz klasičan cruiser s tri fara sprijeda, kromiranim tuljcima preko prednje vilice, dubokih klasičnih blatobrana, prekrasno obojan u dvije boje... Smile) Lijep, velik i sjajan motor, bez pretjeranih natrpavanja.
Moj motor je to već dobrim dijelom i bio, trebalo ga je samo obojati po želji i pročistiti mu liniju od suvišne "opreme" i "dekoracija". U početku nije trebao imati suvozačko sjedalo, sissy bar, bisage ni windshield, htio sam što jednostavniju liniju. Da teče kao rijeka, da ne zapinje na budalaštinama.
Rezultat je bio sljedeći:

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 4q00p

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 2z3z9et

Kako se vidi iz priloženoga, odmah u startu sam žrtvovao jedan dio dizajna zbog funkcionalnosti... Ipak sam stavio bisage. A budući da sam se puno vozio (uvijek min. 10.000 km godišnje), počeli su se vraćati i neki drugi dijelovi opreme... Prvo windshield, a poslije i suvozačko sjedište i sissy bar (jbga, imao sam tada koga voziti).

No, dosta više predigre, jel? Ajd da vam ga stavim. Rolling Eyes Very Happy

Bobberi me lože. Sve više i više. I ove je jeseni kulminiralo. Odlučio sam polako nabavljati dijelove pa ću tijekom one druge zime (2016-2017) sastaviti bobbera. Al' jbga, kako sam nabavio prve dijelove, shvatio sam da se zavaravam. Sad to već jako vuče. Mislim, ne moš nabavit amortizere, a da ih što prije ne probaš stavit. Smile) I tako... Bit će to izgleda već ove zime.

Prvi dijelovi koji su mi stigli:

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 2qt94b4

Amortizere (4 cm kraće od standardnih) sam kupio, a sic mi je jedan frend donio da ga samo probam stavit na motor, pa ćemo se dogovorit ako mi paše. Gad matori. Ziher je odmah znao šta će biti od toga.

To je valjda bio okidač da se ove zime odradi bobber. Jer se sad više NE MOŽE čekati. Rolling Eyes

Prvo sam poskidao sav višak dijelova (od oka bih rekao - 50 kg viška Very Happy ).

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Dd25hh

I to je bilo to. Bobber skoro gotov.

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 34ijyxi

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 2qlu93o

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 14ugms2

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 4igetw

Šalim se, naravno. Sad slijedi nabavka ili izrada potrebnih dijelova. Hrpica lima, varenje, bojanje, šarafanje.

U početku sam bio pomalo skeptik glede potencijala tog svog motora za takvu preradu. 750 ACE je malko previsok u sjedištu, zbog klasičnih stražnjih amortizera. No, ovim kraćim koje sam nabavio bi taj problem mogao biti riješen. Ne vidite ih na slikama, moram im upresat gume (selene, kažu) od starih amortizera, ne pašu mi ove koje su u njima.

U prvobitnom planu razmišljalo se i o skidanju limenih tuljaka s vilice, nabavci rebrastih gumenih manžeta (to mi je baš retro), te o bojanju mnogih dijelova u mat i sjajnu crnu kombinaciju.

Nakon današnjeg dana (kad vidjeh ovo sa slika), mislim da mnogo toga neću raditi. Sviđa mi se i ovako. Samo ću pošarafati stražnji blatobran, sjedište, bočni nosač tablice i MOŽDA napraviti drugi guvernal.

Vidjet ćemo za koji dan, kad stvar malo "odstoji". Rolling Eyes

Stay tuned. Za dan-dva će već biti neka novost. Za početak - amortizeri.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimened 20 pro 2015, 19:57

sviđa mi se ova tvoja ćelava guma. već skoro sliči na bobberske samo sad uzmiu skalpel i ureži joj onu radijalnu brazdu Very Happy
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimened 20 pro 2015, 19:58

Pratim !!!!
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimened 20 pro 2015, 22:24

magna je napisao/la:
sviđa mi se ova tvoja ćelava guma. već skoro sliči na bobberske samo sad uzmiu skalpel i ureži joj onu radijalnu brazdu Very Happy

Zar se to ne radi nožićem za linorez? tongue
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimened 20 pro 2015, 22:27

Inače, Magna mi je na facebooku naglasio "Pazi, manje je više"...

A ja se odmah sjetio Shadow-a "Tribute to Indian " i umro od smijeha. Very Happy

Kakva transformacija uma... Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimepon 21 pro 2015, 06:28

U filozofiji bobbera manje je vise a u filozofiji cruisera vrijedi ona da nikad nije dosta
A to
Da se stanje uma okrenulo za 270*je tocno. Jnga scratch
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimepon 21 pro 2015, 09:42

već ovako izgleda odlično.
još samo minimalistički blatobran, rebraste vilice ( Twisted Evil ) i drugi volan i to je to dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimepon 21 pro 2015, 10:51

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Betxes

Malo se fotomontažiralo danas. Rolling Eyes Very Happy

Dužina blatobrana - ne predugačka, a da ipak ima neku svoju funkciju (kad praviš bobbera ovo ispada poput onog "da se j****, a da ti ne uđe")... "Sparto" tail light, nosač blatobrana ide preko blatobrana zbog retro-štiha... I tako.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimepon 21 pro 2015, 10:55

merla je napisao/la:
već ovako izgleda odlično.
još samo minimalistički blatobran, rebraste vilice ( Twisted Evil  ) i drugi volan i to je to dobar

Čini mi se da ću se za ovu zimu zadržati samo na stražnjem kraju. Jerbo i tu se već zbraja solidna cifra - kupio sam amortizere, trebam kupiti taj sic sa slike, "tapered" topove iz Louisa, štop-lampu, kupiti ili napraviti blatobran i bočne poklopce pod sicem...

U tome je već nekoliko tisuća kuna. Osim toga - što bih radio sljedećih zima, da sad sve napravim? Smile)
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimepon 21 pro 2015, 14:28

..a jesi razmišljao da sjedalo napraviš u vlastitom aranžmanu pa ti ostane koja kuna više za nešto kaj nemožeš sam napravit, obzirom da nije niš komplicirano...
..nego jel rezervoar ostaje takav ili ?...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimepon 21 pro 2015, 15:48

mrljo#2 je napisao/la:
..a jesi razmišljao da sjedalo napraviš u vlastitom aranžmanu pa ti ostane koja kuna više za nešto kaj nemožeš sam napravit, obzirom da nije niš komplicirano...
..nego jel rezervoar ostaje takav ili ?...

Ne znam za tank još... Da si ne zadajem plan koji će mi biti preveliko opterećenje, za sad se fokusiram na stražnji kraj motora. Ako bude sredstava nakon toga, lako ću i njega riješiti.

Ovaj sic je odličan. Čvrst, ima debeo lim kao osnovu, debljina i tvrdoća spužve su savršeno pogođeni za uporabu bez opruga, a to mogu jer motor nije hardtail, a i poželjnije mi je tako jer ga bez opruga mogu još niže spustiti. Tako da mislim da sam ga kupio. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimeuto 22 pro 2015, 05:06

Vidija san da se nešto događa na fejsu i da si stvarno krenija u taj novi projekt pa eto da vidin ode
na forumu kako stvari stoje.
Kad san vidija prve slike kako je izgleda motor u tvome vlasništvu pomalo mi je bilo i žao! Stvarno lipi dvobojni
klasični kruzer bezvremenskog izgleda. dobar
Ja bi ga ostavija kakvi je i bija a za bobbera bi nabavija drugi bike pa bi onda počeja od temelja da ga slažem u bobbera. ( to je samo moje razmišljanje!)

Bobberi su stvarno u modi i svakako je tvoja shadowica dobra podloga za to.
Ima tu puno posla i truda da se još uloži.
Zadnji kraj dobro si zamislija i samo naprid tako!!! dobar
Mrljo je spomenija rezervar i stvarno to je jako bitan detalj - oblik rezervara, linija i visina iznad mašine definiraju cili bike.
Ma samo ti nastavi lipo dalje da ga krojiš po svojoj želji!dobar3
Tema je interesantna i pratim je!
pozzz...
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimeuto 22 pro 2015, 08:47

Napadaju me likovi iz mog okruženja da ga bojam u crno... Pa eto, fotomontaža za probu ništa ne košta. Very Happy

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE S5ztxi

Malo boje, možda malo samoljepljive folije ("plastificirati" tuljke na vilama, da ne bojam krom)...

Samo ideja. Neka stoji, nek se krčka pomalo u loncu. Very Happy


Zadnja promjena: Kicho; uto 22 pro 2015, 11:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimeuto 22 pro 2015, 08:51

Rocker-C je napisao/la:


Bobberi su stvarno u modi i svakako je tvoja shadowica dobra podloga za to.

 

Bobberi su "u modi" negdje vani. Kod nas ih NEMA.

A što se mog motora tiče, kakav je bio do sada... Ništa se ne siječe, sve će se moći vratiti u prethodnu verziju. A lak je zreo za promjenu, nakupilo mi se dosta oštećenja, na žalost. Osobito tank. pale neke ljestve na njega prije godinu dana, netko mi ga u firmi pošpricao nekom kemikalijom, počela se boja dizat... No
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1105
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimeuto 22 pro 2015, 15:53

Ja bi skinuo ove navlake na vilicama. Sto je kromano, nek takvo i ostano, a sta je farbano mozes u crno prefarbat.
[Vrh] Go down
https://route66.me
Gost
Gost




Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimeuto 22 pro 2015, 17:14

kicho griješiš .
ima i kod nas bobbera Twisted Evil Twisted Evil . štapove od vilica -ne skidaj krom i ne farbaj , nego ih s plasti dipom "pukni u crno ", a kad očeš krom skini foliju ko naljepnicu.
rezervara imaš i na njuškalu od raznih raptora i sl koji bi pasali, kum na svoj bike stavio hondu rebel 125 ccm tank i mogu ti reći da izgleda ok
savjet za sic...vidim da nisi nevješt s rukama , pa probaj , ako ne valja baci . evo primjer kako sam ja to riješio ...
kod Tomića neke priče od 1000 do 2500 kn za sic , jamca nemam , pa ni sic.reko ako ga sam ne napravim neču nikad ni sjest na motor .
Prvo je " fasovao " prometni znak za podlogu , ali kako je od aluminija i ne da se švasati ni ojačati uz pivu u birtiji s ženom vidim da je stol željezni , malo priče s gazdaricom i da mi jedan stari stol s 3 noge ako joj pošvasam druga 3 stola .
Iz jednog stola ispala bome 4 sica ( prvi se sicevi u vodu bacaju ) druga 2 su ok .Stara fora sjedni u pjesak , ili na ravnu plohu istisni purpen ispod folije i sjedni , i evo ergonomskog izgleda od prve , ili metodom pokušaja pigaj dok ne dobiš liniju .Crtaj i reži karton i naslanjaj na motor dok te izgled ne zadovolji .
ZNAČI: pleh za pod dupe gratis, malo plina i koji metar žice za MIG -gratis, kožu imao godinama u garaži -kao raditi ću bisage , konac dao frend Surla stari bajker i šnajder za kožu , igle dala frendica veterinarka , filc izvadio iz starog kauča kad sam ga bacao , i stranice kauča iskorištene za "kalup" za piganje mokre kože da se dobje forma , koja piva , malo ljepila i to je to .
za lovu od sica , nabacio regu na motor , a i nekako mi draže kad sam ga sam napravio .
evo slika navečer - ja neznam , čekam IT- ženu pa ....
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimesri 23 pro 2015, 17:32

...ja nebi u crno,stavio bi neku življu boju sa velikim kontrastima,žarko crveno,zeleno il neku drugu boju al jake i žarke boje...
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1930
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimesri 23 pro 2015, 19:11

Par postova obrisano, molim članove da se drže teme
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimesri 23 pro 2015, 19:29

e... zapeo s slikama, di ima upute za stavljanje slika????
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1930
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimesri 23 pro 2015, 19:37

tekući problem je napisao/la:
e... zapeo s slikama, di ima upute za stavljanje slika????
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t12346-kako-dignuti-fotografiju-direktno-na-ccf-u?highlight=kako+slike
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimesri 23 pro 2015, 19:39

...opasan ovaj moderator,ajd živ bija...
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimečet 24 pro 2015, 01:22

martinx je napisao/la:
Ja bi skinuo ove navlake na vilicama. Sto je kromano, nek takvo i ostano, a sta je farbano mozes u crno prefarbat.

Jbga... Ak skinem te "kantice", ostaje mi predimenzioniran far, pa ga moram mijenjat jer mi taj nikako ne leži na goloj vilici. A ako ga idem mijenjati, moram riješiti svu silu struje iz njega koja možda ne bi stala u neki mali far...

A na dovoljno debelu prednju gumu ovo baš paše (cijeli prednji kraj, takav kakav jest).
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimečet 24 pro 2015, 01:32

tekući problem je napisao/la:
kicho griješiš .
ima i kod nas bobbera  Twisted Evil  Twisted Evil . štapove od vilica -ne skidaj krom i ne farbaj , nego ih s plasti dipom "pukni u crno ", a kad očeš krom skini foliju ko naljepnicu.
rezervara imaš i na njuškalu od raznih raptora i sl koji bi pasali, kum na svoj  bike stavio hondu rebel 125 ccm tank i mogu ti reći da izgleda ok
savjet za sic...vidim da nisi nevješt s rukama , pa probaj , ako ne valja baci . evo primjer kako sam ja to riješio ...
kod Tomića neke priče od 1000 do 2500 kn za sic , jamca nemam , pa ni sic.reko ako ga sam ne napravim neču nikad ni sjest na motor .
Prvo je " fasovao " prometni znak za podlogu , ali kako je od aluminija i ne da se švasati ni ojačati uz pivu u birtiji s ženom vidim da je stol željezni , malo priče s gazdaricom i da mi jedan stari stol s 3 noge ako joj  pošvasam druga 3 stola .
Iz jednog stola ispala bome 4 sica ( prvi se sicevi u vodu bacaju ) druga 2 su ok .Stara fora sjedni u pjesak , ili na ravnu plohu istisni purpen ispod folije i sjedni , i evo ergonomskog izgleda od prve , ili metodom pokušaja pigaj dok ne dobiš liniju .Crtaj i reži karton i naslanjaj na motor dok te izgled ne zadovolji .
ZNAČI: pleh za pod dupe gratis, malo plina i koji metar žice za MIG -gratis, kožu imao godinama u garaži -kao raditi ću bisage , konac dao frend Surla stari bajker i šnajder za kožu , igle dala frendica veterinarka , filc izvadio iz starog kauča kad sam ga bacao , i stranice kauča iskorištene za "kalup" za piganje mokre kože da se dobje forma , koja piva , malo ljepila i to je to .
za lovu od sica , nabacio regu na motor , a i nekako mi draže kad sam ga sam napravio  .
evo slika navečer - ja neznam , čekam IT- ženu pa ....

Jbga, stvarno hvala, ali moj se domet svodi na šarafanja, planiranja te lakirersku pripremu. A osim toga - kako sad da vratim sic koji mi je OK da bih ga poslije sam pravio, kad imam još toliko posla u planu??

Osim toga, moje se "slobodno vrijeme" svodi dobrim dijelom na neki privatni obrt i u zadnje vrijeme imam sve više posla, pa je možda bolje da ja radim svoj posao, a neke stvari platim tj. kupim. Ni u kom slučaju mi ne fali osobnog angažmana na motoru, jer gotovo svakodnevno razmišljam o tome, planiram, fotomontiram te šarafam uživo. Da imam hrpu love (što nemam), također nikad ne bih platio da mi se pošarafa motor, a ja da dođem na gotovo. Živim ja te verzije svog motora. Smile

Dakle - ako se odlučim na crno (a još važem), sam ću odraditi presvlačenje nekih dijelova u crnu foliju (bit će to dobro koliko i plasti-dip, s tim da ću ovo moći sam), sam ću odraditi planiranja i nacrte M1:1 nekim majstorima metalcima za volan i zadnji blatobran, sam ću odraditi i pripremu dijelova koje ću bojati.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimečet 24 pro 2015, 01:34

tekući problem je napisao/la:
kicho griješiš .
ima i kod nas bobbera  

A ovo me baš zanima. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitimečet 24 pro 2015, 01:42

Danas sam napokon uhvatio vremena za daljnje šarafanje... Stavio nove amortizere, 4 cm kraće od originalnih.

Dakle, još smo malo niži. Smile

Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 2qa95qx

A i sa sica sam skinuo suvišan nosač koji ga je dizao u vis, mislim da ću uspjeti pošarafati sic u ovoj visini izradom adekvatnog nosača.
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE 2hwp3l

[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Sponsored content





Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Empty
PostajNaslov: Re: Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE   Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svinja3 iliti boberizacija stare, dobre Honde Shadow 750 ACE
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Stare ljubavi
» ... stare forumske face !
» ... stare fotke rodnih nam mjesta!
» Mir ljudima dobre volje
» pozdrav bajkeri i ostali ljudi dobre volje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: