Početna stranicaPretraľnikDragStar 650XVS by Besmrtni 610RegistracijaLogin

 

 DragStar 650XVS by Besmrtni

Go down 
+29
TommyZG
Karlo
Kicho
red chris
Vilko
webrider
TOMO86
bero73
Sime
lukylipik
mrljo#2
izigoing
Safet(y)
magna
martinx
cro.chopper
Drifter
gaso999
pinky
Rocker-C
Mr. Mrgud
custom rider
zlatkobuci@ne.hr
Vladek
Bosqeto
Lars_Viking
Medevelin
darko68
besmrtni
33 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 18:26

Evo da i ja polako krenem predstavljati svoga vranca u ovoj temi, jer je sve samo ne tvornički ...
Mislim da ima na njemu originalnih dijelova za na prste nabrojat ,u ovih 13 godina prošao je kroz razne ruke i garaže te je svatko ponešto stavio ili skinuo pa eto reko da ja to sve objedinim i zaokružim priču...
...dakle radi se o Yamahi Dragstar 650XVS rođenoj 2001 godine u zemlji izlazećeg sunca, tako kao mlada se zaputila na zapad a gdje drugdje nego u Deutschland .
Kažu tamo vredni ljudi, još bolji majstori , što švabo napravi to je poso...
I tako privlačna u full opremi...
DragStar 650XVS by Besmrtni 97c7
... pronašla svog  PRVOG GAZDU ...
DragStar 650XVS by Besmrtni Hwi0

...ovaj čuo za neku firmu dobrih djelova Thunderbike Custombikes i odlučio napraviti picolovca ...
DragStar 650XVS by Besmrtni 0l2c
Nakon nekog vremena poprilično je i uspio u tome, šepurio se on tako i primjeti ga jedan naš čovik koji bi u tuđini tih godina pa se zaljubi u motor na prvu i zaželi ga pod svaku cijenu, te ju i visoko plati i tako postane DRUGI GAZDA te dovede našeg junaka u Lijepu našu...
... i taj drugi je dodao malo šarma na motor i uživao u njemu ali nažalost više gledajući ga nego vozeći Motor je tako stajao mamio uzdahe i pljenio pažnjom pa privukao moju i to poprilično...
DragStar 650XVS by Besmrtni 5ehh
DragStar 650XVS by Besmrtni Cqqf

... gledao sam ga mjesecima i bio je u mojim mokrim snovima, ponajprije zbog stila koji mi se sviđa kod motora ,nešto što nisam baš viđao na našem tržištu i našim cestama jer su to uglavnom bili extremno skupe prerade ili izložbeni show bajkovi, i kao takovi meni nedostižni...
Ali ovaj je upravo načimao tu temu nesvakidašnje prerade ali ipak low budget a pojavio se na njuškalu pa kao da je neki znak...
I onda je krenulo ,kako sam baš u to vrijeme bio u nabavci novog bajka i izdvojio par tisućica dugogodišnje muke za nekog 250cc pojavio se on, da ne duljim...
Nakon pregovora i rata s još par vrelih kupaca nekako sam se raširio ( čitaj zadužio ) ali kad doživiš onaj klik onda je to to...
I desilo se postao sam ponosni,sretni TREĆI SLUŽBENI JAHAČ ovog ljepotana...
S ponešto ostatka onih posuđenih para, prije same sezone odmah se odlučih na par prilagodbi za sebe i dadoh ga na prvo dotjerivanje...
DragStar 650XVS by Besmrtni Imag0669r
Podizanje prednjeg kraja za 10 cm, crash bar i redovan servis...
Nedugo zatim i WW gume koje su mu i uz veliku strepnju ipak sjele ko as na cenera...
DragStar 650XVS by Besmrtni Stkq


Prođe sezona i nekih 6000 km prilagodbe, razmišljanja, ideje se rađaju iz dana u dan, mašta radi, želje rastu ali novčanik malog Hrvata ne dopušta nikakove pomake...

I sezona za mene završi krajem studenog  u jednoj Zagrebačkoj custom garaži ...
DragStar 650XVS by Besmrtni C1jv
ćek, ćek, malo preskoćio sam neke stvari
Vozeći se ove sezone zaključio sam da mi motor odgovara i da bih ga zadržao na duže vrijeme bar dok ne rješe nešto s visokim cijenama rege...
Ali ja bih i više putovao...
DragStar 650XVS by Besmrtni Tvy4
DragStar 650XVS by Besmrtni Hxgz
DragStar 650XVS by Besmrtni Iw51
...treba rješiti udobnost, prtljagu i tu nastaje problem...
Stil motora kojem težim ne trpi bisage niti kofere a ogromni ruksaci mi se baš i ne nose, tako da mi je to bio prioritet broj 1...
Tako da sam se odlučio na nešto tipa solo rack ali ne klasičan gril jer mi je zadnj kraj malo drugačiji i ide u visinu a ne da pada i prati zadnji kotač...
...trebalo je malo i omekšati jer sam imao booolnih udaraca i to na poprilično malim i neprimjetnim rupicama, treba ga omekšati znaći diži i dupe a prednji kraj koliko god ide ali treba opet ostati nisko bar od iza jer inaće gubi se smisao...
...na zadnjem kraju sam imao kellerman žmigavce i stalno problem s njima, divni su ,krasni,skupi,kvalitetni,uočljivi i extremno jarki ali za mene nepraktični, gotovo svaki put prilikom silaska osobito nakon dulje ture umornom nogom zapinjao za njih i vrlo brzo su dobili dodatak -izolir traku, pa bi se na suncu raspuzili i ostali visjeti na žicama, a druga stvar je da su mi premali i na mom ovećem zadnjem kraju djeluju nakaradno ...
e sad već ulazim dublje u tematiku grebem po ukusima i znam da se to mnogima neće svidjeti, ali šta im ja mogu, imaju svoj bajk pa nek si njega rade kak se njima sviđa a ja ću ovaj svoj baš po svom...
Krom ah taj krom ...
Brate mili nekako mi tog blještavila previše na mojem ljepotanu i odlučim ga se rješiti...
...gledam na sve strane i shvatim da kroma baš i nema puno jer uglavnom je to nekakav aluminij ispoliran do jaja ili obična plastika tzv imitacija kroma, tako da sam odlučio bez fejkanja ili si krom ili nisi, ako nisi onda si fasovo sve što nije krom ide u crnooo  kak je i ostatak motora i to mat crno preferiram, ipak bi svog vranaca da bude crn s ponekim kvalitetnim kromiranim djelom nego ovako šareno sjajan u pet nijansi ...
A prednja lampa eh to je tek posebna priča, od kad sam jednom ugledao face to face jednog dvookog ljepotana rekao sam si da ako ikad bude imao priliku i ja ću da stavim dva lijepa velika oka...
popis je rastao i rastao
sic, prtljaga, boja, instalacije, svjetla,žmigavci,boja,vilica, retrovizori .................
i tu se zakuhalo, odlučio pričati s ljudima od struke i krenuo u potragu nekoga ili nečega tko će mi to omogućiti...
Preko odličnih ljudi i s ovog foruma a i općenito iz moto svijeta moja poznanstva su rasla a moj entuzijazam i volja su naišli na plodno tlo.
Tako sam završio pod pokroviteljstvom mojih ideja i našao istomišljenika koji mi je izišao u susret.
Kreativni mladi i odlični Hrvatski graditelj prekrasnih motora Gordan Tomić .
I tako je i moj bajk završio tamo u tom raju prerada,  gdje većina od nas misli da je tamo nemoguće dotjerati nešto što nije Harley i da si to ne može priuštiti netko s plitkim žepom kao ja, ali moguće je i zahvaljujući tom skromnom vlasniku koji stvarno živi to što radi i posvećuje se motorima od dvije tisuće eura istim žarom kao i onima od par stotina tisuća kuna...
A garaža mu nije prepuna Harleyima nego kao u nekakvom izložbenom salonu, raznim markama i tipovima motocikala od sportaka do okorjelih prerada...
Nakon razgovora, mjerenja, savjetovanja radovi su krenuli tako da od sad više nema mnogo priče nego samo slijede slike napretka i naravno odgovori na Vaša pitanja...




pa pogledajte kako će ta moja priča da završi...

prva mjerenja , gosn Renzzo i moja malenkost pokušavaju smisliti neš pametnoga
DragStar 650XVS by Besmrtni Nun5
DragStar 650XVS by Besmrtni 9b7r
u međuvremenu sic gotov, rad jednog od ponajboljih meštara za sicove  Silvija Lončarića, mnogima čudna kombinacija kože ali ima funkciju neklizanja po sjedalu a udobnost tek treba uvidjeti išao sam na ovo jer iskreno to nikad nigdje nisam vidio malo otkačena ideja
DragStar 650XVS by Besmrtni 9a10
evo prije i poslije verzija
DragStar 650XVS by Besmrtni Of07
DragStar 650XVS by Besmrtni Rdkq
a oni malo pronicljiviji su mogli zapaziti da je rack već gore, a bogumi i kellermani su otišli proć sad su dva prekrasna bulleta on board...
DragStar 650XVS by Besmrtni 9yry
loša fotka biti će popravni
                                                                                                           evo raskapa se dalje
DragStar 650XVS by Besmrtni W75y
pa pomalo sklapa
DragStar 650XVS by Besmrtni 6dgs
DragStar 650XVS by Besmrtni Kxou
evo još malo nečeg što mnogi ne trpe dva lijepa crna okeca
DragStar 650XVS by Besmrtni Rx70

to be continued...


Zadnja promjena: besmrtni; uto 28 sij 2014, 19:37; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 18:36

Lijepo pratim  dobar   dobar   dobar

Vidim fotke jako blizu mene pa bi bilo lijepo da sljedeći put svratiš na koji gemišt  cuga
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 18:46

Svaka čast, prava uživancija!
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 19:38

I činilo mi se da je to tvoj kad sam gledao slike. Odmah sam skužio po ovoj zadnjoj "mrežastoj" lajsni sa prve fotke koju sam vidio.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 20:50

uuuuu pratim pratim  roker roker 

ovaj DragStar mi budi uspomene  Laughing 
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 21:11

Obiđem majstora tu i tamo, pa sam već upoznat kako ide prerada!  dobar 
[Vrh] Go down
zlatkobuci@ne.hr
man
man
zlatkobuci@ne.hr


Broj postova : 152
Godina imam : 40
Prebivalište : zagreb
Vozim : xvs 650
Na forumu od : 24.11.2011

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepet 24 sij 2014, 23:04

Gordan Tomić je odlićan meštar i ljudina!! sviđs mi se koncepcija prerade dobar 
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 25 sij 2014, 07:39

Ovo če izgledat jako fino dobar 
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 25 sij 2014, 16:02

Prijatelju, sreća prati hrabre!  dobar 
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 25 sij 2014, 16:22

Uuuuuu, bit će to Super.
Dobar projekt! dobar 
Sritno.... roker 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 25 sij 2014, 18:54

Takođe podržavam ideju i smijer u kome ideš, za sada mi je skrooz OK,
siguran sam da će to ispasti prelijepo, bez obzira na dva svjetla. dobar cheers 
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 26 sij 2014, 11:18

Mr. Mrgud je napisao/la:
Prijatelju, sreća prati hrabre!  dobar 

 iagree 
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 26 sij 2014, 11:34

Evo i ja pratim temu i jedva cekam da vidim krajnji rezultat tvojih mastarija!
Zbog svih nas dobro prati cijene dorada ako nisu tajna da znamo kad se budemo upustali u tajo nesto !

 dobar slinim 
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimeuto 28 sij 2014, 19:53

dečki hvala na podršci, idemo odmah dalje nakon vikenda

..evo samo par brzopoteznih za nestrpljive, do danas završenih radova

isprike što nisam imao fotić pa sam sa fotkao so digitronom od mog moba

farovi gotovi
opcija 2x duga i 2x kratka
DragStar 650XVS by Besmrtni Iens

kablovinje sve kroz drag bar...
prednja klješta mat crno kao i produžene komande...
namotane ispušne grane...
DragStar 650XVS by Besmrtni Tc4w

desna strana upravljača gotova...
takođera matirano
DragStar 650XVS by Besmrtni Qnlh


i za kraj danas jedan global
DragStar 650XVS by Besmrtni 7otn

idući put napunim fotić pa će i slike biti čistije da se ne sramotim ovak

čeka se još posebno izrađeni prednji blatobran koji je na lakiranju...
hypercharger,dizne i ostale điđebaje ...
još iznenađenja ...
pa se strpite koji dan...


Zadnja promjena: besmrtni; uto 28 sij 2014, 22:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimeuto 28 sij 2014, 22:36

dobar dobar Pratim daalje i  slinim ,
ovo je sve bolje i bolje, čista 10-ka!
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 01 vel 2014, 17:37

evo jedna s meštrom pa ipak se radovi bliže kraju...
DragStar 650XVS by Besmrtni Lmt4

još samo prednji blatobran...
nešto oko ralice...
čeka se renzzo koža ...
i skoro krajjjjj

[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 01 vel 2014, 20:12

Svaka čast  dobar 
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimesub 01 vel 2014, 21:29

bome je personaliziran - pozitivno. Svidja mi se kako je ispao.

Ja bi osobno možda potražio alternativno rješenje za nosač zadnjeg blatobrana...možda malo previše kroma za ovu novu "shadow" liniju.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 02 vel 2014, 09:31

je istina,
još je uvijek previše kroma a kako sam i naglasio na početku zamisao mi je bila maknuti sav krom i cijeli motor baciti u mat crnu  ali su me odgovorili baš ljudi od struke

razlog je bio taj da:
1. je ljepše igra te dvije nijanse crne boje i kroma
2. taj motor nije dovoljno agresivan za tu boju i djelovalo bi negativno...
isto tako kažu da bi bilo velika šteta uništiti trenutnu originalnu crnu perla duboku boju jer isto tako ima karakter...

eto poslušao sam ih ali vidjet ćemo nakon sljedeće sezone ako se poklope sve karte pa možda i bude sav mat crn...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 02 vel 2014, 10:26

bit će dobar, čekam da vidim uživo  dobar 
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 02 vel 2014, 10:39

super je ovako u perli, samo sam mislio na nosače zadnje blatobrana ali će i ovako biti odličan.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 02 vel 2014, 12:39

besmrtni je napisao/la:
je istina,
još je uvijek previše kroma a kako sam i naglasio na početku zamisao mi je bila maknuti sav krom i cijeli motor baciti u mat crnu  ali su me odgovorili baš ljudi od struke

Dobro da su te odgovorili...
[Vrh] Go down
https://route66.me
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 02 vel 2014, 13:30

nisi se triba odgovoriti. kad ga jednom ipak matiraš bit će ti žao što nisi to napravija ranije
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimened 02 vel 2014, 13:38

dobar..  dobar 

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitimepon 10 vel 2014, 21:07

ništa ...
došlo vrijeme da se počne otplačivati posao prerade Smile
prve uloge u reklamama su pale
DragStar 650XVS by Besmrtni Bkql
Dragec na visokom nivou, nije ni trepnuo na komada, totalno nezainteresiran Smile
ak nije gazda za objektiv bar je bajk
[Vrh] Go down
Sponsored content





DragStar 650XVS by Besmrtni Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 650XVS by Besmrtni   DragStar 650XVS by Besmrtni Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DragStar 650XVS by Besmrtni
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Put u Umag preko BiH 05.-10.05.2015. Besmrtni & TommyZG
» Slavonija i Baranja by Besmrtni & Tommy 04.-07.06.2015.
» Batwing road adventure by Besmrtni & Tommy (02.-10.08.2016.)
» dragstar 650 i dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: