Početna stranicaPretraľnikOdržavanje lanca i lančanika - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 Održavanje lanca i lančanika

Go down 
+50
poč85
Sos
Karlo
pinky
Hedo
maxart
Mačak
nikomil1
mbani83
Hellcat
rocky 61
medo
Jack
pegasus
GIBO56
free riderica
Meštra
Kum
lord
A13N
ebobovni
bero73
mungos
ica
duba
oluja
buba
gusgus
bananajoe
swileni
stain
klesoo
freshman
Vladek
Varga-GF
magna
huš
custom rider
palomas
jazz
zanotti
calc69
merla
cro.chopper
Tomo-vz
Safet(y)
dragger
Munja
Zmija
necchi
54 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
bananajoe
cro chopper forum
cro chopper forum
bananajoe


Broj postova : 526
Godina imam : 35
Prebivalište : Koprivnica
Vozim : Bandit 650n
Na forumu od : 24.03.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimeuto 06 ruj 2011, 09:43

swileni je napisao/la:
meni se lanac razvukao podosta,ovo je vec 2 put da je tako,pa me zanima dal bi mogao skratit lanac za kariku..?

ja jesam tak na Venoxu Embarassed
ali pazi da ti nebu prekratki, pa da ga ne mozes spojit opet Twisted Evil
svejedno se i dalje dosta razvuce, ne sjeda dobro na lancanike pa i njih pojede,
najbolje zamijenit lanac i miran si Wink
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimeuto 06 ruj 2011, 11:26

swileni je napisao/la:
meni se lanac razvukao podosta,ovo je vec 2 put da je tako,pa me zanima dal bi mogao skratit lanac za kariku..?

Lanac se razvlači, posljedica toga je sve veći zamor materijala. To nije bicikl, da možeš kratiti lanac po želji. Možeš ga i kratiti, ali računaj na to da si sve bliži i bliži pucanju lanca, u vožnji.
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 17:23

danas sam si i ja dao malo posla oko čiščenja lanca i lančanika i bome nije niti malo lako pošto od kad je stavljen nije nikad čiščen...ja sam to oprao sa " permental" - om sredstvo za čiščenje kuhinjskih elemenata od masnoče i ide dosta brzo uz pomoč četkice i kista....a na kraju sam sve to isprao sa mini vashom....i nakon dva sata mukotrpnog čiščenja evo rezultata....


Održavanje lanca i lančanika - Page 6 296525_2291739808230_1091047867_32782682_464107890_n
Održavanje lanca i lančanika - Page 6 311901_2291738248191_1091047867_32782680_64138697_n
Održavanje lanca i lančanika - Page 6 317682_2291738048186_1091047867_32782679_1370117870_n
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 18:25

Odlično , kao nov . dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 19:47

....dosta puta je već napisano: lanac sa "O" ringovima ili gumicama čistiti isključivo sredstvom namjenjenim za čišćenje lanca ili naftom. Nikako sa bilo kojim drugim agresivnim sredstvo, tada je više štete nego koristi. Ako nema "O" ringove onda može sa bilo čime.......
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 19:57

ja od kad znam za sebe tj. od kad god vozim motore ... i od uvijek su svi sa "O" ringovima" uvijek čistim sa "permentalom" ili "ivasolom"...nikad nisam imao problema ili da mi je stradao lanac,to su sredstva za čiščenje masnoče koji ne nagrizaju gumuice več ih dobro očiste...poslije pranja kad se lanac osuši naspreja se novi sloj spreja za lance i sve ko novo ... dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 22:26

Permetal – Ultra jako sredstvo za čišćenje masnoće sa pećnica, roštilja i kuhinjskih napa. Brzo i učinkovito otklanja zagorenu i zapečenu masnoću. Ne oštećuje površine koje se čiste, te se lako ispire.

Prije dvije godine ja sam morao kupovati kompletno novu viseću kuhinju... Imali smo majstore keramičare u kući, nakon njih trebalo je natrag postaviti namještaj. Za čišćenje viseće kuhinje ja sam (greškom) uzeo Permetal, valjda mi se je baš našao pri ruci.

Kromirane dijelove vratiju od gornjih elemenata Permetal je tako nagrizao, da se više nikako nisu mogli ispolirati. Možda sutra poslikam te elemente, sad su u pomoćnim prostorijama Smile


Zadnja promjena: palomas; čet 08 ruj 2011, 06:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 23:42

palomas je napisao/la:
Permetal – Ultra jako sredstvo za čišćenje masnoće sa pećnica, roštilja i kuhinjskih napa. Brzo i učinkovito otklanja zagorenu i zapečenu masnoću. Ne oštećuje površine koje se čiste, te se lako ispire.

Prije dvije godine ja sam morao kupovati kompletno novu viseću kuhinju... Imali smo majstore keramičare u kući, nakon njih trebalo je natrag pistaviti namještaj. Za čišćenje viseće kuhinje ja sam (greškom) uzeo Permetal, valjda mi se je baš našao pri ruci.

Kromirane dijelove vratiju od gornjih elemenata Permetal je tako nagrizao, da se više nikako nisu mogli ispolirati. Možda sutra poslikam te elemente, sad su u pomoćnim prostorijama Smile
da jer sadrži kiselinu ,metal hrđa eloksaciju na aluminiju rasrvara, nagriza (crom,inox,lak) zato pažljivo rukovati sa njime raz1
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 09:37

Svaka cast na trudu lanac je sinuo, a u detalje tog hemijskog sredstva ne ulazim jer mi je nepoznat, nadam se da znas sta radis, slika govori viseod rijeci bar sto se tice izgleda lanca.Pozz........ dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 10:12

Kaže čovjek koji šarafi po motorima od malih nogu. "Kvalitetan lanac koji se redovito licka traje cca 35 tisuća km jer ga se mora mijenjati iz sigurnosnih razloga bez obzira što dobro izgleda, a onaj koji se i ne održava uredno traje cca 30 - 32 tisuće. Pa tko voli nek izvoli". Bez obzira na to nosim Motul u bisagama kad idem na put i mažem nakon 500 km. Naravno uvijek ima onih koji se smijuckaju.
Ima li tko iskustvo sa zamjenskim belt driveom za motore koji originalno imaju lanac? Piše svašta po forumima, no činjenica je da je vožnja ugodnija, tiša, nema podmazivanja i pranja, a moguće je i omjere promijeniti da se sa manje "gasa" po otvorenoj cesti ugodnije vozi, tj. slično kao da se ima 6. brzina, naravno na uštrb ubrzanja.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 10:30

Premisljao sam se o tome ali se nametnulo 5000 hrvatskih razloga protiv
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 11:00

nik4cro je napisao/la:
Kaže čovjek koji šarafi po motorima od malih nogu. "Kvalitetan lanac koji se redovito licka traje cca 35 tisuća km jer ga se mora mijenjati iz sigurnosnih razloga bez obzira što dobro izgleda, a onaj koji se i ne održava uredno traje cca 30 - 32 tisuće. Pa tko voli nek izvoli". Bez obzira na to nosim Motul u bisagama kad idem na put i mažem nakon 500 km. Naravno uvijek ima onih koji se smijuckaju.
Ima li tko iskustvo sa zamjenskim belt driveom za motore koji originalno imaju lanac? Piše svašta po forumima, no činjenica je da je vožnja ugodnija, tiša, nema podmazivanja i pranja, a moguće je i omjere promijeniti da se sa manje "gasa" po otvorenoj cesti ugodnije vozi, tj. slično kao da se ima 6. brzina, naravno na uštrb ubrzanja.
nemože biti loše nikako ,ubrzanje isto tako nije toliko narušeno ako su remeice istog promjera u svakom slućajo dobar dobar dobar ALI , jer uvjek postoji ali - gdje pronaći za određeni tip motora cjeli set osim ako se ne kemija Razz Naravno to se ne odnosi H-D i sve amerićke mtorćeke dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 11:40

nik4cro je napisao/la:
Kaže čovjek koji šarafi po motorima od malih nogu. "Kvalitetan lanac koji se redovito licka traje cca 35 tisuća km jer ga se mora mijenjati iz sigurnosnih razloga bez obzira što dobro izgleda, a onaj koji se i ne održava uredno traje cca 30 - 32 tisuće. Pa tko voli nek izvoli". Bez obzira na to nosim Motul u bisagama kad idem na put i mažem nakon 500 km. Naravno uvijek ima onih koji se smijuckaju.

iagree ...potpisujem gotovo u potpunosti.... jer ja nisam svoj lanaca uvijek mazao svakih 500 km, nego ponekad na putu i na +1000 (naravno, ako me putem nije oprala kisa)...

nik4cro je napisao/la:

Ima li tko iskustvo sa zamjenskim belt driveom za motore koji originalno imaju lanac? Piše svašta po forumima, no činjenica je da je vožnja ugodnija, tiša, nema podmazivanja i pranja, a moguće je i omjere promijeniti da se sa manje "gasa" po otvorenoj cesti ugodnije vozi, tj. slično kao da se ima 6. brzina, naravno na uštrb ubrzanja.

...jesi vidio kako sam ja to rijesio?... koliko se sjecam iz naseg razgovora i ti si na dobrom putu... dobar3

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 11:40

nik4cro je napisao/la:
Kaže čovjek koji šarafi po motorima od malih nogu. "Kvalitetan lanac koji se redovito licka traje cca 35 tisuća km jer ga se mora mijenjati iz sigurnosnih razloga bez obzira što dobro izgleda, a onaj koji se i ne održava uredno traje cca 30 - 32 tisuće. Pa tko voli nek izvoli". Bez obzira na to nosim Motul u bisagama kad idem na put i mažem nakon 500 km. Naravno uvijek ima onih koji se smijuckaju.
Ima li tko iskustvo sa zamjenskim belt driveom za motore koji originalno imaju lanac? Piše svašta po forumima, no činjenica je da je vožnja ugodnija, tiša, nema podmazivanja i pranja, a moguće je i omjere promijeniti da se sa manje "gasa" po otvorenoj cesti ugodnije vozi, tj. slično kao da se ima 6. brzina, naravno na uštrb ubrzanja.

U hrvatskoj nisam čuo da je netko to radio , ali ovo izgleda sasvim dobro .

http://community.cruisercustomizing.com/_BELT-DRIVE-KIT-FOR-MY-KAWASAKI-VN-800/VIDEO/757960/22960.html

A ako baš hoćeš remen kupiš motor koji ga ima pa si bez brige .
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: KOJE SREDSTVO (SPREJ) KORISTITE ZA PODMAZIVANJE LANACA?   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 12:25

JA KORISTIM OVOGA KOJI OSTAVLJA BIJELU PJENU ZA SOBOM ALI NISAM BAŠ PRE SRETAN S NJIM JER NAKON 12 SATI ŠTA POŠPRICAM LANAC I DALJE MALO ŠPRICA PA MI JE GUMA UKAKANA Embarassed

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 0000_Motul_Chain_Lube_Road_--

PA ME INTERESIRA AKO NETKO ZNA NEKI BOLJI SPREJ?
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 12:32

Ja znam da je "permental" za pranje kuhinjskig površina uprljanih masnoču i da ga treba dobro isprat....nagriza površine samo one koje su loše isprane ili na kojima on pre dugo odsjeda i nagriza....pošto sam ja to pošpricao pa očetkao i na kraju isprao i tako nekoliko puta meni se nije ništa desilo i nigdje nema oštečenja....a pošto sam i po struci kuhar i znam kako rukovati tim sredstvom , uz malo pažnje neče doči do nikakovih problema (nagrizanja , otpadanja laka ili tome slično...)


Uz to ja svoj lanac podmazivam svakih 15 do 30 dana neophodno o tome koliko sam kilometara prešao....a podmazujem sa


Uredio Safet(y) Smile

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 0000_Motul_Chain_Lube_Road_--
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 12:32

Sprej za lanac kupljen kod Peveca za cca. 30 kn. Dignem zadnji kotač na štender, ubacim u prvu brzinu, i ravnomjerno poprskam unutarnju i vanjsku stranu lanca. Nešto malo sitnih kapjlica ulja u vožnji dospije na felgu, to se lagano obriše sa krpom.

Ulje je izrazito žučkaste boje, što se dobro sljubljuje sa zlatnom bojom lanca. lol!

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 500_500

http://www.kgzelina.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=66&Itemid=79
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 14:16

isključivo castrol
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 16:28

Koristio Motul, i prešao na Panolin... cijena oko 100 kn...
zadovoljan...
lanac čistim svakih cca 1000 - 1500 km...
spray-am svakih 500 - 700 km, iako i nakon tih 700 mi izgleda da nije potrebno obnavljati sloj...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 16:49

Do sada sam koristio Castrol, Silkolene i Repsol. Svi oni podjednako podmazuju, ali i lanac ih podjednako puno razbacuje okolo.

Skroz slučajno nabavio Yamalube chain spray (dobio ga na MEC forumu kao nagradu).....i oduševio se.
Odlično podmazuje, čini mi se "ljepljiviji" od ovih dosadašnjih koje sam koristio ali ono što je najbolje, stavrno ga jako malo razbaca okolo po motoru!! Kad ga potrošim, kupujem isti takav sigurno!!

http://www.ebay.co.uk/itm/YAMALUBE-PLATINUM-CHAIN-SPRAY-300ML-YMD65049A010-/170479259278



[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 16:50

čestitam na nagradi cuga
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimečet 08 ruj 2011, 18:51

magna je napisao/la:
čestitam na nagradi cuga
Zahvaljujem dobar
Ima već par mjeseci od toga....ali sprej je prva liga, stvarno dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 20:38

Evo upravo sredio lanac.

Oprao ga sa naftom / dieselom. bio je podosta prljav tako da sam nakon 2 satnog pranja morao zategnuti lanac .-)

2-3 sata se sušilo, ali nije se sasvim osušilo. Izvrtio ga ''na suho'' i još jednom prebrisao krpom.

Podmazao na toplo sa MOTUL sprejom za podmazivanje i sad, nakon 2 sata ''sušenje'' imam - ljepilo. doslovce se lijepi za prste !!!

Jel sam nestrpljiv sa sušenjem ili je greška bila što nafta nije ishlapila do kraja ??

[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 21:13

ja svog perem naftom ( lanac da se razmemo Wink )..i nema tih problema..znači..motul je u pitanju
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 21:24

.koshchall. je napisao/la:
Evo upravo sredio lanac.

Oprao ga sa naftom / dieselom. bio je podosta prljav tako da sam nakon 2 satnog pranja morao zategnuti lanac .-)

2-3 sata se sušilo, ali nije se sasvim osušilo. Izvrtio ga ''na suho'' i još jednom prebrisao krpom.

Podmazao na toplo sa MOTUL sprejom za podmazivanje i sad, nakon 2 sata ''sušenje'' imam - ljepilo. doslovce se lijepi za prste !!!

Jel sam nestrpljiv sa sušenjem ili je greška bila što nafta nije ishlapila do kraja ??

Motul i je takav . Da ostaje na lancu .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje lanca i lančanika   Održavanje lanca i lančanika - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Održavanje lanca i lančanika
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: