Početna stranicaPretraľnikKupnja Daytone 350 610RegistracijaLogin

 

 Kupnja Daytone 350

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
grando
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Godina imam : 48
Prebivalište : Umag
Vozim : Cipele
Na forumu od : 24.06.2013

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimepon 24 lip 2013, 19:37

Molim pomoc od bajkera ako znaju nekog sto pozna nekoga da posjeduje Regal Raptora Daytonu 350, ali da bi ga hteo prodati pa da se dogovorimo. Naravno ako uopste ima vlasnika u Hrvatskoj ovog motora,jer mojim njuskanjem po forumima nisam naisao na nekoga sto ga vozi. Novi mi je skup, pa eto ako bih se domogao polovnjaka bio bih sretan. Znam da su bajkeri jako povezani i voljni pomoci jedni drugima pa mi je ovako najbolje otkriti ono sto trazim. Hvala unaprijed.pomoc
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimepon 24 lip 2013, 20:15

grando je napisao/la:
Novi mi je skup, pa eto ako bih se domogao polovnjaka bio bih sretan.

ajd ti nama prvo reci koliko para možeš potrošit na motor What a Face
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
grando
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Godina imam : 48
Prebivalište : Umag
Vozim : Cipele
Na forumu od : 24.06.2013

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimepon 24 lip 2013, 20:44

Prijatelju spreman sam dati 32000 kn za novi ali posto vidim da Regali izgube dosta novaca u prvih par godina na osnovu cijene novog ne bih davao toliko novaca pa da za par godina ako budem hteo nesto vece mnogo izgubim. Ne bih odmah kupovao jaci od Daytone dok se ne uvozam a i najljepsa mi je za sada jer volim taj amer. dizajn. Znaci ja sam uvijek i aute kupovao zbog dizajna a ne "njemacke" kvalitete, tako da se to odnosi i na motore. Ono sto mi se svidja to hocu,a ostalo kvalitet,vozne osobine i ostalo to bih sam da odredim na osnovu ulozeno dobiveno tako da realno mislim da je novi dosta skup. Eto toliko.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 15:11

grando je napisao/la:
Prijatelju spreman sam dati 32000 kn za novi ali posto vidim da Regali izgube dosta novaca u prvih par godina na osnovu cijene novog ne bih davao toliko novaca pa da za par godina ako budem hteo nesto vece mnogo izgubim. Ne bih odmah kupovao jaci od Daytone dok se ne uvozam a i najljepsa mi je za sada jer volim taj amer. dizajn. Znaci ja sam uvijek i aute kupovao zbog dizajna a ne "njemacke" kvalitete, tako da se to odnosi i na motore. Ono sto mi se svidja to hocu,a ostalo kvalitet,vozne osobine i ostalo to bih sam da odredim na osnovu ulozeno dobiveno tako da realno mislim da je novi dosta skup. Eto toliko.

eh sad, vidim da si odlučio za Daytonu, pa ti ne mogu ništa drugo savjetovati...
nažalost, ne znam nikoga tko ima takav motor
eventualno držim fige da se ulaskom u EU popravi stanje i procedura uvoza motora s njemačkog ili talijanskog tržišta, pa ćemo imati veći izbor, a samim time i mogučnost naći Daytonu staru par godina

sretno ! dobar4
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 16:24

grando je napisao/la:
Prijatelju spreman sam dati 32000 kn za novi ali posto vidim da Regali izgube dosta novaca u prvih par godina na osnovu cijene novog ne bih davao toliko novaca pa da za par godina ako budem hteo nesto vece mnogo izgubim. Ne bih odmah kupovao jaci od Daytone dok se ne uvozam a i najljepsa mi je za sada jer volim taj amer. dizajn. Znaci ja sam uvijek i aute kupovao zbog dizajna a ne "njemacke" kvalitete, tako da se to odnosi i na motore. Ono sto mi se svidja to hocu,a ostalo kvalitet,vozne osobine i ostalo to bih sam da odredim na osnovu ulozeno dobiveno tako da realno mislim da je novi dosta skup. Eto toliko.

za 32 000 kn se moze kupiti jako dobar motor,
pri tome ne omalovazavm Daytonu dobar
[Vrh] Go down
grando
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Godina imam : 48
Prebivalište : Umag
Vozim : Cipele
Na forumu od : 24.06.2013

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 17:56

Istrazivao sam ja malo u okolini nas sto se tice Daytone i u SLO ne postoji bar u oglasima na prodaju nijedan Regal, isto tako u Italiji ga ne mogu naci pod opcijama uopste Regal raptor. U Svicarskoj ih ima ali su skuplji polovni nego kod nas novi sto  dakle se ne isplati ni razmisljati o kupnji, Jedino ih ima dosta u Srbiji i novi su jeftiniji nego kod nas . Na primjer bas Daytona je kad je u akciji oko 3000 e . Mozda da BETA MOTO ponudi neku akciju pa bi se pojavio koji zainteresovani.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 19:30

grando je napisao/la:
Istrazivao sam ja malo u okolini nas sto se tice Daytone i u SLO ne postoji bar u oglasima na prodaju nijedan Regal, isto tako u Italiji ga ne mogu naci pod opcijama uopste Regal raptor. U Svicarskoj ih ima ali su skuplji polovni nego kod nas novi sto  dakle se ne isplati ni razmisljati o kupnji, Jedino ih ima dosta u Srbiji i novi su jeftiniji nego kod nas . Na primjer bas Daytona je kad je u akciji oko 3000 e . Mozda da BETA MOTO ponudi neku akciju pa bi se pojavio koji zainteresovani.

kupiš polovni motor star 5-6 godina za 30.000 kn
možeš ih naći vrlo dobro uščuvane sa po 20 tis.KM

nećeš puno izgubit na cijeni...a ako ti se ne svidi možeš odmah prodat ili se vozit i ne prodavat uopće
ne kužim zašto gledaš samo Regala ...uostalom svi vozimo motore i barem smo kod kupovine imali 2-3 modela koji smo željeli
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
grando
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Godina imam : 48
Prebivalište : Umag
Vozim : Cipele
Na forumu od : 24.06.2013

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimesri 26 lip 2013, 16:37

Znao sam ja da ce biti odgovarnja od Daytone, ali mene ljudi ne poznaju. Ja kupujem stvari one sto mi se svidjaju a ne ono sto se drugima svidjaju. Tako sam se ozenio u 26 godini sa zenom koju volim, a mogao sam se ozeniti u 18 sa bilo kojom i cekati da naidje ona prava.Volim da jasim ono sta mi se svidja a ne ono sta se svidja ljudima oko mene. Tako je i sa motorima i hocu kad mu prilazim da je to ono sta volim a ne sta cu da gledam dok ne naidje bolje. Nema tu volje a ni ljubavi. Auto kad sam kupovao bilo je to zbog dizajna, iako su svi govorili sta ce ti talijan i tako to. Iskreno prije bih kupio ALFU 159 nego merc. ili nedaj boze BMW. Nije to zato jer zivim u Umagu (rodjeni sam Slavonac,ali zivim u Umagu 7 godina zbog posla)vec padam na dizajn i to je to sve ostalo je manje mi vazno. Znaci ako iskopam motor, ako ne ,ja cu i dalje da njuskam.
[Vrh] Go down
Matejjj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Godina imam : 40
Prebivalište : HR
Vozim : BMW
Na forumu od : 23.07.2013

Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitimečet 01 kol 2013, 10:15

E vidim da si odlucan da izdrzis na tome da ostajes pri Daytone. Malo je takvi osoba na planeti i takvi kao Vi gospodine jedini znaju zivit zivot....sretno u potrazi a ako mi slucajno naleti taj Daytone obavezno ti se javim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kupnja Daytone 350 Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja Daytone 350   Kupnja Daytone 350 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kupnja Daytone 350
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kupnja motora
» kupnja motora od 250 do 500cc
» Kupnja u EU od privatne osobe
» Uvoz, homologacja u Hrvatskoj, molim pojasnjenje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: